ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser12502
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser16252

Guest
Eνας δεν μπορει να διαβασει τις ανακοινωσεις του θεαγενη κ να δει πως λεει ο χριστιανος οτι επιτρεπονται κ 100 κ 200 σπαθακια κ οσα αντεχετε!!!????????
Αυτος ρε πονηρηδες δεν το βλεπετε??????Ελεος πια ρε.. διαβαζω διαβαζω κ γελαω..
Βρηκατε ευκαιρια να κραξει ο καθενας τον αλλο εδω μεσα δημοσια λες κ ειναι διαγωνισμος καλυτερου κραξιματος.. δεν θα δειξει το φορουμ εδω ποιος ειναι καλυτερος παικτης αλλα καθε κοσμος αντιστοιχα.Απο τοτε που βγηκαν τα φορουμ κ τα τσατ γεμισαμε τσαμπα μαγκες!!!
Ασχοληθειτε με ακτι πιο σοβαρο κ βαλτε λιγο νοημα στην ζωη σας... Εδω μπηκαμε για να ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ
 

DeletedUser13896

Guest
τρελιαρηδες..αν θελετε να λυσετε προσωπικα,υπαρχει το σκαιπ,υπαρχει το τετ α τετ ..μν σκαλωνετε με καταστασεις..και δεν χρειαζεται να βριζετε σαν να μν υπαρχει αυριο .
Χαλαρωστε παληκαρια ..Μην βγαζετε κομπλεξ γενικα στην ζωη σας.

Φιλικα γιαννης
 

DeletedUser15292

Guest
Ποιος μιλησε για φαπες ? Και απο την στιγμη που το λες οτι εφαγα μπαν για αυτο το πραμα ποιος ο λογος να μην το φαει και ο στεργιος ? τι ειναι αυτος ? υπερανω ? Ισα ισα με αυτα που λες δειχνεις ποσο δικιο εχουν οι διαχειριστες! Και ναι σε εχω δει να βαρας χωρις λογο...και εσενα και σχεδον ολα τα μοντελα...και εμενα αλλα και ολη την συμμαχια των αμπαλων...τι να λεει αυτο ? Οσο για το τι κανει και ποιος με αφηνει παγερα αδιαφορο...αν δεν αντεχει καλο δρομο...αυτο ξερω! Εχεις δικιο το τιμιο γκρεπολις εχει χαθει...και φταινε παρα πολλα ατομα για αυτο...αλλα φυσικα εσεις ειστε παντα οι παναγιες...ασε μας ρε βαγγελη! Πες τα σε κανεναν που δεν σας ξερει να πουμε!

Επισης ξανα λεω οτι δεν με πειραζουν τα σπαθακια...απο την στιγμη που η διαχειριση το επιτρεπει σε μενα ας το επιτρεψει και σε σας...αλλα δεν μπορει να το απαγορευει σε μενα αλλα εσεις να το κανετε ελευθερα.

Εγώ μαζί σου πρώτη φορά παίζω..Δεν σε έχω ξανασυναντήσει σε κόσμο για να με ξέρεις...Και εσύ και οι "ΑΜΠΑΛΟΙ"....Οι original....Εγώ στον Τ δεν έπαιξα...Ούτε στον Chi ούτε όπου άλλου παίξατε εσείς...Αν με ξέρεις,θα με ξέρεις από Theta-Kappa-Phi-Athena-Byzantium-Ephesus.Όταν μου απαντάς σε προσωπικό επίπεδο να έχεις να το στηρίξεις.Το σε ξέρω και σας ξέρουμε δεν έχει λογική σε εμένα...Να ξέρεις πως όταν σε βαράω για σπάσιμο δεν το κάνω χωρίς λόγο.Κάποιος άλλος σύμμαχός σου το έκανε σε εμένα εκείνη την στιγμή.Δεν παίζω για να γίνομαι ανεπιθύμητος όπως γίνεσαι εσύ και άλλοι πολλοί.Δεν έχει ακουστεί πουθενά αλλού....
 

