Αναζήτηση αποτελεσμάτων

1. [ΕΡΩΤΗΣΗ] Desktop mode σε android

Εχει καταργηθει πλεον..μονο μεσω της εφαρμογης μπορεις να παιζεις το παιχνιδι
  2. [ΕΡΩΤΗΣΗ] τελευταια προσφορα

Καλησπερα,μπορει καποιος να μου εξηγησει τι εχει συμβει και αντιδρατε κατ' αυτον τον τροπο;
  3. Κλείδωμα Προσκλήσεων

Πολύ καλή ιδέα!
  4. Δημοσκόπηση για χαρακτηριστικά κόσμου Gythium

Γιατι οχι με 30 ατομα; Ειναι ορισμενες παρεες που παιζουν εδω και χρονια το παιχνιδι και δεν γουσταρουν να εχουν ολη την σαρα και την μαρα για εχθρους (το παιχνιδι γινεται πιο κλειστο!)..ποσο μαλλον για συμμαχους.
  5. Grepolis 1.0 vs Grepolis 2.0

Πόσο σωστός.. Grepolis 3.0,πλησιάζει (?)
  6. [ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Φάλαγγα / Πολιορκητικός Κριός

οχι,εδω εισαι λαθος απο αυτο που ξερουμε και μονο οτι δεν γινεται να στειλεις υποστηριξη καποιον ηρωα τοτε επρεπε να καταλαβεις οτι δεν ισχυει..οι ηρωες βοηθουσαν εσενα στην επιθεση και ΕΣΕΝΑ στην αμυνα..κανεναν αλλο.
  7. Συζήτηση για τον κόσμο Byzantium

πολιορκια και παλι πολιορκια,και οχι τοσο μικρες ταχυτητες,μπουχτισαμε!
  8. Αρένα του διαγωνισμού " ΚΙΝΩ την τύχη μου".

μακραν απο τους καλυτερους διαγωνισμους που εχετε βαλει. (Ισως αν γινοταν απο ενας..τρεις οι νικητες να 'ταν τελειο)
  9. Αρένα του διαγωνισμού " ΚΙΝΩ την τύχη μου".

31,41,32,50,80,69,1,5,48,58
  10. Αρένα του διαγωνισμού " ΚΙΝΩ την τύχη μου".

22,32,47,59,69,80,6,7,10,20
  11. Αρένα του διαγωνισμού " ΚΙΝΩ την τύχη μου".

24,27,38,41,70,78,79,17,9,1
  12. Αρένα του διαγωνισμού " ΚΙΝΩ την τύχη μου".

21,7,13,6,80,27,43,66,55,77
  13. Αρένα του διαγωνισμού " ΚΙΝΩ την τύχη μου".

10,20,30,40,50,60,70,80,79,11
  14. [ΕΡΩΤΗΣΗ] ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΕ ΤΟ ΙΔΙΟ;;;

οποιος εχει dio-tools να παει στις ρυθμισεις-dio tools και να βγαλει αυτο που λεει για την κατακτηση της θρακης. θα γινει ζουμ στο χαρτη και θα μπορειτε να πατε εκει που θελετε
  15. Αρένα του διαγωνισμού " ΚΙΝΩ την τύχη μου".

1,2,3,4,5,6,7,8,9,80
  16. Αρένα του διαγωνισμού " ΚΙΝΩ την τύχη μου".

1,2,3,4,5,6,7,8,9,10
  17. ΜΟΝΟΙ – εναντίων - ΟΛΩΝ

Εγω μιλαω για τις δυο υπερ σαν συνολο..οπως μιλας και εσυ για τις δυο υπερ στα θαυματα (δεν μιλαω ατομικα μονο για τους under) οι ποντοι μαχης που εχουμε σαν υπερ σας ξεπερνανε κατα πολυ ακομα και με τους παλιους υπερμαχητες αν τους υπολογισουμε σε ολα αυτα αφου το θες μαζι σας.. πανω-κατω ο...
  18. ΜΟΝΟΙ – εναντίων - ΟΛΩΝ

Δεν με πιανεις..εγω δεν μιλαω με θαυματα των δυο βδομαδων,μιλαω με μαχες των δυο χρονων και αν δεν θελετε να συνεχισετε να παιζετε στον Phi δικαιωμα σας αλλα ο κοσμος δεν εχει τελειωσει. (Δεν θα κατσω να τονισω συμμαχιες για να δειχτω σαν εσενα στο φορουμ,απλα προσπαθω να σου εξηγησω ωστε να το...
  19. ΜΟΝΟΙ – εναντίων - ΟΛΩΝ

Εδω γελαμε..συγχαρητηρια καταφερατε το μεγαλο σας στοχο να κανετε τα 4/7 αλλα για εμας μετρανε πιο πολυ τα ποσοστα επιτυχιας που εχουμε απεναντι σας (υπαρχουν σχετικοι πινακες που το αποδεικνυουν) Καλοχωνευτα τα 4 που κανατε,αλλα καλοχωνευτο και το ξυλο που τρωτε και θα συνεχιζετε να...
  20. Εκφέρουμε άποψη για τα χαρακτηριστικά του Byzantium

Ταχύτητα κόσμου:3 Ταχύτητα μονάδων:4 Σύστημα κατάκτησης:Πολιορκία Όριο μελών:60 Μπόνους νύχτας:Ναι Ηθικό:Όχι