ΩΡΑΙΑ ΜΑΧΗ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

-katsaridas.o.original-

Μινώταυρος
πονας πολυ εσυ μικρη μου κατσαριδα???? προσεχε γιατι φοραω μεγαλο νουμερο 46 μην λες πολλα
Αν πονάω λέει;;; Πονάω υπερβολικά είναι η αλήθεια, μιας και χάσαμε τον κορυφαίο παίχτη του grepolis... χαχαχαχα έχεις πολύ πλάκα. Πότε με το καλό έρχεται η σειρά σου για διακοπές; Αααα ξέχασα εσύ δεν πρόκειται να βγεις διακοπές ή αν αρχίσουν οι μαζικές επιθέσεις θα κάνεις πάλι κωλοτούμπα;;;
 

ΣΤΑ 4

Μινώταυρος
Φιλακια στα κωλομαγουλακια forg1ven. Η ντεκαπαζ ειναι για τις αδερφες.... κοιτα μην καταληξεις σαν κι εμενα ΣΤΑ 4
 

DeletedUser8130

Guest
χερομε που ξερεις τι εισαι και τα πας καλα με τον εαυτο σου.... οπως χερομε και με τον εαυτο μου που ξερω πως ειμαι και τα παω καλα με μενα το οτι οταν ημουν 16-18 χρονον ειχα βαψει τα μαλια μου μπλε και ξανθα αν εσυ το θεωρεις αυτο π.....στριλικι τι να σου πω.....
ηταν η τρελα της εφηβιας που μου βγηκε με την μουσικη που ακουγα και με τα βιοματα που ειχα να κανω αυτην την τρελα στο μαλλι μου που τοτε με εκφραζε και πιστεψεμε αυτο το 4μηνο (2μηνο μπλε/2μηνο ξανθο) ειχα περισσοτερα κοριτσακια με αυτα τα μαλλια απο οσα ειχες εσυ σε ολη σου την εφηβια και προεφηβια καθε μερα και απο αλλη γιατι γουσταραν το διαφορετικο και ψαροναν χωρις λογο.....φαντασου που εχουμε καταντηση σαν κοινωνια...... ο ενας να περναει την φαση του και να βαφη μαλλι γιατι τον εκφραζη με την core μουσικη που ακουει και με τα βιοματα κλπ και οι αλλες να τρεχουν απο πισω του....... και εχεις τωρα τον 40αρη 50αρη να σου λεει θα γινεις αδερφη η σου βαζει ονοματα πολεων βαψε μαλι / κανε ανταβια και τετοια....... αχ ρε πασα μου εσυ στην ηλικια σου αφηνες χετη φοραγες ελεινα ρουχα που τοτε ηταν η μοδα σου που δεν στην κατακρινω ο καθενας κανει οτι αγαπαει εγω τουλαχιστον κανω οτι θελω στι ζωη μου χωρις να φοβαμε την κοινονια η τους γονοις μου γιατι εσυ ουτε ταττοο ουτε σκουλαρικι δεν παιζει να ειχες θα σε βλεπαν οι γονοις σου τοτε και θα ειχε παντοφλα χαχα
και μπορω να σου πω οτι δεν εχω μετανιωσει που εβαψα το μαλλι μου ισα ισα το γουσταρω και γουσταρω που το εκανα τοτε και δεν μου βγηκε η τρελα στα 30 η στα 40 να το κανω..... οπως θα βγουν αν δεν εχουν βγει καποια αποθημενα σου εσενα που δεν ειχες κανει και τα κανεις τωρα....γιατι πιστεψεμε ολοι μας εχουμε καποια αποθημενα που αν δεν τα κανεις μικρος θα τα κανεις μεγαλυτερος........
και πολυ ασχοληθηκα με εσας καλο σας βραδυ δεν ξανα απανταω σε μνματα που ειναι αισχρα η απλα ειναι για να μου την πουνε θα τα προσπερναω συνεχιστε να ασχοληστε και να σας ποναει τοσος καιρος περασε και ακομα με εμενα ασχοληστε φανταστητε ποσο καλος παιχτης ημουν ποσο σας ενοχλησε και ποσο σας πονεσε γιατι αν δεν ηταν τιποτα απο ολα αυτα και ημουν ενας αδιαφορος παιχτης θα ηταν και στα ..... σας αλλα συνεχιστε να κραζετε ο κοσμος τα βλεπει και ξερει πως μου δεινετε αξια με αυτα που κανετε οποτε γουσταρω συνεχιστε και βαλτε ολες τις πολοις σας με ονομα φοργκιβεν οπως κανετε και με το να βαζετε ονοματα που πανε για μενα συνεχιστε να στελνετε ομαδικα στην συμμαχια μου μια ο ρεδαρμυ μια ο δρακος κλπ κλπ συνεχιστε να μιλατε για εμενα στις κλησης και να με ψαχνετε να τα λεμε στο σκυπε χααχαχα συνεχιστε να τρωγεστε γενικοτερα με τα ρουχα σας εγω τα βλεπω και χερομαι ;)
αντι να μην ασχοληστε ασχοληστε και ασχοληστε διοτη σας ποναει ακομα ειναι σαν την πρωην σου
μια πρωην που την χωριζεις και δεν την θες πισω δεν σε απασχολη καθολου ουτε την κραζεις ουτε της δινεις σημασια ουτε την σκεφτεσε ουτε κοιτας το προφηλ της
μια πρωην που σε χωριζει ομως εεε? σε ποναει την κυνηγας κλαις τα βραδια που δεν την εχεις τρεχεις απο πισω της τις στελνεις μνματα κανεις πραγματα για να της κερδισεις την εντιποση οπως τα ονοματα πολεων να δειξεις οτι ασχολησε ακομα μαζι της γενικα σε τρωει και το δειχνεις

