Αναζήτηση αποτελεσμάτων

  1. Αρένα του διαγωνισμού "Και γνώση και ταχύτητα και τύχη!"

    1) Έννοια της αποτελεσματικότητας κατά Pareto 2) Στην Αντιγόνη του Σοφοκλή 3) Τρίτος
  2. Αρένα του διαγωνισμού "Ναυμαχία"

    Γ6,Δ6 - Ζ8,Ζ9 - Ι4,Ι5 - Θ3,Θ4 - Α7,Α8
  3. Συμμαχίες

    Καλησπερα Friends, Πάρτε λιγο φρεσκο αερα, καφεδακι, και αφηστε τους γκοστ κατα μερος ΟΡΙΣΤΕ. Καλα ειναι να μη βγαινουν γλωσσες γτ μετα δεν συμμαζευονται ευκολα και θελουν κοψιμο! Οριστε! Μη τις μετρατε στα φορουμ και γενικα μη τις μετρατε..! ΟΡΙΣΤΕ!
  4. Αρένα του διαγωνισμού "Γνώρισε το φόρουμ και κέρδισε"

    Οι παίκτες που σκοπίμως ενεργούν εναντίον της οικοδόμησης της κοινότητας, θα αποκλείονται από το φόρουμ.
  5. Αρένα του διαγωνισμού "GRE-POKER"

    6,14,27,28,50
  6. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

    Δεν έχει κανείς απο εμάς τουλάχιστον λόγο να υπερασπιστεί τη διαχείρηση μπορεί να το κάνει μόνη της εαν θέλει δεν πέφτει λόγος σε σένα και σε μένα...Όσο για το άλλο μη κομματοποιείς την κατάσταση και μη λες χαζομάρες.Για τα πασοκ που λες μη ξεχνάς κάποιες οικογένειες υποφέρουν απο αυτά που...
  7. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

    Για να σε βοηθήσω...το quack,το potusek(χταποδι) και το dio tools είναι σκρίπτ που παρεμβάλλουν στον πηγαίο κώδικα της σελίδας του browser και του παιχνιδιού. Μπορεί να είναι άκρως βοηθητικά αλλά παρεμβάλουν στον κώδικα και πολλές φορές τον αλλάζουν και δημιουργούνται προβλήματα για αυτό συνήθως...
  8. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

    Αν θες να μας λες στρατηγούς δικό σου πρόβλημα...ονειροπαρμένοι δεν είμαστε! Όπως σου γράφω έτσι παίζω! Τα ονόματα των πόλεων μου έχουν κάτι απο ταφ για ενθύμιο. Μη ακούς οτι ψέμα και ανακρίβεια σου πλασσάρουνε. Αν και λαλλίστατος(κακώς βέβαια με τόσο ήττα) δεν ήσουν ερριστικός μη προσπαθείς να...
  9. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

    Μάλλον θα μπερδεύεσαι...κανείς ποτέ στον Ταφ δεν παρακάλεσε και δη να μη τον βαράνε το βράδυ...Ανακρίβειες και αερολογίες...Ναι έφαγε μπάν ένας συνιδρυτής 1 φορά οχι 2-3 και οχι ολα τα μέλη 3ων συμμαχιών με όνομα ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ! (Γύρω στα 100-150 ανοιχτά μπάν μέσο όρο φάγατε)[θυμήσου και manhal 3/3...
  10. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

  11. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

    Είτε το κάνεις μια φορά είτε με σύστημα ενα και το αυτό είναι! Δεν το κάνεις και δεν μπανάρεσαι!!! Απλά μαθηματικά! Το οτι μπανάρει με κλειστό μπάν όμως είναι όντως άξιο απορίας γιατί το κόλλημα του σέρβερ είτε με προγράμματα είτε με πλαγίους τρόπους τιμωρείται με ανοιχτό αποκλεισμό.
  12. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

    Τα περί αμεροληψίας πάντως κτλπ που ακούστηκαν πιο πάνω όπως και οι θεωρίες συνομοσίες μου δημιουργούνε το εξής ερώτημα... Άραγε το μπάν γιατί είναι κλειστό και οχι ανοιχτό όπως προβλέπει ο κανόνας περί "κολλήματος" του σέρβερ με παράνομα προγράμματα ή πλάγιους τρόπους; Πάμε να παίξουμε μου...
  13. ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

    Οτι κολλάει ο σέρβερ κολλάει απο τα μπότ που έχουν φορτώσει ορισμένοι...(Αυτό είναι λόγος μπάν και αρκετοί την πάτησαν έτσι απο τους "καθαρούς" που φωνάζανε και τώρα και τότε) {Στον Ταφ για παράδειγμα ο καθαρότατος Tsiokis 2/2 με 3ημερο και 7ημερο και άλλοι πολλοί "καθαροί" του έφεσους τώρα} Το...
  14. Ταιριάξτε τα κομμάτια.

    A - 9 B - 15 Γ - 8 Δ - 11 Ε - 14 Ζ - 2 Η - 1 Θ - 3 Ι - 4 Κ - 7 Λ - 10 Μ - 12 Ν - 6 Ξ - 13 Ο - 5
  15. Αρένα του διαγωνισμού "Τα σύμβολα του Πάσχα".

    6 - 8 - 17 - 27 - 38 - 83 - 94 - 98 - 137 - 142
  16. ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

    Δεν χρειάζομαι κάποιο μετάλλιο...ειδικά απο εσένα και ειδικά για το λόγο που μου αναφέρεις. Είναι εντελώς άστοχο αλλά δεν θα μπω στη διαδικασία να ασχοληθώ με αυτό ούτε με εσένα προσωπικά! Έχεις απαντήσει τόσες φορές στο θέμα δεν μπήκα καν στη διαδικασία να μπω στο εσωτερικό του προφίλ σου.Αν...
  17. ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΣΗ ΑΡΤΕΜΙΣΙΑΣ

    Epic Fail! Μπορεις να βαρεσεις απο οπου εχει η συμμαχια σου πολη και να ξεμπερδεψεις σε λιγες ωρες μονο και θα κανεις αποικιες? Δεν λεει...μεχρι να φτασει 35 η φαρμα και 22 η ακαδημια για αροτρο ωστε να βγαλεις 2000 στρατο καθε μερα... Anyway ειναι ενας ΕΝΤΕΛΩΣ λανθασμενος τροπος...
  18. ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

    Για τον desmos Τα πρώτα που γράφεις είναι ασυνάρτησίες δεν θα ασχοληθώ όταν και αν καταλάβεις θα το διακρίνεις και μόνος σου. Στο δια ταύτα λοιπόν για να μη μακρυγορούμε...παραδέχεσαι οτι παίζετε με τιμβιουερ και αλλα σχετικα και εσυ και αλλοι απο τη συμμαχια σου. Τη φιγούρα δεν την κάνω εγω...
  19. ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

    Για την ποιοτητα τη δικη μου ρωτα αυτους που παιζανε και παιζουνε οχι τους παρατηρητες οπως εσυ...Η καλυτερα ρωτα αυτους που μου στειλανε 8 αποικιακα την ιδια μερα και βουλιαξανε και τα 8! Ο μοναδικος που βουλιαξε 8 οταν τα μποτακια σας τα ειχατε τερματισει και βαρουσανε κοκκινο! Αλλους...
Κορυφή