Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. TiMazZ

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Pagasae

    Εξεγερση Χ2 ταχυτητα κοσμου ειναι πιπιλα. Εγω σιγουρα θα μπω παντως.. Μην ακουτε κανεναν οτι δεν ειναι καλα τα χαρακτηριστικα. Τα χαρακτηριστικα ειναι τελεια Να βγαινει και κανας αργος κοσμος μια στο τοσο, να παιζουμε και πιο χαλαρα
  2. TiMazZ

    Συζήτηση για τα νέα τεχνουργήματα

    Ελα αλεξη, πλεον οι 2ες και οι 3ες συμμαχιες θα περνουν και αυτες το βραβειο. οποτε μπορειτε να μπαινετε, να βγαινετε 2οι ή 3οι και να περνετε τα τεχνουργηματα. Η τελεια αλλαγη για εσας ειναι
  3. TiMazZ

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Ramnus

    Κερδισαμε τον κοσμο οταν εληξε η ψηφοφορια για τα στατιστικα του κοσμου, οχι στην 1η ημερα του. Μην διαστρεβλωνετε τα γεγονοτα
  4. TiMazZ

    ΣφετεριστΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

    λαρωσε κιακιερονε, λαρωσε
  5. TiMazZ

    Συζήτηση για την Χειμερινή Grepolympia

    Τον χρυσο τον πηραμε πισω. Δε πηραμε τους κερβερους :(
  6. TiMazZ

    Συζήτηση για την Χειμερινή Grepolympia

  7. TiMazZ

    Συζήτηση για την Χειμερινή Grepolympia

    Bruh..
  8. TiMazZ

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Katani

    Γενικα ολο και καποιος θα καταληξει να παιξει και τον ασσο, ισως να εχει ελαχιστους παικτες συγκριτικα με αλλους κοσμους, αλλα αδειος τελειως δε θα μεινει.. Επεισης ειναι Χ1, σιγουρα ολο και καποιος θα κοψει κατι.. Η φαρμα 45 θελει 21+ ωρες. Για αυτους που νομιζουν οτι το 11ωρο του 2αρη ειναι...
  9. TiMazZ

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Katani

    Καραντινα, ολοι εχουν πολυ χρονο, Χ1 ταχυτητα. Κατι ξερουν αυτοι. Καλες γιορτες
  10. TiMazZ

    Συζήτηση για την Αφροδίτη

    Γενικα το νερφ που θελει η σειρηνα ειναι πολυ συγκεκριμενο. Δε μπορει να δινει κανενα μπονους στην ταχυτητα μοναδων. Ουτε αυτο που προτεινει ο coatch. Η σειρηνα οχι μονο ειναι εξτρα προσπαθεια στους φαρους, ειναι εξτρα προσπαθεια σε φαρους με αργο. κτλ κτλ ολες οι πολεις μετωπου θα εχουν...
  11. TiMazZ

    Νέος κόσμος IALYSOS

    Για να γινεις πολιορκητης πρεπει να ξεκινησεις να παιζεις... Γιατι για την ωρα δε παιζεις καν. ή τουλαχιστον δε συγκρινεσαι...
  12. TiMazZ

    Συζήτηση για την Αφροδίτη

    Τους τα ειπα και στον beta.. Τα λεω και εδω... Η σειρηνα χαλαει το παιχνιδι, θελει ολοκληροτικο rework
  13. TiMazZ

    ερωτηση προς διαχειριστες - παρακαλω οι παιχτες ν μην εκφρασουν γνωμη σ αυτο το θεμα

    Ξερω δε θες απαντηση απο παικτη.. Ελπιζω να μην στο χαλασει καποιος αλλος περα απο εμενα. Παραβλεπω το κομματι περι στρατηγικης, καθως βλεπω το παιχνιδι με τελειως διαφορετικο ματι απο τους περισσοτερους παικτες και δε θα συμφωνησουμε ποτε στο αν το γκρεπολις ειναι παιχνιδι στρατηγικης ή οχι...
  14. TiMazZ

    [ΕΡΩΤΗΣΗ] Αλλαγή ήρωα

    δε μπορεις να πουλησεις ηρωες, αν αυτη ειναι η ερωτηση σου
  15. TiMazZ

    Οι δοκιμασίες του Ερμή - 6η

    Ποσειδωνας TiMazZ Ermonassa
  16. TiMazZ

    μας κλεισανε

    Αααααααχ... Αααααααχ... Αααααααχ... Δε λεω τιποτα, περα απο οτι ειπε ο σουφ για εμενα. Ναι ειμαι 20. Ναι εχω επαρση. Ναι μιλαω πολυ. Ναι ειμαι καμμενος. Ναι βαζω χρυσο γιατι ειμαι λεφτας και μπορω. Και ναι, θα λεω μια ζωη οτι ειμαι καλυτερος απο εσενα. @σουφ77
  17. TiMazZ

    Οι δοκιμασίες του Ερμή - 5η

    Θεα Ηρα TiMazZ Ermonassa
Κορυφή