Αναζήτηση αποτελεσμάτων

1. angalt

Funny Litle Things part 2

2. angalt

[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Heroes

Καλησπέρα, η ερώτηση μου αφορά μια επερχόμενη βελτίωση(προσθήκη) στο Grepolis. Η ενότητα Ήρωες που θα μπεί μελλοντικά στο παιχνίδι υπάρχει κάπου πιο συγκεκριμένα και με λεπτομέριες?Το λέω γιατι στο Blog δεν δίνονται λεπτομέριες πλην μιας.... Για να καταλάβω...εαν εγω στον κόσμο Λάμδα π.χ...
  3. angalt

Ατάκες part1

:helmΤύπος σε Pet Shop Κοιτάει την πωλήτρια: - ΚΟΛΑΡΑ!!! - Ποιος νομίζετε ότι είστε κύριε μου; - Τι λες μωρή.... κολάρα για σκύλους θέλω να μάθω αν έχετε! <><><><><><><><-------<><><><><><><-----<><><><><><><> :helm -Γιατρε, ειναι ενας εξω και κανει συνεχεια κυκλους! Τι εχει? -Διαβιτη...
  4. angalt

Funny Litle Things part 1

Ένα απο τα πολλά ενοχλητικά που κάνω στα φόρουμ συμμαχιων ειναι η ποστάρω(σπαμαρω) με αστείες εικόνες. Είπα να το ξεινησω και εδω :)
  5. angalt

Fallen Angels Art.

Εδώ και καιρό εχω ξεκινήσει μια απασχόληση γύρω απο την Goth εικόνα. Ξεκινάω εδω να δείχνω μερικά: Ψευδόνυμω βέβαια, το Fallen Angel :) το ποστ θα Αναβαθμίζεται.
  6. angalt

Περιεργοι αποκλισμοί παιχτών

Καλησπέρα, πρωτου αναλύσω το συμβαν (ή μάλλον τα συμβάντα) θα ηθελα να ενημερωσω για δυο πράγματα: 1)δεν εχω όρεξη να την "πω" σε κανεναν,αλλα να λυθει το πρόβλημα και 2)Εχω ηδη στειλει μηνυμα στην υποστηριξη αλλα η απάντηση ήταν.."μικρη". Λοιπον,το πρόβλημα βρίσκεται στον κόσμο ΜΥ. Μια...
  7. angalt

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ

ΟΙ GHOST RIDERS ΣΑΣ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΓΕΙΑ,ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΣΑΣ. ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ GHOST RIDERS
  8. angalt

ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ ..GHOST RIDERS

ΟΙ GHOST RIDERS ΣΑΣ ΕΥΧΟΝΤΑΙ ΣΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΤΙΣ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΣΑΣ ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ.ΝΑ ΕΧΕΤΕ ΥΓΕΙΑ,ΕΥΤΥΧΙΑ ΚΑΙ Ο ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΟΣ ΧΡΟΝΟΣ ΝΑ ΣΑΣ ΦΕΡΕΙ ΠΙΟ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟΥΣ ΣΤΟΧΟΥΣ ΣΑΣ. ΚΑΛΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΧΡΟΝΙΑ GHOST RIDERS
  9. angalt

Ghost Riders

Οι συμμαχία που άλλαξε τα δεδομένα του Εψιλον. Η συμμαχία που μέσα σε μικρό χρονικό διάστημα ανέβηκε απο τις τελευταίες θέσεις στις πρώτες δέκα. Τα φαντάσματα είναι εδω.Στον κόσμο Λ Ήρθαμε να σας στοιχειώσουμε. Ήρθαμε για να χαραχτούμε στις μνήμες σας. Μην κλείνετε το φως..ποτέ δεν ξέρεις...
  10. angalt

Forum

Καλησπέρα, εχω να προτείνω το εξής: Η κοινότητα σε σχέση με το παιχνίδι είναι δυσανάλογη. Ενω υπάρχει έντονη δραστηριότητα στο παιχνίδι δεν έχει την ίδια ανταπόκριση και το φορουμ. Εχω να προτείνω τις δύο (ουσιαστικά μια) ενότητες που μπορούν να προστεθούν ετσι ώστε να υπάρχει..."κίνηση". Σε...