Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Αρένα του διαγωνισμού "Σύμβολα της Άνοιξης"

    12, 23, 34, 45, 56, 67, 78, 89
  2. Αρένα του διαγωνισμού "Τρίαθλο εκηβόλων"

    E9, Z10, H8, Θ7, Ι6, Κ5, Α4, Β3, Γ2, Δ1.
  3. ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

  4. ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

    το e-mail της γερμανιας να βαλει εδω καποιος βρε παιδια.....
  5. ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

    Κύριοι και κυρίες διαχειριστές των Ελληνικών servers......Με λύπη μου και εγω σας εκφραζω την απογοήτευσή μου για τον τροπο διαχείρησης και "παρακολούθησης" της σωστης λειτουργίας του παιχνιδιού!!!....Αλήθεια, αναρωτηθήκατε, ΑΝ, αν λεω, συνεχισετε μ αυτο τον τροπο, οι ανώτεροι σας στη Γερμανια...
  6. Αρένα του διαγωνισμού "GrePoker καλοκαιρινό".

    1, 5, 26, 34, 49...................
  7. Συζήτηση για τον κόσμο Corinth

    νεος κοσμος ...βαλτε τα ολα σε ταχυτητα 3 και βλεπουμε
  8. ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΕΠΕΙΓΟΝ

    ειστε παραδειγμα προς αποφυγη....ετσι δεν το λενε???.....bye bye... Προειδοποίηση: Το διπλοποστάρισμα δεν επιτρέπεται στο κεντρικό φόρουμ. 8EAGENHS
  9. ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΕΠΕΙΓΟΝ

    μπλα μπλα μπλα.... ....καλα...τα ισοπεδωσες ολα!!!!...οκ...αμα βρειτε αντιπαλο γραψε μου....μ αυτα τα μυαλα που εχεις....πολυ τουπε ρε παιδακι μου.....οκ...τελος!!!αντε γεια!!!!
  10. ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΕΠΕΙΓΟΝ

    υφακι ε??? ...ατομα σαν κι εσενα χαλασαν το παιχνιδι...και πρωτα απο ολα κοψε αυτο το υφακι....οκ???
  11. ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΕΠΕΙΓΟΝ

    οπα???!!! ...φιλε, σταματα το εδω, δε σε συμφερει να το συνεχισουμε.......θα εκτεθεις!!!αυτο μονο...ΤΕΛΟΣ
  12. ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΕΠΕΙΓΟΝ

    ΙΕΡΙΧΩ ...Ελα βρε Γιάννη...μην ασχολεισαι με μποτακηδες!!!!....χωρις μποτ δε επαιξαν και δεν προκειται να παιξουν ποτε, γιατι απλα ΔΕΝ μπορουν....ολα τα αλλα ειναι ιστοριες για αρκουδες!!!!....ειναι αυτοι που κατεστρεψαν αυτο και αλλους κοσμους!!!!
  13. ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΕΠΕΙΓΟΝ

    ΣΕΒΑΣΜΟΣ???...ΓΙΑ ΞΑΝΑΠΕΣ ΤΟ!!! .....ΟΧΙ ΜΟΝΟ ΔΕ ΣΕΒΟΣΑΣΤΕ ΚΑΝΕΝΑ, "ΦΙΛΕ", ΑΛΛΑ ΟΥΤΕ ΚΑΙ ΤΟ ΛΟΓΟ ΣΑΣ ΚΡΑΤΑΤΕ!!!!...ΕΙΧΑΜΕ ΚΑΝΕΙ ΜΙΑ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΚΑΤΑΠΑΤΗΣΑΤΕ!!!!...ΕΤΣΙ ΜΕ ΤΟ ΕΤΣΙ ΘΕΛΩ...Ε, ΛΟΙΠΟΝ, ΣΑΣ ΕΧΕΙ ΒΓΕΙ ΤΟ ΟΝΟΜΑ....ΝΑ ΞΕΡΕΤΕ ΟΤΙ ΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΠΑΤΕ ΘΑ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΟΝΟΙ...
  14. Το τέλος της Δηλιακής

    ...αστο φιλε...ξερεις παρα πολυ καλα τι κανατε εσεις!!!!αστο....για μια φορα εστω, παραδεχθειτε οτι παραβηκατε ΟΛΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ!!!...δεν ειναι τρελλοι 400 ατομα και βαλε!!!!...οι εικονες μιλανε που στειλαμε στη διαχειριση!!!
  15. ΖΗΤΟΥΝΤΑΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΕΠΕΙΓΟΝ

    ...οσο παιζετε με μποτακια τοσο δε θα σας παιζει κανενας!!!
Κορυφή