ΘΑΥΜΑΤΑ

  • Δημιουργός θέματος peterADW
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
Ος ιδρυτής/διπλωμάτης είμαι τρελά ενθουσιώδης που επιτέλους άρχησαν τα θαυματα και σε αυτον το κόσμο , μπωρει η συμμαχια μας να είναι στην 17η θέση αλλα γερά και δυνατα είναι έτοιμη να φτάση τη πυραμιδα επιπεδο 1!!!!! ελπίζω οι περισσοτεροι να πείρατε με καλό μάτι τα θαύματα , αλλα υπάρχει 1 πρόβλημα είναι ολοφάνερο οτι οι μεγάλες συμμαχιες θα μας χαλάσουν τα θαύματα οπότε σκέφτηκα στο κοινό φόρουμ όσοι ''σύμμαχοι'' (οχι εχθροι) καταστραφηκε το θαυμα του ή διακοπηκε η αναπτυξή του θα ήταν καλό να το μάθω εγω και η συμμαχια μας .
Με αυτο τον τρόπο δεν θα βαρεθουμε το παιχνίδι λέγοντας την φράση ''μα οι Ηρακληδες θα νικησουν'' είναι ολοφάνερο αυτο αλλα πρέπει να κάνουμε κάτι ΩΣΤΕ O THETA ΚΌΣΜΟΣ ΝΑ ΑΠΟΚΤΉΣΕΙ ΔΡΆΣΗ , ανακαιφαλεωση:όσοι έχουν χάσει θαυματα κλπ να αναγραφει η συμμαχια εδώ , όταν με το καλο μαζευτούμε πολύ θα συνεργαστουμε και θα φέρουμε τα όρθια ανάποδα!!!!! ΕΥΧΑΡΙΣΤΏ πολύ για τον χρλονο σας!!!! (επισης μπωρειτε να απαντησετε ος απορια η οτι δεν συμφωνείτε...)
 

Jailbreak

Άρμα
ε μιας και το πιασατε οι ιδρυτες........
και εγω σαν ιδρυτης των ΗΡΑΚΛΗΔΕΣ σας ευχομαι καλη επιτυχια στην κατασκευη των θαυματων...!!!

Ολοι εχουμε δικαιωμα στο ονειρο
 

DeletedUser

Guest
ε μιας και το πιασατε οι ιδρυτες........
και εγω σαν ιδρυτης των ΗΡΑΚΛΗΔΕΣ σας ευχομαι καλη επιτυχια στην κατασκευη των θαυματων...!!!

Ευχαριστούμε ηταν πολύ δύσκολο όλο αυτο... (θέλει πολυ δουλειά) αλλα πρέπει να γίνει!!!!
συγνώμη αν πρόσβαλα με κάθε τρόπο τον καθέ να σας αλλα δεν έχω κανένα προσωπικό με κανέναν και καμία συμμαχια (εξερομένου μερικούς που με την πρώτη ευκαιρία θα κάνω τα πάντα για μια εκδίκηση...) θα δούμε τι θα γίνει όλο το θέμα με τα θαύματα θα επιφέρει πολλες διαμμάχες - προδοσίες ΓΙΑΥΤΟ ΠΡΟΣΟΧΗ ΕΜΕΙΣ ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΟΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑ (ΗΡΑΚΛΗΔΕΣ...) ΑΣ ΤΟ ΠΟΥΜΕ ΦΙΛΙΚΗ ΣΥΜΒΟΥΛΗ :) :)
 

DeletedUser7193

Guest
ε μιας και το πιασατε οι ιδρυτες........
και εγω σαν ιδρυτης των ΗΡΑΚΛΗΔΕΣ σας ευχομαι καλη επιτυχια στην κατασκευη των θαυματων...!!!

Ολοι εχουμε δικαιωμα στο ονειρο
ευχαριστούμε!!!! κι εσείς τα πάτε τέλεια! τι λέτε θα βγείτε πρώτοι;
 

Jailbreak

Άρμα
ολα καλα παιδια....δεν υπαρχει κανενα θεμα......!!
ενα παιχνιδι ειναι και σκοπος ειναι η διασκεδαση!!!
 

DeletedUser

Guest
ολα καλα παιδια....δεν υπαρχει κανενα θεμα......!!
ενα παιχνιδι ειναι και σκοπος ειναι η διασκεδαση!!!

ΧΙΧΙ ΜΟΥ ΈΦΤΕΙΑΞΕΣ ΤΗΝ ΔΙΆΘΕΣΗ!!! ΕΜΜΜ ΑΝ ΔΕΝ ΕΊΧΑΜΕ ΕΣΈΝΑ ΚΑΙ ΑΛΛΑ 3-4 ΆΤΟΜΑ ΤΟ ΦΌΡΟΥΜ ΔΕΝ ΘΑ ΛΕΙΤΟΥΡΓΟΎΣΕ ΚΑΙ ΕΛ
 

DeletedUser

Guest
καλη τυχη και σε σας παιδια....τα καλυτερα...

ενα παιχνιδι ειναι και σκοπος ειναι η διασκεδαση!!!

ακριβως φιλε μου!!παιχνιδι ειναι και σκοπος η διασκεδαση και οχι ο ανταγωνισμος!
 
Κορυφή