οριο παικτων καθε συμμαχιας

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser2751
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser2751

Guest
καλησπερα θα μπορουσε καποιος απο τους διαχειριστες να μου πει ποιο ειναι το οριο παικτων σε καθε συμμαχια για αυτο τον κοσμο?
 

DeletedUser1792

Guest
[slo]Το όριο σε κάθε συμμαχία είναι 500 άτομα.

Μπορείτε να μπείτε και στην σελίδα στη Wiki του Grepolis εδώ για να δείτε πληροφορίες και για άλλους κόσμους.[/slo]
 

DeletedUser2751

Guest
εμεις ειμαστε σχεδον 200 ατομα και δεν μας αφηνει να κανουμε κ αλλες προσκλησεις ομως για αυτο ρωταω! οποτε ειναι προβλημα του παιχνιδιου????
 

DeletedUser1792

Guest
[slo]Όχι δεν νομίζω να είναι πρόβλημα του παιχνιδιού. Πρέπει να έχετε κάνει πολλές προσκλήσεις και δεν σας αφήνει να κάνετε άλλες.

Πήγαινε Συμμαχία > Προσκλήσεις > και ακύρωσε μερικές. Μετά ξανά δοκίμασε να κάνεις πρόσκληση.[/slo]
 

DeletedUser2751

Guest
δεν ειναι και τοσο ασχετος!χαχαχ
εχουμε μονο 2 προσκλησεις και μου βγαζει μνμ οτι δεν μπορω να προσκαλεσω αλλους!
 

DeletedUser

Guest
[kin]Αν ακολούθησες τη συμβουλή του SLonE και δε δούλεψε, κάνε Αίτηση Υποστήριξης ώστε να το δούμε...[/kin]
 

DeletedUser2751

Guest
μολις εκανα και αναμενω την απαντηση σας! ευχαριστω πολυ....
 

DeletedUser2751

Guest
ΠΡΟΣ ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ: το όριο είναι 200 άτομα (AΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΗΝ ΥΠΟΣΤΗΡΙΞΗ)
 

DeletedUser6446

Guest
δλδ μονο 200 ατομα μπορει να εχει καθε συμμαχια? λιγα δεν ειναι?
 

DeletedUser

Guest
και εμεις το ιδιο προβλημα αντιμετοπιζουμε εχουμε 114 μελη και 85 προσκλησεις και λεει οτι δεν μπορουμε να προσκαλεσουμε αλλα μελη
 

DeletedUser

Guest
ΣΩΣΤΟΣ...

Ευτηχως το οριο ειναι 200. Λεω ευτηχως επειδη υπαρχουν συμμαχιες που ειναι αριθμητικα λιγα μέλοι ή οι συμμαχιες ειναι καινουργιες και για εναν Α λογο εχω παρατιρησει οτι ολοι προσπαθουν αυτες τοις συμμαχιες με 1-2 παικτες να της εξαγανησουν/αφανησουν απο τον χαρτη... (η συμμαχια μας αν δεν κανω λαθος εχει 69 μελοι...)
 
Κορυφή