Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. [ΕΡΩΤΗΣΗ] προβλημα σελιδας

    Το πρόβλημα εξακολουθεί να υφίσταται;
  2. Συζήτηση για τον νέο κόσμο Mochlos

    Μια φορά να μην φαγωθείτε μεταξύ σας. Για όσους παραπονιέστε υπάρχει και ο μαγικός αριθμός 1! Εκεί τι θα λέγατε; Από την άλλη ολόκληρος Άρης έκανε την είσοδό του. Ούτε αυτό σας ικανοποίησε;
  3. Εξοδος απο συυμμαχία

    Μισό για να ξεκαθαρίσουμε λίγο τα πράγματα. Όταν κάποιος παίκτης έχει μια ιδέα ή πρόταση για το παιχνίδι οφείλει να την παρουσιάσει ολοκληρωμένη και να μπορεί να συζητηθεί από την κοινότητα με στόχο να βελτιωθεί, να εντοπιστούν αδυναμίες, να καταγραφούν ενστάσεις ή θετικές εντυπώσεις. Αυτά τα...
  4. Εξοδος απο συυμμαχία

    Θα μπορούσες να παρουσιάσεις κάποιο απτό παράδειγμα?
  5. τι αλλο θα δουμε

    Παρακαλώ να ηρεμήσουμε λίγο και να προσέχετε πως εκφράζεστε.
  6. Συζήτηση για τον νέο κόσμο Katani

    Δεν θα διαφωνήσω στη τοποθέτησή σου. Απλά ήθελα να παραθέσω και εγώ την άποψή μου. ;)
  7. Συζήτηση για τον νέο κόσμο Katani

    Προτού διαβάσετε παρακάτω να υπενθυμίσω ότι δεν γνωρίζω τίποτα σχετικά με τις επιλογές τις εταιρείας. Αφού το ξεκαθαρίσαμε ας καταθέσω την άποψή μου. Καταλαβαίνω την δυσφορία κάποιων παικτών αλλά εγώ βλέπω μια άλλη οπτική σε αυτές τις επιλογές. Οι τελευταίοι κόσμοι που είναι ανοιχτοί για να...
  8. Συζήτηση για τον νέο κόσμο Katani

    Διαβάζω διαβάζω και είναι πραγματικά εντυπωσιακό πως η ουσία της συζήτησης ξέφυγε και πήγε πάλι στις συμμαχίες και στις ίντριγκες
  9. Ο Τροχός της Τύχης

    Προέκυψε ένα τεχνικό θέμα στο forum και η ανακοίνωση της εκδήλωσης δεν έχει δημοσιευτεί ακόμα.
  10. Μετράμε ανάποδα Part2 (για τον Ellippo)

    24.834
  11. ερωτηση προς διαχειριστες - παρακαλω οι παιχτες ν μην εκφρασουν γνωμη σ αυτο το θεμα

    Αγαπητέ @ποσειδωνας.junior, Νομίζω ότι μας εμπαίζεις. Δημιούργησες το θέμα επιθυμώντας να συζητήσεις με την Ομάδα Διαχείρισης. Φαίνεται όμως ότι δεν υπήρχε καμία διάθεση για συζήτηση. Ειλικρινά αδυνατώ να καταλάβω ποιος ήταν ο στόχος σου. Μάλλον τρικυμία... Αλλά μιας και ξεκίνησες το θέμα Θα...
  12. ερωτηση προς διαχειριστες - παρακαλω οι παιχτες ν μην εκφρασουν γνωμη σ αυτο το θεμα

    Ας πιάσουμε τα θέματα που έχουν τεθεί ένα προς ένα Δηλαδή ένας παίκτης ή μια συμμαχία σε ένα κόσμο επεκτείνεται χωρίς κάποιο πλάνο. Όλοι οι παίκτες βλέπουν κενές θέσεις στα νησιά και απλά πατάνε την επιλογή της ίδρυσης (αν έχουν δικαίωμα για πόλη). Οι πόλεις κατακτούνται απλά στέλνοντας αβέρτα...
  13. Μετράμε ανάποδα Part2 (για τον Ellippo)

    24856
  14. Μετράμε ανάποδα Part2 (για τον Ellippo)

    Έχει σπάσει η αλυσίδα.....
  15. Οταν λεμε PAY TO WIN και το εννοούμε

    καταργήθηκαν δυστυχώς
  16. Πρόβλημα με τις καρτέλες φόρουμ

    Κρίμα που δεν εντοπίσαμε τη ρύθμιση που είχε πειραχτεί
  17. Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.226

    Κανονικά θα έπρεπε να υπάρχουν όλοι οι Θεοί! Περιμένω από την εταιρεία περισσότερα
  18. μετράμε ανάποδα

    778
  19. EX FORUM MODERATOR

    Το παρόν νήμα κλειδώνει. Τέτοιου είδους θέματα αφορούν την Ομάδα Διαχείρισης και όχι τους παίκτες. Αλλά και ένα προσωπικό σχόλιο. Σχόλια για κηδείες και τα σχετικά είναι το λιγότερο απαράδεκτα. Να θυμίσω ότι ο καθένας μας οφείλει να σέβεται τους συμπαίκτες του (συμμάχους και αντιπάλους). Είναι...
  20. ΚΑΝΟΝΙΣΤΕ...

    Εγώ θα αρκεστώ σε ένα ταπεινό σπιτικό κέικ μήλου που ετοιμάζεται. @Zaitsev ένα κομμάτι δεν μπορούσες να στείλεις;
Κορυφή