Αναζήτηση αποτελεσμάτων

1. Συζήτηση για τον κόσμο Paros

ΠΑΜΕ ΠΑΙΔΙΑ ΤΕΙΧΟΣ 0, ΑΠΛΑ Η ΠΟΛΗ ΕΧΕΙ ΠΥΡΓΟ ΚΑΙ ΑΘΗΝΑ
  2. Συζήτηση για τον κόσμο Paros

ΕΣΥ ΠΟΥ ΕΧΕΙΣ ΤΟ ΓΕΡΜΑΝΙΚΟ ΝΑ ΤΡΕΧΕΙ 24/7 ΔΕΝ ΘΑ ΜΙΛΑΣ ΣΕ ΑΥΤΟΥΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ 10ΧΡΟΝΙΑ ΕΔΩ ΜΕΣΑ!!!
  3. Συζήτηση για τον κόσμο Paros

απο οσο βλεπω ομως το πηγε ενα δευτερολεπτο μετα οποτε μπορει να τον βαραγαν ταυτοχρονα και να κολλησε για λιγο το μποτ, αλλα γενικα η δουλεια εγινε
  4. Συζήτηση για τον κόσμο Paros

κοιτα υπαρχει και βεβαια και ενα πορτογαλλικο, ομως ειναι σε πειραματικο σταδιο.....το συγκεκριμενο σε παει στην σχολη, στην δουλεια και στο χωριο στις γιορτες
  5. Συζήτηση για τον κόσμο Paros

βεβαια αν παιζετε 10 χρονια καταλαβαινετε το μποτ απο τον ηχο του κινητου και μονο
  6. Συζήτηση για τον κόσμο Paros

ναι αυτο ειναι το σουηδικο...το αλλο που λεγανε τα παιδια καταγεται απο Γερμανια
  7. Συζήτηση για τον κόσμο Paros

υπαρχει και το premium που σου παει και τα παιδια στο φροντηστηριο απλα να ξερετε υπαρχουν προβληματα οταν το εχεις ανοιχτο και σε βαρανε....πχ καμια φορα μπορει να παει απο σχολειο αλλα να παρει αλλουνου τα παιδια, οποτε προσοχη!
  8. Συζήτηση για την αναβάθμιση 2.200

ΚΡΑ ΚΡΑ ΚΡΑ
  9. ως εδω - ενα κλικ μεχρι να εκραγω ( να κανω μπαμ )

και εγω συμφωνω!
  10. ΤΣΑΦ ΤΣΟΥΦ

Καλησπέρα σας . Θα ήθελα να ζητησω συγγνώμη εκ μέρους των συμμάχων μου και να συγχαρώ τις μπαλαρίνες που είναι οι πραγματικοι νικητες αυτού του κόσμου καθώς μας παίξανε αντρικια , χωρίς συνθήκες ( αν εξαιρέσεις τους deza vu, τις πυξίδες και τους αναλώσιμους ) και που παίξανε παντελονατα σε όλα...
  11. ΤΑ ΜΠΑΝ ΠΕΦΤΟΥΝ ΑΒΕΡΤΑ

Καλησπέρα και καλή χρονιά .Δύο λόγια θα πω να μην σας κουράσω γιατί βλέπω έχετε να λύσετε σοβαρά θέματα όπως το ποιός είναι ο μεγαλύτερος παιχταράς.....Το θέμα φτιάχτηκε καθαρά για τον τρόπο που λειτουργεί η διαχείριση ( μαζικά μπαν σε περίοδο ανακωχής ή αλλιώς τρύπες στο νερο)....εγω δεν λέω...
  12. Αρένα του διαγωνισμού "Πρωτοχρονιάτικοι Λαχνοί"

καλές γιορτές