ΑΕΤΟΙ=ΚΟΛΟΤΟΥΜΠΕΣ

  • Δημιουργός θέματος DIAOLOI
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2573

Guest
"εγω σαν παιχτης των ελευσις αισθανομαι ικανοποιημενος"

ναι μπουμπουκο μου.εκανες τρελη πορεια στον γαμμα και πας να φας και τον σιγμα :)

[video=youtube;GJoEYrt3DJw]http://www.youtube.com/watch?v=GJoEYrt3DJw[/video]

Υ.Γ "εισαι πολυ κεφτεδακος ρε τριβολη.μ αρεσει που λες οτι το ξερεις κι ολας οτι το γραψαμε εμεις.
για να δεις ποσο ****αφαιρέθηκε*** ( το γνωστο πιθηκακι) εισαι ....."

κυριε θεαγενη ποσα θες να μας τρελανεις ?

"Προσοχή στο λεξιλόγιο, παραλλαγή απρεπών λέξεων δεν απαλλάσσει από ποινές, η τήρηση κανονισμών απαλλάσσει.
10 πόντοι ποινής.
8EAGENHS"


που ειδες την παραλαγη ?
μιλαω ξεκαθαρα για το γνωστο πιθηκακι .
hd6l.png


θα το φαω το μπαν εδω αλλα οπως θελω εγω κυριε θεαγενη.οχι οπως θες εσυ ;)
κοντα ειναι



[8ea]Προσοχή στο λεξιλόγιο, παραλλαγή απρεπών λέξεων δεν απαλλάσσει από ποινές, η τήρηση κανονισμών απαλλάσσει.
10 πόντοι ποινής.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser4519

Guest
Μια υποσημειωση :

* Αμα θελαμε να κανουμε ομαδικη διαγραφη θα την ειχαμε κανει .. θα ειχε κλεισει τωρα ο κοσμος κ θα ταν κ ολα καλα

Και δε θα μπορουσατε μετα να βγειτε οι ΑΕΤΟΙ (οπως θα κανετε)
και να λετε χτισαμε κ εμεις θαυματα σας φτασαμε στη καταταξη στους επιθετικους - Ειμαστε καλυτεροι κτλ κτλ κτλ
 

DeletedUser

Guest
ΤΡΕΛΗ ΠΟΡΕΙΑ ΕΝΟΕΙΤΕ.ΑΠΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΒΓΗΚΑΜΕ ΠΡΩΤΗ.ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ Η 4ΑΡΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΞΗ ΚΑΙ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΑΜΕ ΠΕΡΙΣΟΤΕΡΑ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ.ΔΙΑΛΥΣΑΜΕ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ ΣΕΡΒΕΡ ΟΤΑΝ ΟΛΟΙ ΤΟΥΣ ΗΤΑΝ ΕΝΕΡΓΟΙ ΚΑΙ ΟΙ ΜΙΣΟΙ ΤΟΥΣ ΠΑΙΧΤΕΣ ΗΤΑΝ ΣΤΗΝ 20ΑΔΑ ΕΠΙΤΙΘΕΜΕΝΩΝ.ΠΑΙΞΑΜΕ ΞΥΛΟ ΜΕ ΤΟΥΣ ΑΧΑΙΟΥΣ(ΠΟΛΥ ΚΑΛΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ) ΚΑΙ ΑΝΤΕΞΑΜΕ -ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΠΗΚΑΜΕ ΣΤΗΝ 53 ΜΕΣΑ ΣΤΟΥΣ -ΕΛ-(ΠΡΩΤΗ ΣΤΟΝ ΣΕΡΒΕΡ).ΕΣΥ ΤΙ ΕΧΕΙΣ ΚΑΝΕΙ ΒΡΕ ΜΙΞΑ??ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΙΣΟΥΝ.ΣΑΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΤΑ ΠΗΓΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΚΑΙ ΦΑΓΩΜΑ ΑΝΕΝΕΡΓΩΝ.ΤΙ ΚΥΝΗΓΑΣ?ΝΑ ΒΓΕΙΣ ΤΙ?ΧΤΥΠΙΣΕΣ ΠΟΙΟΝ?ΠΟΤΕ ΣΟΥ ΔΕΝ ΒΡΗΚΕΣ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΟΥ ΕΝΕΡΓΟ ΠΑΙΧΤΗ.ΚΑΙ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΦΩΝΙΕΣ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΟ ΤΡΑΠΕΖΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ ΕΧΟΥΝ ΓΝΩΣΗ ΟΙ ΦΥΛΑΚΕΣ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥΣ ΤΗΝ ΣΥΜΦΩΝΙΑ.ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΟΥΣ ΑΧΑΙΟΥΣ ΓΙΑ ΤΟ ΘΑΥΜΑ.ΚΑΙ ΓΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΓΡΑΨΑΤΕ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ.ΜΟΝΟ ΜΗΝ ΜΟΥ ΑΝΧΩΝΕΣΑΙ ΕΣΥ ΝΑ ΛΕΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΤΑ ΕΚΑΝΕΣ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΚΑΤΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΤΩΝ ΑΝΕΝΡΓΩΝ.(π.χ εγραψε καποιος εμεις εδω κατω????ναι φιλε μου τι δεν καταλαβαινεις ??απο την μεση και κατω δεν υπαρχει καποιος να βαρεσετε.ποιους θα βαρεσετε?????πγκρητια??πειρατες?χακουνα ματατα?νεα σπαρτη?ΟΛΕΣ ΗΤΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ ΜΕΣΗ ΚΑΙ ΕΠΑΝΩ ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΝΕ). see you μιξα συνεχως ανακυκλωνεις αυτα που γραφεις.δεν εχει νοημα να σου ξανααπαντησω.

