Ξεκατινιαζματα

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18674
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18674

Guest
Βγάλτε τα εσωψυχα σας μικρή γκρεπολιστες
 

DeletedUser18674

Guest
Ούτε ο χρυσός ούτε τα μποτ χαλάνε το παιχνίδι ( τα μποτ τιμωρούνται) ο χρυσός ποτέ δεν φτάνει.. ο ίδιος μας ο εαυτός χαλάει το παιχνίδι μάθετε να σέβεστε τους αντιπάλους να μην εύχεστε ο ένας στον άλλο καρκίνους κ ευχαριστηθητε το παιχνίδι
 

DeletedUser15076

Guest
παμε πυξιδα στον βαψομαλλια τον φοργκιβεν ολοι!
Oλε ολε ολε ! αν εχεις τα balls ελα καντο brother τοσο καιρο τι περιμενετε 5 ατομα ειμαστε και ακομα πολη δεν χανω ειστε 200 ατομα αντε ισως τωρα που θα παρετε το 20% επιθεση ξεκινησετε καμια ομαδικη οπως τις πρωτες μερες που ειχε δραση γιατι τωρα μονο σπαστικα σεισμους/κεραυνους σε ολες τις πολοις μου ξερετε να κανετε ανα 40 λεπτα... που thats cool μεσα ειμαι οτι κατεδαφηζετε χτιζετε 6αρης ειναι τωρα και εκτος να με πετυχετε και να πεσει και λιγο το τειχος θα κοπει οπως εχει δειξει η ιστορια :)
μακαρι να ειχαν τα balls ατομα σαν εσενα ρε δικαστη να ετρωγα κανα σπαθακι οπως παλια ωραιες εποχες να τα περνετε ολα στο χερι και να με γεμιζετε δικαιοματα και ποντους..... παμε πυξιδα στον FORG1V3N !!!!!!!!
 

DeletedUser6640

Guest
Ήθελες κ κορόνα απατεώνα....
Κάτσε τώρα στο παλούκι..
 

DeletedUser8130

Guest
for...τι εγινε που εισαι ? δεν σε βλεπω πήγες για μπάνια? έδωσες λογαριασμό? έχεις δουλειά? έπαθες λάστιχο? πήρα φωτιά ο στάβλος και κινδυνεύει η λόλα?
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
παμε πυξιδα στον FORG1V3N !!!!!!!!

e31aedc817


Request granted
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser15076

Guest
αρχηκα Τιμαζ πυξιδα δεν εφαγα απλα τιλταρα με καποια εσωτερικα θεματα και πατησα και κουμπι επδ δεν μου πολυ αρεση η πολιορκια και επδ δεν εχω και τον χρονο για πολιορκια και γκρεπολης πλεον...
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15076

Guest
Αφαιρέθηκαν προσωπικά δεδομένα άλλου χρήστη
for...τι εγινε που εισαι ? δεν σε βλεπω πήγες για μπάνια? έδωσες λογαριασμό? έχεις δουλειά? έπαθες λάστιχο? πήρα φωτιά ο στάβλος και κινδυνεύει η λόλα?
πασα μου ομορφε ειναι καλοκαιρακι δεν θα κατσω κλεισμενος στο σπιτι ολη μερα για να παιζω γκρεπολης....ουτε να καθομε να ριχνω χρημα για να σας γλενταω το εκανα τοσο καιρο τον λογαργιασμο δεν τον εχω εγω πλεον..... και δεν με νοιαζει το τι γινετε..... απο την στιγμη που πατησαν ολοι διακοπες / φαντασματα.... το οτι εχετε τοσο κομπλεξ που σας γλενταγα τοσο καιρο και που "χερεστε" τωρα που ειστε 200 ατομα και ειμαστε 10.... γιατι 10 ατομα ειμαστε χωρις διακοπες που περιμενατε να τελιωσει το μπονους αμυνας για να ερθετε που ριχνετε σεισμους ανα 40 λεπτα σε ολες τις πολοις και σπαστικα καθε μερα εδω και 1 εβδομαδα επδ δεν μπορειτε να κανετε κατι αλλο για πιο πραγμα μιλας μπραβο σου... σου χαρησαν τον κοσμο.... να κατσω να το παλεψω με 10 ατομα εναντια σε 200 δεν γινετε οσο καλος παιχτης και να εισαι σε εξεγερση..... ουτε να σπαταλισω λευτα για ενα νεκρο σερβερ θελω.... οποτε μπραβο σας 200 ατομα νικησατε 10 ατομα που τοσο καιρο σας γλενταγαν χαχα αντε τα φιλια μου και καλα μπανακια και καλο καλοκαιρι...

