Αναζήτηση αποτελεσμάτων

1. O Achilles πώς σας φαίνεται;

Αγαπητέ μου μάλλον θα είσαι ακόμα ζαλισμένος από τις "καρπαζιές" που έχεις φάει... Είναι τυχαίο το ότι έγραψες λίγη ώρα αφού έχασες με πανηγυρικό τρόπο πόλη στον Ηρώων; Σταμάτα λοιπόν να παριστάνεις την Μάρθα Βούρτση και παίξε, ειδάλλως κάνε την με ελαφρά όπως έχεις κάνει από τόσους και...
  2. Υποστηρίξεις

Φίλε είσαι φαρμακείο!!! Οι διήρεις πόσο πάνε;
  3. [ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Ηθικό - Πρόταση βελτίωσης υπολογισμού ηθικού

Προς διαχειριστές: Το πρόβλημα πλέον με το ηθικό έχει παραγίνει. Θα παρακαλούσα να το προσθέσετε στην μηνιαία λίστα που στέλνετε με τις προτάσεις βελτίωσης του παιχνιδιού στην Γερμανία. Δεν είναι δυνατόν, να τιμωρείτε τον ενεργό παίκτη και να επιβραβεύεται τον ανενεργό. Δεν είναι δυνατόν να...
  4. Νικητές του κόσμου Κάπα

http://www.youtube.com/watch?v=q7qJTl_Yjxo Χάρη το αγαπημένο τραγούδι μου... Μπουαχαχαχαχαχα!!!! Νουμπάδες σταματήστε να γράφετε σας παρακαλώ και αποδεχτείτε την ήττα σας. Αντρίκια και παντελονάτα πράγματα.... Βαριέμαι να διαβάζω άτομα σαν την ρόμπα (ξεκούμπωτη) να μιλάει για τον ΚΑΠΑ...
  5. Νικητές του κόσμου Κάπα

Αγαπητέ κύριε Καρπαζοεισπράκτορα, Θα σας απαντήσω ένα προς ένα στο υποτιθέμενα γεγονότα. 1. Αποκλείστηκα μόνιμα από το παιχνίδι, επειδή εγώ το επέλεξα. Ο λογαριασμός μου δεν μπορούσε να μεταβιβαστεί, έπειτα από μια συμφωνία που είχα με τον Co-Ma του παιχνιδιού. Είχα πάρει την απόφαση μου να...
  6. Νικητές του κόσμου Κάπα

1. Η πρώτη πεντάδα παικτών στην κατάταξη είναι όλοι τους στους eVoLVe 2. Είναι πρώτη συμμαχία στην κατάταξη και με διαφορά από τον δεύτερο. 3. Είναι η καλύτερη επιτιθέμενη και αμυνόμενη συμμαχία στον κόσμο. 4. Έχουν εμένα για αρχηγό ;)
  7. Νικητές του κόσμου Κάπα

Συγχαρητήρια σε όλα τα μέλη της συμμαχίας eVoLVe για την νίκη τους. Καταφέραμε, σήμερα, κάτω από πολύ αντίξοες συνθήκες να τελειώσουμε πρώτοι 4 θαύματα έναντι κανενός των αντιπάλων. RESTART μπορείτε τώρα να κάνετε και πράξη αυτό που λέει και η ονομασία της συμμαχίας σας. Πατήστε...