Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. SkarletWitch

    Αρένα διαγωνισμού "Τα δώρα των Ηρώων"

    6, 10, 13, 23, 31
  2. SkarletWitch

    Αρένα του διαγωνισμού "Πρωτοχρονιάτικοι Λαχνοί"

    Καλές γιορτές σε όλους!
  3. SkarletWitch

    [ΕΡΩΤΗΣΗ] Κοινο δυκτιο

    Στις ρυθμίσεις του παιχνιδιού θα δεις το κοινή σύνδεση στο διαδίκτυο και εκεί θα δηλώσεις το όνομα του παίκτη με τον οποίο μοιράζεσαι την ίδια ip, και θα πρέπει να το κάνει και εκείνος..
  4. SkarletWitch

    Προτάσεις για το Grepolis Player Council

    Καλημέρα σε όλους. Θα θέλαμε να μάθουμε την άποψη σας σχετικά με το νέο event - Το κουτί τη Πανδώρας - πως σας φαίνεται ως τώρα, τι σας άρεσε περισσότερο, τι μισείτε περισσότερο στο event και φυσικά οποιαδήποτε πρόταση σχετική(δεν ξέρω αν μπορεί να αλλαχθεί κάτι σε αυτό το event, κρατάω μια...
  5. SkarletWitch

    Προτάσεις για το Grepolis Player Council

    Εκπροσωπείσαι, όσο 2 άτομα απο τα 5 βρίσκονται στο Inner council σου αρέσει ή όχι ήδη σε εκπροσωπούν ακόμη κι αν επείχες από την ψηφοφορία. Δεκτό, γι αυτόν τον λόγο δημιουργήσαμε κιόλας αυτό το νήμα, για να δούμε αν σας αρέσουν οι προτάσεις αυτές, να μας πείτε την άποψη σας και να κάνουμε...
  6. SkarletWitch

    Προτάσεις για το Grepolis Player Council

    Καλησπέρα, Καλώς ή κακώς όλοι οι καλύτεροι εκπρόσωποι που θα μπορούσαν να βρεθούν δεν θέλησαν να δηλώσουν συμμετοχή, εμάς έχετε αυτή τη στιγμή οπότε προσπαθήστε να μας βοηθήσετε για να σας βοηθήσουμε. Όσο για το ότι θα γίνουμε ρεζίλι δεν εξηγείς γιατί το λες αλλά να σε ενημερώσω πως μέχρι...
  7. SkarletWitch

    Αρένα του διαγωνισμού "Καταιγισμός από πέτρες".

    Α8, Β2, Γ4, Δ9, Ε9, Ζ2, Η5, Θ3, Ι7, Κ7 http://prntscr.com/h2fbrl
  8. SkarletWitch

    Προτάσεις για το Grepolis Player Council

    Καλησπέρα σε όλους Ανοίγουμε αυτό το θέμα, για να μπορείτε να γράψετε τις δικές σας ιδέες και προτάσεις για το GPC. Φυσικά διαβάζουμε και προσπαθούμε να προσαρμόσουμε και τις προτάσεις που έχουν ήδη γραφτεί στο φόρουμ μας, αλλά θα θέλαμε τις γνώμες σας για όλα αυτά που έχουν γραφτεί, τις...
  9. SkarletWitch

    Αιτήσεις Υποψηφίων Grepolis player council

    Αργοπορημένες καλησπέρες, παίζω το παιχνίδι περίπου 4 μήνες τώρα(διαψεύδω το ότι δεν υπάρχουν νέοι παίκτες όπως αναφέρθηκε) και ήδη έχουν περάσει απο το μυαλό μου πολλοί τρόποι να ανέβει το παιχνίδι περισσότερο, όπως και έχω ακούσει απόψεις παικτών στο θέμα! Έχω κάνει κάτι παρόμοιο αλλού και έχω...
Κορυφή