DeletedUser10011

Guest
Βαγγο δεν πηγενε για σενα το στρατηγος.για τον αγκαλτ πηγενε αλλα δεν τον ελεγα εγω αλλα ο λικαβγες και αλλοι και ετσι τον ελεγαν
και τον λεω και εγω.
Εριστικος γινομαι μονο με οσους πανε να γινουν μαζι μου.
Ειδικα μαζι σου αλλα και με αλλα παιδια απο εσας δεν εχω τιποτα.απ οτι ξερω δεν μου σκοτωσατε κανα παπαγαλακι!!!
Ναι ισως γι αυτο και του μαζεψατε αρον αρον τις πολεις του επειδη ειχε 3ημερο.
θα μπορουσες να πεις οτι επιασε δουλεια η κατι αλλο.τελος παντων εσυ ξερεις καλυτερα.
ρωτα τον Δημητρη.κατι θα ξερει αυτος απο παιδια.τα υπολοιπα σκυπε.
Τωρα για τον τυπο που κατι ειπε για τα παπαγαλακια θα μπορουσα να του πω, πως με αγνωστους δε μιλαω.
αλλα του εχω κατι καλυτερο.εγω ποτε δεν εγλυψα εκει που εφτυσα.ξερεις εσυ.σναιπερ λικαβγες και σια σε ζητανε.
ποιος αλλος ειπαμε? α ναι ο σωτηρης. α καλα εσυ ειπαμε εισαι εκτος συναγωνισμου.με πεταξες και απο σκυπε?
μην σκας τα δικα σου δε τα βγαζω.εισαι εκτος συναγωνισμου.
στα ειπε ο λαζος ασχετα που στα αλλα δεν συμφωνω.
Οπως επισης και με τον ακη.ναι ειναι για ποπ κορν καποια επισοδεια.
α δε προκειται να απαντησω πλεον γιατι απλα ειστε πολυ μακρεια.δε μπορω.
σας ειπα εδω το ποστ βγηκε για κατι αλλο αλλα οπως παντα σας βολευει η μπαλα στην εξεδρα.

οι αλλοι? αστους αυτους δεν ξερουν τι λενε. για το φονο? πιο φονο αυτοι δεν κανουν τετοια βρε παιδι μου.
ειναι ολοι καλα παιδια. στο οριζονται βρε σου λεω.αληθεια.
μα δε με πιστευεις? ε κοιτα να δεις.
2016-09-19_2210.png

Ναι εχει αλλα σου λεω.δε βλεπεις? οχι αυτο δεν ειναι για μπαν βρε παιδι μου.αυτο ειναι εξασκιση.
αλωστε ειπαμε.η διαχειρηση το λεει ξεκαθαρα.οι επιθεσεις δεν μπαναρονται.

2016-09-19_2215.png

ΑΝΤΕ ΒΡΕ ΚΑΙ ΣΥ ΤΟΥΣ ΠΙΣΤΕΨΕΣ?
ε αφου το λεει η διαχειρηση?
Α ΚΑΛΑ ΕΣΥ ΘΑ ΕΙΣΑΙ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ ΓΙ ΑΥΤΟ.
ποιους αλλους? δλδ εχει πολλους?
ΑΝΑΛΟΓΩΣ.
μα σου λεω κοιτα να δεις στην ανακοινωση το λεει ξακαθαρα.
2016-09-19_2220.png

ΚΑΛΑ ΕΝΤΑΞΕΙ.ΕΙΣΑΙ ΣΙΓΟΥΡΑ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΑΛΛΟΥΣ.ΕΚΕΙΝΟΥΣ ΤΟΥΣ ΧΑΖΟΥΣ ΠΟΥ ΑΠΛΑ ΤΟΥΣ ΒΑΡΑΝΕ.
βρε να το σου λεω, δε με πιστευεις.
2016-09-19_2224.png

ΕΓΩ ΣΕ ΠΙΣΤΕΥΩ.ΕΣΥ ΔΕ ΞΕΡΕΙΣ ΝΑ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ.
ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΤΙ ΕΙΝΑΙ?
2016-08-03_0220.png

καποιος που απλα λεει πως να σε ξυπνανε τα βραδια.
α και αυτος δεν εχει φαει μπαν.αμπαναριστος.καλο παιδι αλλα ... δε ξερω.
2016-09-19_2235.png

ΜΕ ΤΙΣ ΥΓΕΙΕΣ ΜΑΣ ΟΛΟΙ.
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser13798

Guest
Λοιπον οσο για τον βαγγελη :

(1) "Το σε ξέρω και σας ξέρουμε δεν έχει λογική σε εμένα..." Οι μηνες που παιζουμε εδω φτανουν και περισσευουν...και μαλιστα απο την στιγμη που μπηκες σε μια συμμαχια και αναφερεσε προς μια αλλη συμμαχια πρεπει να δεχθεις και αυτα που κανουν/εκαναν οι συμμαχοι σου...οποτε εχει απολυτη λογικη.

(2) "Να ξέρεις πως όταν σε βαράω για σπάσιμο δεν το κάνω χωρίς λόγο.Κάποιος άλλος σύμμαχός σου το έκανε σε εμένα εκείνη την στιγμή.Δεν παίζω για να γίνομαι ανεπιθύμητος όπως γίνεσαι εσύ και άλλοι πολλοί.Δεν έχει ακουστεί πουθενά αλλού...." Ααα ετσι παει ? για ρωτα τα μοντελα ποσες φορες το κανανε σε μενα στο νικ-ζογκ και γενικα σε ολους τους αμπαλους ? Ουτε εγω παιζω για να γινω ανεπιθυμητος και δεν με νοιαζει κιολας τι πιστευει καποιος για μενα απο την στιγμη που δεν τον ξερω! Αλλα ρε παιδια δεν γινεται να το κανετε και να μην το δεχεστε...χαλαρωστε λιγο! Και ισως ξαναλεω ΙΣΩΣ καποιοι απο εσας αδικα να δεχθηκαν τις επιθεσεις γιατι δεν το κανανε ποτε αλλα απο την στιγμη που βρισκεστε στην αντιπαλη υπερ και οταν το κανανε οι δικοι σας δεν μιλουσατε δεν εχετε δικαιωμα να παραπονιεστε τωρα...ΑΠΛΟ!

Οσο για τον ιπποκρατη :

Αγαπητε ιπποκρατη παρακολουθησα προσεκτικα το ποστ σου γιατι με συγκινησε...δειχνεις πραγματικα ποσο ενεργος ειμαι! Ομως παρατηρησα κατι...ΟΥΔΕΜΙΑ επιθεση μου που δειχνεις δεν ειναι στην ιδια πολη σου...Ασε με λοιπον να σου παρουσιασω ενα καινουργιο ορο του γκρεπολισ το λεγομενο "ΛΙΜΑΝΙ"

Τι εννοουμε λοιπον οταν λεμε παιρνω λιμανι απο εναν παικτη..Αυτο που εννοουμε ειναι οτι στελνω μια επιθεση με οσο το δυνατον λιγοτερα στρατευματα ξηρας(ειτε πεζικα ειτε πτηνα αν ειναι σε αλλο νησι) για να δω τι εχει στην πολη του ο αντιπαλος απο λιμανι(και αν μπορεσω και υπολογισω απο το τειχος και τα μεταφορικα που θα δω ισως να ξερω και τι εχει και απο ξηρας)!

Σας ευχαριστω πολυ για την προσοχη σας! Το μαθημα τελειωσε...παραδιδονται και ιδιαιτερα για οποιον θελει!
smiley_emoticons_steckenpferd.gif
 

DeletedUser15292

Guest
Πριν είπες ότι με είδες να βαράω χωρίς λόγο και τώρα λες ότι το έκαναν μοντέλα και άλλοι δικοί μου.Ε μην με μπερδεύεις.Και επειδή είμαι σε μία συμμαχία δεν σημαίνει πως ότι πιστεύει ο καθένας ο άλλος το υιοθετεί άκριτα..Μην μπερδεύεσαι..Δεν είπα εγώ να σε νοιάξει το ότι γίνεσαι ανεπιθύμητος,απλά σου είπα πως φαίνεσαι στα μάτια μου.Αν είσαι κανένας Ε από τον Athena πες το μην ντρέπεσαι..Ας βγει και κανένας Ε να μιλήσει με αυτά που λέτε,γιατί παίζουν σίγουρα στον σέρβερ στην συμμαχία σας(το έχετε παραδεχθεί άλλωστε).Αφού παίζουν λοιπόν είστε όλοι ένα κράμα Ε-ΑΜΠΑΛΟΙ...Με τα λεγόμενά σου πάντα...
 

DeletedUser16056

Guest
Κατι για το οποιο οταν το ειχα κανει ειχα φαει αξια μπαν...και δεν μιλησα καθολου...εσεις γιατι κλαιτε ?

Με ειδες εμενα να κλαιω πουθενα? Την αλλη μερα εσυ ησουν που μου εστειλες μνμ στο παιχνιδι γιατι εχασες μια πολη απο εμενα κ ελεγες no lifer κ τετοια... Δεν νομιζω να ασχοληθηκα ποτε με καποιον αντιπαλο δεν συνηθιζω να στελνω μνματα ουτε να κανω ψυχολογικο πολεμο αν δεν μου κανουν.
 