Υ.Γ εαν εισαι μαγκας ελα σε νεο κοσμο με το ιδιο ονομα.εκει θα βρεις(μην φοβασαι τις φαπες να εισαι σιγουρος πως θα τις φας)

αλλα να μου πεις:φυγε ρε σιγα μην παω να παιξω με τους ενεργους μια χαρα ειμαι εδω τουλαχιστον περνω και πολεις.

bb μιξα
 

DeletedUser2573

Guest
NA δω τι θα κανω με σενα χαζο τριβολη.
λες λες λες.

δεν μας λες ποιος λογαρασμος εισαι ρε φιλε και τα εκανες ολα αυτα.

ακου *****αφαιρέθηκε***** (το γνωστο πιθηκακι θεαγενη)
ο μοναδικος λογος που οι κρητικοι βαρεσαν κανονι ,ειμαστε εμεις.

οτι παιχτες ειχατε εσεις και οι σπαρτιατες τους φυγαμε στο μπαμ μπαμ. (πλην του φιλου μας του μασκαριτο)
δεν πηρανε ανασα εδω κατω.
μονο οι κρητικοι υπηρχαν και τους βγαλαμε ...οφ.
την πρωτη συμμαχια στον κοσμο.
δεν μπορεσε κανεις απο αυτους να τα βαλει μαζι μας.
αυτο το γατακι απο τα κρι κρι που μπαινει στο κοινο και το παιζει παιχτουρα εχει χασει πολεις με το τσουβαλι.αλλαξε θαλασσα για να μπορει να υπαρχει ακομα στο παιχνιδι.

εσας μπορει να σας πηρε 3,5 χρονια για να το καταφερετε αλλα εμεις απο τα 2 χρονια τους εχουμε σουταρει ολους ;)


[8ea]Προσοχή στο λεξιλόγιο, παραλλαγή απρεπών λέξεων δεν απαλλάσσει από ποινές, η τήρηση κανονισμών απαλλάσσει.
Δόθηκε αποκλεισμός κατ' αποκοπήν.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ΜΠΑΜ ΜΠΟΥΜ ΠΑΛΙΟΣΙΔΕΡΑ ΧΤΥΠΟΥΝ.ΞΕΡΩ ΣΕ ΖΟΡΙΖΕΙ ΚΑΙ ΒΡΙΖΕΙΣ.ΜΗΝ ΝΕΥΡΙΑΖΕΙΣ ΧΑΛΑΡΩΣΕ.ΟΣΟ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΙΣΕΙΣ 2ΤΕΡΟΙ ΘΑ ΕΡΧΕΣΤΑΙ.ΜΑ ΕΙΣΟΥΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΒΡΕ ΜΙΞΑ Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΩΝ ΠΑΓΚΡΗΤΙΩΝ.ΤΙ ΔΕΝ ΚΑΤΑΛΑΒΕΝΕΙΣ???????

