Ένας χρόνος Οί Άπατοι

  • Δημιουργός θέματος Theogonia
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Mιας και έκλεισε ο κόσμος πλέον,ας τα πουμε ως έχουν τα πράγματα.Bots---> Αν δεν ξέρετε να τα χειριστείτε μην τα κάνετε εγκατάσταση γιατι γελάνε και οι πέτρες.Διαχειριστές---> Μια χαρά την έκαναν τη δουλειά τους οι άνθρωποι με τα μέσα που διαθέτουν.Ας μην ξεχνάμε πως στη συμμαχία 16 ατόμων που ημουν,2 μέλη υπήρξαν διαχειριστές και μάλιστα ταγμένοι σε σημείο που εκνευριζόμουν που δεν μπορουσα να αποσπάσω κάποια πληροφορία.Πραγματικά τους συγχαίρω.Περι παραπόνων κλοπής λογαριασμών που αναφέρθηκαν κατα καιρους απο τη συμμαχία μας εις βάρος αλλης συμμαχίας τότε δεν είχα απαντήσει αλλα πλέον μπορώ.--->Δεν αποδείχτηκε τίποτα τελικα και τζάμπα λάσπη.Διαφήμιση μας έκαναν και ευχαριστουμε πολύ για αυτό.Εδω που τα λέμε θα μπορουσαν να το πάω και αντίστροφα όπως π.χ 'Ναι εγώ ημουν,αλλα αποδείξτε το.'Πάλι άκρη δεν θα έβγαινε αλλα εφόσον δεν ειμαι εγώ ουτε η συμμαχία μας υπευθυνοι δεν μας ένοιαξε να μπουμε σε κύκλο αντιπαραθέσεων.Χαρήκαμε πολύ για την διασκέδαση που είχαμε με τους αντιπάλους στο παιχνίδι.Το παιχνίδι το παίξαμε αυστηρά βάσει κανονισμών οι οποιοι ειναι αρκετά ευέλικτοι για όποιον ξέρει να τους κατανοήσει και να τους χρησιμοποιήσει προς συμφέρον του.Για όποιο ban έφαγε κάποιος αντίπαλος μας υπευθυνος ημουν εγώ και μόνο. Άσχετα το ποιος έκανε την καταγγελία.Εγω ημουν που έδινα την εντολή.Προσωπικά δεν σκοπευω να ξαναπαίξω αλλα και να έπαιζα θα ημουν με άλλο όνομα.Να είστε όλοι καλά και να μάθετε καλά τους κανονισμούς του παιχνιδιού.Ειναι υπέρ σας γιατι Ελληναράδες πάντα θα υπάρχουν.
 
Κορυφή