ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser9454
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9454

Guest
ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΟΥ ΟΣΟΙ ΘΕΛΕΤΕ Ν'ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ:

ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ 5-6 ΑΤΟΜΑ ΑΠΟΙΚΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΗΣ.ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΦΑΡΜΑ Κ ΑΠΟΘΗΚΗ Κ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΜΟΝΟ ΣΦΕΝΤΟΝΕΣ-ΟΠΛΙΤΕΣ.ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 2000 ΣΤΡΑΤΟ ΕΚΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΝΕ.ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΦΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΝΕ..ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΧΡΥΣΟ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΧΡΥΣΟ,ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ.
 

vangosmt

Ξιφομάχος
Epic Fail!

Μπορεις να βαρεσεις απο οπου εχει η συμμαχια σου πολη και να ξεμπερδεψεις σε λιγες ωρες μονο και θα κανεις αποικιες? Δεν λεει...μεχρι να φτασει 35 η φαρμα και 22 η ακαδημια για αροτρο ωστε να βγαλεις 2000 στρατο καθε μερα...

Anyway ειναι ενας ΕΝΤΕΛΩΣ λανθασμενος τροπος αντιμετωπισης απο ΟΛΕΣ τις πλευρες!

The Hunted!
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser13795

Guest
ΑΠΛΑ ΚΛΑΙΩ

ΑΚΟΥΣΤΕ ΤΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΟΥ ΟΣΟΙ ΘΕΛΕΤΕ Ν'ΑΣΧΟΛΗΘΕΙΤΕ:

ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ 5-6 ΑΤΟΜΑ ΑΠΟΙΚΙΑ ΔΙΠΛΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΤΗΣ.ΑΝΕΒΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΦΑΡΜΑ Κ ΑΠΟΘΗΚΗ Κ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΡΕΥΝΑ ΜΟΝΟ ΣΦΕΝΤΟΝΕΣ-ΟΠΛΙΤΕΣ.ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ 2000 ΣΤΡΑΤΟ ΕΚΑΣΤΟΣ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΝΕ.ΟΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟΙ ΒΓΑΖΟΥΝ ΜΟΝΟ ΦΑΡΟΥΣ ΚΑΙ ΧΤΥΠΑΝΕ..ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΑΡΚΕΤΟ ΧΡΥΣΟ ΒΕΒΑΙΑ, ΑΛΛΑ ΘΑ ΠΙΑΣΕΙ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΔΕ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΧΑΛΑΣΩ ΧΡΥΣΟ,ΤΟ ΛΕΩ ΓΙΑ ΟΠΟΙΟΝ ΘΕΛΕΙ.

ΕΓΩ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΑ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΟΥΜΕ ΠΥΡΗΝΙΚΑ Η ΑΝ ΔΕΝ ΠΙΑΣΕΙ ΑΥΤΟ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΟΥΜΕ ΝΑ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΟΛΟΓΗΣΟΥΜΕ.

ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΠΙΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ Η ΧΕΙΡΟΤΕΡΗ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΠΟΥ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΧΑΧΑΧΑΧΑΧ
 

DeletedUser11752

Guest
ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΝΤΕ ΤΟ ΕΞΗΣ ΑΠΛΟ....ΚΑΛΕΣΤΕ ΤΗΝ ΣΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΑΣ,ΕΓΩ ΑΥΤΟ ΕΚΑΝΑ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΧΤΗΚΕ ΤΗΝ ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΜΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΣΚΟΠΕΥΩ ΝΑ ΤΗΝ ΤΟΥΜΠΑΡΩ ΜΕ ΤΑ ΜΝΜΑΤΑ ΠΟΥ ΤΗΣ ΣΤΕΛΝΩ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΚΑΝΑ 2 ΠΟΛΕΙΣ ΤΗΣ...ΒΡΙΣΚΟΜΑΙ ΣΕ ΚΑΛΟ ΔΡΟΜΟ ΠΑΝΤΩΣ.!!!!!!ΔΟΚΙΜΑΣΤΕ ΤΟ...ΑΞΙΖΕΙ!!!!!
 

DeletedUser2823

Guest
κΑΛΗΜΈΡΑ

Μάλλον ήταν λίγο πιο απλό ! Χτυπάμε την καθαρίζουμε-την βγάζουμε εξέγερση και μετα στέλνουμε αποικιακό.
ΚΟΥΚΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
Εμείς την κατακτήσαμε ήδη ! και στα δικά σας...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11752

Guest
κΑΛΗΜΈΡΑ

Μάλλον ήταν λίγο πιο απλό ! Χτυπάμε την βκαθαρίζουμε-την βγάζουμε εξέγερση και μετα στέλνουμε αποικιακό.
ΚΟΥΚΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
Εμείς την κατακτήσαμε ήδη ! και στα δικά σας...
ΝΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ 300+ ΠΟΛΕΙΣ ΣΤΟΝ ΣΙΓΜΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ...ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ 3-4 ΝΑ ΠΗΓΑΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΑΤΕ ΑΝΕΤΑ..
 

DeletedUser3204

Guest
Leonoti στο σίγμα είχε παραπάνω στρατό και λιμάνι από τους καινούργιους κόσμους.Πχ το λιμάνι ήταν χ2 από το chi κόσμο.Όσο για την ξηρά πρέπει να είχε με 25 τείχος 20.000 + από την κάθε μονάδα γτ εγώ μαζί με την stavrina φάγαμε 14.000 + αμυντικές μονάδες οι 2 μας.

Αλλά ο Βασίλης λέει ΚΟΥΚΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ γιατί από όλες τις άλλες συμμαχίες εμείς πήγαμε και το πήραμε πρώτοι όχι ότι μας δυσκόλεψε.

Για αυτό λέμε ΚΟΥΚΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
 

DeletedUser

Guest
ΝΑΙ,ΕΙΝΑΙ ΑΠΛΟ ΟΤΑΝ ΕΧΕΙΣ 300+ ΠΟΛΕΙΣ ΣΤΟΝ ΣΙΓΜΑ ΜΟΝΟ ΕΝΑΣ ΠΑΙΚΤΗΣ...ΦΑΝΤΑΖΟΜΑΙ 3-4 ΝΑ ΠΗΓΑΤΕ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΣΑΤΕ ΑΝΕΤΑ..

ολα ειναι πιο απλα για μας leonnotis :) και σε αλλο κοσμο να ερθουμε παλι τα ιδια θα κανουμε . και προσεχε με τα μνμ που στελνεις στην αρτεμισια να μη σου ζητησει να πατε και για καφε

αχχαχαχαχαχαχαχααχ

ΚΟΥΚΟΙ ρε ....και η σφαλιαρα παει συννεφο
 

DeletedUser11752

Guest
ολα ειναι πιο απλα για μας leonnotis :) και σε αλλο κοσμο να ερθουμε παλι τα ιδια θα κανουμε . και προσεχε με τα μνμ που στελνεις στην αρτεμισια να μη σου ζητησει να πατε και για καφε

αχχαχαχαχαχαχαχααχ

ΚΟΥΚΟΙ ρε ....και η σφαλιαρα παει συννεφο
ΣΙΓΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ...ΠΕΣΑΤΕ ΟΛΟΙ ΟΙ ΚΟΥΚΟΙ ΝΑ ΜΕ ΦΑΤΕ...ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑ
ΔΕΝ ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΙ ΤΠΤ..ΕΙΠΑ ΠΩΣ ΚΑΙ ΓΩ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΣΑΣ ΑΝΕΤΑ ΘΑ ΤΗΝ ΚΑΘΑΡΙΖΑ..ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ...ΣΙΓΑ ΤΗΝ ΕΜΠΕΙΡΙΑ...ΚΑΜΙΑ 300ΑΡΙΑ ΠΟΛΕΙΣ ΧΡΕΙΑΖΕΣΑΙ ΚΑΙ ΟΧΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ...
 

DeletedUser4673

Guest
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ 300 ΠΟΛΕΙΣ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΦΤΑΣΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΞΥΛΟ.
ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΡΙΞΑΜΕ ΠΟΛΥ ΧΘΕΣ.
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser12629

Guest
ΚΟΥΚΟΙ? ΠΟΙΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΟΥΚΟΙ? ΕΜΠΕΙΡΙΑ Ε?
 

DeletedUser4673

Guest
παμε για την 2η τωρα.ηδη περασαμε λιμ
ΚΟΥΚΟΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ
smiley_emoticons_freu-dance.gif
 

DeletedUser11752

Guest
ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΜΕ ΟΛΟΙ 300 ΠΟΛΕΙΣ.ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΤΙΣ ΦΤΑΣΕΙΣ ΤΟΣΕΣ ΧΡΕΙΑΖΕΤΑΙ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΚΑΙ ΝΑ ΡΙΧΝΕΙΣ ΞΥΛΟ.
ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΡΙΞΑΜΕ ΠΟΛΥ ΧΘΕΣ.
smiley_emoticons_freu-dance.gif
ΚΑΛΑ ΧΑΛΑΡΩΣΤΕ ΛΙΓΟ ΕΚΕΙ ΣΤΟΥ ΚΟΥΚΟΥΣ...250 ΕΙΧΑ ΚΑΙ ΓΩ ΚΑΙ ΕΡΙΧΝΑ ΦΟΥΛ ΞΥΛΟ..ΟΣΕΣ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΕΣ ΕΧΕΙΣ ΤΟΣΟ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΦΑΠΑ ΡΙΧΝΕΙΣ..ΑΠΛΑ ΕΙΝΑΙ..ΠΟΙΑ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΜΑΣ ΛΕΤΕ ΤΩΡΑ;;ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΑΥΤΑ ΣΕ ΚΑΝΑ 5ΧΡΟΝΟ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ ΜΕ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΑΝΟΙΚΤΟ ΚΙΟΛΑΣ,ΚΑΙ ΟΧΙ ΣΕ ΜΑΣ ΠΟΥ ΞΕΡΟΥΜΕ 5 ΠΡΑΓΜΑΤΑΚΙΑ
ΦΙΛΙΚΑ ΠΑΝΤΑ!
 
Κορυφή