ΡΩΤΑΣ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ???ΘΕΛΕΙΣ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ ΑΠΟ ΠΟΥ ΤΑ ΞΕΡΩ???

ΟΧΙ ΜΙΞΑ ΔΕΝ ΘΑ ΣΟΥ ΠΩ ΕΑΝ ΔΕΝ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙΣ ΤΑ 3 ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΓΡΑΨΑ(ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΕ ΠΑΓΚΡΗΤΙΟΥΣ-ΘΑΥΜΑ ΜΕ ΑΧΑΙΟΥΣ-ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΣ)

ΕΓΩ ΓΝΩΡΙΖΩ ΟΤΙ ΕΧΟΥΝ ΓΙΝΕΙ.ΑΠΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΠΑΡΑΔΕΧΕΣΑΙ.....
 

DeletedUser3333

Guest
Μιχαλη και μεις καποτε τους παγκρητιους εδω πανω στην 33 τους πυξιδιασαμε εκτος απο εναν παιχτη που του αφησαμε μια πολη ωστε να φυγει νοτια,τι παει να πει αυτο δηλαδη ...και το πετας ετσι ανεμελα "την πρωτη συμμαχια στον κοσμο".

το ΘΕΜΑ ΕΙΝΑΙ ΕΝΑ

Το grepolis δεν εχει αλλο level

Εαν παρατηρησεις το παιχνιδι ,καποτε ξεκινησε και ο σκοπος του ,απλα ηταν η οργανωση μιας συμμαχιας και η επεκταση της.
Ηδη μετα απο αρκετο καιρο ,εβλεπες παιχτες να φεβγουν ,επικρατησαν στην θαλασσα ή βαρεθηκαν και οπως να χει ,αντε γεια!!!
Ηρθε η εκδοση 2 ,μαζι με την εποχη των θαυματων ,καποιοι το ειδαν αρνητικα και την εκαναν και καποιοι το ειδαν σαν μια ωθηση για να συνεχισουν.
Το level 2 λοιπον .θεωρω πως ηταν τα θαυμα ,οπου ειχε αλλες προυποθεσεις....αν παρεις για παραδειγμα εναν νεο παιχτη ,που δεν εχει ξαναπαιξει grepolis και μπηκε απο περιεργια ,οπως μπηκαμε οι περισσοτεροι ,το παιχνιδι του ξεκιναει με την ακολουθη φαση:
1)Οργανωση συμμαχιας - επικρατηση-επεκταση
2)Ανοικοδομηση θαυματων - επικρατη-επεκταση,οπου η επεκταση μπορει απλα να ξεφυγει λογο των θαυματων...βλεπε κοσμος γαμμα ελευσις ,παιχτες απο την θαλασσα 33-24 εφτασαν στην θαλασσα 74 μονο και μονο για τα θαυματα ...μετα την θαλασσα 53-54 ολα ηταν κοκκινα για τους ελευσις!!!
Το θεμα ειναι οτι λειπει το level 3 ...το μετα...το κινητρο ,η ωθηση...το ν`αλλαξουν οι απαιτησεις το να βαλεις παραπανω το μυαλο σου να σκεφτει,καποιοι αρκουντε στην μαχη ,αλλα μαχη χωρις ενα μυαλο ,μια τακτικη να την κατευθυνει ειναι χαμενη.......μπηκαμε να παιξουμε ενα πολεμικο παιχνιδι στρατηγικης και χαθηκε το κινητρο για μαχη και στρατηγικη μετα !!!(και φυσικα αυτη ειναι προσωπικη μου αποψη για το παιχνιδι)

Σχετικα σε αυτο που ειπε ενα παλικαρι πιο πανω οτι μας νικησε ο χρονος,...θεωρω οτι το αλλαζεις φιλε το νοημα εσκιεμενα γιατι το διατυπωσες με παραθεση το μηνυμα και απευθυνοσουν σε συμμαχο μου ...οπως και να χει το θεμα ειναι ενα

Για καποιους κινητρο για συνεχεια δεν εχει... Στους ελευσις 5 θαλασσες καθοντε και περιμενουν ποτε θ`ανεβει ο μιχαλης και η παρεα του βορεια να παιξουνε η ποτε οι αχαιοι θα σπασουν τις δικες μας θαλασσες που ειναι μπροστα...τα ελ εχουν παραιτηθει και πολλοι αλλοι και παντου τριγυρω υπαρχουν φαντασματα...βασικα υπαρχουν συμμαχιες που εδω και 2 χρονια κανουν ομαδικες σε φαντασματα τι να λεμε για τον κοσμο γαμμα τωρα ...τωρα εαν μια χουφτα ανθρωπακια νουμπαδες και χτιστες οπως μας αποκαλουσαν μερικοι ειχαν τα κοτσια και περασαν 6 και 7 θαλασσες για να φτασουν διπλα απο το θαυμα των αντιπαλων και να κανουν παιχνιδι και καποιοι 3μιση χρονια παλευουν σε 1-2 θαλασσες (6 θαλασσες πατησα προσωπικα εγω απο τις 6 οι 4 εγιναν ολες ελευσις οι αλλες 2 πλεον ειναι πολεις φαντασματα η παιχτες φαντασματα)...και καποιοι τελος παντων ξαναλεω 3μιση χρονια παλευουν σε 1-2 θαλασσες τις οποιες μας λενε πιο πανω οτι τις ειχαν καθαρισει πριν 2 χρονια (και μιλαω για λογαριασμους οχι για συμμαχιες).......εεεεεεεεεε αι παρατα μας λοιπον!!!

Οπως και να χει το ζητημα ειναι ενα
Οτι εχει ακμη εχει και παρακμη...ειναι δεδομενο απο αρχαιοτατων χρονων.
Οι Ελληνων Ελευσις δεν προκειτε να εχει την παρακμη που ειχαν απειρες συμμαχιες στον κοσμο γαμμα

Καποιες συμμαχιες εξαφανιστηκαν κατηγοροντας την ομαδα διαχειρισης...ομαδικες διαγραφες τετοιου τυπου υπηρχαν αρκετες
Αλλους τους εφαγε η διχονοια και σκοτωθηκαν μεταξυ τους ,αλλοι απλα δεν ειχανε ηγετη η παρεα καλη και το παιχνιδι δεν ειχε ουσια γι`αυτους...
Παλικαρια εμας σαν συμμαχια δεν προκειτε να μας φαει αυτη η μιζερια ουτε Θ`αφησουμε το γαμμα κοσμο με μια πικρα στην καρδια μας
Περα το φορουμ στο παιχνιδι φτιαξαμε αλλη μια σελιδα στο fb ωστε να υπαρχει η παρεα για οποτε γουσταρει να υπαρχει και εχουμε την συνειδηση μας ησυχη.

Οποιος θελει καθετε οποιος θελει φευγει ,οποιος θελει μενει και παρακολουθει οποιος θελει πολεμαει σε οτιδηποτε βρεθει μπροστα του
δεν εχουμε να χασουμε τπτ πλεον ,ουτε να κατηγορησουμε καποιον γιατι δεν μπηκε στον λογαριασμο του μεσα στο ανουσιο πλεον παιχνιδι και εχασε πολη απο αντιπαλο η χασαμε θαυμα η να παιρνουμε τηλεφωνα μανιασμενοι γιατι καποιος ειναι κοκκινος
τα πραγματα ειναι απλα και ξεκαθαρα ...ολα ειναι χαλαρααααααααα!!!

Ακομα και αυτες οι γραμμες καποια στιγμη θα ειναι παρελθον ...το μελλον θα ειναι σε θεση να κρινει το δικιο η το αδικο και οχι το παρον

Υγεια και δυναμη σε ολους !!!

Υ.Γ. θα παρακαλουσα να κλειδωσει αυτο το θεμα...
 

DeletedUser

Guest
σκασε ηλιθια και χτιζε θαυματα

ρε μικε περιμενες να πατησω διαγραφη για να γραψεις οτι εισαι 1ος στις κατακτησεις ε?
ειναι απλα θλιβερο

εγω φευγοντας αφησα στον Γιαννη μια βρωμοδουλεια να τελειωσει, να σε περασει σε πολεις και ποντους
και απο οτι βλεπω job done

αντιο loosers
 

DeletedUser2573

Guest
καλημερα τρελοπαιδα :)

απο τα πολλα μπαν που μου ριχνει ο αυτοκρατωρ "θεαγενης" εχω ξεχασει ποτε εχω μπαν και ποτε δεν εχω !!!

παμε να απαντησω στα φιλαρακια μου.(αν υπαρχουν ακομα στο παιχνιδι)

φιλε στρατο τα λες καλα σε μεγαλο βαθμο.
2 λαθακια εκανες μονο.

1. δεν σου ειπα φιλε μου οτι θα γινουμε φωτοβολιδες και θα ερθουμε 2-3 θαλασσες ποιο περα για να σε παιξω (ισα ισα που εγραψα το αντιθετο σε καποιο απο τα πολλα ποστ μου) .θα ηταν χαζο αν το εκανα αυτο .πολυ απλα γιατι ΔΕΝ θα μπορουσα να κερδισω τιποτα.

2. μιλας για σας ,οτι πηγατε σε κοκκινες θαλασες για να σπασετε το θαυμα.
γιατι δουλευεις τον κοσμο ρε στρατο και τους ιδιους σας τους εαυτους.
πως εχεις το θρασος να μας ζητας να πιστεψουμε οτι με 10-20 πολεις σε" κοκκινα" νερα ,κανατε αυτο το κατορθωμα.
σας το εγραψα και τοτε.το θαυμα το σπασατε με παγαποντια φιλε.παιξατε εκ του ασφαλους ;)

οποιος θελει να μαθει το πως και το γιατι ας ψαξει στα διαφορα ποστ.δεν θα γραφω τα ιδια και τα ιδια.

παμε και στον φιλο μου τον "Φελικο".αυτος ειναι και ο λογος που αποφασισα να γραψω.

ρε αλεξακο ποσο φελικος εισαι ρε φιλε ?

μου γραφεις "ρε μικε περιμενες να πατησω διαγραφη για να γραψεις οτι εισαι 1ος στις κατακτησεις ε?
ειναι απλα θλιβερο"


γιατι ρε φελικο.ποτε με περασες στις κατακτησεις και δεν το θυμαμαι ?
ποτε εγινες Νο 1 στην καταταξη και δεν το πηραμε χαμπαρι ?
ποτε ειχες ποιο πολλες πολεις απο μενα και δεν καταλαβαμε τιποτα εμεις ?

"εγω φευγοντας αφησα στον Γιαννη μια βρωμοδουλεια να τελειωσει, να σε περασει σε πολεις και ποντους"
χαχαχαχαχα
μαρεσει που με δικαιωνεις και μονος σου ;)

περιμενα ΕΓΩ ρε κουταβακι να γινεις φαντασμα για να γραψω?
εχω κοντα 400 ποστ εδω μεσα που σας κραζω ,και περιμενα να φυγεις για να παρω θεση ?

γιαυτο σε λεω φελικο.

αντε γεια φιλαρακι.
οπου και να σε ,.....να περνας καλα.

κλεινω λεγοντας για τον φιλο σου τον γιαννη "greataxilleas" για οσους δεν καταλαβαν.

πραγματι ο φιλος σου καταφερε και με περασε.
απο κουβεντα που ειχα με τον ιδιο προσπαθησε να με πεισει οτι το καταφερε με φαρμινκ και ανταλαγη υλικων.
δεν μπορω να το πιστεψω .ειναι λιγο δυσκολο φιλε γιαννη να τα κανεις ολα αυτα με 400 + πολεις.
ειναι τοσο βαρυ το παιχνιδι που δεν μπορεις να τα κανεις καθε μερα επι 5-6 μηνες ολα αυτα.
στο ειπα ευθεως οτι εχεις βαλει προγραμμα να τα κανει.
ΝΑΙ φιλε γιαννη οποιος εχει πολλες πολεις στο παιχνιδι θα καταλαβει τι θελω να πω.δεν εχεις μονο τον ογκο των πολεων αλλα και το τρελο κολημμα που εχουν σαν συνεπεια.

στα υπερ σου γιαννη οτι δεν καταφερα να σου παρω πολη.αυτο να το βλεπει και ο αλεξακος.
σε βαραγα 15 ωρες (περασαμε υπεροχα ολη την νυχτα :) ) και δεν το καταφερα.
34 μαντιχωρουπολεις και καμια 20 φανταραδικα και δεν καταφερα να στην παρω.(για λιμανι ουτε λογος.περασα αερα)
μαγκια σου φιλε και μπραβο.

απλα να το βλεπουν μερικοι φανφαρες που εγραφαν για 200-300 κατακτησεις ενεργων καθε μηνα.
στον γαμμα πολη ενεργου περνεις μονο με θαυμα κυριοι.τοσο δυσκολο εχει γινει το παιχνιδι.

φελικο ξερουμε και οι 2 οτι αυτο προσπαθουσες να κανεις με το να βαρας τα επιθετικα των συμμαχων σου εδω και 3-4 μηνες.
(μιλαω για τους 100.000 επιθετικους που ειχες καθε μερα .ποιος εισαι ρε φελικο.ο τσακ νορις !!!!)
να βγαλεις δικαιωματα και να με περασεις
χαχαχαχαχαχαχχα

τρατζικ.οταν καταλαβες οτι ακομα και αν το καταφερνες δεν θα μπορουσες να περασεις τον φιλο σου τον γιαννη ..... μας την εκανες.
σου χαλασε το φιναλε ,φελικο.
γουσταρες να φυγεις και να εισαι απο πανω στην καταταξη. :) αλλα ...............

αυτα τα λιγα κυριοι απο μενα.

καλες γιορτες και χαρα σε ολα τα παιδια.
μακαρι το πνευμα των ημερων να περασει στις καρδιες μας και να μας κανει να γελασουμε παρα τα προβληματα που εχουμε ΟΛΟΙ δυστυχος.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
χωρις να θελω να σπαμαρω
αλλα δεν μπορω να μην μιλησω....καθως επαιζα στον κοσμο.

μηπως το εχετε παρει λιγο σοβαρα το θεμα?
παιζω=διασκεδαζω
 

DeletedUser2573

Guest
καλημερα και χρονια πολλα.

εχω γραψει τοσο καιρο και δεν απαντησε κανεις.
τι εγινε κουταβακι τριβολη ?
δεν εχεις τιποτα να πεις ?
εχεις βρει νεες παρεες σε νεους κοσμους ? :d

σκυλακο τελικα σε εχασα.εισαι στο πουθενα.
ετσι για το καλο του χρονου σου βρηκα μια φωτο χαχαχαχαχα

oll6.png


καλη χρονια σε ολους !!!

Υ.Γ διαβολακο τριβολακο περιμενω νεα σου :)
 

DeletedUser

Guest
αφου ο γαμμα τελειωσε.ενδιαφερον μονο σε νεους κοσμους μπορεις να βρεις.αλλα εσυ που να το καταλαβεις κολημενος με τον γαμμα

ilias7mp το εχουμε παρει σοβαρα το θεμα γιατι διασκεδαζουμε.

ωστοσο μιξατσουνγκ τι απορειες θελεις να σου λυσω ?

οταν γραφεις πολλα(π.χ δες το προτελευταιο σου ποστ) χανεται η μπαλα ενα-ενα.

