αποστολες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser9919
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser9919

Guest
οι αποστολες δεν δουλευουν σε εμενα μονο την πρωτη μερα εβγαλε μερικες και εδω και 2 μερες καμια, σε αλλους κοσμους εχει καθημερινα αποστολες
αυτο ειναι απο καποιο σφαλμα του παιχνιδιου η φταιει κατι που εχω κανει ?
 

-PNS-

Άρμα
Πολλοί έχουν το ίδιο πρόβλημα. Στείλε αίτημα υποστήριξης. Σε εμένα το είδαν και μετά από δύο ημέρες άρχισε να ξαναβγάζει...
 

DeletedUser11752

Guest
ΜΑΛΛΟΝ ΔΕΝ ΕΙΣΑΙ Ο ΜΟΝΟΣ ΦΙΛΕ ΜΟΥ...ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥΣ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΓΙΝΕΙ....ΚΑΙ ΣΕ ΜΕΝΑ ΤΟ ΙΔΙΟ,ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΡΩΤΗ ΜΕΡΑ...ΔΕΝ ΕΧΩ ΞΑΝΑΔΕΙ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΣΕ ΝΗΣΙΑ...ΚΑΙ ΥΠΕΘΕΣΑ ΜΑΛΙΣΤΑ ΠΩΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑΝ Η ΚΑΤΙ ΤΕΤΟΙΟ...ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΣΦΑΛΜΑ ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ...

ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ ΕΙΝΑΙ:ΘΑ ''ΑΠΟΖΗΜΙΩΘΟΥΜΕ'' ΑΠΟ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ;;;ΔΗΛΑΔΗ ΘΑ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΑΠΟ 10 ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ;;;ΕΦΟΣΟΝ ΕΧΟΥΜΕ ΧΑΣΕΙ ΤΙΣ ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΕΜΕΙΣ
 

-PNS-

Άρμα
Για το αν θα αποζημιωθούμε με κάποιο τρόπο για τις χαμένες αποστολές ήταν και δική μου απορία, αλλά, όπως συμβαίνει σχεδόν πάντα στο Grepolis, ότι έγινε έγινε. Θεωρώ απίθανο να υπάρξει κάποια αναδρομική ισχύ, αλλά μακάρι να διαψευσθώ...
 

DeletedUser

Guest
αναδρομικη ισχυ εχουν μονο οι ποινες απ'οτι φανηκε...οχι οι αμοιβες..
 

DeletedUser12237

Guest
οι αποστολες δεν δουλευουν σε εμενα μονο την πρωτη μερα εβγαλε μερικες και εδω και 2 μερες καμια, σε αλλους κοσμους εχει καθημερινα αποστολες
αυτο ειναι απο καποιο σφαλμα του παιχνιδιου η φταιει κατι που εχω κανει ?

Δριβα και εσυ στο φορουμ! Θυμαμαι ησουν ο αρχηγος της συμμαχιας μου τωρα εγινα πιο δυνατη απο εσενα και μπηκα αλλου
με αρεσε πολυ η συμμαχια ακουλουθησα τον olympiako1999 και πηγα στους IMMORTAL ARMY :h:d
 
Κορυφή