Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. vourliotis

    Συζήτηση για τον νέο κόσμο Pagasae

    ειχα να παιξω ενεργα απο το 17 επαιξα φετος λιγο στο lato και αυτο για χαρη καποιον φιλων ! γερασαμε με το grepolis το εξελιξατε σε ενα παιχνιδι που ειναι χειροτερο και απο το τσιγαρο καθεαε στο λαπτοτ και η πρωτη σου κινηση ειναι να ανοιξεις το παιχνιδι να δεις τι κοσμοι εχουν ανοιξει να βρεις...
  2. vourliotis

    [ΕΡΩΤΗΣΗ] makeleless

    οταν ανοίγει ενας κόσμος στις πρώτες 5 μέρες εχουν μπει περίπου 4500 παίχτες στις επόμενες 10 μέρες το ποσοστό εχει πεσει 3χιλιαδες παίχτες στον μηνα επανω αντε να ειναι 2500 παιχτες και στους 3 μηνες αντε να πιαουν 1800 παιχτες ...αυτο που θελω να σου πω φιλε μου ειναι οτι ο Ellippo εχει δικιο...
  3. vourliotis

    ΘΑΥΜΑΤΑ

    σε κόσμους με θαύματα ο κόσμος κλείνει μολις ο αριθμός των παιχτών ειναι κάτω απο 300 τοτε αρχιζει η αντίστροφη μέτρηση να κλειση αλλιως δεν κλεινη
  4. vourliotis

    Προτιμήσεις παικτών για χαρακτηριστικά νέου κόσμου (1)

    TiMazZ πεστα βρε γιατι τα λεω εγω και με λενε κολωτουμπα και τις μεγαλυτερες κολοτουμπες τις εχουν κανει αυτοι με το να πρασινησουν ολο τον σεβερ...εχουν κανει ολες τις συμαχιες που εχουν μηνει στον sesto υπερ τους πρασινα ολα ακομα και τις συνθηκες μας που ειχαμε απο την αρχη του κοσμου τους...
  5. vourliotis

    Αρένα του διαγωνισμού "Παζλ".

    1-2-5-6
  6. vourliotis

    ΚΟΣ

    δυστηχως το συστημα (κυριαρχια) μπηκε για καλα στο grepolis και δεν θα φυγη απο εδω και περα μαλον ολοι οι κοσμοι θα ανοιγουν με αυτο το συστημα (οπως και ο καινουργιος που ανοιγει σε λιγες μερες) πανε οι (καλες εποχες ) με τους κοσμους με τα θαυματα. η κυριαρχια εχει μεγαλα κερδη στην εταιρια...
  7. vourliotis

    Αρένα του διαγωνισμού "Πρωτοχρονιά με Premium"

    Χρόνια πολλά με υγεία σε όλους!
  8. vourliotis

    Αρένα του διαγωνισμού GrepoJackpot

  9. vourliotis

    Αρένα του διαγωνισμού GrepoJackpot

  10. vourliotis

    Συζήτηση για το νέο κόσμο - Φάρσαλα

    Όριο συμμαχίας: 35 μέλη πιστεύω οτι καλύτερα να ήταν το όριο τουλάχιστον 50 μέλη
  11. vourliotis

    Συζήτηση για το νέο κόσμο - Φάρσαλα

    σε αυτον τον κοσμο δεν υπαρχουν θαυματα ...αν δεν κανω λαθος στον 4ρη μετα απο 3 μηνες ξεκινα η τελικη δοκιμασια και πρεπει να εχεις το 40/100 σαν συμαχια τις περισοτερες πολις στον κοσμο και να μπορεσεις να κρατησης το ποσοστο αυτο για 14 μερες για να βγεις νικητης κοσμου επιλεγονται σε αυτη...
  12. vourliotis

    Αρένα διαγωνισμού "Τα δώρα των Ηρώων"

    27-30-20-5-21
  13. vourliotis

    Αρένα του διαγωνισμού "Ο πίναξ της τύχης"

    Ε3 100 χ
  14. vourliotis

    Συζήτηση για την εκδήλωση "η Μυθική Κότα"

    ετσι οπως το πανε τελικα μονο οσοι αντεχουν οικονομικα θα παιζουν το παιχνιδι αυτο το ..Καλή συνέχεια και καλές μάχες...εχει διπλη ενοια ..Καλή συνέχεια ...πηγενετε αλλου να βρητε παιχνιδι να παιξετε και το ..καλές μάχες οσοι αντεχετε οικονομικα κατσετε εδω σας θελουμε ειστε οι χοριγοι μας
  15. vourliotis

    Αρένα του διαγωνισμού "Τρίαθλο εκηβόλων"

    Δ1-Δ3-Δ8-Ε3-Ε7-Ζ2-Ζ6-Α3-Ι6-Η5
  16. vourliotis

    Αρένα του διαγωνισμού "Πρωτοχρονιάτικοι Λαχνοί"

    καλες γιορτες σε ολους καλη χρονια με υγεια και ευημερια
  17. vourliotis

    χαβαλεδες-Giampoulas

    φιλε μου ο καθενας κανει την επιλογη του και παιζει με οποια παρεα θελει και οσο γουσταρη χρυσο βαζει ..οποιος εχει 2 και 3 λογαριασμους αυτο θα φανει αργα η γρηγορα ...για το μπαν που εφαγε που λες ο 2ρος καλυτερος παιχτης δεν ειμαι αρμοδιος να απαντησω αν ερτωγα εγω θα σου απαντουσα..οι...
  18. vourliotis

    χαβαλεδες-Giampoulas

    καλημερα !ισως ο τιτλος ετσι οπως γράφτηκε να ειναι λάθος γιατι φενετε οτι κατηγορητε ένας παίχτης αυτο ειναι λάθος δικο μου και ζήτω συγνώμη..τον εγραψα ετσι γιατι ο Giampoulas ηταν η κεφαλη τις συμαχιας χαβαλεδες ..αλλα εκτός απο αυτο ας πάρουμε τα θέματα που βάλατε με την σειρά για να δειτε...
  19. vourliotis

    χαβαλεδες-Giampoulas

    για ακόμη μια φορά όπως συνήθως εχει κανει στους 2-3 κοσμους ο Giampoulas διαλυσε μια συμαχια και δεν σεβαστηκε ουτε τον προσωπικό χρόνο ουτε τα χρήματα που βάλανε οι συμπαίκτες του για να παίξουν μαζι του ! αμα δεν μπορείς να αντέχεις την πίεση να μην παίρνεις κόσμο στο λαιμό σου να παίζεις...
Κορυφή