ΗΜΕΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΩΝ

  • Δημιουργός θέματος saikanos
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser

Guest
ΟΙ ΗΜΕΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΩΝ ΜΟΥ ΕΧΟΥΝ ΤΕΛΕΙΩΣΕΙ..
ΕΠΙΣΗΣ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΕΠΙΠΛΕΟΝ ΗΜΕΡΕΣ ΜΕΧΡΙ ΤΙΣ 24/3/2014..
ΤΟΝ ΝΟΕΜΒΡΙΟ ΧΡΕΙΑΣΤΗΚΕ ΝΑ ΚΑΝΩ ΕΙΣΑΓΩΓΗ ΝΟΣΟΚΟΜΕΙΟ ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ ΝΑ ΜΕΙΝΕΙ
ΑΝΕΞΕΛΕΚΤΟΣ (ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ ΝΑ ΧΑΣΩ ΜΕΣΑ ΣΕ 10 ΗΜΕΡΕΣ ΓΥΡΩ ΣΤΙΣ 10 ΠΟΛΕΙΣ ΜΟΥ...ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΟΥ Κ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ ΜΟΥ).
ΣΤΗΝ ΕΡΩΤΗΣΗ ΜΟΥ ΤΩΡΑ...
ΤΟΝ ΙΑΝΟΥΑΡΙΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΜΙΑ ΕΠΕΜΒΑΣΗ Κ ΘΑ ΧΡΕΙΑΣΤΕΙ ΝΑ ΛΕΙΨΩ...ΜΕ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑ Ο ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΣ ΜΟΥ
ΘΑ ΞΑΝΑΜΕΙΝΕΙ ΚΕΝΟΣ...

ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ?
ΣΥΓΝΩΜΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΓΡΑΜΜΑΤΙΚΗ ΜΟΥ
ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ
 

DeletedUser12395

Guest
[art]Ο μόνος νόμιμος και διαθέσιμος τρόπος είναι να δώσετε την επίβλεψη του λογαριασμού σας σε κάποιον φίλο συμπαίκτη σας ο οποίος όμως δεν θα έχει λογαριασμό στον ίδιο κόσμο.[/art]
 

DeletedUser9717

Guest
η μπορεις να ζητησεις την επιεικεια των αντιπαλων!περαστικα και γρηγορη επανοδο!
 

DeletedUser

Guest
[art]Ο μόνος νόμιμος και διαθέσιμος τρόπος είναι να δώσετε την επίβλεψη του λογαριασμού σας σε κάποιον φίλο συμπαίκτη σας ο οποίος όμως δεν θα έχει λογαριασμό στον ίδιο κόσμο.[/art]


ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ(Η ΕΤΑΙΡΙΑ) ΠΕΡΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΕΥΧΑΡΙΣΤΗΣΗ ΠΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΜΑΣ ΠΡΟΣΦΕΡΕΙ,ΠΥΣΤΕΥΩ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ Κ ΛΕΦΤΑ ΜΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΤΡΟΠΟ ΝΑ ΜΠΟΡΕΣΩ ΝΑ ΑΓΟΡΑΣΩ ΗΜΕΡΕΣ ΔΙΑΚΟΠΩΝ....
ΜΟΝΟ ΑΥΤΟ ΖΗΤΑΩ...ΛΕΦΤΑ ΘΕΛΩ ΝΑ ΣΑΣ ΔΩΣΩ(ΔΕΝ ΑΝΑΦΕΡΩΜΕ ΣΤΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ)
 

DeletedUser

Guest
[art]Ο μόνος νόμιμος και διαθέσιμος τρόπος είναι να δώσετε την επίβλεψη του λογαριασμού σας σε κάποιον φίλο συμπαίκτη σας ο οποίος όμως δεν θα έχει λογαριασμό στον ίδιο κόσμο.[/art]


να προσθεσω και αυτο :)
§11) Co-Play

Δυο παίχτες μπορούν να παίξουν ένα λογαριασμό αρκεί να μην έχουν άλλο λογαριασμό σε αυτό τον κόσμο. Πρέπει να δηλωθεί στην ομάδα διαχείρισης εάν ένας λογαριασμός θα είναι co-play.

αν δωσεις τελικα τον λογαριασμο μην ξεχασεις να το δηλωσεις με ticket
 

DeletedUser

Guest
απλα ενημερωσε την αντιπαλη υπερ οτι θα ληψεις για λογους υγειας και δεν θα εισαι ησυχος..δεν προκειται να σου επιτεθει κανεις.
 
Κορυφή