οποτε το ξερω οτι ειμουν ενας πολυ καλος εραστης σας και οτι σας ποναει ακομα αλλα παιδια ειναι κιαλοι που θελουν το κορμι μου και τα φιλια μου συγνωμη αλλα θα πρεπει να σας αφησω..... σε λιγο καιρο αμα ειναι θα περασω για κανα One night S. φιλακια και καλο βραδυ ευχομε να με δειτε στα ονειρα σας να σας φυγει η καψα
λοιπόν στέλνω πρόσκληση έτσι ? ακόμα και ο ρεδαρμυ συμφωνεί... τα λόγια σου είναι μαχαιριά στην καρδιά σου λέω μετανοήσαμε διά την συμπεριφορά μας .
 

DeletedUser18241

Guest
Έχει αποκτήσει τόσο μεγάλη επισκεψιμοτητα το forum που στην επόμενη πανδημία θα πάρει λεφτακια από τον Κουλη για banner "πλένετε τα χέρια σας βρωμιάρηδες". Ποιος ακούει τον @ποσειδωνας.junior μετά. #inno_xeftiles #oxi_alla_lefta_stin_inno
 

DeletedUser15706

Guest
Μην τσακωνόσαστε όλα λύνονται με μια επανεκκίνηση, #να_γεμίσει_η_θαλασσα_φαντασματα
 

DeletedUser8130

Guest
Ζητώ Δημόσια συγνώμη από τον παίκτη και άνθρωπο FORΚΛΑΨΕΝ και τον παρακαλώ να επανέλθει στα πάτρια εδάφη και στην ζεστή αγκαλιά της συμμαχίας μας. ¨Ήδη έχω δρομολογήσει να διώξω όλους αυτούς που σε πίκραναν και σε πρόσβαλαν με πρώτο και καλύτερο τον Κρόνο αυτό το παλιόπαιδο...
 

DeletedUser18674

Guest
Ζητώ Δημόσια συγνώμη από τον παίκτη και άνθρωπο FORΚΛΑΨΕΝ και τον παρακαλώ να επανέλθει στα πάτρια εδάφη και στην ζεστή αγκαλιά της συμμαχίας μας. ¨Ήδη έχω δρομολογήσει να διώξω όλους αυτούς που σε πίκραναν και σε πρόσβαλαν με πρώτο και καλύτερο τον Κρόνο αυτό το παλιόπαιδο...
ΤΑ ΙΔΙΑ ΤΟΥ ΣΕΣΤΟΥ ΑΡΧΙΣΑΤΕ???
 

DeletedUser17222

Guest
Μην ξεχνιόμαστε παιδιά
1)κάτω ο Περσέας
2) ο παντζος είναι γκει
 

DeletedUser17222

Guest
μαζευουμε λεφτα να του πληρωσουμε την αλλαγη φυλου
 

pantzos29

Τοξότης
απαιτω να μπουν νεες αντιδρασεις στο φορουμ περα απο το like. ενας κλοουν θα ταιριαζε πολυ στον φιλο λιχτ
 

DeletedUser18674

Guest

DeletedUser8130

Guest
..

Χαχαχ δεν στην λέω φίλε ( ΜΕΓΑΣ ΒΑΣΊΛΕΙΟΣ joe21r malex )πικραμένος δεν είμαι στον σεστο είχατε την δύναμη να τον πάρετε στο χαλαρό κ όμως μόνοι σας τα διαλυσατε όλα
τώρα μαρεσεις... ετσι ειναι έιμαστε και ολιγον αυτοκαταστροφικοί κάναμε μαλακία ομολογουμένως....δε βαριεσαι .....Forgiven For For Forgiven που είσαι γιατι δεν απαντάς να στειλω πρόσκληση? απάντησε ή εστω τηλεφώνα!!!!
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή