Αναζήτηση αποτελεσμάτων

1. -maurigata33-

[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] H ημερισια αμοιβη μου εχει κολλησει εδω και καιρο στην 160 ευνοια

ΕΓΏ ΕΙΧΑ ΠΑΡΕΙ ΤΗΝ ΑΜΙΒΗ 50(Η 30... ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΗ) ΧΡΥΣΟ ΣΤΟΝ ΛΑΜΔΑ... ΚΑΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΟΥΘΕΝΑ!!!! ΦΙΛΕ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΣΤΗΝ ΑΜΙΒΗ ΠΧ. 5 ΗΜΕΡΑΣ. ΤΗΝ 6Η ΜΕΡΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΑΜΙΒΗ!
  2. -maurigata33-

[ΕΡΩΤΗΣΗ] Κοσμος Λαμδα

όλοι τον παράτησαν τον λάμδα γιατί, αν θυμάμαι καλά, είναι ο πιό αργός κόσμος! να κάνει τόση όρα 1 πήγασος να φτιαχτει!
  3. -maurigata33-

[ΕΡΩΤΗΣΗ] grepolimpia -αχιλέας

στον κόσμο των ηρόων γιατί δεν μπορείς να εκπεδεύσεις τις μυθικές μονάδες της αρτέμιδος? (γρύπας, κάπρος):confused::confused::confused: έχω μπόλιους και θα ήθαλε να τους εκπεδεύσω... :(
  4. -maurigata33-

[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ( παλι εγω ) ΕΠΙΛΟΓΗ ΚΑΤΕΥΘΥΝΣΗΣ ΠΑΙΧΤΗ?

ας σε βγάλει 66! το θέμα είναι ότι είσαι ακριβώς δίπλα στη θάλασσα που σε ενδιαφέρει. στέλνεις όταν μπορείς αποικιακό στην 56 και όταν μπορείς κάνε μια ανταλαγή πόλης, δίνεις την πόλη σου στην 66 και παίρνεις ενός άλλου στην 56(εφόσων συμφωνείτε...)
  5. -maurigata33-

[Δεν είναι Bug] επισκοπιση νησιου

εμένα μου το κάνει και μετά από λίγο φτιάχνει...
  6. -maurigata33-

[ΕΡΩΤΗΣΗ] άρματα ή στρατός?

καμία πόλη μου δεν είναι όπως λες, μικτή δλδ... αν γινόταν αυτό θα ήταν καταστροφή (για εμένα τουλάχιστον που σε κάποιους κόσμους είμαι σε εμπόλεμη ζώνη)! αυτό το θέμα δεν είναι τόσο απορία μου, όσο άποψή μου για άρματούπολεις... εγώ πιστεύω ότι 1 πόλη έτσι δεν κάνει κακό, αρκεί να είναι σε νησί...
  7. -maurigata33-

[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΑΝΑΦΟΡΕΣ... πρόβλημα

ευχαριστώ. αυτό μου συμβαίνει συχνα και είχα εκνευριστεί με το θέμα
  8. -maurigata33-

Τέχνη με το ....πληκτρολόγιο!

**** /\_____/\ **** / ο ο \ *** | | | *** \ **** / **** ````````` χανει τα κενα!
  9. -maurigata33-

[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΑΝΑΦΟΡΕΣ... πρόβλημα

Λοιπόν... όταν μπαίνω σε έναν κόσμο έχω πάντα αναφορές (ο τάδε παίχτης απέριψε την πρόσκληση κλπ) και πατάω διαγραφή όλων των αναφορών και μου λέει ότι διαγράφτηκαν με επιτυχία... κάνω ότι είναι να κάνω στον κόσμο και τον κλείνω. όταν ξαναμπαίνω μετά από 2-3 ώρες μου τις ξαναβγάζει τις ίδιες...
  10. -maurigata33-

φίλε τα έχω δει αυτά αλλά θέλω να δω αν κάποιιος παίχτης έχει τάτοια πόλη και την γνώμη του.... και τις γνώμες των άλλων παιχτων...
  11. -maurigata33-

