[ΕΡΩΤΗΣΗ] ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ;;;

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser11752
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser11752

Guest
ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΟΙΚΗΤΗ ΤΗΣ ΡΩΜΗΣ;;ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΔΙΑ ΜΑΧΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΤ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗ ΜΕΣΗ Η ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΠΩΣ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΜΕ ΤΑ ΒΕΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ..

lTmQ4pv.png
 

DeletedUser14627

Guest
ΜΕ ΤΟΝ ΔΙΟΙΚΗΤΗ ΤΗΣ ΡΩΜΗΣ;;ΠΡΟΣΠΑΘΩ ΝΑ ΕΠΙΛΕΞΩ ΚΑΠΟΙΑ ΠΕΔΙΑ ΜΑΧΗΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΓΤ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΗ ΜΕΣΗ Η ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΟΠΩΣ ΘΑ ΔΕΙΤΕ ΜΕ ΤΑ ΒΕΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΧΩ ΒΑΛΕΙ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΙΝΕΤΑΙ..

lTmQ4pv.png

αυτο δεν ειναι τοσο θεμα. πατας κλικ στο ματακι πανω δεξια και βγαινει η καταταξη.... το θεμα ειναι πως λειπουν τα πεδια 20-21
 

DeletedUser11752

Guest
ΒΟΗΘΗΣΕ ΜΕ ΛΙΓΟ ΑΔΕΡΦΕ..ΣΕ ΠΟΙΟ ΜΑΤΑΚΙ ΛΕΣ;;;ΚΑΙ ΕΓΩ ΘΕΛΩ ΑΣ ΠΟΥΜΕ ΝΑ ΠΑΩ ΣΤΟ ΠΕΔΙΟ 6 ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ..ΜΟΥ ΕΜΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΜΕΝ ΟΤΑΝ ΣΕΡΝΩ ΑΛΛΑ ΜΕΤΑ ΟΤΑΝ ΑΦΗΩΝ ΠΑΛΙ ΤΟ ΠΟΝΤΙΚΙ ΕΞΑΦΑΝΙΖΕΤΑΙ ΠΑΛΙ

ΚΑΙ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΧΕΙΣ ΔΙΚΙΟ ΑΔΕΡΦΕ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΤΟ 20-21 ΠΕΔΙΟ ΜΑΧΗΣ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Νομίζω πως το πρόβλημά σας θα λυθεί όταν πειράξετε το zoom του browser. Θα σας εμφανιστούν κανονικά όλα.
πχ τα πεδία 20 - 21 υπάρχουν κάτω δεξιά.
 

DeletedUser14841

Guest
Ρε παιδιά εμένα δε μου ανοίγει το πρώτο πεδίο.Μπορώ να τα δω και να τα πατήσω όλα εκτός από το πρώτο,δηλαδή δε μπορώ να ξεκινήσω το event με τίποτα
 

DeletedUser13695

Guest
οποιος εχει dio-tools να παει στις ρυθμισεις-dio tools και να βγαλει αυτο που λεει για την κατακτηση της θρακης. θα γινει ζουμ στο χαρτη και θα μπορειτε να πατε εκει που θελετε
 
Κορυφή