Αναζήτηση αποτελεσμάτων

1. NickTheGreek23

Ημερολόγιο Χριστουγέννων

Ημέρα - Συντεταγμένες -Δώρο συντεταγμένες: 774-668 Δώρο: Πρώτες ύλες συντεταγμένες:781-659 Δώρο:5 σφεντόνες συντεταγμένες:168-606 Δώρο:Ύλες/εύνοια συντεταγμένες: Δώρο: συντεταγμένες: Δώρο: συντεταγμένες: Δώρο: συντεταγμένες: Δώρο: συντεταγμένες: Δώρο: συντεταγμένες: Δώρο: συντεταγμένες: Δώρο...
  2. NickTheGreek23

Amy Winehouse

Ακομα μια ιδιεταιρη φωνη χανεται απο την μαστιγα των ναρκοτικων. <iframe width="560" height="349" src="http://www.youtube.com/embed/TJAfLE39ZZ8" frameborder="0" allowfullscreen></iframe>
  3. NickTheGreek23

BB-Codes στο παιχνίδι

ΒΒ-codes Tι είναι τα BB-codes? Tα bb-codes είναι μια σειρά εντολών τις οποίες μπορείτε να χρησιμοποιήσετε για να εμπλουτίσετε το κείμενο σας με διάφορα χαρακτηριστικά. Τι κάνουν και πως χρησιμοποιώ τα BB-codes? Τα BB-codes μας δίνουν την δυνατότητα να μορφοποιήσουμε το κείμενο που...
  4. NickTheGreek23

Φορουμ συμμαχιας και νεα μηνυματα

Υπαρχει ενα προβλημα στον Εψιλον κοσμο. Ρωτησα τα παιδια της συμμαχιας μου και συμφωνουν πως το εχουν εντοπισει και οι ιδοι. Το προβλημα ειναι πως στο φορουμ εμφανιζεται συνεχως το συμβολο του νεου μηνυματος αλλα οταν μπαινεις να κοιταξεις δεν δειχνει κανενα νεο μηνυμα ή θεμα.. Ειναι καποιο bug...
  5. NickTheGreek23

Προβλημα με την λειτουργια διακοπων

Απο οτι βλεπω η λειτουργια διακοπων σου χαριζει 42 μερες ανα ετος σωστα? Εγω περισυ χρησιμοποιησα το καλοκαιρι την λειτουργια διακοπων και μου το γραφει και πανω αριστερα σε ενα κουτακι με το ονομα Ιστορια πως χρησιμοποιησα την λειτουργια την περιοδο: 26/09/2010 - 05/11/2010 Παω σημερα να...