Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Αρένα του διαγωνισμού "Η Θεά Τύχη"

    Όλυνθος 3522c44c2b5fefd2aa3db0fed2d16c8f
  2. Ο δρόμος για το 2021

    Αρχικα να ευχηθω σε ολους τους παιχτες καλη χρονια με υγεια.Το 2021 να φερει τυχη σε ολον τον κοσμο. Οσο αφορα το παιχνιδι. Πλεον εχουμε αντιληφθει οτι αυτοι που ετοιμαζουν τους νεους κοσμους ειναι παιχτες εξεργεσης. Εκει ανοιγουν 3,4,6 και σε πολιορκια ανοιγουν με ταχυτητα 1 και 2.. Το θεμα...
  3. Οι δοκιμασίες του Ερμή - 4η

    Θεά Άρτεμις 2goodforyou ermonassa
  4. Οι δοκιμασίες του Ερμή - 3η

    Θεά Ήρα Κόσμος:Ermonassa 2goodforyou
  5. Οι δοκιμασίες του Ερμή - 2η

    Απάντηση:Θεά Αθηνά 2goodforyou Κόσμος:Evoia
  6. Οι δοκιμασίες του Ερμή - 1η

    Ο Θεός Άδης 2goodforyou Κόσμος: Evoia
  7. Αρένα διαγωνισμού: Φωνάξτε το όνομα της συμμαχίας σας

    ΠΡΟΙΚΟΘΗΡΕΣ 1)Βάρις 2)Θήβα 3)Εύβοια
  8. Δημοσκόπηση για κάθε νέο κόσμο

    Μπας και πάρουν βραβείο αυτοί που δεν φτάνουν πάνω από 30 πόλεις.:cool:
  9. Δημοσκόπηση για κάθε νέο κόσμο

    Αυτό θα μπορούσε να συμβεί.Βέβαια όσο αφορά κόσμους με ναούς δεν νομίζω ότι μπορεί να ανοίξει κόσμος με περισσότερα από 30 μέλη. Όσοι έχουν παίξει αυτό το σύστημα νομίζω γνωρίζουν τους λόγους.
  10. Δημοσκόπηση για κάθε νέο κόσμο

    Εγώ γενικότερα αυτό που ήθελα είναι να υπάρχει μια ποικιλία.Τι εννοώ με αυτό.Να μην ανοίγουν 5 σερί κόσμοι κυριαρχίας.Να μην ανοίγουν 5 σερί κόσμοι με ναούς κτλ. Αν δεν κάνω λάθος όλο το 2019 άνοιξε ένας κόσμος με θαύματα που είχε να κάνει με πολιορκία.Αν υποθέσουμε ότι ανοίγει 1 κόσμος κάθε...
  11. Συζήτηση για τον νέο κόσμο Gonnos

    Μηπως πρωτα πριν ανοιξει ενας κοσμος,να εχουν φτιαχτει ολα τα bugs/ δυσλειτουργιες στους ηδη ανοιχτους κοσμους; Εδω και 13 ημερες εχουμε αναφερει το προβλημα που υπαρχει στον κυθηρα με την μη ανανεωση του ποσοστου.και αγγουρια. Το παιχνιδι μοιαζει να ειναι παρατημενο.Ασχολειθειτε λιγο...
  12. Συζήτηση για το νέο κόσμο Κύθηρα

    Εγω λεω για τον επομενο κοσμο να μπει ξανα δημοσκοπηση,γιατι ισως σε 1 μηνα απο τωρα να εχω επιθυμησει να παιξω εναν τριαρη με κυριαρχια. Παρακαλω πολυ να το λαβετε υποψην αυτο.
  13. Συζήτηση για το νέο κόσμο Κύθηρα

    Και ο θηβα εχει ακριβως τις ιδιες ρυθμισεις με μονη αλλαγη οτι ειναι 12ωρη η κατακτηση αντι για 8. 3/4 τελευταιους κοσμους ειναι καρμπον.Καμια λογικη.Σιγουρα θα ειναι ενας κοσμος που θα κλεισει στο τριμηνο.
  14. Συζήτηση για το νέο κόσμο Θήβα

    Υποθετω οτι προκειτε για καποιο bug.Συνηθως χρονος γιορτης/κατακτησης ειναι ιδιος. Τι κουφα πραγματα ειναι αυτα;
  15. Αρένα του διαγωνισμού "Γιορτινή ρουλέτα".

    Καλησπερα. 10 μαρκες στο κοκκινο.
  16. Αρένα του διαγωνισμού "Γιορτινή ρουλέτα".

    Χρονια πολλα. 10 μαρκες στο κοκκινο.
  17. Συζήτηση για τον κόσμο Nikaia

    Γενικοτερα οταν μια κατακτηση διαρκει 12 ωρες δεν μπορει να υπαρξει αιφνιδιασμος,.ελαχιστη στρατηγικη κτλ.Δεν θα σχολιασω οτι μεχρι να φτασει κανεις τους 10000 ποντους μετα απο καποια φαση ,ειναι κατασκευη+αποστολη.Οποτε ειναι λογικο να εχει απηχηση απο λιγους. Καλες μαχες να εχουμε και...
Κορυφή