Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. MrSMOOTH

    Ναυμαχία ?

    Νομίζω ότι θα πρεπε -τουλάχιστον με τα περσινά δεδομένα- να ξεκινήσει το εβεντ Ναυμαχία . Ξέρετε να μας ενημερώσετε για το πότε και το αν έρθει ?
  2. MrSMOOTH

    Νικητές διαγωνισμού "Σας αρέσει το Grepolis; "

    Πότε θα ανακοινώσετε τους νικητές του διαγωνισμού " Σας αρέσει το Grepolis; " ? Έχει τόσο καιρό που ολοκληρώθηκε....
  3. MrSMOOTH

    Κόσμοι ενός μήνα (το πολύ...)

    Πολύ γρήγορα τελειώνουν οι κόσμοι... Μέχρι τον πρώτο μήνα , είχε κάποιο ενδιαφέρον , πριν συμπληρωθεί όμως ο δεύτερος , κρίθηκε οριστικά. Κάτι πρέπει να κάνετε κύριοι της ΙΝΝΟ, βρείτε κάποιον τρόπο να διαρκούν περισσότερο οι κόσμοι διαφορετικά θα έχετε κόσμους με 50 που παίζουν (για κορώνες -...
  4. MrSMOOTH

    Πάμε δυνατά ομαδάρα DEATHSQUAD !

    Και νέα επανεκκίνηση από τους πρώην συμμάχους αυτήν την φορά.. Προφανώς αυτοί που αποφάσισαν την νέα πορεία , δεν τους βγήκε έναντι των DEATH και επέλεξαν την εύκολη λύση . Συγχαρητήρια σε όλα τα παιδιά των DEATHSQUAD που έδειξαν την ωριμότητα τους και σε ανηφόρες και σε κατηφόρες.
  5. MrSMOOTH

    Ο σκοπός αγιάζει τα μέσα...

    Τελικά μπροστά στο λουλούδι του προφίλ , πάει περίπατο και η συμμαχία και το όνομα και οι συμπαίκτες. Αφού είδαν και αποείδαν οι καημένοι οι ΑΤΛΑΝΤΕΣ ότι από μόνοι τους δεν πρόκειται να κερδίσουν , διέλυσαν τις πρώτες τρεις συμμαχίες του Ιντάλιον και συγχωνεύθηκαν προκειμένου να αποκτήσουν...
  6. MrSMOOTH

    Κάτι δεν κάνετε καλά κύριοι της ΙΝΝΟ

    Τελειώνει η προστασία και πάνε να ξεκινήσουν οι πρώτες επιθέσεις... αμ δε... το προσπάθησα και μου λέει : Ο παιχτης στοχος ειναι που ισχυρος η πολυ αδυναμος για να του επιτεθεις. Αυτο αλλαζει ολα τα δεδομενα στο κοσμο αυτο. Σημαινει οτι αν καποιος ειναι πολυ ισχυρος δεν θα μπορει να γινει...
  7. MrSMOOTH

    ΠΑΡΑΚΛΗΣΗ ΣΕ ΟΛΕΣ ΤΙΣ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ

    Το ξέρω ότι μπορεί να φαίνεται ακατόρθωτο αλλά θα ζητούσα ή μάλλον Θα παρακαλούσα Θερμά,Θερμότατα, τις υπάρχουσες συμμαχίες να σταματήσουν τις ΥΠΕΡ μεταξύ "υμών και ημών"! Φτάνει ρε παιδιά, μη ξεφτιλίσετε και αυτόν τον κόσμο...ακόμα δεν δημιουργήθηκε καλά-καλά !! Έλεος δλδ !!! Τι...
  8. MrSMOOTH

    ομαδικά μηνύματα

    Δεν μπορώ να στείλω ομαδικά μηνύματα . Είμαι στον Θ σέρβερ με όλα τα δικαιώματα(συν-ιδρυτής). Είτε με λίστες παραληπτών, είτε συμπληρώνοντας τα ονόματα των παικτών ένα-ένα στο πεδίο παραληπτών δίπλα από το λάβαρο , το μήνυμα δεν αποστέλλεται ούτε ανοίγει το παράθυρο για captsa . Νομίζω ότι...
  9. MrSMOOTH

    Χάνονται τα θέματα στο Φόρουμ

    Καλημέρα , στον Νεό Κόσμο 2,0 ,ενώ όταν υπήρχαν τρεις-τέσσερις καρτέλες με θέματα φαίνονταν όλα κανονικά, μόλις φτιάχτηκαν μερικά ακόμα θέματα , ξαφνικά κάποια δεν φαίνονται αλλά στην θέση τους εμφανίζονται τελίτσες. Ελπίζω να φαίνεται καθαρά εδώ...
  10. MrSMOOTH

    KATAKTHΣΗ ΟΧΙ - ΕΠΙΘΕΣΗ ΝΑΙ (!)

    Προσπαθώ να κατακτήσω πόλη που είναι σε εξέγερση και όταν επιλέγω το Αποικιακό και τις υπόλοιπες μονάδες ,δεν με αφήνει να ξεκινήσω βγάζοντας το γνωστό σηματάκι " Ο παίκτης βρίσκεται σε διακοπές...". Όμως ,αν στείλω μόνο Φάρους από την ίδια πόλη, η επίθεση εξαπολύεται κανονικά.. Τι μπορεί να...
  11. MrSMOOTH

    Το ίδιο πρόβλημα ξανά

    Για άλλη μια φορά δεν μπορώ να συνδεθώ στον Δ σέρβερ. Άκόμα και όταν συνδέομαι πάντως ,έχω την εντύπωση ότι χωλαίνει σε σχέση με τους υπόλοιπους σέρβερ. Το μήνυμα "Πρόβλημα φόρτωσης σελίδας" επιμένει να εμφανίζεται . Ως προβληματισμό το επισημαίνω, τι μπορεί να διαφοροποιεί τον Δ από τον...
  12. MrSMOOTH

    Αδυναμία σύνδεσης με τον Δ

    Από τις 4:15 ξημερώματα Τρίτης μέχρι τις 4:45 ήταν αδύνατον να συνδεθώ με τον Δ σέρβερ ενώ με όλους τους άλλους συνδεόμουν κανονικά. Το πρόβλημα είναι ότι συνεχώς έβγαζε τομ μήνυμα "πρόβλημα φόρτωσης σελίδας" Το χειρότερο είναι ότι έμεινα ξύπνιος αυτήν την ώρα προκειμένου να στείλω Αποικιακό και...
Κορυφή