Αναζήτηση αποτελεσμάτων

1. -maurigata33-

[ΕΡΩΤΗΣΗ] grepolimpia -αχιλέας

στον κόσμο των ηρόων γιατί δεν μπορείς να εκπεδεύσεις τις μυθικές μονάδες της αρτέμιδος? (γρύπας, κάπρος):confused::confused::confused: έχω μπόλιους και θα ήθαλε να τους εκπεδεύσω... :(
  2. -maurigata33-

[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΑΝΑΦΟΡΕΣ... πρόβλημα

Λοιπόν... όταν μπαίνω σε έναν κόσμο έχω πάντα αναφορές (ο τάδε παίχτης απέριψε την πρόσκληση κλπ) και πατάω διαγραφή όλων των αναφορών και μου λέει ότι διαγράφτηκαν με επιτυχία... κάνω ότι είναι να κάνω στον κόσμο και τον κλείνω. όταν ξαναμπαίνω μετά από 2-3 ώρες μου τις ξαναβγάζει τις ίδιες...
  3. -maurigata33-

[ΕΡΩΤΗΣΗ] άρματα ή στρατός?

1) τι θα ήταν προτημότερο να έχω σε μια πόλη? να έχω μόνο άρματα ή επιθετικό και αμυντικό στρατό? τα άρματα γρηγορότερα και είναι και επιθετικά και αμυντικα... 2) η πόλη πιστεύω ότι με τα άρματα θεωρείτε μικτή... έτσι δεν είναι? :confused::confused::confused:
  4. -maurigata33-

[ΑΠΑΝΤΗΘΗΚΕ] ΑΔΕΡΦΙΚΟΙ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΙ...

Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΟΥ ΘΕΛΕΙ ΝΑ ΚΑΝΕΙ GREPOLIS (ΕΙΧΕ ΠΙΟ ΠΑΛΙΑ) ΑΛΛΑ ΕΧΟΥΜΕ 1 ΥΠΟΛΟΓΙΣΤΗ... ΕΦΟΣΩΝ Η 1 ΠΑΡΑΧΩΡΕΙ ΤΟΝ Η/Υ ΣΤΗΝ 2 ΚΑΙ ΦΕΎΓΕΙ ΓΙΝΕΤΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΚΛΙΣΤΕΙ? :confused::confused: ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΤΟ ΣΥΝΤΟΜΟΤΕΡΟ, ΓΙΑ ΝΑ ΞΕΡΩ ΤΙ ΘΑ ΚΑΝΩ ΤΕΛΙΚΑ?
  5. -maurigata33-

ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΦΥΛΑΘΛΟΙ.

ΟΛΟΙ ΟΙ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΙ ΝΑ ΤΟ ΠΟΥΝ ΕΔΩ ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΠΟΣΟΙ ΘΡΥΛΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ! (ΘΑ ΓΡΑΦΟΥΜΕ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΚΑΙ ΜΕΤΑ 1..2...3ΚΛΠ,Ο ΚΑΘΕ 1 ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΓΡΑΦΕΙ ΝΟΥΜΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΦΥΛΑΘΛΟΥΣ...|...ΑΝ ΘΕΛΕΤΕ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΛΕΤΕ ΚΑΙ ΠΟΣΟ ΠΗΓΑΜΕ ΣΕ 1 ΑΓΩΝΑ...) ΥΜΝΟΣ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ(ΚΑΝΕ ΚΛΙΚ ΓΙΑ ΝΑ...