υ.γ. μου στειλαν μνματα οτι γραφετε για εμενα ξανα στο φορουμ και ειπα να απαντησω αλλα αλλο χρονο για νουμπαδες σαν εσας δεν θα σπαταλισω... θα τα ξανα πουμε μελλοντικα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

SmokeOsan

Μινώταυρος
παιδια μην ασχολειστε
αυτος θα μας εκανε
θα μας ξεφτιλιζε
θα γυριζε την πορεια του σερβερ
θα μας επαιζε μπαλα με σφηνες μονος του
θα μας εκανε παιδια
θα θα θα θα θα θα πιο πολλα και απο πολιτικο

παρακαλαγε να του κανουμε ομαδικη να τα παρουμε χερι οπως λεει πιο πανω
παρακαλαγε να τον βαρεσουμε να μας γλεντησει
ε μια μερα του βαρεσαμε μια ομαδικη και το παρατησε
διψηφιες οι πολεις και συνεχιζουμε
ξαφνικα δεν εχει χρονο ξαφνικα δεν εχει ορεξη ξαφνικα δεν εχει και τον λογαριασμο
παει ο παικτης με τα 1000 γρηγορα μονιμες σε ολες τις πολεις
αντεξε οσο ειχε το συν 15% στην αμυνα και 1500 αμυντικες απο πισω να τον καλυπτουν
ηθελε να βγει και μπροστα να μας μαθει το παιχνιδι
ο αυτοαποκαλουμενος "καλυτερος παικτης του σερβερ"

στο τελος θα γινει ναυτικος με μια πυξιδα στο χερι.
 

DeletedUser8130

Guest
εσύ δεν έφυγες για να πας σε μια συμμαχία καλύτερη που θα σε πρόσεχαν και θα σε υποστήριζαν μέχρι τέλους ? ε μικρό κομπλεξικό μου αγόρι? που είναι βρε όλοι που πήγαν? κάτσε να μας γλεντήσεις λίγο ακόμα... μπες να δει η πυξίδα που θα σε βγάλει... σε καμια ΓΑΔΑ σε βλέπω για χρήση προσωπικών δεδομένων....
 

DeletedUser8563

Guest
εχει τιλτάρει το μυαλό σου φοργκιβεν.. εσύ δε μας έλεγες θα μείνεις μέχρι τέλους να μας σφηνώνεις?? σε εκαναν και αρχηγο του γλυκου νερού...

όσο για τους άλλους κόσμους που λες, θα έχει πλακα αν μπεις με το ίδιο nickname.. προς το παρόν όμως ρουφα αποικιακα και μη μιλας..
 

DeletedUser15076

Guest
αρχηκα οταν τα ελεγα αυτα δεν ειχαν μπει διακοπες ολη η συμμαχια ειχα καποια ατομα που πιστευα θα παιξουν που στην τελικη το παρατησαν και ειναι αδιαφοροι και ημη ενεργοι και αλλοι που πατησαν διακοπες.... και αλλου που ειχαν πει θα γυρισουν μεχρι την προηγουμενη εβδομαδα και δεν γυρισε κανενας....... συνεχιστε να χερεστε νουμπακια μου..... το ειχα πει και στον σμοκε οτι σας γλενταω και δεν με ακουμπατε οταν θα μεινουμε 10 ατομα θα με βαρεσετε και μου ελεγε εε ναι να ερθουμε σε εσενα για πιο λογο αφου εισαι μεσα και μπαζωμενος και και και.... παμε στους αλλους που ειναι ευκολοι στοχοι οποτε λογικο τωρα που εχετε +20% μπονους επιθεσης και εμεις 0% μπονους αμυνας να ξεκινησετε σαν 200 ατομα και να γλεντισετε μια συμμαχια 10 ατομων που ουτε οι 5 δεν παιζουν φουλ ενεργα.... σας αφηνω να το χαριτε σταματαω να ασχολουμε συνεχιστε να λετε τα δικα σας παιδια μου <3 εγω οπου σας βρω ξερετε τι θα περνετε το μακριτερο <3 φιλακια και καλα μπανια


υ.γ οσο για εσενα σμοκε πιο δυπροσοπο κομπλεξικο παιδακι δεν εχω γνωρισει ... λεγε τα δικα σου δικε μου και πριν το εβεντ δεν εβλεπα να ερχεστε οποτε ερχοσασταν χερι τα περνατε.... εγω το ειχα πει οτι αφου δεν γυρισαν αυτοι που ηταν να γυιροσυν και που μπηκαν και αλλοι σε διακοπες δεν υπηρχε λογος να το συνεχισω....οποτε σκασε αφου δεν ξερεις αντε φιλια
 

DeletedUser8563

Guest
πολυ τιλτ μιλάμε.. απο χαπια μέχρι ηλεκτροσοκ..
 

SmokeOsan

Μινώταυρος
εγω ειμαι αυτος που σε εχει κανει να μην ξερεις τι λες
που σου εξηγουσα τι σφαλιαρα θα πεσει στο σερβερ και οτι εισαι ενας πουθενας
μεγαλο στομα ειχες καλυτερε παιχτη
απο σενα αυτο που θα παιρνουμε παντα ειναι πολλα μεταφορικα και πολλες πολεις
τιμη μου και καμαρι μου να με λες κομπλεξικο
τη ρουφιανια την αγαπησαν πολλοι τον ρουφιανο ομως κανενας αρα μικρε μου ρουφιανε το οτι σε ποναω με κανει χαρουμενο
πινω τα δακρια σου στην υγεια σου
εχω γεμισει ποτηρια για ολη τη συμμαχια με τοσο κλαμα
 
Κορυφή