Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. -PNS-

    ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΣΤΟ EVENT?

    Το γράφω και εδώ γιατί δεν βλέπω απάντηση από το κέντρο υποστήριξης που επίσης τους έχω ενημερώσει σχετικά. Στην Πασχαλινή Κότα δεν μου δίνει νέες τροφές. Έχει κολλήσει και παραμένουν τα κουτάκια όλα αναμμένα, αν και πατώντας πάνω λέει ότι δεν έχει συλλεχθεί κάποια τροφή. Αυτό κάθε 24 ώρες...
  2. -PNS-

    [ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΠΙΣΤΩΣΗ ΧΡΥΣΟΥ ΑΠΟ ΔΙΑΓΩΝΙΣΜΟ...

    Ο χρυσός από τον τελευταίο διαγωνισμό, ο οποίος σύμφωνα με όσα εσείς μας λέγατε έπρεπε να έχει πιστωθεί το αργότερο μέχρι τα περασμένα μεσάνυχτα, δεν έχει γίνει. Λογικά δεν θα έχει γίνει σε όλους τους νικητές και περιμένουμε να δούμε πότε θα γίνει... Τώρα για το πως άλλαξαν τα αποτελέσματα...
  3. -PNS-

    ΕΞΙΣΟΡΡΟΠΗΣΗ - ΝΕΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ

    Αγαπητοί συμπαίκτες, επειδή το παιχνίδι αλλάζει κατά πολύ μετά την περιβόητη εξισορρόπηση, είπα να μελετήσω προσεχτικά όλες τις αλλαγές και να βγάλω κάποια πολύ χρήσιμα συμπεράσματα, για το τι αλλάζει στην αμυντική, επιθετική, αλλά και τη γενικότερη ισορροπία των μονάδων του παιχνιδιού, τόσο...
  4. -PNS-

    [ΕΡΩΤΗΣΗ] ΑΡΤΕΜΙΣΙΑ - ΠΟΛΕΙΣ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ

    Αν και προσωπικά δεν ασχολήθηκα στο ελάχιστο με το συγκεκριμένο event, υπάρχουν κάποια ερωτήματα που νομίζω εύλογα θα έχουν οι παίκτες για τις πόλεις - φαντάσματα της Αρτεμισίας, αν και αμφιβάλλω πολύ αν μπορεί κάποιος να τα απαντήσει... Το πρώτο ερώτημα είναι τι θα γίνει με την σπηλιά της...
  5. -PNS-

    [ΕΡΩΤΗΣΗ] Έχουν πέσει οι server;

    Τι γίνεται ρε παλικάρια; Θα σηκωθεί ποτέ το σύστημα; Αρχίσαμε πάλι τα παλιά που έκανε... ώρες να συνέλθει ο server; Τουλάχιστον στον Achilles πρέπει να έχει διαλυθεί...
  6. -PNS-

    [ΕΡΩΤΗΣΗ] CHROMIUM BROWSER

    Έχει δοκιμάσει κανείς να παίξει το παιχνίδι από τον Chromium Browser (φυλλομετρητή); Πριν βιαστούν ίσως κάποιοι να απαντήσουν, δεν εννοώ τον Google Chrome, από τον οποίο άλλωστε παίζω και εγώ. Είναι διαφορετικός browser, αν και συγγενεύει πολύ με τον Chrome. Αν λοιπόν κάποιος τον έχει...
  7. -PNS-

    ΑΓΡΟΤΙΚΑ ΧΩΡΙΑ (Επεκτάσεις - αριθμός)

    Καταρχάς, ζητώ εκ των προτέρων συγνώμη αν υπάρχει κάτι αντίστοιχο ήδη, αλλά έτσι όπως είναι λίγο μπάχαλο η συγκεκριμένη κατηγορία στο φόρουμ δεν μπόρεσα να βγάλω άκρη. Θεωρώ μια καλή ιδέα για να γίνει το παιχνίδι ελαφρώς πιο δύσκολο, στην κάθε επέκταση του αγροτικού χωριού για να ανέβει...
  8. -PNS-

    [ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΥΠΟΛΟΙΠΟ ΗΜΕΡΩΝ

    Καταρχάς, συγνώμη προκαταβολικά αν υπάρχει ανάλογο νήμα και έχει απαντηθεί... Έχουμε στη διάθεσή μας 42 ημέρες διακοπών, για ένα ολόκληρο χρόνο. Χρόνο ο οποίος δεν είναι ημερολογιακός, αλλά μετράει με βάση το πότε έκανε ο καθένας από εμάς την εγγραφή του στο παιχνίδι. Σε περίπτωση που έχουμε...
  9. -PNS-

    [ΕΡΩΤΗΣΗ] ΑΠΟΣΤΟΛΕΣ ΝΗΣΙΩΝ - ΜΥΘΙΚΑ...

    Στις αποστολές νησιών, ως γνωστό, στην επιλογή μονάδων δεν σου δίνει την δυνατότητα να επιλέξεις τις μυθικές μονάδες που έχεις στην πόλη σου. Αν όμως η πόλη έχει μόνο μυθικές μονάδες, και δεν έχεις άλλη πόλη στο νησί που έβγαλε την αποστολή τι κάνεις; Προφανώς δεν μπορείς να κάνεις την αποστολή...
  10. -PNS-

    [ΕΡΩΤΗΣΗ] ΠΟΛΗ ΥΠΟ ΚΑΤΑΚΤΗΣΗ ΣΕ ΠΕΡΙΟΔΟ ΕΙΡΗΝΗΣ...

    Καλησπέρα. Θα ήθελα μια ξεκάθαρη και γρήγορα απάντηση από κάποιον υπεύθυνο, γιατί επικρατεί μεγάλο μπέρδεμα στις συμμαχίες με το τι ισχύει και το τι δεν ισχύει σε περίοδο ειρήνης, αναφορικά με το ότι δεν επιτρέπονται επιθέσεις 24 ώρες πριν από αυτή. Σε κόσμους με σύστημα κατάκτησης, αν σήμερα...
  11. -PNS-

    [ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Συνεχόμενες επενεκκινήσεις

    Επειδή το φαινόμενο καταντάει σπαστικό, υπάρχει κάποιος περιορισμός στο να κάνει κάποιος παίκτης σκόπιμα συνεχόμενες επανεκκινήσεις; Υπάρχει τουλάχιστον ένας συγκεκριμένος παίκτης, σε ένα συγκεκριμένο κόσμο που μέσα σε λίγες ημέρες έκανε τρεις. Ουσιαστικά, με το που έβγαινε από την προστασία...
  12. -PNS-

    [ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΚΟΣΜΟΣ ΗΡΩΩΝ - ΝΕΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ

    Θα ήθελα να ρωτήσω κάτι για τον Κόσμο των ηρώων, αναφορικά με τους νέους παίκτες. Κατά καιρούς βλέπω διάφορους παίκτες που στα grepo stats δεν υπάρχουν. Το ερώτημα είναι πως μπαίνουν αυτοί στον κόσμο των ηρώων, αφού υπάρχουν συγκεκριμένα κριτήρια για να μπει κάποιος. Οι σκέψεις μου είναι δύο. 'Η...
  13. -PNS-

    [ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΚΟΣΜΟΣ ΗΡΩΩΝ - ΝΕΕΣ ΠΟΛΕΙΣ

    Στον κόσμο των ηρώων συμβαίνει το εξής παράδοξο. Σε κάποια νησιά έχει δημιουργηθεί κενό, από φαντάσματα που υπήρχαν εκεί και διαλύθηκαν. Σε μερικά νησιά σου λέει ότι μπορείς να κάνεις απλά ίδρυση και σε κάποια άλλα ότι μπορείς να κάνεις και πρόσκληση νέου παίκτη. Καταρχάς, νομίζω ότι αν...
Κορυφή