Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Συζήτηση για τον νέο κόσμο Katani

    νεφρα αληθειαc θα φυγουν εδω. ειναι για μυστεc ο κοσμος. οι υπολοιποι δρομο. ΝΠΔΒ.
  2. τι αλλο θα δουμε

    τιμη μας που αναγνωριστηκε το επιθετικο κομματι αγαπητε νιουτρον. σοβαρα. τα υπολοιπα δεν σχολιαζω γιατι οι αποψεις δεν ειναι ιδιες και πλεον δεν μπαινω σε καμια αντιπαραθεση. καλη συνεχεια σε ολους καλο χρονο και καλες μαχες να εχετε.
  3. τι αλλο θα δουμε

    ακομα πονανε τα τσουβαλια ε? .... τι να πεις..... για τα υπολοιπα ρωτηστε περσεα και σαντορινιο!
  4. τι αλλο θα δουμε

    φαντασματα μπουυυυυυυυ
  5. τι αλλο θα δουμε

    τα στατιστικα λενε για τις πολεις οτι εχετε φαει ξυλο... αχχααχχααχχαχα ποια αλλα στατιστικα να δουμε? αχαχαχχααχαχαχ
  6. τι αλλο θα δουμε

    Χαχαχαχαχαχαχαχα τα 2 και 3 μετωπα ποια ηταν? η αργω μηπως που εχανες πολη και απο αυτους? καπως ζορισμενο σε βλεπω χααχαχχααχχααχχα.... να σε ενημερωσω οτι απο την κινηση σου ηδη ατομα εχουν βαρεσει μονιμες διακοπες.... αχαχαχαχαχχαχα γελαωωωω
  7. τι αλλο θα δουμε

    θυμησε μου μια φορα που ζητησα αμυνες απο φραπεδες που ετρωγαν ξυλο απο πρωτο και δεν εχαναν πολη? ΡΕ ΣΑΣ ΒΟΥΛΙΑΖΑΜΕ ΑΠΟΙΚΙΑΚΑ ΣΕ ΤΡΑΜΠΕΣ ΣΑΣ ΕΠΕΙΔΗ ΣΑΣ ΒΑΖΑΜΕ 50 ΔΙΗΡΙΑ ΣΤΗΝ ΠΟΛΗ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΠΑΙΝΑΤΕ ΚΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΕΙΤΕ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΔΕΙΑ Η ΠΟΛΗ... ΑΧ ΠΟΝΑΩΩΩ!!!!
  8. τι αλλο θα δουμε

    δημητρακι οταν μου λεγες για τους δικους σου να τους βαρεσουμε να βαρεσουν φαντασματα ηταν καλα τοτε? ειχες κουραστει μωρε? μπας και τις χρειαζεσαι και εσυ ρε τις παστιλιες.
  9. τι αλλο θα δουμε

    Εγω ελεγα θα το πατησεις εσυ ρε οταν εχασες....θυμησε μου ποσες πολεις????? ΩΡΑΙΟ ΤΟ ΜΠΟΤΑΚΙ ΣΟΥ ΧΡΗΣΤΟ ΜΟΥ!!!!
  10. τι αλλο θα δουμε

    stein77 σήμερα στις 13:57 καλησπερα pet's. χτες εγινε μια κληση με καποια παιδια απο την συμμαχια σας στην οποια θελαμε να μπει και ο ΄ηγετης΄ αλλα δεν μπηκε ΠΟΤΕ(δεν ξερω βεβαια αν ακουγε γιατι θα μπορουσε) αλλα θα μου πεις... ειναι ΄΄ηγετης΄΄ ετσι κανουν οι ηγετες .... οταν ερχονται τα...
  11. τι αλλο θα δουμε

    ΠΡΑΣΙΝΟΣ ΟΛΟΣ Ο ΣΕΡΒΕΡ? ΠΟΥ ΟΙ ΔΥΟ ΥΠΕΡΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΕΙΝΑΙ ΚΟΚΚΙΝΕΣ.... ΚΑΙ ΣΑΣ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΑΛΑ 10 ΑΤΟΜΑ .... ΜΜΜΜ ΜΑΛΛΟΝ ΠΟΥΛΑΩ ΜΑΓΚΙΑ ΜΕ ΚΑΚΑΛΑ ΑΛΛΩΝ. ΣΥΜΜΑΧΟΣ ΣΑΣ ΑΠΟ ΕΨΙΛΟΝ //ΘΑ ΒΡΩ ΤΟ ΣΚΡΙΝ ΚΑΙ ΘΑ ΤΟ ΒΑΛΩ// ΜΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΓΙΑ ΔΙΚΟΥΣ ΤΟΥ ΒΑΡΑΤΕ ΤΟΥΣ ΕΨΙΛΟΝ ΝΑ ΒΑΡΕΣΟΥΝ ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ. ΕΠΙ ΛΕΞΗ...ΜΑΛΛΟΝ...
  12. τι αλλο θα δουμε

    Ημέρα ομαδικής ΕΨΙΛΟΝ ΣΕ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ.... ΠΟΛΗ ΤΑ ΦΙΛΑΡΑΚΙΑ ΔΕΝ ΕΧΑΣΑΝ ΠΑΙΖΟΝΤΑΣ ΣΦΗΝΑ ΠΑΝΩ ΣΕ 3 ΣΦΗΝΕΣ ΤΩΝ ΕΨΙΛΟΝ.... ΚΑΙ ΟΙ ΕΨΙΛΟΝ ΕΧΑΣΑΝ ΠΟΛΗ ΣΕ ΠΥΡΗΝΑ ΤΟΥΣ! η ιστορία γράφεται και όσοι θέλουν την θυμούνται...
  13. τι αλλο θα δουμε

    Οταν μπεις σε κληση και μιλησεις τοτε θα σε παραδεχτω...γιατι ακομα και οι δικοι σου σε κληση αλλα μας ειπαν. Φιλος δεν ξερεις τι λες.. ετσι σε εμαθαν? Αυτα να λες? Αλλα οι κυριοι κωλοτουμπες ετσι κανουν. Και μιλανε οπου τους συμφερει. Συγχαρητηρια! Παντα ετσι κερδιζεται κοσμος! Μαρεσει Robert...
  14. ΚΟΣΜΟΣ ΑΠΑΤΕΩΝΙΑΣ

    Το grepolis θα αρχισει να εχει νοημα πλεον οταν δεν γινει το παιχνιδι των πλουσιων... Οταν δεν θα υπαρχουν οι διπλοτετραπλοι ποντοι..οταν θα γυρισουμε στο παλio grepolis. Εκει να τους δω τι παιχτες ειναι..
  15. ΩΡΑΙΑ ΜΑΧΗ

    Θα συμφωνησω με τον Passenger...με καλυψε με οσα ειπε......
Κορυφή