ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12185
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser12185

Guest
ΚΑΛΑ ΤΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ?ΜΕΧΡΙ ΠΡΟΧΤΕΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ,ΟΤΑΝ ΠΑΤΟΥΣΕΣ ΣΤΟ ΘΑΥΜΑ ΕΛΕΓΕ 2 ΜΗΝΕΣ,ΚΑΙ ΣΑΝ ΠΑΤΗΣΑΝ ΔΙΑΓΡΑΦΗ ΚΑΜΙΑ 50ΑΡΑ ΑΤΟΜΑ,ΕΝΕΡΓΑ,ΠΟΥ ΚΑΙΓΑΝ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΣΗΜΕΡΑ ΚΑΙ ΒΛΕΠΟΥΜΕ 0 ΜΗΝΕΣ.

ΤΡΕΛΑ ΠΟΥΛΑΤΕ?ΕΙΠΑΜΕ ΝΑ ΔΕΙΧΝΕΤΕ ΕΥΝΟΙΑ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΥΣ,ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ Η ΑΠΟΛΥΤΗ ΞΕΦΤΥΛΑ ΑΥΤΟ.ΣΑΝ ΓΙΝΑΝ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΕΤΟΙΜΕΣ ΝΑ ΠΑΡΟΥΝ ΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΤΡΕΝΑΡΑΤΕ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ,ΚΑΙ ΤΩΡΑ ?ΟΛΑ ΚΑΛΑ?!
ΣΤΗΜΜΕΝΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ ΘΕΛΕΤΕ?
 

DeletedUser9766

Guest
φιλε alila pause πολυ καλη η ιδεα σου να πινεις ρετσινα μαλαματινα...ο καλυτερος ασβεστης ειναι...σε βλεπω να σηκωνεις μονος σου τον πυργο τον λευκο καρντασι
και εις ανωτερα
 

DeletedUser9327

Guest
Πήγαινε και εσύ με τους άλλους στα γραφεία της inno να κάνεις παράπονα προλαβαίνεις, 16/2 νομίζω είχαν πει κλείσανε εισιτήρια.
 

DeletedUser15288

Guest
Οι προϋποθέσεις που θα πρέπει να πληρούνται για να ξεκινήσει η εποχή των θαυμάτων έχει να κάνει κατά κύριο λόγο με τους συνολικούς
πόντους των 50 πρώτων συμμαχιών σε κατάταξη εκτός των άλλων, όταν το σύστημα έγραφε 2 μήνες προφανώς και ήταν η περίοδος που αρκετοί παίκτες είχαν βγει εκτός από την συμμαχία τους οπότε οι πόντοι αυτών των παικτών δεν υπολογίζονταν. Πριν λίγες μέρες όταν και
έγραφε 0 μήνες, οι περισσότεροι από τους παίκτες είχαν επιστρέψει στην συμμαχία τους εξ ου και ο νέος υπολογισμός. Είναι απλά μαθηματικά
 

DeletedUser10796

Guest
Πήγαινε και εσύ με τους άλλους στα γραφεία της inno να κάνεις παράπονα προλαβαίνεις, 16/2 νομίζω είχαν πει κλείσανε εισιτήρια.
Ναι παιδιά όποιος θέλει ας μου στείλει μήνυμα απλά θα πάμε και θα γυρίσουμε...Και φυσικά θα πάμε στα γραφεία...Τις άλλες μέρες θα είμαι με τους φίλους μου οπότε κάντε ότι θέλετε......
 
Κορυφή