*Η ΙΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ*

  • Δημιουργός θέματος playboy man
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ερχομαστε απο τον ζ και ειμαστε μια ομαδα ενωμενη και συνεργασιμη μεταξυ μας.θα προστεθουν ολο και καινουργια μελη που θα ειναι προθυμα να στηριξουν και να μπουν σε αυτη την ενωμενη παρεα.το ονομα συμβολιζει το σκοπο μας και μας δινει δυναμη να συνεχιζουμε σε καθε δυσκολια και παιζουμε μαζι,κανουμε την πλακα μας μα πανω απο ολα παιρναμε καλα!οποιος ειναι προθυμος να μπει σε αυτη την παρεα απλα να μπει στον κοσμο Κ και να μπει στη συμμαχια!

οποιος επιθυμει να γινει ΙΕΡΟΣΥΜΜΑΧΙΤΗΣ ας πατησει στην πυξιδα
"ΝΟΤΙΟΑΝΑΤΟΛΙΚΑ"

*Η ΙΕΡΗ ΣΥΜΜΑΧΙΑ*!
 

DeletedUser

Guest
Θα είναι μέσα κι ο Γιατρός κι ο Ντινάκος? Γιατί αν είναι να έρθω τρέχοντας!
 

DeletedUser

Guest
δεν εχω ιδεα!χαχααχα οσοι πιστοι προσελθετε!ολοι ειναι φιλοι και αν θελουν μελλοντικοι συμμαχοι!
 

DeletedUser6778

Guest
Εγω Μπορω Να Ερθω? Η Εχω Απαγορευτικο Απο Τον ΖΗΤΑ?
 

DeletedUser7683

Guest
pou ston kappa na er8o giati ston z

[8EA]Προειδοποίηση: Η γραφή με greeklish δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ.
8EAGENHS[/8EA]
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
ολοι οι καλοι χωρανε στην ιερη συμμαχια που σιγουρα μεσα απο καθημερινο αγωνα και αλληλοβοηθεια θα γινει πρωτη!!καθε παικτης θα γινεται δεκτος.οι συγκρουσεις με παικτες που παιζουν στον κ και ειμασταν εχθροι σε αλλο κοσμο δεν παιζουν κανενα ρολο!ολοι ευπροσδεκτοι φιλοι μου!
 

DeletedUser7683

Guest
playboy man esu me 3ereis.eimai me ton taso (sathia) pou eixame tsako8ei.giati egkatelei4es thn ierh?????



[cho]+5 πόντοι για Greeklish
Τα Greeklish απαγορεύονται στο Κεντρικό Φόρουμ

CholericFade[/cho]​
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser

Guest
Χμμμ , νέα συμμαχία στο Kappa και ειδικά στο χάρτη που είμαι :p.Αν έχεις την καλοσύνη στείλε μου το σκυπε σου πμ να μιλήσουμε γιατί ενδιαφέρομε.

Φιλικά Marsian21.
 
Κορυφή