Αναζήτηση αποτελεσμάτων

1. pimaoner1

[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Εμπόρειο

Δεν είμαι σίγουρος για την απάντηση γιαυτό και θέτω την ερώτηση. Στο βραβείο του έμπορου μετράνε και οι συναλλαγές μεταξύ παικτών στο παζάρι?
  2. pimaoner1

Παζάρι

Θα ήταν πολύ χρήσιμο εάν στις προσφορές στα παζάρια όταν θέλουμε να τις ακύρωσουμε να φαίνεται από πια πόλη ακυρώνουμε ...
  3. pimaoner1

[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Επέκταση γης

Αν μια πόλη έχει επέκταση γης και την κατακτήσει άλλος η επέκταση γης θα διατηρηθεί?
  4. pimaoner1

[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΠΟΝΤΟΙ ΧΤΗΣΙΜΑΤΟΣ

ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΜΙΑ ΣΕΛΙΔΑ ΠΟΥ ΝΑ ΛΕΕΙ ΝΑ ΥΠΟΛΟΓΙΖΩ ΤΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙΣ ΑΠΟ ΚΑΘΕ ΚΤΗΡΙΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΤΩΝ ΗΡΩΩΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΣΥΝΟΛΙΚΟ ΣΤΡΑΤΟ ΠΟΥ ΜΟΥ ΔΙΝΕΙ
  5. pimaoner1

αγανακτησα

Λοιπον συμμαχοι τι θα γινει με αυτους που μας στελνουν μυνηματα για ενα .......παιχνιδο καθημερινως δειτε το παρακατω μυνημα δεν ειναι αναγκη να σβηστει το μυνημα γιατι δεν λεει το συνδεσμο και το ονομα του παικτη μας δουλευει καταμουτρα λεει οτι θα φαει μπαν ενω ειναι 175 ποντους παικτης και...
  6. pimaoner1

INVALID RESPONCE

παιδια αυτο το "invalid responce" ειναι πολυ σπαστικο κανει το παιχνιδι πολυ αργο και οταν παω να στειλω μυνημα μου το βγαζει αυτο και δεν στελνεται το μυνημα και ξανα απο την αρχη
  7. pimaoner1

3 bugs

παιδια πρεπει να διωρθωσετε το BUG του προσομειωτη γιατι δεν δουλευει και ειναι πολυ χρησιμο εργαλειο και στην συμμαχια επισκοπηση οταν πχ καπιος αποχωρει το δειχνει 2 3 ακομα και 7 φορες δδιωρθωστετα και τα βραβεια δεν εξηγουν τι γινεται στην καθε περιπτωση
  8. pimaoner1

ΕΜΠΟΡΙΟ

ξερετε γιατι στο grepolis 2 εστειλα υλες απο 3 πολεις σε μια και μου γραφει NaN:NaN:NaN: ΔΕΝ ΜΟΥ ΛΕΕΙ ΤΙ ΩΡΑ ΦΤΑΝΕΙ ΟΥΤΕ ΠΟΣΕΣ ΥΛΕΣ ΕΙΝΑΙ
  9. pimaoner1

bug "invaild responce

παιδια με εχει ζαλησει στον κοσμο θετα το "invaild responce" γρεαφω ενα μυνημα παταω αποστολη μου το βγαζει και ξαναγραφω στο φορυμ το παθαινω μετακινουμε σελιδες για να βρω κατι και ξανα απο την αρχη αυτο το προβλημα το ειχε απο παλια αλλα κανατε μια αναβαθμιση και σταματησε χτες που κανατε...