Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Ο ΠΟΙΟ ΠΑΛΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ!!!

    παιζω απο το 2012 απο τον κοσμο MY, αλλα οχι συνεχομενα επισης τρια χρονια επαιζα μονο σε τουρκικους κοσμους με μια παρεα ελληνων.
  2. ΠΥΡΠΟΛΙΚΑ

    Τα πυρπολικα εχουν ενα μεγαλο μειωνεκτημα για αυτο και δεν φτιαχνουν οι παικτες, ειναι πολυ αργα πιο αργα και απο τις Υδρες. προτεινω να διπλασιαστει η ταχυτητα τους. θα ειναι ετσι πιο ελκυστικα.
  3. ΚΟΣΜΟΣ ΑΧΙΛΕΑΣ

    Θα ηθελα αν γινεται να προσθεθουν και οι καινουριοι θεοι στον κοσμο του Αχιλεα θα γινει πιο ενδιαφερον κοσμο αυτος κατα την γνωμη μου.
  4. Οι δοκιμασίες του Ερμή - 1η

    ΘΕΟΣ ΑΔΗΣ ΟΝΟΜΑ: BAZANIS1975 ΚΟΣΜΟΣ: EVOIA
  5. ΛΙΓΟΙ ΠΑΙΚΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ

    ΕΙΠΑ ΜΗΠΩΣ ΜΠΩ ΞΑΝΑ ΣΤΟ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟΝ ΑΛΛΑ ΕΙΔΑ ΟΤΙ ΠΑΙΖΟΥΝ ΜΟΝΟ 380 ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΑΠΟΓΟΗΤΕΥΤΗΚΑ. ΓΙΑΤΙ ΑΦΟΥ ΕΙΝΑΙ ΩΡΑΙΟ ΚΟΣΜΟΣ. ΠΑΛΙΑ ΟΤΑΝ ΕΠΑΙΖΑ ΕΙΜΑΣΤΑΝ ΠΑΝΩ ΑΠΟ 5.000 ΣΙΓΟΥΡΑ. ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΤΕΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΡΟΣΘΕΣΕΙ Η ΕΤΑΙΡΙΑ ΚΑΠΟΙΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ ΠΟΥ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ...ΜΗΠΩΣ ΤΟΝ...
  6. Γεια κ χαρα σας!

    κι όμως μπήκε... χαχαχα
  7. O Achilles πώς σας φαίνεται;

    Πριν πολλά χρόνια έπαιζα κι εγώ δεν θυμάμαι τι είχε γίνει με τις συμμαχίες ή το σημείο που ήμουν αρχικά ούτε την συμμαχία που ήμουν, αυτό που θυμάμαι είναι ότι είχα πιάσει μια άκρη είχα φτιάξει πολλές πολλές πόλεις και βοηθούσα τους συμμάχους μου συνεχεία με υποστηρίξεις. έπαιζα και σε άλλους...
Κορυφή