DeletedUser13798

Guest
Πριν είπες ότι με είδες να βαράω χωρίς λόγο και τώρα λες ότι το έκαναν μοντέλα και άλλοι δικοί μου.Ε μην με μπερδεύεις.Και επειδή είμαι σε μία συμμαχία δεν σημαίνει πως ότι πιστεύει ο καθένας ο άλλος το υιοθετεί άκριτα..Μην μπερδεύεσαι..Δεν είπα εγώ να σε νοιάξει το ότι γίνεσαι ανεπιθύμητος,απλά σου είπα πως φαίνεσαι στα μάτια μου.Αν είσαι κανένας Ε από τον Athena πες το μην ντρέπεσαι..Ας βγει και κανένας Ε να μιλήσει με αυτά που λέτε,γιατί παίζουν σίγουρα στον σέρβερ στην συμμαχία σας(το έχετε παραδεχθεί άλλωστε).Αφού παίζουν λοιπόν είστε όλοι ένα κράμα Ε-ΑΜΠΑΛΟΙ...Με τα λεγόμενά σου πάντα...

Το οτι βαρουσαν μοντελα και αλλοι δικοι σου δεν σημαινει οτι δεν το εκανες και εσυ...το εκανες και εσυ! Και το ξερεις! Δεν επαιξα Ε οχι...αλλα οποιος θελει ψαχνει να δει φαντασματα...Και εσυ ανεπιθυμητος φαινεσαι στα ματια μου...τι να κανουμε τωρα? Να βαλουμε τα γατια μας να κλαινε ?
 

DeletedUser9766

Guest
ωπα γερο για ποια εξεδρα λες?
μπαλα παιζουμε εντος και εκτος και σας εχουμε απο το 10λεπτο για τη φυσουνα με πληρωμενο διαιτητη...
να ξερετε οτι το μονο κινητρο για να κερδισουμε σαυτο τον κοσμο ηταν η βλακεια σας που δεν εχει ορια...αλλωστε σε οποιον κοσμο μπουμε νικαμε και εχουμε το απολυτο οπως θα συμβει και εδω αλλα....1 2 3...λες...νταξει ρε φιλε...ο αλλος θα βαρεθει να τρωει φαπες...να χανει...αλλα εσεις εκει...και το κακο ειναι οτι παιρνετε και νεα μελη στο λαιμο σας και νεες συμμαχιες που πιστευουν τα ψεμματα σας, τρωνε τις φαπες, στο τελος του κοσμου βλεπουν την καθαρη αληθεια και μενουν με παγωτο κρικρι να απορουνε τι ΓΚΕΝΕΝ ΤΩΡΑ
οι μισοι δεν παιζουν καν μαζι σας(ονοματα δεν λεω ξερετε εσεις) οι αλλοι μισοι παιζουν ειτε επειδη για καποιο λογο δεν προλαβαμε σε κανεναν κοσμο ακομη να φτασουμε στα νησια τους και να τους αφανισουμε ειτε επειδη ειναι iq ραδικιου και νομιζουν οτι στον νεο κοσμο θα μας νικησετε...χαχαχαχα ποσο καραμελα ποια στο στομα?
και μη ξεχνας οτι εισαι απο αυτους που στον Ταυ μας εδωσαν συγχαρητηρια και αναγνωρισαν την υπεροχη μας και την ανωτεροτητα μας σαυτο το παιχνιδι...βεβαια ξερω...κανεις απο τους δικους σας δεν τα ξερει αυτα(τους καινουριους) γιατι δεν σας βολευει να ξερουν την αληθεια...μερικοι βεβαια επειδη επαιξαν μαζι μας σε αλλους κοσμους τα παρατησαν και παιζουν τα ακκαουντ τωρα αλλοι που θα καταλαβουν τι ειστε εν καιρω(αν δεν εχουν καταλαβει ηδη)
οσο για τα του θεματος....εμεις ειμαστε αυτοι που ανακαλυψαν αυτο και αποτι ειδες σταματησαμε απτη στιγμη που δεχεται ποινες...απλα μην ασχολειστε και τελειωνετε...
Ιασωνακο απο λαμδα και εψιλον παιζουμε τι θα κανουμε τωρα ιστορικη αναδρομη ποιος ειναι παλιοτερος?
 

DeletedUser13798

Guest
Με ειδες εμενα να κλαιω πουθενα? Την αλλη μερα εσυ ησουν που μου εστειλες μνμ στο παιχνιδι γιατι εχασες μια πολη απο εμενα κ ελεγες no lifer κ τετοια... Δεν νομιζω να ασχοληθηκα ποτε με καποιον αντιπαλο δεν συνηθιζω να στελνω μνματα ουτε να κανω ψυχολογικο πολεμο αν δεν μου κανουν.

Οταν λεω εσεις εννοω την υπερ σας...απο την στιγμη που βγηκες εδω περα και μιλας για να υπερασπιστεις το αδικο κατα τα λεγομενα σας μπαν κλαιγεσαι και εσυ! Δεν ειδα τετοια ευαισθησια ομως οταν για τον ιδιο λογο φαγαμε εμεις μπαν...και χωρις σχετικες προειδοποιησεις...αλλα δεν βαριεσαι ρε αδερφε...οι ωμεγα παντα αδικουνται μωρε...και τους αντιπαλους τους τους βοηθανε θεοι και δαιμονες...ΧΑΧΑΧΑ
 

DeletedUser9394

Guest
ιπποκράτη σε έσβησα από το skype για το λόγο ότι συνεχίζεις να πιστεύεις στα ψέματα σου,είναι αρρώστια αυτό να το κοιτάξεις,
όσο για τον πάρτα πήγα να κάνω like αλλα νόμιζα ταυτόχρονα θα έκανα k σχολιασμό στο like γιατί δεν έχω ξανακάνει k αυτός απλά με έβρισε στο skype k μου έδειξε ποιος τελικά είναι,το πρόβλημα σας είναι όμως ότι τα ψέματα σας τα πιστέψατε k αυτό θα είναι πρόβλημα στην ζωή σας.
χαιρετίσματα από έψιλον.
 

DeletedUser16056

Guest
Οταν λεω εσεις εννοω την υπερ σας...απο την στιγμη που βγηκες εδω περα και μιλας για να υπερασπιστεις το αδικο κατα τα λεγομενα σας μπαν κλαιγεσαι και εσυ! Δεν ειδα τετοια ευαισθησια ομως οταν για τον ιδιο λογο φαγαμε εμεις μπαν...και χωρις σχετικες προειδοποιησεις...αλλα δεν βαριεσαι ρε αδερφε...οι ωμεγα παντα αδικουνται μωρε...και τους αντιπαλους τους τους βοηθανε θεοι και δαιμονες...ΧΑΧΑΧΑ

Καταρχην εγω δεν εκανα ποτε επιθεσεις ακυρωσεις αν δεν μου εκαναν. Κατα δευτερον οταν ο ενας διαχειριστης λεει οτι επιτρεπεται κ ο αλλος κανει μπαν ειναι λογικο πιστευω να το γραψω στο φορουμ.
Τριτον δεν με νοιαζει οι υπερ οι αρχηγοι ουτε κανεις, εγω βλεπω παιχτες. Παραδειγμα χτες μιλαγα με τον g.kakos απο αμπαλους και ειναι μια χαρα παιδι. Το αν ειναι καποιος <<βρωμικος>> παιχτης σε μια συμμαχια δεν κανει ολη την συμμαχια βρωμικη. Απο εκει κ περα το ποστ εγινε για το μπαν αλλα ο καθενας αρχισε να γραφει το μακρυ του κ το κοντο του.
Οσον αφορα το οτι ωμεγα αδικουνται που εγραψες να σου θυμισω οτι ο διονυσης πηγε κ εσβησε τον λογαριασμο του κ μας λεγατε οτι τον χακαραμε εμεις.
Αλλα οπως κιαν εχει δεν θα συνεχισω την κουβεντα στο φορουμ γιατι δεν βγαζει καπου. Ο καθενας εχει το δικο του μυαλο κ το δικο του ηθος και απο αποψεις κλασικα ο καθενας την δικια του.
Ρωτας αν αυτο που βλεπεις ειναι μαυρο η ασπρο κ σου απανταει ο αλλος οτι του αρεσει η βυσιναδα... Καπως ετσι παει η κουβεντα αυτη την στιγμη.
Καλη συνεχεια.
 

DeletedUser11161

Guest
40f3bb1464914910bd99e52d8d83ff15.png
ναι εγινε..μπαν ειχα φαει..οχι οτι ειχα κλεισει διακοπτες ολο το πρωι..
τελος παντων με κουρασατε..

παω να κανω επιθεση-ακυρωση στον μπουρνέ
smiley_emoticons_hecheln.gif
 

Zaitsev

Community Manager
Η ομάδα του Grepolis
Απάντηση για την τιμωρία θα σας δοθεί στο κέντρο υποστήριξης. Όπως αναφέρεται και στους κανόνες δεν επιτρέπεται η συζήτηση και η αναφορά μηνυμάτων από το κέντρο υποστήριξης εδώ.

Το παρόν θέμα κλειδώνει.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή