ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser4673
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser4673

Guest
ΚΑΙ ΜΑΣ ΕΜΕΙΝΕ Η ΧΑΡΑ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ.ΠΑΝΩ ΠΟΥ ΕΙΧΑΜΕ ΕΝΘΟΥΣΙΑΣΤΕΙ ΠΟΥ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΕ ΕΝΑ ΚΑΙΝΟΥΡΙΟ,ΓΡΗΓΟΡΟ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΠΑΤΟΥΣΑ ΤΙΣ ΜΕΙΩΣΟΥΛΕΣ ΜΟΥ ΜΕ 25 ΧΡΥΣΑ,ΤΩΡΑ ΣΤΟΠ.
ΗΛΘΕ Η ΣΗΜΕΡΙΝΗ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΑΙ ΜΑΣ ΤΟ ΠΗΡΕ ΠΙΣΩ.
ΜΠΡΑΒΟ ΣΤΟΥΣ ΕΓΚΕΦΑΛΟΥΣ ΤΗΣ INNOGAMES.ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΣΚΑΙΠ ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΦΙΛΟΥΣ ΚΑΙ ΟΛΟΙ ΕΧΟΥΝ ΑΓΡΙΕΨΕΙ.ΚΑΝΕΙΣ ΠΛΕΟΝ-ΜΕΣΟΑΣΤΟΙ ΕΙΜΑΣΤΕ-ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΠΑΤΗΣΕΙ ΜΕΙΩΣΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΣΚΟΠΟ ΝΑ ΤΟ ΚΑΝΕΙ.
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ!!!!!ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΒΟΗΘΑΤΕ ΤΟΥΣ ΧΡΥΣΟΘΗΡΕΣ-ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟΙ-ΚΑΙ ΟΧΙ ΤΟΥΣ ΠΟΛΛΟΥΣ,ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΤΗΣ ΚΡΙΣΗΣ, ΠΟΥ ΕΙΧΑΝ ΤΗΝ ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ ΝΑ ΠΑΤΗΣΟΥΝ ΜΙΑ ΜΕΙΩΣΗ ΤΩΝ 25 ΝΑ ΚΟΨΟΥΝ ΣΤΡΑΤΟ Ή ΕΝΑ ΚΤΙΡΙΟ.
 

DeletedUser3204

Guest
Είναι απλά τα πράγματα Νεφέλη...Το έκαναν έτσι στην αρχή για να βάλουν όλοι χρυσό και τα κατάφεραν....Τώρα που ο κόσμος προχώρησε και έχετε βγάλει και τους καταπέλτες σας και ρίχνετε ο ένας το τείχος του άλλου για να το σηκώσετε με το παλιό σύστημα χρυσού δεν θα χρειαστούν ούτε τα μισά χρυσά σε σύγκριση με το καινούργιο σύστημα. Άρα διπλό κέδρος για αυτούς. Εγώ προτιμώ το καινούργιο σύστημα διότι με χτυπάνε σπάνια και χτυπάω πολύ συχνότερα με αποτέλεσμα όταν πάω να πάρω πόλη να έχουν όλες max 18-19 τείχος ενώ με το παλιό σύστημα τα έβρισκα 25.(Βέβαια θα υπάρξουν και οι εξαιρέσεις όπου θα το πηγαίνουν 25 και με το καινούργιο σύστημα)
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12749

Guest
ΡΕ ΠΑΝΕ ΚΑΛΑ ΟΙ ΑΝΘΡΩΠΟΙ ΚΑΙ ΝΑ ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΒΑΛΕΙΣ ΧΡΥΣΟ ΤΩΡΑ ΔΕΝ ΒΑΖΕΙΣ ΑΜΑ ΤΟ ΔΟΥΝ Η ΑΡΜΟΔIOI ΝΑ ΤΟΥΣ ΠΟΥΝΕ ΟΤΙ ΕΙΝΑΙ ΝΟΥΜΠΑΔΕΣ ΓΙΑΤΙ TO ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΝΕ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΒΛΑΚΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4673

Guest
ΤΙ ΔΙΠΛΟ ΚΕΡΔΟΣ ΓΙΑΝΝΗ ΓΙ' ΑΥΤΟΥΣ;ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΣΗΚΩΣΕΙ ΤΕΙΧΟΣ ΤΩΡΑ ΑΝ ΤΟΥ ΤΟ ΓΚΡΕΜΙΣΟΥΝ;ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ.ΤΟ ΒΛΕΠΕΙΣ ΚΑΙ ΣΙΓΜΑ.ΚΑΤΕΔΑΦΙΖΟΥΜΕ ΤΕΙΧΗ ΚΑΙ ΜΑΖΕΥΟΥΝ 2ρεις
ΒΓΑΖΕΤΕ ΛΟΙΠΟΝ 2ΡΕΙΣ.
 

TheRipper17n

Μινώταυρος
υπαρχει περιπτωση να γινει αλλαγη και να επαναφερουν το παλιο συστημα ?
 

DeletedUser3204

Guest
Κατά την γνώμη μου μόνο αν δούνε ότι με το καινούργιο σύστημα βγάζουν λιγότερα....( και εννοώ συνολικά μέχρι να κλείσει ένας κόσμος).Με το καινούργιο σύστημα έχει πιο αργή ανάπτυξη το μεγαλύτερο μέρος των παικτών ώστε να διαρκέσει παρά πάνω ένας κόσμος με αποτέλεσμα πολύ παίκτες να έχουν για περισσότερο καιρό τα premium όπου αυτά τα βάζουν όλοι σχεδόν.
 

TheRipper17n

Μινώταυρος
ειναι κριμα παντως! απο κει που χρειαζοταν 20 χρυσο για τη μειωση χρονου ανεβηκε στο 25 και επειτα αυτο! ελπιζω να εχουν υποψην τους τα παραπονα των παιχτων που παιζουν τοσο καιρο grepolis και δεν βρισκουν λειτουργικο το νεο συστημα! ας κοιταξει καποιος developer/gm/admin το συγκεκριμενο thread να βρεθει μια λυση/αλλαγη !
 

DeletedUser1689

Guest
Aλλάξατε την ταχύτητα του κόσμου σε απελπιστικά αργή για τους μη έχοντες να βάζουν συχνά premium. Μπράβο ωραία κίνηση. Μας υπενθυμίζει ότι όπως και στη ζωή, όλοι οι κανόνες είναι πάντα υπέρ του κεφαλαίου. Όσο για το παιχνίδι, για να γίνεις πλέον ανταγωνιστικός πρέπει να χώνεις πολλά περισσότερα. Αντίος μουτσάτσος!
 

DeletedUser

Guest
καλα....ειπαμε να βγαζετε χρημα αλλα οχι κι ετσι...
100 χρυσα για 2 διηρεις???
ποιος τα σκεφτηκε αυτα τα ποσα??
απλα βγαλατε το 85% του κοσμου εκτος συναγωνισμου

θερμα συγχαρητηρια......
 

DeletedUser

Guest
ΚΑΛΟ ΘΑ ΗΤΑΝΕ ΝΑ ΣΤΑΛΕΙ ΜΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ ΣΤΑ ΚΕΝΤΡΙΚΑ. ΜΑΖΕΜΕΝΗ ΚΑΙ ΝΤΥΜΕΝΗ ΑΝΑΛΟΓΩΣ. ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΩ ΠΟΙΟ ΤΟ ΟΦΕΛΟΣ. ΚΥΡΙΟΛΕΚΤΙΚΑ. ΘΑ ΜΟΥ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΟΙΚΟΝΩΜΑΜΕ. ΜΑΣ ΠΩΣ ΤΑ ΟΙΚΟΝΩΜΑΣ? ΜΙΑ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ. ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΟΜΩΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΑΣ. ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΚΛΕΙΝΕΙ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΤΟ ΚΕΦΑΛΑΙΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΚΑΙ ΜΕ ΤΗΝ ΝΕΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΚΛΕΙΣΕΙ ΟΜΑΔΙΚΑ ΑΠΟ ΠΟΛΛΟΥΣ.

ΥΓ.

ΕΚΤΟΣ ΚΑΙ ΑΝ Η INNOGAMES ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΠΛΗΡΩΣΟΥΜΕ ΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΧΡΕΟΣ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ.!!
smiley_emoticons_irre4.gif
 

DeletedUser12482

Guest
ΣΤΟΠ απο μένα ο χρυσός για την υπόψη υπηρεσία... ΑΥΤΗ είναι η απάντηση...
 

DeletedUser4673

Guest
ΜΙΑ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ.

2015-01-28_2156.png

ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΕΙ ΒΑΣΙΛΗ;
 

DeletedUser12903

Guest
ρε πατε καλα με αυτα που κανετε για να τα περνετε εδω κοψατε και οταν βαζουμε καρτα για να παρουμε χρυσο.ερε τσιπρα που θελετε........
 

DeletedUser

Guest
ΜΙΑ ΔΥΟ ΤΡΕΙΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΕΙΣ ΤΟ ΚΟΥΜΠΑΚΙ.

2015-01-28_2156.png

ΠΟΙΟΣ ΘΑ ΤΟ ΠΑΤΗΣΕΙ ΒΑΣΙΛΗ;

υπαρχουν και χειροτερα
1 φαρος = 100 χρυσα
εκπληκτικο!!!!!!!!! this is grepolisthis is grepolis
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser14451

Guest
ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΜΟΝΟ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΗ,
ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΟΥΤΕ ΤΟΝ ΙΔΡΩΤΑ ΜΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥς ΔΙΝΩ.
 

DeletedUser12903

Guest
ρε προδοτες μονο εδω ελλαδα το κανατε σε αλλους οπως στην γερμανια γιατι δεν το κανανατε προδοτες τον λαων τελευτεος κοσμος που παιζω και οσο παει θα παρετε οσο χρυσο θα βαλω και οχι οσο θελετε εσεις λαμογια προδοτες τις πατριδας
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9454

Guest
Κι εγώ χάρηκα με την κατάσταση του ωμέγα κι είπα να μείνω να παίξω,αλλά τώρα ούτε για αστείο..Να βάλετε το χρυσό εκεί που ξέρετε γερμανοί και αυλικοί αυτών..Εγκατέλειψα και τον κόσμο chi (με βασική αιτία την αναβάθμιση) και πλέον τέλος το παιχνίδι για μένα.Θα καλιεργώ ραπανάκια στη φάρμα που είναι και τζάμπα...
 

DeletedUser

Guest
νεφελη μου λογικο να το κανουν........αυτοι που ειναι στις πρωτες θεσεις θα συνεχισουν να τα χωνουν....στα παλια τους τα παπουτσια για τα φτωχαδακια με τις 10ευρες paysafe.1 να σηκωσει το τοιχος με το νεο συστημα ειναι σαν να το σηκωνουν 5 ατομα με το παλιο.......λεφτα θελουν.....και για να το συνεχιζουν αυτο το συστημα παει να πει αποδιδει.
 

DeletedUser

Guest
ΧΑΧΑΧΑ. Μπράβο ρε παιδιά. ΧΑΧΑΧΑ. Έχω λιώσει. Βρε τι προβλήματα έχει ο κόσμος. - Αφιερωμένο...

Είμαι εγώ μια μικρή πουμπέ
που έχω συνηθίσει σε βελούδινα σαλόνια,
είμαι εγώ για τον καναπέ,
είμαι μια μικρή πουμπέ!
Από εδώ έχω ένα κουμπί,
που όταν το πατήσεις χτίζω τείχους και λιμάνια.
Κι από εδώ έχω ένα κουμπί,
που όταν το πατήσεις στέλνω σ'όλους δυο φαράκια!
 
Κορυφή