Πρόβλημα στο παζάρι στον κόσμο Achilles

ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ IV

Ξιφομάχος
καλημέρα σας. έχω ένα πρόβλημα στο παζάρι στον κόσμο achilles που περιγράφω στη συνέχεια με την χρήση της φόρμας

Κόσμος:Achilles
Όνομα στο παιχνίδι: ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ IV
Ελέγξατε την λίστα με τα bugs;: ναι
Κάνατε διαγραφή cache;: ναι
Έχετε Δοκιμάσει διαφορετικό υπολογιστή;: όχι
Έχετε δοκιμάσει διαφορετική σύνδεση;: ναι
Κανονική έκδοση του παιχνιδιού ή έκδοση κινητού: Κανονική
Browser και έκδοση:crome και edge
Ανάλυση του προβλήματος: Στο παζάρι δεν μου δίνει τη δυνατότητα για εμπόριο υλών παρά μόνο με τη χρήση χρυσού. Ενώ στους άλλους κόσμους ανοίγει στο παράθυρο παζαριού τις τέσσερις σελίδες (Ανταλλαγή Χρυσού, προσφορές άλλων, δικές σου προσφορές και δημιουργία προσφοράς) στον achilles μου εμφανίζει αποκλειστικά την σελίδα ανταλλαγή χρυσού. Με αυτόν τον τρόπο δεν μπορώ να δημιουργήσω προσφορα. Στην mobile έκδοση το πρόβλημα δεν υπάρχει
Πόσο συχνά το συναντάτε;:Συνέχεια από σήμερα 19/12/2021 το πρωί.

Αν υπάρχει ευχέρεια το ρίχνετε μια ματιά. Σας ευχαριστώ πολύ εκ των προτέρων.

 

GiorgosGate4

Ξιφομάχος
ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΔΝ ΕΙΝΑΙ ΜΟΝΟ ΣΤΟ ΠΑΖΑΡΙ ΦΙΛΕ ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΖΕΙΣ ΑΚΟΜΑ ΑΧΙΛΕΑ...
 

Ellippo

Μέδουσα
Μια χαρά είναι ο Αχιλλέας.
Προσδιόρισε μας το μια χαρά φίλε μου.

Ένας κόσμος χωρίς δράση που οι περισσότεροι έχουν τόσο μεγάλους λογαριασμούς που τους κοιτάνε 1-2 φορές την ημέρα, όλες σχεδόν οι συμμαχίες κρατάνε χεράκι μεταξύ τους και το 90% των παικτών που ασχολούνται ακόμα εκεί έχουν μείνει πολλά χρόνια πίσω στο παιχνίδι. Για αυτό όποτε μπαίνουν σε κανονικό κόσμο τρώνε ξύλο τον πρώτο μήνα και εξαφανίζονται.
 
  • Like
Αντιδράσεις: fantas

OSCAR07

Trial Game Admin
Νομίζω την απάντηση την έδωσες σχεδόν μόνος σου. Εσύ θες να παίζεις ενεργά, να χάνεις τον ύπνο σου, να ξοδεύεις αρκετό χρυσό (το οποίο δεν το λέω καθόλου κακοπροαίρετα...τις λίγες φορές που μπήκα σε νέο κόσμο χάλασα χρυσό όχι μόνο για τους διαχειριστές αλλά και για κόψιμο πόλης κλπ) να χτίζεις και να στρατολογείς πολύ γρήγορα και να επιτίθεσαι καθημερινά πολλές φορές. Όλα αυτά είναι φυσιολογικά και αποδεκτά. Υπάρχει όμως και μια μερίδα παικτών που θέλουν όπως είπες να μπαίνουν 1-2 φορές την ημέρα και αν, να έχουν πολλές συνθήκες και γενικά να είναι σε ένα πιο ήρεμο καθεστώς. Επομένως για αυτούς τους παίκτες μια χαρά είναι και ο Αχιλλέας φίλε μου. Και για να απαντήσω σε προσωπικό επίπεδο, ξύλο δεν έχω φάει σε νέους κόσμους όμως οφείλω να παραδεχτώ ότι ο απαιτούμενος χρόνος ενασχόλησης είναι αρκετά μεγάλος κάτι το οποίο με ζορίζει ιδιαίτερα και με κουράζει πάνω στο 2μήνο. Στον Αχιλλέα δεν θα ανοίξω για 3 μέρες το παιχνίδι θα φάει ένας σύμμαχος μου Αποικιακό ή και εγώ θα μου κάνει ή θα του κάνω μια κλήση να μπούμε, θα το σπάσουμε και θα ξανά βγω...Ναι θα παίξω και ενεργά καίγοντας 20.000 φάρους και ξανά φτιάχνοντας τους σε 7 μέρες ξενυχτώντας έως τις 6 το πρωί για να βάλω ΑΣ σε πόλη με 5 6 7 χιλιάδες διήρεις, όταν ,εγώ και μόνο εγώ το θελήσω. Διότι, πολύ απλά είμαι εγώ ο κυρίαρχος του παιχνιδιού μου και όχι ο server(επίσης καθόλου κακοπροαίρετο...μπορεί να είσαι στην τοπ συμμαχία ή στην χειρότερη συμμαχία αλλά και στις δυο περιπτώσεις είτε για να επιτεθείς είτε για να αμυνθείς πας με τον ρυθμό του server αλλιώς χάνεσαι). Επομένως, είναι υποκειμενικό για τον καθένα σε ποιον κόσμο του αρέσει να παίζει και ευχαριστούμε την εταιρία που διατηρεί έναν server και για αυτή την μερίδα παικτών παρόλο που μπορεί να είναι λιγότερο επικερδής σε σχέση με άλλους.
 
Τελευταία επεξεργασία:
Κορυφή