Παλιός παίχτης του My

  • Δημιουργός θέματος Painfan99
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Γεια σας!
Συγγνώμη αν ανοίγω thread σε λάθος μέρος.
Ήμουν μέλος στον My πριν κάτι μήνες και λόγω έλλειψης σύνδεσης στο ίντερνετ δεν έμπαινα.
Έτσι,με πέταξε απ'τον server.
Υπάρχει τρόπος να ξαναμπώ στον My?Νοστάλγησα τις μέρες μου στον My.
Btw,αν υπάρχει κανένας παλιός μου σύμμαχος (αν με θυμάται),ας μου στείλει μήνυμα αν μπορεί να μου πει πώς μπορώ να επικοινωνήσω με παλιότερους συμμάχους.
Το όνομα της συμμαχίας δεν το θυμάμαι καλά.
Αν δεν γίνεται να μπω στον My,τουλάχιστον κάποιος παλιός σύμμαχός μου να μου πει έναν κόσμο στον οποίο είναι αυτός και άλλοι σύμμαχοι.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Αν βοηθάει,ήμουν μαζί με:
trhtwnas
Agkelioforos
Tseland
Και άλλους (δεν θυμάμαι όλα τα ονόματα)
Επίσης,ήμασταν σύμμαχοι με τους Άφθαρτους μέχρι κάποια στιγμή που χωριστήκαμε.
Και θάλασσες θυμάμαι 55-56-57-65-66 νομίζω
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser12771

Guest
Γεια σας!
Συγγνώμη αν ανοίγω thread σε λάθος μέρος.
Ήμουν μέλος στον My πριν κάτι μήνες και λόγω έλλειψης σύνδεσης στο ίντερνετ δεν έμπαινα.
Έτσι,με πέταξε απ'τον server.
Υπάρχει τρόπος να ξαναμπώ στον My?Νοστάλγησα τις μέρες μου στον My.
Btw,αν υπάρχει κανένας παλιός μου σύμμαχος (αν με θυμάται),ας μου στείλει μήνυμα αν μπορεί να μου πει πώς μπορώ να επικοινωνήσω με παλιότερους συμμάχους.
Το όνομα της συμμαχίας δεν το θυμάμαι καλά.
Αν δεν γίνεται να μπω στον My,τουλάχιστον κάποιος παλιός σύμμαχός μου να μου πει έναν κόσμο στον οποίο είναι αυτός και άλλοι σύμμαχοι.
Ευχαριστώ εκ των προτέρων.
Αν βοηθάει,ήμουν μαζί με:
trhtwnas
Agkelioforos
Tseland
Και άλλους (δεν θυμάμαι όλα τα ονόματα)
Επίσης,ήμασταν σύμμαχοι με τους Άφθαρτους μέχρι κάποια στιγμή που χωριστήκαμε.
Και θάλασσες θυμάμαι 55-56-57-65-66 νομίζω
χαχαχ και εγω ειμουν στον my και θα ηθελα πολυ να ξαναμπω......ημουν στην συμμαχια Ε.Σ.-Σωματα ΑΣΦΑΛΕΙΑΣ.......δεν θυμαμαι πολους συμμαχους,αλλα θυμαμαι τον παιχτη bagalogatoss.......με τον μονο που μιλουσα γιατι ειμασταν στην ιδια θαλασσα.....εα θυμαμαι καλα 33......εαν οι διαχιριστες του φορουμ μπορεσουν να μας ξαναβαλουν και τους δυο στο παιχνιδι........ειμαι ο παιχτης john trisbi απο τον κοσμο rho......για την πιστοποιηση αυτης της δημοσιευσης απλα στειλτε μ μυνημα σε αυτον το κοσμο και δειτε τα βραβεια μου......θα σας απαντησω στο μυνημα......θα το εκτιμουσαμε πολυ εαν βρισκοταν καποια λυση.....
 
Κορυφή