Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Αρένα του διαγωνισμού: "Να γράψουμε ιστορία".

    Η ζέστη ήταν ανυπόφορη στη στεριά και οι εχθρικοί φάροι είχαν βάλει φωτιά στην άλλοτε γαλήνια θάλασσα. Οι τοξότες στα τείχη σωριαζόνταν ο ένας μετά τον άλλον και οι επιτιθέμενοι ιππείς φτάναν κατά χιλιάδες στις ακτές μας, ισοπεδώνοντας τα πάντα στο πέρασμα τους. Το τρίχωμα των αλόγων τους έλαμπε...
  2. Αρένα του διαγωνισμού Grepo-ναυμαχία

    Α5, Β7, Γ3, Δ3, Ε8, Ζ2, Η7, Θ7, Ι4, Κ8
  3. Συζήτηση για την Χειμερινή Εκδήλωση 2016

    Καλημερα! Χθες ξεκινησε ο τροχος της τυχης και εχω μια ερωτηση: Ενω στον υπολογιστη μου δειχνει το χειμερινο event, οταν μπηκα απο το κινητο μου, μου εδειχνει το event της ανοιξης με τον τροχο της φυσης! Ετσι αντι για τον Αριστοτελη (νεος ηρωας), στο κινητο μου δειχνει οτι μπορω να παρω τον...
  4. Διαγωνισμός "Γνώση+Τύχη=Χρυσός"

    Οκ! Αρα το "αυτους" παει στους λαχνους! Προτεινω για την επομενη φορα, αν ξαναγινει κατι τετοιο, να κερδισουν διαφορετικα ατομα! Ετσι περισσοτεροι θα εχουν την ευκαιρια να αξιοποιησουν τα χρυσα και να γευτουν το premium για καποιο χρονικο διαστημα! Ευχαριστω για την απαντηση!
  5. Διαγωνισμός "Γνώση+Τύχη=Χρυσός"

    Καλησπερα! Μολις ειδα τους νικητες του διαγωνισμου! Γιατι ειναι μονο 4? 5 λεει ο διαγωνισμος! 5 ατομα θα κερδισουν 500 χρυσα! Οχι παραπανω (οπως κερδισε καποιος 1000)! Γιατι δεν αποκλειστηκαν οι λαχνοι αυτων που κερδισαν μεχρι να βγουν 5 νικητες; Δηλαδη να βγαζεις τυχαιους αριθμους μεχρι να...
  6. ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

    ΠΑΙΖΩ: 1) GREPOLIS 2)THE WEST 3)TRAVIAN KOSMO 5 4)SHAKES AND FIDGET ΕΠΑΙΖΑ: 1)FARMERAMA 2)GLADIATUS 3)ENA ΑΛΛΟ ΜΕ ΚΑΤΙ ΔΙΑΣΤΗΜΙΚΑ ΠΟΛΕΜΙΚΑ ΑΕΡΟΣΚΑΦΗ! 4)ΦΥΛΕΤΙΚΕΣ ΛΙΓΟ 5)ΙΚΑRIAM ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΔΙΕΓΡΑΨΑΝ ΤΟΝ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟ ΟΤΑΝ ΠΗΓΑ ΔΙΑΚΟΠΕΣ ΚΑΙ ΣΤΑΜΑΤΗΣΑ! 6)ΒΙΤΕFIGHT KAI ΑΛΛΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΑ ΘΥΜΑΜΑΙ!
Κορυφή