[ΕΡΩΤΗΣΗ] Γραφεία Innogames Ελλάδα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser10796
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser10796

Guest
Θέλω να πάω να κάνω παράπονα προσωπικά σε κάποιον γιατί βαρέθηκα τις έτοιμες απαντήσεις από τα ρομποτάκια της διαχείρισης.Υπάρχουν γραφεία της Innogames στην Ελλάδα;Εδώ και καιρό το σκέφτομαι να τους πω 2-3 λογάκια εκεί.Αν δεν έχει εδώ και έχει μόνο Γερμανία πάλι δεν έχω πρόβλημα.Εγώ και κάτι φίλοι μου είμαστε διατεθιμένοι να κάνουμε ταξίδι μέχρι εκεί να τους μιλήσουμε...ΜΟΝΟ ΛΟΓΙΑ;).Τώρα αν πέσει και καμιά μπουνιά δεν ξέρω....Χαχαχαχαχα
 

DeletedUser16151

Guest
Η υποστηριξη ειναι η πλεον ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΗ.
Σου απαντανε οποτε το θυμηθουν και σε οτι γουσταρουν. Αποφευγουν να δινουν πραγματικες εξηγησεις σε ερωτηματα και το 99% των απαντησεων ειναι οπως τα περιγραφει ο φιλος πιο πανω, δλδ ''έτοιμες απαντήσεις από τα ρομποτάκια της διαχείρισης''.
Καλυτερα το κομματι της υποστηριξης να κλεισει αφου μονο υποστηριξη δεν ειναι.
Οι περισσοτεροι παικτες με τους οποιους μιλαω εχουν και αυτοι παρομοια παραπονα. Δεν μπορει να ειναι τυχαιο.
 

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis
Υπάρχουν γραφεία της Innogames στην Ελλάδα;Εδώ και καιρό το σκέφτομαι να τους πω 2-3 λογάκια εκεί.Αν δεν έχει εδώ και έχει μόνο Γερμανία πάλι δεν έχω πρόβλημα.
Τα γραφεία της ιδιοκτήτριας εταιρείας μπορείτε να τα βρείτε εδώ.
Εγώ και κάτι φίλοι μου είμαστε διατεθιμένοι να κάνουμε ταξίδι μέχρι εκεί να τους μιλήσουμε...
Σας ευχόμαστε να έχετε ένα άνετο και καλό ταξίδι!
 

DeletedUser10796

Guest
Απαντώ ύστερα από έναν μήνα και 3 μέρες περίπου ;).....Ναι έκλεισα εισιτήρια για 16 Φεβρουαρίου.Θα κάνουμε τον γύρο της Γερμανίας.Ευχαριστώ.
 

knightmaregr

Team Leader
Η ομάδα του Grepolis
Όταν γυρίσετε να μας γράψετε τις εντυπώσεις σας και τραβήξτε και καμία φωτό, έτσι για την ανάμνηση :p
 
Κορυφή