[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΑΜΟΙΒΗ 30ΜΕΡΑΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser9735
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9735

Guest
καλησπερα ηθελα να κανω μια ερωτηση πανω σε τιτλο που ανεβασα.εχω πατηση 2-3 φορες διακοπες για σαββατοκυριακο κ οταν ξαναμπαινω στο παιχνιδι με ξεκιναει την αμοιβη απο την πρωτη μερα.φυσικα ενω δεν ειναι η 30η μερα μεσα στο σαββατοκυριακο.αυτο ειναι καποιο σφαλμα η ετσι δουλευει σε ολους?
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

8EAGENHS

Forum Leader
[8EA]Αν δεν μπεις μια μέρα ή δεν παραλάβεις το δώρο σου, η μέτρηση αρχίζει απ' την αρχή.[/8EA]
 

DeletedUser8198

Guest
για να μην ανοιγω αλλο θεμα εγω μολις πηρα κανονικα τα 50 χρυσα στον ε κοσμο αδικα εβγαζα φωτο:p
 

DeletedUser4519

Guest
To kαθε ποσο καιρο η αμοιβη της 30ης ημερας θα ειναι 50χρυσος ειναι εντελως τυχαιο ?

Ή θα το παρεις μια φορα στις 60 μερες? Νιωθω πως ειμαι ατυχος :)
 

DeletedUser9619

Guest
παιδια
εγω πατησα για να παρω το δωρο της 30 μερες σημερα το πρωι(21.7.12 στο κοσμο Νu) αλλα δεν το πηρα
διαβασα το φορουμ και ελεγε πως επρεπε να βγαλω φοτο εγω ομως δεν εβγαλα γιατι δεν το ειχα διαβασει...
ξερετε τι θα γινει τωρα??????
 

phoenix12

Πρώην Game Admin
To kαθε ποσο καιρο η αμοιβη της 30ης ημερας θα ειναι 50χρυσος ειναι εντελως τυχαιο ?
Είναι τυχαίο

παιδια
εγω πατησα για να παρω το δωρο της 30 μερες σημερα το πρωι(21.7.12 στο κοσμο Νu) αλλα δεν το πηρα
διαβασα το φορουμ και ελεγε πως επρεπε να βγαλω φοτο εγω ομως δεν εβγαλα γιατι δεν το ειχα διαβασει...
ξερετε τι θα γινει τωρα??????
Όλοι λαμβάνουν αμοιβή την 30η μέρα, απλά πολλές φορές όχι αυτή που αποδέχθηκαν.
Οι εικόνες χρειαζόντουσαν στους τεχνικούς, ώστε να δουν ότι το πρόβλημα παραμένει παρά την διόρθωση που περάσανε στην αναβάθμιση 2,25 πριν λίγες ημέρες.
 
Κορυφή