Αναζήτηση αποτελεσμάτων

1. angalt

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

2. angalt

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

Σαν να βλέπω τους πυξ λαξ.... ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΑΛΙΕΣ ΑΓΑΠΕΣ ...ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ..... :)
  3. angalt

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

Ρε μπλεγμένοι, τι λέτε? Εξω εχει ωραία μέρα, τα πουλάκια κελαϊδάνε, τα τριζώνια τριζωνάνε και το grepolis θα ανοίκει στους Ghost.. ειναι απλά τα πράγματα.... :) ΦΙΛΑΚΙΑ
  4. angalt

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

5. angalt

ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

Θα προτιμούσα να μην ακουω Τετοιες αισχρολογίες για τον Λάμδα.Η Ξεφτίλα σας αντηχεί ακόμα ρε... Εχωντας χάσει την κορώνα Φωνάζατε ΝΙΚΗΤΕΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ...τόση η ξεφτίλα σας. Και επειδη τον Λάμδα τον ΕΛΙΩΣΑ απο όλες τις απόψεις και δουλεψα πάαααρα πολύ για να έρχονται ξαφνικά 4-5 ανύπαρκτοι και να...
  6. angalt

ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

εσυ θα επρεπε να ησουν Ghost.χααχχααχχαχχα Απο Λάμδα την είχαμε αυτην την ατάκα. Ως Ghost Riders....ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ΠΑΝΤΟΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ
  7. angalt

ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

Φιλικά πάντα :)
  8. angalt

ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

Τρέλα με Κορδέλ Θα με τρελάνεται ρε παιδια, θα με τρελάνεται. ειπα δεν ξαναγράφω εδω γιατί δεν έχει και ιδιαιτερη σημασια να προσπαθεις να κερδίσεις τις εντυπωσεις με το μόνο μέσω που σας έμεινε...την απραπληροφόρηση. Ρε ομορφε,για να τα βαλουμε κατω. Ποιον πέταξες απο την 54? Ποτε ημασταν...
  9. angalt

ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

Λατρεία Tsioki :) Τα αισθήματα ως γνωστόν εναι αμοιβαία ;) Χαιρετισματα απο τον "γνωστο" :)
  10. angalt

ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

Γιώργο λοιπον, με δουλεύεις μαλλον!!! Στην 34 ειμασταν 60 ατομα η δευτερη συμμαχια και μεσα σε 1 εβδομάδα μείναμε 40 εχοντας δει τους 10-12 ατομα Ξαφνικά να πηγαινουν ΑΜΠΑΛΟΥΣ και ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑ ετσι...ξαφνικα και λιγο πριν τα θαυματα, μην μου μιλας για ρουφιανους.Δεν σας παιρνει στο ξαναλέω...
  11. angalt

ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

δεν ήταν ποτε. 1ον εχω δεν Φωνάζω οπου σταθω και όπου βρεθώ οτι ειμαι τουμπανο πρώτη και καλυντερη συμμαχια κλπ κλπ. Εγω ειπα οτι ειμαστε Αξιοι γιατι ειμασταν μόνοι απέναντι σε οτι παίρνατε μαζι σας. 2ον)Εσπασα ενα θαυμα? Τοσο αστειο σας ειναι? Αντε να σας δω παλικάρια μου πως θα κάνετε το...
  12. angalt

ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

Αγαπητε, οι απάντησεις σου ειναι τοποθετήσεις και οχι επιχειρηματικές απαντήσεις. Το οτι η αντίπαλη συμμαχια εχει έναν Α αριθμό πολεων σε θάλασσα μας, δεν λέει κατι. Και αυτό το ξέρεις καλα.Δεν θα ασχοληθούμε με όλη την θάλασσα αλλα μονο με το σημείο που θέλουμε.Και πάλι ομως έχοντας πιάσει...
  13. angalt

ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

Καλημέρα αγαπητε Incognitus Θα συνεχίσω την ανάλυση των δυο προλαλήσαντων συμμάχων μου και φίλων και θα σου πω το εξης. Που ήμουν εξαφανισμένος;;;;; Πουθενα, απλά ως angalt κάποιοι δεν με άντεξαν και φτόντησαν να με μπανάρουν μόνιμα. Και μην ακουσω τις @#$@# περι διπλων και τριπλών. Οποτε...
  14. angalt

ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

Καλα ρε αδερφέ, εσεις γιατι τρελένεστε; Αφου έχετε και τον Santa Clause στην συμμαχια σας... Θα σας φέρει δώρα πολλα. ε? ε? ε?
  15. angalt

ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΑΡΕΣ!!!!

Καλησπέρα, δεν θα κάτσω να απαντησω σε όσες ανακρίβειες (το λιγοτερο) είπατε κύριοι των ΦΑΝΤΑΣΜΑΤΩΝ , γιατι τότε εαν καταλάβαινες ποιοι και πως σας έχουν κανει ανω κάτω θα πάταγες διαγραφη (εαν φορας παντελόνια). |Θα απαντήσω μόνο σε ένα πράγμα: Για να το κάνεις αυτό πρεπει να περάσετε απο...
  16. angalt

Funny Litle Things part 2

17. angalt

[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Heroes

Ρε παλικάρια και Νεραϊδες...θα απαντήσει κανεις? :) Δεν είπα να δώσετε απάντηση για το θέμα απευθείας...ενδεχομένως να ειναι κάτι που ουτε εσεις να γνωρίζεται, αλλα να με οδηγήσετε σε κάποιο λινκ.
  18. angalt

[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Heroes

Έλα ρε Ηλία αχαχαχ, απλά αναφέρει οτι σε μια επόμενη βελτίωση του grepolis, προστεθούν νέες μονάδες με την μορφή Ηρώων, που λογικά θα φτιάχνονται μόνο 1 φορα. Το παράξενο ειναι οτι λέει πιο κάτω, οτι μπορεις να τους μεταφέρεις σε διάφορους κόσμους..... Μπες στο blog -->...
  19. angalt

[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Heroes

Καλησπέρα, η ερώτηση μου αφορά μια επερχόμενη βελτίωση(προσθήκη) στο Grepolis. Η ενότητα Ήρωες που θα μπεί μελλοντικά στο παιχνίδι υπάρχει κάπου πιο συγκεκριμένα και με λεπτομέριες?Το λέω γιατι στο Blog δεν δίνονται λεπτομέριες πλην μιας.... Για να καταλάβω...εαν εγω στον κόσμο Λάμδα π.χ...
  20. angalt

Ατάκες part1

:helmΤύπος σε Pet Shop Κοιτάει την πωλήτρια: - ΚΟΛΑΡΑ!!! - Ποιος νομίζετε ότι είστε κύριε μου; - Τι λες μωρή.... κολάρα για σκύλους θέλω να μάθω αν έχετε! <><><><><><><><-------<><><><><><><-----<><><><><><><> :helm -Γιατρε, ειναι ενας εξω και κανει συνεχεια κυκλους! Τι εχει? -Διαβιτη...