Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. pantzos29

    Συζήτηση για τον κόσμο Dimali

    μην παρεξηγηθω σε θεωρω πολυ πολυ δυνατο και καλο παικτη. σιγουρα αυτοι χωρις τα βοηθηματα τους τα τωρινα δεν θα μπορουσαν να ανταπεξελθουν σε τοσο ανταγωνιστικους κοσμους. και αυτο φαινεται κιολας απτο οτι ειχες 20 πολεις πριν πεσουν οι προστασιες ετσι? δεν μπορουν να το κανουν πολλοι αυτο...
  2. pantzos29

    Χρόνοι και κώλυμα με απ'.

    τσακαλακο αυτοι ψαχνουν ενα σακο του μποξ να βγαλουν τα ψυχολογικα τους. δεν υπαρχει κολπακι για να κολλας, ολα μποτ ειναι, μην τους αφησεις να σε κοροιδεψουν!!!
  3. pantzos29

    Συζήτηση για τον κόσμο Dimali

    αδερφε να ξερεις δεν φταις εσυ που ειναι πολυ καλυτεροι απο σενα τα παιδια, απλα εχουν μποτ σιγουρα. και σιγμα καππα που πηρες καλη παναγια ευτυχως δεν ειχαν ξεκινησει να παιζουν οι μποτακιδες τοτε γιατι ουτε για εκεινους τους κοσμους δεν θα ειχες να λες. Συνεχισε να τους πονας, εδω οτι...
  4. pantzos29

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Taras

    προβλεπεται να ειναι πολυ ωραιος κοσμος με πολλες μαχες! βεβαια να λεμε και του στραβου το δικιο θα ειχε πιο πολυ ενδιαφερον αν ηταν ταχυτητα κοσμου 1 και του τελικου σταδιου αργη για να γινουν περισσοτερες μαχες και να εχει πιο πολυ πλακα αλλα δεν πειραζει!!!!!! Οσο για το νεο τεχνουργημα...
  5. pantzos29

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Ramnus

    Ο χρυσος δεν κανει τον παικτη , καλο θα ηταν να το βαλετε καλα στο μυαλο σας μαγκες. να το πω και εγω που δεν βαζω χρυσο να μην χαλιεστε
  6. pantzos29

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Ramnus

    11 ωρες πριν δεν ηταν ετσι, αλλα κ παλι μιλαμε για μια θαλασσα ενω εξεγερση που παιζεις ειναι κολλημενα 200κ σε 4 θαλασσες τα παζαρια
  7. pantzos29

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Ramnus

    μαγκες ειναι 6αρης ο κοσμος και τα παζαρια ισα που εχουν περασει τα 100κ δεν ξερω γιατι κανετε ετσι
  8. pantzos29

    Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.243

    Ναι, οχι οι λαδωνες το λιγοτερο και οι σπαρτοι δεν πετανε
  9. pantzos29

    Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.243

    Ο λαδωνας παραμενει το πτηνο που θελει την λιγοτερη ευνοια/πληθυσμο σε περιπτωση που δν το ξερεις
  10. pantzos29

    Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.243

    Αμα εισαι φουκαρας και περιμενες τον αρη με τους λαδωνες και τους σπαρτους οπως ηταν για να παιξεις το παιχνιδι τοτε αλλαξε, δεν ειναι για εσενα το γκρεπολις και παμε παρακατω.
  11. pantzos29

    Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.243

    ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ τι λες ρε μεθυσμενε
  12. pantzos29

    Αρένα του διαγωνισμού "Ανάποδο Grepo-σταυρόλεξο".

    ΚΑΘΕΤΑ 1) ΣΟΧΑΜΕΛΗΤ 2) ΣΟΣΑΓΗΠ 3) ΣΑΡΩΧΙΤΝΑΜ 5) ΑΙΥΠΡΑ 6) ΟΔΕΠΙΠΕ 9) ΑΙΧΡΑΙΡΥΚ 11) ΑΡΗ ΟΡΙΖΟΝΤΙΑ 1) ΣΗΤΛΕΠΑΤΑΚ 4) ΑΙΧΑΜΜΥΣ 7) ΑΚΕΔΩΔ 8) ΣΑΡΟΤΚΕ 10) ΑΙΚΡΟΙΛΟΠ 12) ΙΡΑΖΑΠ 13) ΑΡΥΟΡΦΟΝΘΕ 14) ΣΕΤΕΚΥΟΚ
  13. pantzos29

    Αρένα του διαγωνισμού "Σύμβολα της Άνοιξης"

    4,6,9,21,72,85,88,91
  14. pantzos29

    ΣφετεριστΑΧΑΧΑΧΑΧΑ

    I can't understand anything but respect from Greece!
  15. pantzos29

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Nysa

    είμαι ο αποστόλης σήμερα 1/4 στις 11:30 μμ υποβλύθει σε rapid test και βγήκα θετικός στον ιό el-trucoo με αριθμο 14,27/3 ++---== .l. μετα απο το φςςςςς μπουμ παπ εμαθα οτι η καρτελα του chroοme αργει να ανοιξει 2,85672 και ο παροχος μου μου ειπε να κανω επανεκκινηση του ρουτερ
  16. pantzos29

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Nysa

  17. pantzos29

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Nysa

    spastika ellippo
  18. pantzos29

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Nysa

    απο το χερι μου το πηρες
  19. pantzos29

    Αρένα του διαγωνισμού: "Η κότα γέννησε αβγό ή χρυσό;"

    χείρων ζουρέθα αριστοτέλης ανδρομέδα αταλάντη δείμος μήδεια
  20. pantzos29

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Mochlos

Κορυφή