Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Αρένα του διαγωνισμού : "Κάτι σαν παζλ για όσους δεν πάνε στην πλαζ..."

    Λείπουν 12 και 18 ενώ το 20 είναι διπλό
  2. Αρένα του διαγωνισμού: "Να γράψουμε ιστορία".

    Σιγούλια σιγούλια ξημερώνει και το "μαύρο πέπλο" πάνω απο το γκρέπολις "ελαφραίνει" , μια νέα μέρα ξεκινά και τα τείχη να βαραίνει. Ολα κόκκινα τριγύρω και με πιάνει μια ζαλάδα λες και θα φάω επίθεση απο καμία πειρατική αρμάδα. 08:15 το ξυπνητήρι ανακυρήσει και ισα που προλάβαμε το ποτήρι του...
  3. ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ KNOSSOS

    Μολις γυρισα απο παραλια ακουσαν λεει τα βοτσαλα τη λεξη καθαροτητα διπλα απο τους λαλουν κ βλαχους και γελανε μεχρι και αυτα... Τον κοσμο επρεπε να τον παρετε εσεις ενα μηνα νωριτερα αλλα ριξατε τη συμμαχια σας μεχρι να αποδειξετε το αντιθετο με τους τροπους που λετε στα μελη σας... Μαντηλακια...
  4. ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ KNOSSOS

    Μου αρεσει παντως που το γυρνας στο προσωπικο μπας και με υποβιβασεις ξευτερι μου... Καταρχας το πιο γκοσιπ απο τα προγραμματα της τηλεορασης που παρακολουθω ειναι η αθλητικη κυριακη... Βλεπω παντως πως τον φουρθιωτη τον βλεπεις συνεχεια για να ξερεις και τι λεει μπραβο καμαρι μου!!! Πιστευωω...
  5. ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ KNOSSOS

    Εγω παντως απορω πως εσεις ξερετε ποιος λογαριασμος χακαρηστικε οταν οι ιδιοι οι βλαχοι δεν ξερουν απο τι την επαθαν και δεν ξερουν και τι να απαντησουν στα μελη τους τρομερο ε;;;
  6. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΟΣΜΟΥ ΟΙ ΛΑΠΙΘΕΣ !!!!(μπουχαχαχαχαχα)

    Μπα...εδω δεν θα ξημερωσει ποτε...ακομα νομιζετε πως θα χωνουμε τα φραγκα σαν εσας;;; Πως θα χαλαμε με τις ωρες το χρονο μας να φτιαχνουμε στρατα και θα ειμαστε ξυπνιοι εως τις 5 να μεταφερουμε υλες;;; Εγω σημερα ειχα αλλες 2 εξεγερσεις που μονος μου καλυψα... Τωρα το εαν ξερω να παιζω η δεν...
  7. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΟΣΜΟΥ ΟΙ ΛΑΠΙΘΕΣ !!!!(μπουχαχαχαχαχα)

    Μπππρρρρρ.....φοβηθηκα...δεν ασχοληθηκα καν εθνοφρουρα ειδες σηκωσα μονο και δεν εκανα και τιποτα αλλο ....(αλλα περιεργο σημερα που δουλεψε κανονικα ο καπετανιος και κολλαγατε με 5 δευτερα διαφορα τις επιθεσεις αντι για 10 σε ενα δευτερο) Οσον αναφορα τους ανωνυμους οσο υπηρχαν ονοματα σαν τον...
  8. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΟΣΜΟΥ ΟΙ ΛΑΠΙΘΕΣ !!!!(μπουχαχαχαχαχα)

    Υπεροχες οι υποδειξεις απο τον κυριο ΑΠΕΘΑΝΤΟΣ πιστευω αυτες θα πραγματοποιουσε και αυτος οσο υπηρχαν στους ανωνυμους τα μεγαλα ονοματα και πατησαν επανεκκινηση. Περιμενω ακομα τα μηνυματα απο τα πρωην και νυν μελη μας που με αφορουν και αναφερουν τα "σοδομα και γομορα" για το προσωπο μου...Αλλα...
  9. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΟΣΜΟΥ ΟΙ ΛΑΠΙΘΕΣ !!!!(μπουχαχαχαχαχα)

    Αγαπητο μου παιδι... Απο οσο γνωριζω δικαιωμα μου ο παλιμπαιδισμος στην ηλικια μου... Οσον αναφορα το παιχνιδι ειναι επισης επιλογη μου..δεν κλαφτηκα παιδι μου σε κανεναν για αμυνες δεν κλαφτηκα σε κανενα για συνθηκες δεν κλαφτηκα γιατι "οι ηθικοι" με βαρανε αν δεν καταλαβες γιατι μιλησα στο...
  10. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΟΣΜΟΥ ΟΙ ΛΑΠΙΘΕΣ !!!!(μπουχαχαχαχαχα)

    Καλως τα παιδια!!!(Συγνωμη λογο ηλικιας μπορω να σας αποκαλεσω και ετσι ο παππουλης.) Εγω προσωπικα θα ηθελα τα χειροτερα σκρινσοτ που αναφερεις και να κρυψεις τα ονοματα των παιδιων απλα απο περιεργεια εαν αφορουν εμενα ομως σαν προσωπο!!! Τωρα το οσον αναφορα για διπλους και μποτακια νομιζω...
  11. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΟΣΜΟΥ ΟΙ ΛΑΠΙΘΕΣ !!!!(μπουχαχαχαχαχα)

    Ας αναφερω αυτο το κατι τελευταιο για οσους ακομα προσπαθουν να αποδειξουν τις "ηθικες τους αξιες" (το σεβασμο που εχουν στα μελη των αντιπαλων συμμαχιων) που απο τον Ιουνιο εχουν "χτυπησει" σε κυκλικα μηνυματα σε ολο το κοσμο... Δεν ειναι κειμενο...αλλα οπως λενε μια εικονα 1000...
  12. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΟΣΜΟΥ ΟΙ ΛΑΠΙΘΕΣ !!!!(μπουχαχαχαχαχα)

    Η καληνυχτα απο εμενα....
  13. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΟΣΜΟΥ ΟΙ ΛΑΠΙΘΕΣ !!!!(μπουχαχαχαχαχα)

    Ηρακλη αγορι μου σταματα να "Λαϊκιζεις" (το λενε πολυ τελευταια στη τηλεοραση και σας εμεινε). Αληθεια εγω ακομα αναρωτιεμαι 10 επιθεσεις (που εχω δει και 30 απο εσας) στα ιδια δευτερολπτα απο τον ιδιο παικτη....;;;; Πως να γινεται αραγε...;;; Α να μην συζητησω το πως οι επιθεσεις σε μια πολη...
  14. ΝΙΚΗΤΕΣ ΚΟΣΜΟΥ ΟΙ ΛΑΠΙΘΕΣ !!!!(μπουχαχαχαχαχα)

    Καλησπερα και απο εναν νεο η μαλλον νεο ονομα στο παιχνιδι.... Καταρχας να αναφερω και εγω καποια λιγα πραγματακια απο τη δικη μου προσωπικη σκοπια. Επιθετικες πολεις που γεμιζουν μεσα σε 2 μερες και πραγματοποιουνται επιθεσεις ξανα απο αυτες στην αντιπαλη συμμαχια δεν νομιζω να φτιαχνονται με...
Κορυφή