Αναζήτηση αποτελεσμάτων

1. mixtsount

ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟΙ

καλησπερα. ποσο ασοβαρη ειναι μια εταιρια που αλλα λεει και αλλα κανει ? οταν λετε μια ωρα πρεπει να ειναι και η σωστη.αν χαθει πολη απο καποιον παιχτη του γαμμα το βαρος ειναι δικο σας. ειναι τραγικο. αραγε υπαρχει καποιος να παρει θεση ?
  2. mixtsount

Ο Βασιλιάς είναι γυμνός - έπεσαν οι μάσκες !!!

κυριοι καλησπερα μετα απο αρκετο καιρο επεσαν οι μασκες για τους "κορωνακιδες" του gamma κοσμου ! αλλα ας παρουμε τα γεγονοτα ενα ενα. η "μεγαλη συμμαχια" του κοσμου μας οπως ολοι εχετε δει εχει καταφερει να παρει τα 7 θαυματα που τοσο πολυ ζητουσε. το πως το καταφεραν το εχω γραψει εδω μεσα...
  3. mixtsount

3 χρονια GammΑΕΤΟΙ.

ΚΥΡΙΟΙ καλησπερα. με αφορμη τα 3 χρονια που φτανουμε σε λιγες μερες σαν παρεα,φιαξαμε ενα βιντεακι που εχει σκοπο, να υπαρχει για παντα και να μας θυμιζει ολα αυτα που περασαμε σαν παρεα. δεν πηραμε ενα βιντεο και βαλαμε λιγα λογια. (κλεψαμε οτι βρηκαμε απο παντου) κατσαμε αρκετες ωρες πανω...
  4. mixtsount

[ΕΡΩΤΗΣΗ] στερηση βαθμου

τι εγινε ρε παιδια. απο οπλιτης member επεσα σε τοξοτης. γιατι ? θα μου κοψετε και απο τον μισθο μου ?
  5. mixtsount

που να πω τον πονο μου :))))

κυριοι καλησπερα.μπηκα μετα απο καιρο και διαβασα αρκετα πραγματακια για τον κοσμο gamma.ειμαι και εγω τις γνωμης οτι ο κοσμος σχεδον εχει τελειωσει.οι ενεργοι λογαριασμοι ειναι λιγοι και υπαρχουν παρα πολλοι που ειναι διπλοι και τριπλοι μονο και μονο για να μην χαθουν. εγω παρολα αυτα εχω τον...