εγώ δεν έχω τέτοια πόλη ούτε σκέφτομαι να κάνω... ούτως ή αλλιώς οι μικτές πόλεις δεν είναι και το προτημότερο... αλλά πόλη με φουλ άρματα κάνει γρήγορη υποστίρηξη και σε συνδιασμό με τον δία γρήγορη η αναπλήρωση του στρατου... εγώ θα πίστευα ότι 100+ άρματα σε 1 πόλη είναι αρκετά ευχαριστώ...
  12. -maurigata33-

ΠΑΙΧΝΙΔΙΑ

ΠΑΊΖΩ GREPOLIS, WIZARD 101 EΠAIZA BIGHTFIGHT (δεν είχα ενεργοπηείσει το mail μου και το διέγραψε σε 7 μέρες...), IKARIAM, WAR 2, METIN είμουν σε καλό επίπεδο αλλά τα παράτησα.... όλα
  13. -maurigata33-

1) τι θα ήταν προτημότερο να έχω σε μια πόλη? να έχω μόνο άρματα ή επιθετικό και αμυντικό στρατό? τα άρματα γρηγορότερα και είναι και επιθετικά και αμυντικα... 2) η πόλη πιστεύω ότι με τα άρματα θεωρείτε μικτή... έτσι δεν είναι? :confused::confused::confused:
  14. -maurigata33-

[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] Αγροτικά χωριά-Forum

ένα παράαδειγμα.... αν σε μια καθαρά αμυντική πόλη κάνεις 1 ξόρκι τυχαίας και σου τύχουν σφεντόνες (καθαρά αμυντική μονάδα) όταν έχεις μερικούς και είναι αρκετοί για να χτυπήσεις το χωριό τους στέλνεις όλους μαζί και κατακτάς το χωριό ή του κάνεις μια ζημιά... και έτσι ξεφορτώνεσα;ι τις...
  15. -maurigata33-

[ΕΡΩΤΗΣΗ] Πήγασος VS Κέρβερος

αυτό είναι η αλήθεια... αλλά για τόσο επείγον ζήτημα θα στείλεις πήγασους... και όπως λέει και ο -pns- το κόστος δεν μετράει, καλύτερα να χάσεις 1000.000.000 από κάθε ύλη παρά να χαθούν 2-3 πόλεις ενός συμμάχου σου!!!! η πιο άμεση υποστίρηξη θα γίνει από πήγασο... οι παίχτες κάνουν πηγασούπολη...
  16. -maurigata33-

[ΕΡΩΤΗΣΗ] Πήγασος VS Κέρβερος

εγώ προτημώ τον πήγασο επειδή είναι και πιο γρήγορος.... δηλ. αν κάποιος παίχτης είναι στο διπλανό νησί και θέλει αμεσα βοήθεια οι περισσότεροι προτήνουν πήγασο... είναι πιο γρήγοροι, πιο φτηνοί στο σύνολο, ταχύτροι και με λιγότερο πληθυσμό... αν κάνεις όταν έχεις 10-12 πόλεις 1 κερβερούπολη και...
  17. -maurigata33-

[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΑΔΕΡΦΙΚΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ...

εντάξει... ευχαριστώ
  18. -maurigata33-

ευχαριστώ... αλλά πως καταλαβένετε αν κάποιος παίζει και τους 2? ααα... και κάτι ακόμη.... σε λίγο καιρό θα πάω στην ξαδάρφη μου που έχει 1 παίχτη και θα μείνω μερικές μέρες... τι θα κάνω αφού είναι 2-3 μέρες?
  19. -maurigata33-

αλλά είμαστε 2 παίκτες σε 1 Η/Υ.... δεν της έχω κάνει λογαριασμο... αλλά υπάρχει τρόπος τελικά να είμαστε και οι 2 σε 1 Η/Υ χωρίς να βάλουμε την κοινή σύνδεση?
  20. -maurigata33-

Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ GREPOLIS (ΕΙΧΕ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ) ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ 1 ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ... ΕΦΟΣΩΝ Η 1 ΠΑΡΑΧΩΡΕΙ ΤΟΝ Η/Υ ΣΤΗΝ 2 ΚΑΙ ΦΕΎΓΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΚΛΙΣΤΕΙ? :confused::confused: ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΛΙΚΑ?