ΩΡΑΙΑ ΜΑΧΗ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser15076

Guest
οσοι ηθελα να τα δουν τα ειδαν :) συνεχιστε και θα βγουν κιαλα στην φορα καταλαβες νικολακη??
 

DeletedUser18163

Guest
κάτω ο περσέας69.

Μην φοβάστε, μιλήστε εναντίων του μεγαλύτερου κωλοτούμπα των τελευταίων κόσμων
 

DeletedUser8130

Guest
οσοι ηθελα να τα δουν τα ειδαν :) συνεχιστε και θα βγουν κιαλα στην φορα καταλαβες νικολακη??
πέστα αγόρι μου μαζί σου..... τα γράφεις πολύ ωραία σκέφτηκες πότε να γίνεις συγγραφέας ? μυθιστοριογραφος σου ταιριάζει νομίζω μια χαρά
 

PrimaLinea12

Οπλίτης
ο κατσαρος ειναι ο ποιο εξυπνος παικτης στην ελλαδα χωρις ειρωνια...μπαινει σε καθε κοσμο προσπαθει να παιξει της πρωτες 30 μερες βλεπει οτι δεν τον περνει και παει στον επομενο!!
ΥΓ.
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΝΑΡΚΩΤΙΚΑ
 

DeletedUser18163

Guest
Εγινε ρεεε, μαζι σου
d2b2b8bc42
 

PrimaLinea12

Οπλίτης
ΚΑΤΣΑΡΟΣ ΜΟΝΟ ΡΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕΕ ΟΠΩΣ ΕΙΧΕΣ ΠΕΙ ΚΑΙ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΣΜΟ ΣΕ ΚΥΚΛΙΚΟ ΣΕ 120 ΑΤΟΜΑ ΟΤΙ ΕΙΣΑΙ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΕΔΩ ΣΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΜΑΛΛΟΝ ΕΙΣΑΙ Η ΑΔΕΡΦΗ ΜΑΣ !!!
ΚΑΤΩ Ο ΚΑΤΣΑΡΟΣ Η ΚΑΙ ΠΑΝΩ ΟΠΟΥ ΤΟΝ ΒΟΛΕΥΕΙ
ΚΑΙ ΚΑΤΩ Ο ΠΕΡΣΕΑΣ
 

PrimaLinea12

Οπλίτης
Κλοουν ποιος ειναι?? αυτος που στελνει σε ατομα 50 χρονών οτι ειναι ο πατερας τους επειδη νικησε ενα παιχνιδι ??η αυτος που παρακαλαγε για ανακωχή επειδη τα μουτρα του ειχαν γέμιση μια ασπρη κολλώδες υφή ?


ΥΓ ΠΑΜΕ ΛΙΓΟ ΔΡΑΜΑ ΜΗΝ ΠΕΦΤΕΙ ΤΟ ΦΟΡΟΥΜ ΤΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΑ
 

DeletedUser18163

Guest
Δεν ξέρω ποιος είσαι, το όνομά σου έχω δει μόνο στον Ζάκυνθο που μπήκα να παίξω και όταν άρχισε να φεύγει η παρέα μου, έδωσα τις πόλεις στην συμμαχία μου και την έκανα με ελαφρά. Αργότερα που σταμάτησαν και οι υπόλοιποι, έσπασαν πολλοί πυρήνες λόγω ανενεργών και παικτών που δεν ενδιαφέρονταν πια για τον κόσμο. Μπήκα λοιπόν ξανά στον κόσμο μπας και σώσω κάτι για 2-3 παιδιά που ήταν ακόμα μέσα, και ρώτησα αν υπάρχει περίπτωση ανακωχής 24 ωρών μέχρι να μαζευτούν λίγο οι πόλεις (κάτω ο περσέας).

όσο για το κυκλικό του μυόνια χεχε μην ξύνεις πληγές, έφαγα το κράξιμο και καλώς ή κακώς έμαθα χεχε :p

κάτω ο περσέας
 

DeletedUser18665

Guest
Οι υπόλοιποι θα κοιμηθούνε για σένα δεν ξέρω,,,,, μπεεεε
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή