ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΚΟΣΜΟΣ Α PART II

  • Δημιουργός θέματος soistat
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser

Guest
ΚΑΙ ΦΥΣΙΚΑ ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΝΟΥΜΕ
ΔΕΝ ΕΙΠΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΛΑ ΘΑ ΗΤΑΝ ΚΑΜΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΕΤΑΦΕΡΕΤΕ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΘΥΜΙΕΣ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ. ΕΤΣΙ ΙΣΩΣ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΝΑ ΠΡΟΦΥΛΑΞΕΙ ΜΕΡΙΚΩΣ ΤΗΝ ΕΠΕΝΔΥΣΗ ΤΗΣ.
ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΙ ΠΕΡΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΚΛΕΙΔΩΘΗΚΕ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ Α ;; ΕΙΠΑΜΕ ΚΑΤΙ ΠΑΡΑΛΟΓΟ ;; ΕΒΡΙΣΕ ΚΑΠΟΙΟΣ;; ΤΟΠΟΘΕΤΗΘΗΚΕ ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΗΣ Δ.Ο. ;;; ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ...
ΔΥΣΤΥΧΩΣ ΚΥΡΙΟΙ ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΠΟΥ ΠΕΡΝΑΕΙ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΙΣΤΕ ΕΘΕΛΟΝΤΕΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΘΑ ΕΛΕΓΑ ΕΝΤΕΤΑΛΜΕΝΑ ΟΡΓΑΝΑ.
ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΜΑΣ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΣΥΜΠΕΡΙΦΕΡΕΣΤΕ ΔΕΙΧΝΩΝΤΑΣ ΓΙΑ ΑΛΛΗ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΤΗΝ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΠΟΥ ΜΑΣ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΘΕΣΗ ΙΣΧΥΟΣ ΠΟΥ ΒΡΙΣΚΕΣΤΕ.
ΚΑΙ ΕΑΝ ΣΑΣ ΕΝΟΧΛΕΙ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟ ΘΕΜΑ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΕΛΕΥΘΕΡΑ ΠΛΕΟΝ ΝΑ ΤΟ ΚΛΕΙΔΩΣΕΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΟ.
ΚΑΛΗ ΣΑΣ ΗΜΕΡΑ
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
[PHo]
Η αναβάθμιση έγινε δεν έχει νόημα ύπαρξης το εν λόγο θέμα.
Αν παρ όλα αυτά θέλετε να ξανά ανοίξει μπορείτε να το ζητήσετε με αίτηση υποστήριξης.

Τα στοιχεία της εταιρίας είναι:
Επικοινωνία
InnoGames GmbH
Harburger Schloßstraße 28
21079 Αμβούργο (Hamburg)
Γερμανία (Germany)

Φαξ: 040 7889335 21

Αριθμός φορολογικού μητρώου: DE264068907
Επαρχιακό δικαστήριο Hamburg, HRB 108973
Στελέχη εταιρίας: Eike Klindworth, Hendrik Klindworth, Michael Zillmer


Διεύθυνση e-mail: info@innogames.de (Όχι υποστήριξη για το παιχνίδι, μόνο Γερμανικά και Αγγλικά παρακαλούμε)

Εκεί μπορείτε να στείλετε όλα τα παράπονα που έχετε για την ομάδα διαχείρισης, Καλή συνέχεια



[/PHo]
 

DeletedUser

Guest
ΕΥΚΟΛΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΗ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΑΝ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ Η ΜΑΖΙΚΗ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ (ΚΑΙ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Α ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΕΙΚΟΝΑ) ΤΗΣ ΜΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟ ;;
 

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Η εταιρεία για να λάβει σφαιρική άποψη των παικτών των παλαιών κόσμων, διενήργησε ψηφοφορία. Λαμβάνοντας υπόψη της το αποτέλεσμα της ψηφοφορίας έπραξε ανάλογα. Η ΟΔ ό,τι και να πει θα είναι απλά η γνώμη της και δεν θα μπορέσει να διαμορφώσει τη πολιτική της εταιρείας.
Κι επειδή η αναβάθμιση πλέον έγινε, δεν κρίνεται απαραίτητη η ύπαρξη θεμάτων που αναφέρονται στο γιατί έγινε ή στο αν δεν γινόταν ή τώρα τί θα γίνει.
Υπάρχουν και θα υπάρξουν πλείστα όσα θέματα στην ενότητα των ερωτήσεων από παίκτες που πρέπει να βοηθήσουμε να εγκλιματιστούν στη νέα έκδοση που δεν υπάρχει χρόνος να σχολιάζουμε ήδη πεπραγμένα.[/8EA]
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
ΕΥΚΟΛΗ ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΚΑΙ ΣΥΝΗΘΙΣΜΕΝΗ ΔΕΝ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΚΑΤΙ ΚΑΛΥΤΕΡΟ.
ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΟΠΟΤΕ ΕΑΝ ΜΕΤΑΦΕΡΘΗΚΕ ΣΤΗΝ ΕΤΑΙΡΙΑ Η ΜΑΖΙΚΗ ΑΠΑΙΤΗΣΗ ΤΩΝ ΠΑΙΧΤΩΝ (ΚΑΙ ΘΑ ΜΙΛΗΣΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ Α ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΕΧΩ ΕΙΚΟΝΑ) ΤΗΣ ΜΗ ΕΦΑΡΜΟΓΗΣ ΤΗΣ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟ ;;

[PHo]Και η δική σας απάντηση είναι ίδια ακριβώς όπως πάντα, παράξενο.[/PHo]
 

DeletedUser

Guest
Ακόμη και στην 30μελών συμμαχία μου τώρα που μπήκα είδα στο φόρουμ 4 ποσταρίσματα 4 παικτών γεμάτα παράπονα.. Όσον αφορά τη δικιά μου γνώμη, είναι βελτιωμένο κατα ΠΟΛΥ διακοσμητικά αλλά χειρότερο επίσης κατά πολύ αποδοτικά.. Το να βρίσκεσαι στο προφίλ μιας συμμαχίας πχ και να μην μπορείς να ανοίξεις νέα καρτέλα για να δεις το προφίλ κάποιου παίκτη της που σου προκάλεσε το ενδιαφέρον είναι άκρως σπαστικό..
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή