Ένας χρόνος Οί Άπατοι

  • Δημιουργός θέματος Theogonia
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
final6k.png


Οί Άπατοι

"Μόνο αυτοί που τολμούν να αποτύχουν παταγωδώς, μπορούν και να επιτύχουν
μεγαλειωδώς".

Robert Kennedy, 1925-1968, Αμερικανός πολιτικός.

"Ο έχων ζήσει στον βυθό,δεν φοβάται στον αφρό"
Drakolefteris, ωκαεανογράφος βυθού Θ45 & Θ55.

ΕΝΑΣ ΧΡΟΝΟΣ ΑΠΑΤΟΙ

Ένας χρόνος πέρασε απο την δημιουργία της συμμαχίας και αυτη ειναι μια μικρή
ανασκόπηση-ιστορία της χρονιάς που πέρασε.Τη συμμαχία την ξεκίνησε ο xapi, ο
οποίος ηταν σε άλλη συμμαχία τότε.Γνωριστήκαμε πιο πρίν μιας και παίζαμε ξύλο στο
παιχνίδι και στο τέλος κολλήσαμε.Στη συμμαχία που ημουν, ειχα καλη συνεργασία με
κάποια παιδιά, αλλα δεν ήμουν ικανοποιημένος εκει, οπότε με το που ήρθε η πρόσκληση
έφυγα αμέσως.Ακολουθησαν άμεσα και τα παιδια που παίζαμε μαζί κικέρων,egeria και
ετσι ξεκίνησαν οι Άπατοι με 4 άτομα.Μετά ήρθε και ο niotheros.Την επόμενη ήρθε ο
inferor,o karlio ο kostas970 και ο george73.Εκείνο το διαστημα μιλουσαμε
με klain Main.Μια μέρα διαλύθηκαν οι klain main και πήγαν σε μια συμμαχία
της οποιας δεν τους αρέσαμε γιατι είχαμε γρήγορο ρυθμό ανάπτυξης.Δεν τους άρεσε το
κλίμα εκει οπότε ηταν θέμα χρόνου η αλλαγή αλλα και η επιλογη να πάνε με τους
λίγους.Ετσι λοιπόν στη παρέα μπήκε ο LordDennis,o bobos22,η vicki69,o leykos-pyrgos
και ο Unreal GR.Κατα καιρους, υπήρξαν και άλλες προσμίξεις αλλα δεν
ταίριαξαν καλα με τα χνώτα μας,άλλοι τα παράτησαν και τέλος.Σύνολο 13 άτομα.Εκει που τα
πηγαίναμε μια χαρά και καλωσορίσαμε ενα νέο μέλος στη παρέα, μόλις βγήκε σε εξέγερση
μας είπε πάω για μπύρα και ουδέποτε ασχολήθηκε.Δεν είχαμε ζήσει τέτοιο πράγμα και
χάθηκαν 7-8 πόλεις ετσι τζάμπα.Δεν είχαμε χάσει πόλη για καιρό και μας φάνηκε
παράξενο.Έκτοτε μέχρι σήμερα αντε να χάθηκαν αλλες 4-5 πόλεις συν κάποιες ανταλλαγές
που κάναμε σύνολο.Για έναν χρόνο καλό σκόρ ειναι πιστευω βάσει και το πόσοι είμασταν
στη συμμαχία.Υστερα ήρθε η kri-kri με πολύ γρήγορο ρυθμό ανάπτυξης.Πρόσφατα
χάθηκε μια φιλική προς εμάς συμμαχία την οποια θεωρουσαμε άδικο να την χτυπάνε
όλοι.Ο,τι μπορούσαμε να κάνουμε εκει για να βοηθήσουμε,πιστεύουμε το κάναμε.Νεος στη παρέα ο
giorgos1976
.Τότε ήρθε η ώρα να μπούμε και σε υπέρ και με το που μπήκαμε, τρομάξαμε
απο το φόρουμ και μόνο.Τόσο καιρό παίζαμε μόνοι μας και δεν είχαμε επίγνωση του τι
σημαίνει υπέρ.Μάθαμε όμως σιγά σιγά.Mετά ήρθε ο Drakolefteris και αρχίσαμε να
στριμωχνόμαστε στα γραφεία της συμμαχίας.Ακολούθησε ο Εagle1 ο panosdr99 και ο
kore1980 οπότε και πήγαμε σε νέα γραφεία πλέον.Με τα παιδιά γνωριστήκαμε και έξω
σε διάφορες συγκεντρώσεις,(ευτυχως κάποιος έμενε μέσα να φυλάει σκοπιά) και δέσαμε
καλύτερα σαν ομάδα.Θέλω να πώ ενα μεγάλο ευχαριστώ στους συμμάχους μου που είναι 'εκει'
όταν πρέπει να είναι και ο,τι συνεχίζουμε κανονικά την εξερεύνηση των βυθών των
θαλασσών.Λευτεριά στη θάλασσα 55 παλικάρια και εξέλιξη.

[video=youtube;QwduiFHNxyA]http://www.youtube.com/watch?v=QwduiFHNxyA&feature=plcp[/video]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Με το καλο και δευτερη χρονια, και με την 55 με γαλαζιες σημαιες, σαν του ΕΟΤ.
 

DeletedUser

Guest
Να και κάποιες προσπάθειες σκηνοθετικής άποψης,ζήτω το Adobe photoshop,after effects και premiere
[video=youtube;KseYtZLm1PA]http://www.youtube.com/watch?v=KseYtZLm1PA[/video]
 

DeletedUser

Guest
ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΩΣ. ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΘΕΛΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΥ ΟΣΟ ΧΕΙΡΙΖΟΣΑΣΤΑΝ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΥΠΟΚΛΕΨΕΙ ΑΠΟ ΣΥΜΜΑΧΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΤΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΖΗΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΕΝΟΣ ΘΑΥΜΑΤΟΣ. ΤΟ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ Ή ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΑΣ ΕΜΟΙΑΖΕ ΠΑΡΑΞΕΝΟ.ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΤΟ ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ. ΕΠΕΙΔΗ Ο ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΕΙΧΕ ΠΛΗΡΗ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΕΙΧΑΤΕ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ.ΟΜΩΣ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΗΘΟΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙ ΔΕΝ ΥΠΟΚΥΨΑΤΕ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ. ΒΡΑΧΟΣ ΗΘΙΚΗΣ ΟΙ ΑΠΑΤΟΙ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.
 

DeletedUser9193

Guest
ΑΝ ΚΑΙ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΥΧΗΘΗΚΑ ΚΑΙ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΝΙΩΘΩ ΤΗΝ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΣΑΣ ΤΑ ΕΚΦΡΑΣΩ ΚΑΙ ΔΗΜΟΣΙΩΣ. ΚΑΙ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΘΕΛΩ ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΤΑ ΒΑΘΗ ΤΗΣ ΚΑΡΔΙΑΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΑΣ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΩ ΠΟΥ ΟΣΟ ΧΕΙΡΙΖΟΣΑΣΤΑΝ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΠΟΥ ΕΙΧΑΤΕ ΥΠΟΚΛΕΨΕΙ ΑΠΟ ΣΥΜΜΑΧΟ ΜΟΥ ΔΕΝ ΠΡΟΚΑΛΕΣΑΤΕ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΗ ΖΗΜΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΕΝΟΣ ΘΑΥΜΑΤΟΣ. ΤΟ ΝΑ ΓΝΩΡΙΖΕΤΕ ΤΟ ΠΟΥ ΘΑ ΧΤΥΠΗΣΟΥΜΕ Ή ΤΟ ΝΑ ΜΑΣ ΑΠΑΝΤΑΤΕ ΣΕ ΜΗΝΥΜΑ ΤΑ ΓΝΩΡΙΖΟΝΤΑΣ ΤΑ ΟΝΟΜΑΤΑ ΜΑΣ ΕΜΟΙΑΖΕ ΠΑΡΑΞΕΝΟ.ΓΙΑ ΣΚΕΦΤΗΤΕ ΤΟ ΟΜΩΣ ΛΙΓΟ. ΕΠΕΙΔΗ Ο ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΕΙΧΕ ΠΛΗΡΗ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ ΘΑ ΜΠΟΡΟΥΣΑΤΕ ΝΑ ΕΙΧΑΤΕ ΔΙΑΛΥΣΕΙ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΜΟΥ.ΟΜΩΣ ΕΣΕΙΣ ΜΕ ΤΟ ΗΘΟΣ ΠΟΥ ΣΑΣ ΔΙΑΚΡΙΝΕΙ ΔΕΝ ΥΠΟΚΥΨΑΤΕ ΣΤΟΝ ΠΕΙΡΑΣΜΟ. ΒΡΑΧΟΣ ΗΘΙΚΗΣ ΟΙ ΑΠΑΤΟΙ. ΜΠΡΑΒΟ ΣΑΣ ΠΑΙΔΙΑ.
για ακομα μια φορα ο κυριος πικος απικος κλαιγεται για κατι που συνεβει στο ιδιο και την συμμαχια του... μα ποσο πρωτοτυπο ειναι αυτο το σκηνικο... απο εδω και περα να κανετε ερευνα την κρυπτογραφια στην ακαδημια για να μην σας βρισκουν τους κωδικους.... δεν φταινε οι απατοι που δεν ξερετε να παιζετε.... ααα και κατι ακομα, τελικα θα κανετε τα θαυματα σας πανω στα νησι που εκαναν oi democracy?
 

DeletedUser

Guest
Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΙΚΟ ΑΠΙΚΟ ΔΕΝ ΚΛΑΙΓΕΤΑΙ ΟΥΤΕ ΤΩΡΑ ΟΥΤΕ ΠΟΤΕ.ΔΕΝ ΕΧΩ ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΚΛΑΦΤΩ. ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΙ ΑΝΑΓΚΗ ΝΑ ΜΕ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΕΙ ΚΑΝΕΙΣ.ΕΧΩ 1.800.000 ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΑΠΟΔΕΙΚΝΥΕΙ ΑΝ ΕΙΜΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ. ΑΛΛΑ ΕΧΩ ΜΑΘΕΙ ΣΤΗ ΖΩΗ ΜΟΥ ΝΑ ΛΕΩ ΤΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΟΙ ΑΠΑΤΟΙ ΒΡΗΚΑΝ ΤΟΝ ΚΩΔΙΚΟ ΤΟΥ ΣΥΜΜΑΧΟΥ ΜΟΥ ΑΠΟ ΑΛΛΟ ΚΟΣΜΟ.ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΠΑΤΟΥΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΤΟΣΕΣ ΜΕΡΕΣ ΝΑ ΜΕ ΔΙΑΨΕΥΣΕΙ ΕΝΩ ΜΠΑΙΝΟΒΓΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ. ΑΦΟΥ ΚΑΤΑΦΕΡΑΝ ΝΑ ΚΛΕΨΟΥΝ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΙΜΩΡΗΘΟΥΝ ΜΠΡΑΒΟ ΤΟΥΣ. ΔΕΝ ΘΑ ΚΛΑΦΤΩ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. ΘΑ ΚΑΝΩ ΟΤΙ ΕΚΑΝΑ ΚΙ ΟΤΑΝ ΟΙ democracy ΟΛΟΚΛΗΡΩΣΑΝ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΚΛΕΒΟΝΤΑΣ ΜΕ BOT ΚΑΙ ΔΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ. ΘΑ ΤΟΥΣ ΠΟΛΕΜΙΣΩ. ΧΩΡΙΣ ΖΑΒΟΛΙΕΣ. ΔΕΝ ΜΕ ΓΕΜΙΖΕΙ ΣΑΝ ΑΤΟΜΟ ΝΑ ΚΕΡΔΙΣΩ ΚΛΕΒΟΝΤΑΣ. ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΝΟΗΜΑ.ΕΣΑΣ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΑΡΕΣΕΙ ΚΑΙ ΝΑ ΠΕΡΗΦΑΝΕΥΕΣΤΕ ΓΙΑ ΑΥΤΟ. ΕΜΕΝΑ ΟΧΙ. ΚΑΙ ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΕΙΣ ΚΥΡΙΕ j0hnyd3ath ΜΕ ΠΟΙΟΝ ΕΧΕΙΣ ΝΑ ΚΑΝΕΙΣ Ο ΚΥΡΙΟΣ ΠΙΚΟ ΑΠΙΚΟ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΙΚΟΣ, 2 ΦΟΡΕΣ ΠΑΡΑΣΗΜΟΦΟΡΗΜΕΝΟΣ, ΜΕ ΠΟΛΛΟΥΣ ΕΠΑΙΝΟΥΣ ΣΤΟ ΜΗΤΡΩΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΛΛΕΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΣΤΗΝ ΕΛΛΑΔΑ ΚΑΙ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ. ΕΧΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΚΑΙ ΕΚΤΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ. ΓΙΑΤΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΤΙ ΣΑΝ ΘΡΥΛΟΣ. ΕΙΜΑΙ ΑΥΤΟΣ ΠΟΥ ΜΕ ΤΗΝ ΒΟΗΘΕΙΑ ΤΩΝ ΣΥΜΜΑΧΩΝ ΤΟΥ ΤΑΞΙΔΕΨΕ 4 ΘΑΛΑΣΣΕΣ ΜΑΚΡΙΑ ΚΑΙ ΕΣΠΑΣΕ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΩΝ ΜΠΑΝΑΔΩΝ.
 

DeletedUser

Guest
ΚΙ ΕΠΕΙΔΗ ΕΙΜΑΣΤΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΚΑΛΟΙ ΣΤΑ ΒΙΝΤΕΑΚΙΑ, ΝΑ ΚΙ ΕΝΑ ΑΦΙΕΡΩΜΕΝΟ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ ΕΣΑΣ.ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΚΑΛΟ ΧΙΟΥΜΟΡ
[video=youtube_share;3MZHB4wwZ7M]http://youtu.be/3MZHB4wwZ7M[/video]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser9978

Guest
Το ότι εχεις 1800000 πόντους μάχης δεν λέει και τίποτα μπορεί να μην εχεις στρατηγική και να κάνεις τζάμπα επιθέσεις και στο τέλος να μην καταφέρνεις να κερδίσεις τίποτα γιατί να υπενθυμίσω ότι το γρέπολις και ο στρατός που λες ότι υπηρετείς θέλει σχεδιασμό και στρατηγική που αν δεν την εχεις είσαι χαμένος Δυστυχώς Υπάρχουν χιλιάδες παρασημοφορημένοι στρατιωτικοί στην Ελλάδας μας απο ειρηνευτικές αποστολές αυτό δεν σημαίνει και κάτι μιας και τα συγκεκριμένα μετάλλια και παράσημα απονέμονται γιατί πρέπει να απονεμηθούν χωρίς να σημαίνει ότι κάνανε και κάτι το ιδιαίτερα απο ότι κάνουν οι υπόλοιποι Έλληνες Στρατιωτικοί αλλά απλά επειδή είχαν μπάρμπα στην κορόνη πήγανε σε μία ΕΥΕ και μετά το παίζουν παρασημοφορημένοι.
 

DeletedUser

Guest
Το ότι εχεις 1800000 πόντους μάχης δεν λέει και τίποτα μπορεί να μην εχεις στρατηγική και να κάνεις τζάμπα επιθέσεις και στο τέλος να μην καταφέρνεις να κερδίσεις τίποτα γιατί να υπενθυμίσω ότι το γρέπολις και ο στρατός που λες ότι υπηρετείς θέλει σχεδιασμό και στρατηγική που αν δεν την εχεις είσαι χαμένος Δυστυχώς Υπάρχουν χιλιάδες παρασημοφορημένοι στρατιωτικοί στην Ελλάδας μας απο ειρηνευτικές αποστολές αυτό δεν σημαίνει και κάτι μιας και τα συγκεκριμένα μετάλλια και παράσημα απονέμονται γιατί πρέπει να απονεμηθούν χωρίς να σημαίνει ότι κάνανε και κάτι το ιδιαίτερα απο ότι κάνουν οι υπόλοιποι Έλληνες Στρατιωτικοί αλλά απλά επειδή είχαν μπάρμπα στην κορόνη πήγανε σε μία ΕΥΕ και μετά το παίζουν παρασημοφορημένοι.
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΓΕΛΟΙΑ. ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΥΠΟΘΕΤΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ. ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΙΜΑΙ (ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΟ ΤΕΙΧΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ, ΕΧΩ ΝΙΚΗΣΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1.100.000 ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΝΩ ΟΙ ΖΗΜΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΙΣ 520.000 ΜΕ ΤΙΣ 40.000 ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΑ) ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΕΚΤΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΧΩ. ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΤΟΥ SKARMOS ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΧΤΙΖΑΜΕ. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΜΠΑΚΙΕΡΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ. ΛΕΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΜΕΙΩΣΕΤΕ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΙΞΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΡΥΔΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΠΟΝΔΙΑ ΣΑΣ. ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΚΑΖΟΥΡΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΟΜΩΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΡΟΦΗ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ. ΚΡΙΜΑ.
 

DeletedUser9193

Guest
ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΕΙΣ ΠΩΣ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΛΕΣ ΑΚΟΥΓΟΝΤΑΙ ΓΕΛΟΙΑ. ΣΑΣ ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ ΠΩΣ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΤΙ ΝΑ ΑΠΟΔΕΙΞΩ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ. ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΥΠΟΘΕΤΕΙΣ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙΣ. ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΣΟΥ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΣΑΙ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΣΕ ΣΥΜΦΕΡΕΙ. Η ΑΛΗΘΕΙΑ ΟΜΩΣ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ. ΚΑΙ ΚΑΛΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ ΕΙΜΑΙ (ΚΑΙ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΑΠΟΔΕΙΞΩ ΑΠΟ ΤΑ ΣΤΟΙΧΕΙΑ ΣΤΟ ΤΕΙΧΟΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΛΕΝΕ ΨΕΜΑΤΑ, ΕΧΩ ΝΙΚΗΣΕΙ ΣΥΝΟΛΙΚΑ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 1.100.000 ΜΟΝΑΔΕΣ ΕΝΩ ΟΙ ΖΗΜΙΕΣ ΜΟΥ ΕΙΝΑΙ ΜΟΛΙΣ 520.000 ΜΕ ΤΙΣ 40.000 ΑΠΟ ΑΥΤΕΣ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΕΘΝΟΦΡΟΥΡΑ) ΚΑΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΟΤΗΤΑ ΕΚΤΟΣ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΕΧΩ. ΟΠΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΑΛΗΘΕΙΑ ΕΙΝΑΙ ΟΤΙ ΕΦΤΑΣΕ ΣΤΑ ΧΕΡΙΑ ΣΑΣ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΤΟΥ SKARMOS ΚΑΙ ΤΟΝ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΤΕ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΡΕΤΕ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΤΟΥ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΠΟΥ ΧΤΙΖΑΜΕ. ΑΛΛΑ ΓΙΑ ΤΗΝ ΤΑΜΠΑΚΙΕΡΑ ΚΟΥΒΕΝΤΑ. ΛΕΤΕ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΑΛΛΟ ΠΡΟΣΠΑΘΩΝΤΑΣ ΝΑ ΜΕΙΩΣΕΤΕ ΕΜΕΝΑ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΤΟΥΣ ΥΠΟΛΟΙΠΟΥΣ ΣΥΝΑΔΕΛΦΟΥΣ ΜΟΥ ΑΛΛΑ ΕΝΑΣ ΔΕΝ ΕΧΕΙ ΤΗΝ ΕΥΘΙΞΙΑ ΚΑΙ ΤΑ ΚΑΡΥΔΙΑ ΝΑ ΠΑΡΑΔΕΧΤΕΙ ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΠΟΝΔΙΑ ΣΑΣ. ΞΕΚΙΝΗΣΑ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΣΤΟ ΘΕΜΑ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ ΓΙΑ ΠΛΑΚΑ ΚΑΙ ΚΑΖΟΥΡΑ. ΑΛΛΩΣΤΕ ΚΑΙ ΑΥΤΑ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣΑ ΣΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΟΜΩΣ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ ΛΥΠΑΜΑΙ ΓΙΑ ΤΗΝ ΣΤΡΟΦΗ ΠΟΥ ΔΙΝΕΤΕ ΣΤΟ ΘΕΜΑ. ΚΡΙΜΑ.
δεν ημουν ποτε μεσα στους απατους... οσο για τα υπολοιπα που λες μπραβο σου... αν και συμφωνα με αυτα που λες παρουσιαζεσαι εμπειρος παικτης θα επρεπε να ξερεις οτι το παιχνιδι ευνοει το αμυνομενο και οχι αυτον που κανει επιθεση... στα δυσκολα ομως δεν εχεις φανει και πολυς, πανε αρκετοι μηνες που λακησες απο την 44 για να γλυτωσεις το τομαρι σου απο καποιους που οταν παρατησαν τον κοσμο αρχισες να το παιζεις κοτσαμπασης... κανε παρτυ τωρα με τους ανυπαρκτους ντεμοκρασι και πιστευε οτι κανεις κατι....
 

DeletedUser

Guest
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΤΕΛΙΚΑ ΠΟΛΥ ΚΑΛΟΣ ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΠΑΘΗΤΕ ΟΛΟΙ ΤΟΣΟ ΠΟΛΥ ΝΑ ΜΕ ΜΕΙΩΣΕΤΕ. ΦΙΛΕ ΜΟΥ ΞΕΡΩ ΠΟΛΥ ΚΑΛΑ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΥΝΟΕΙ ΤΟΝ ΑΜΥΝΟΜΕΝΟ.ΠΡΕΠΕΙ ΟΜΩΣ ΝΑ ΠΑΙΞΕΙΣ ΚΑΙ ΣΩΣΤΑ ΤΗΝ ΑΜΥΝΑ. ΣΤΗΝ 44 ΠΟΥ ΛΕΣ ΟΤΙ ''ΛΑΚΗΣΑ'' ΛΕΣ ΚΑΙ ΗΣΟΥΝ ΠΑΡΩΝ( ΣΕ ΕΧΩ ΞΑΝΑΡΩΤΗΣΕΙ ΠΟΙΟΣ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΠΑΛΙΟΥΣ DEMOCRACY ΕΙΣΑΙ ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΣ)ΗΜΟΥΝ ΜΟΝΟΣ ΜΟΥ, ΧΩΡΙΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ , ΜΕ ΜΟΛΙΣ 6 ΠΟΛΕΙΣ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΕΜΠΕΙΡΙΑ ΑΠΟ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ. ΕΠΙ ΜΙΑ ΕΒΔΟΜΑΔΑ ΣΥΝΕΧΩΣ ΜΕ ΒΑΡΟΥΣΑΝ ΟΙ 12 ΑΠΟ ΤΟΥΣ 15 ΠΡΩΤΟΥΣ ΤΟΥ ΤΑΜΠΛΟ. Ο THANOSMILO,O VAGGOS66, O VELLEREFONTIS, O THANOS5014, O ΑΝΑΣΑ, O THEKAL KAI ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΘΥΜΑΜΑΙ ΤΩΡΑ. ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΑ ΝΑ ΚΑΝΩ 2 ΙΔΡΥΣΕΙΣ ΜΑΚΡΙΑ ΑΠΟ ΕΚΕΙ ΠΡΟΣ ΤΟΥΣ ΣΥΜΜΑΧΟΥΣ ΜΟΥ ΚΑΙ ΠΥΞΙΔΑ ΝΑ ΜΗΝ ΦΑΩ.ΚΑΙ ΜΙΛΑΜΕ ΓΙΑ ΜΙΑ ΜΑΧΗΣ ΜΙΑ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΕ 200 ΑΤΟΜΑ ΣΥΝ ΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΜΙΑΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ 10 ΑΤΟΜΩΝ ΠΟΥ ΜΕ ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΑΝ ΑΠΟ ΤΗΝ 56. ΕΣΥ ΜΕΤΡ ΤΗΣ ΣΤΡΑΤΙΓΙΚΗΣ ΤΙ ΘΑ ΕΚΑΝΕΣ ΔΗΛΑΔΗ? ΘΑ ΤΑ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΣ ΚΑΛΥΤΕΡΑ? ΔΕΝ ΝΟΜΙΖΩ. ΕΠΙΣΗΣ ΝΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΠΩΣ ΟΙ DEMOCRACY ΤΩΡΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΥΠΑΡΚΤΟΙ. ΜΗΝ ΜΟΥ ΠΑΡΟΥΣΙΑΖΕΙΣ ΟΜΩΣ ΤΟΥΣ ΜΠΑΝΑΔΕΣ ΣΑΝ ΣΟΥΠΕΡ ΜΑΧΗΤΕΣ. ΕΠΑΙΖΑΝ ΟΛΟΙ ΜΕ BOT, ΔΙΠΛΟΤΡΙΠΛΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΣΥΜΜΑΖΕΥΕΤΑΙ. ΕΙΝΑΙ ΕΝΤΕΛΩΣ ΧΑΖΟ ΝΑ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΠΩΣ ΕΣΕΙΣ ΚΑΝΑΤΕ ΠΑΡΤΥ ΤΟΤΕ. ΑΠΛΑ ΚΛΕΒΑΤΕ ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΑΛΛΟ.ΘΑ ΣΑΣ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΩ ΑΚΟΜΑ, ΕΠΕΙΔΗ ΚΟΥΡΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΠΕΡΙΑΥΤΟΛΟΓΩ ΑΠΑΝΤΩΝΤΑΣ ΣΤΙΣ ΑΝΟΗΤΕΣ ΚΑΙ ΑΝΟΥΣΙΕΣ ΠΑΡΑΤΗΡΗΣΕΙΣ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΣΑΣ ΕΚΠΛΗΚΤΙΚΑ ΚΑΤΟΡΘΩΜΑΤΑ.
 

DeletedUser

Guest
Χρόνια μας πολλά Άπατοι, εγώ πριν έναν χρόνο μπήκα στην συμμαχία σας ( την τωρινή συμμαχία μας ) και πραγματικά είμαι πολύ ευχαριστημένος από το κλίμα, δώσαμε πολλές μάχιες μαζί και πάντα τα καταφέρναμε, ένας χρόνος μαζί σας και πραγματικά δεν έχω παράπονα από κανέναν πιστεύω ότι είναι η καλύτερη συμμαχία στην οποία θα μπορούσα να είμαι αυτήν την στιγμή!!!
Να τα εκατοστήσουμε παιδιά και με πολλές πόλις!!!!
 

DeletedUser9978

Guest
Καταρχάς να ευχηθώ και εγώ και συγγνώμη για την παράληψη μου χρόνια πολλά στην συμμαχία μου με την συμπλήρωση ενός χρόνου παρουσίας στο κόσμο Γιώτα. Επειδή στο συγκεκριμένο θέμα έχουν ειπωθεί πολλά περί ικανότερων και καλύτερων παιχτών αυτό είναι πολύ θετικό για την συμμαχία μου στην οποία ανήκω να ακούγεται για το ποιος είναι καλύτερος παίχτης. Το να συζητάτε αυτό σε θέμα των Απάτων ίσως σημαίνει ταυτόχρονα για το πόσο σεβαστή και υπολογίσιμη δυναμική συμμαχία είναι άσχετα αν είμαστε λίγοι αλλά καλοί.Το να απαντάμε όμως σε άσχετα θέματα απο αυτά τα οποία ερωτάμε αυτό είναι πάρα πολύ σημαντικό αλλά και ταυτόχρονα πιστεύω ότι σημαίνει ότι αποφεύγουμε να απαντήσουμε ευθέως σε κάποια θέματα τα οποία τίθενται. Επίσης ενα σημαντικό θέμα είναι και οι τιμωρίες οι οποίες επιβάλλονται απο την υποστήριξη του παιχνιδιού και να υπενθυμίσω ότι επίσης ένας καλός παίχτης δεν είναι μόνο αυτός που εχει πολλούς πόντους μάχης αλλά αυτός που ξέρει να διαχειριστή μία κατάσταση χωρίς παραβιάσεις κανονισμών και παρατυπίες στο παιχνίδι γιατί με ξένα κόλιβα όλοι ξέρουν να κάνουν μνημόσυνο αλλά το θέμα είναι να ξέρουν να κάνουν με δικά τους
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser8385

Guest
ΚΑΛΗΣΠΕΡΑ ΚΑΙ ΑΠΟ ΕΜΕΝΑ ΕΑΝ ΚΑΙ ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΜΕΝΑ ΧΡΟΝΙΑ ΠΟΛΛΑ ΑΠΑΤΟΙ!ΠΕΡΑΣΑΜΕ ΠΟΛΛΑ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΕΣ ΚΑΙ ΔΥΣΑΡΕΣΤΕ ΣΤΙΓΜΕΣ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΕΙΜΑΣΤΕ ΕΔΩ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΝΕΧΙΣΟΥΜΕ ΝΑ ΕΙΜΑΣΤΕ!
 

DeletedUser

Guest
Aποχαιρετουμε τον panosdr και καλως ορίζουμε τους νέους συμμάχους μας lestat0 και niogr.Oι βυθοί ειναι δικοί σας παιδιά.

(πάλι 16 είμαστε...που θα πάει θα ανέβουμε σε μέλη της προκοπής)
 

DeletedUser

Guest
Με το κλείσιμο 2 χρόνων ως Άπατοι,υλοποιήσαμε τους στόχους μας ως συμμαχία.Ολα τα ωραία κάποτε τελειώνουν και κλείνουμε την αυλαία εδώ.Οι Άπατοι υπάρχουν και εκτός παιχνιδιου μιας και αναπτύχθηκε μια ωραία παρέα.Φευγουμε έχοντας το ιστορικό μας καθαρό απο ποινές και ευχόμαστε η συμμαχία μας ως δύναμη λίγων,αλλα δεμένων μελών,να γίνει παράδειγμα προς μίμηση.Ευχαριστουμε συμμάχους και αντιπάλους για τις ευχάριστες στιγμές που ζήσαμε.
 

DeletedUser7695

Guest
ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ ΣΕ ΟΤΙ ΚΑΝΑΤΕ.....!
ΔΕΝ ΤΟ ΠΕΡΙΜΕΝΑ ΑΠΟ ΕΣΑΣ ΑΛΛΑ ΟΛΑ ΚΑΠΟΙΑ ΣΤΙΓΜΗ ΤΕΛΕΙΩΝΟΥΝ ΓΙΑ ΔΙΑΦΟΡΟΥΣ ΛΟΓΟΥΣ.

ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ. ΤΑ SKYPE ΜΑΣ ΤΑ ΕΧΕΤΕ...!.ΌΠΟΤΕ ΘΕΛΕΤΕ ΚΑΛΕΣΤΕ ΝΑ ΤΑ ΠΟΥΜΕ.ΧΑΡΗΚΑΜΕ ΚΙ ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΠΑΙΞΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΑΣ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΚΑΛΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ.
 

DeletedUser

Guest
Να σαι καλά,και εμεις ευχαριστουμε για τις μάχες.
 

DeletedUser8385

Guest
Χρόνια πολλά Άπατοι!
Παιδιά χάρηκα πολύ που σας γνώρισα,κάναμε την τέλεια ομάδα και παίξαμε πολύ δυναμικά αυτά τα δυο χρόνια!
Τα λόγια είναι περιττά και όλα είναι γραμμένα στα grepostats.
Κλείνοντας θα ήθελα να πω ένα μεγάλο ευχαριστώ στους Άπατους εκεί ..εκεί... έξω από το "Grepolis" για τις στιγμές που στάθηκαν ο ένας στο πλάι του άλλου!
Καλή συνέχεια σε αντιπάλους και συμμάχους και φυσικά καλό καλοκαίρι.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κορυφή