καλη χρονια με υγεια σε ολους
 

DeletedUser2573

Guest
και τι να κανω τριβολακο μου.
πρεπει να περιμενω να κλεισει ο κοσμος για να την κανω και εγω.
πιστευω οτι τα εχω κανει ολα εδω μεσα.σαν παιχνιδι δεν εχει να μου δωσει κατι παραπανω.
ισως το κερασακι να μου το κραταγε για το τελος.
ναι.
σιγουρα ειναι αυτο.
ειναι και η απαντηση στον φιλο ilias7mp.

το εχω γραψει αρκετες φορες οτι περα απο το παιχνιδι δεν εχω τιποτα αλλο να χωρισω εδω μεσα.
πολλες φορες ισως να ημουν ποιο πικαντικος απο οτι επρεπε ή ακομα και να ξεφυγα απο το επιτρεπτο.
πιστευω οτι ουσιαστικα ολοι το διασκεδασαμε αυτο το ξεκατινιασμα στο φορουμ.

αυτην την στιγμη εχω μπει (εστω και για λιγο) σε αλλον κοσμο μαζι με ολα αυτα τα παιδια που τσιγκλαω εδω και μηνες.
μαζι με τον στραταρα.... τον τριβολακο μου (πανουλης) ..... και αλλα παιδια απο τους ελευσις.
ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΜΠΗΚΑ ΜΑΖΙ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑ ΠΕΡΝΑΩ ΚΑΙ ΚΑΛΑ !!!!

μπηκα για να τους μαθω και να με μαθουν.
και αυτο για μενα ειναι το κερασακι ,μετα απο 3,5 χρονια στο παιχνιδι.
δεν εχω να πω τιποτα αλλο για τον γαμμα.
ειπαμε σαν παιχνιδι ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΜΟΥ ΔΩΣΕΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ
οπως λεει και ο σκυλακος μου ....GAME OVER.

απλα θα περιμενω οπως ολοι το οριστικο φιναλε.

καλη συνεχεια σε ολους και καλη χρονια.

κραταμε μονο τα καλα..... και παμε παρακατω ;)
 

DeletedUser9087

Guest
χρονια πολλα , καλη χρονια σε ολους......ελπιζω το ''ξεκατινιασμα'' να συνεχισει και σε αλλους κοσμους......μιχαλη πονταρω επανω σου......
παιζω = διασκεδαζω , αλλα παιζω = ανταλλασω και αποψεις.....αλλες φορες ηπιες, αλλες φορες πικαντικες οπως εγραψε και ο μικες...γι αυτο υπαρχουνε και τα κεντρικα φορουμ , για να συμμετεχουνε ολοι ελευθερα , μεσα βεβαιως σε καποιους αυτοκρατορικους περιορισμους αλλα δεν θελω να σχολιασω πλεον ενα εξαντλημενο θεμα.......και δεν αναφερομαι μονο στον σερ θεαγενη......και σε αυτον βεβαιως βεβαιως!!!!!!
εχω παρατησει αρκετο καιρο τον γαμμα, και το παιχνιδι γενικοτερα αλλα αυτη την ''αντιπαλοτητα'' πολυ την διασκεδασα...να στε καλα παντα με χιουμορ και καλη διαθεση .....
να κανω και μια τελαυταια παρατηρηση....
καπου διαβασα για μια προσκληση του μιχαλη σε καποιους ''εικονικους'' αντιπαλους και ειδα μια παραξενη αντιδραση , μου φανηκε λιγο αντικοινωνικη.....δεν θα σε ετρωγε ρε φιλε κανεις μιχαλης κανεις πετροσ .....δεν ειναι κρετινοι οι ανθρωποι , μια χαρα παλικαρια ειναι......μη φοβασε να γνωρισεις νεους ανθρωπους απο κοντα , δεν υπαρχει στη ζωη μονο ενα πληκτρολογιο.....
να στε καλα με υγεια....
 

DeletedUser

Guest
εγω white warrior πιστευω οτι ο μιξτσουνγκ δεν ειναι μια χαρα παλικαρι.επισης των φοβαμαι .εαν τον πετυχω θα του φερω το πληκτρολογιο στο κεφαλι
 
Κορυφή