ΩΡΑΙΑ ΜΑΧΗ

Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

pantzos29

Τοξότης
ετσι πειτε τα κολοντουμπα μποτ και κολοντουμπες. αυτα ειναι τα χαρακτηριστικα του περσεα. ο ΠΑΙΧΤΑΡΑΣ ΜΑΣ τα ελεγε μηνες πριν, αλλα ολοι γελαγαν.
Screenshot_32.png
Αντε βγηκατε ολοι οι κολοντουμπες και νομιζετε κανετε κατι
 

DeletedUser14457

Guest
Αυτό με την κολοτούμπα τι σχέση έχει?Πέρα από τα παντελόνια που δεν φοράτε,είστε και ας πούμε χαμηλού IQ?
Χαχαχα,κρίμα δεν έχω τα μηνύματα του περσέα να μου λέει ότι δεν είναι μποτ και ότι με γνωρίζει κτλπ...α ρε λακαμάδες,μια μέρα,μια μέρα...
 

pantzos29

Τοξότης
οχι απλα ας πουμε ηθελα να δειξω στους υπολοιπους οτι οταν μιλας ξερεις πολυ καλα τι λες. μια μερα?
 

DeletedUser14457

Guest
Ναι αμέ ξέρω τέλεια,ευχαριστώ που με δικαίωσες!Καλό σκ και καλό καλοκαίρι στην αφρόκρεμα-ελίτ του Ελληνικού Γκρέπολις,να χαίρεστε τις κορώνες σας!
 

DeletedUser18665

Guest
Διαφημιστικό διάλειμμα να σκεφτείτε επιχειρήματα μετά μουσικής. Τυχαίο τραγούδι κορίτσια,,, μπεεε

 

DeletedUser17222

Guest
@pantzos29 τι μποτ τυχης λενε εδω τα παιδια ?
σκαμε εμεις σαν μαλακες με -30 συνεχεια απαιτω να εμφανιστει ο @LICHT να μας πει ποιο μποτ ειναι της τυχης γερμανικο αμερικανικο ρωσικο σουηδικο ?
Το γαλλικό είναι αυτό μην τα μπερδεύεις

Επειδή έχω γνωρίσει τον Περσεα μπορώ να σας πω από πρώτο χέρι τι κολοτουμπας είναι.....είχα πάει για καφέ μαζί του και με μερικά ακόμα παιδιά που ειμασταν όλοι μαζί σύμμαχοι και ξαφνικά μας παράτησε και πήγε με το αντίπαλο τραπέζι .....ξεκίνησε κιόλας να ρουφιανευει ,οπότε όλοι μάθανε πράγματα όπως ότι ο παντζος είναι γκέι κτλ
Για να μην πολυλογω ξεκινήσαμε να χτυπιομαστε με το άλλο τραπέζι αλλά είχε μέσω στο μαγαζί επειδή πλήρωνε και φάγαμε εμείς το Μπαν στο τέλος ...σας παρακαλώ λοιπόν τσακιστε τον στα σπαστικα να μην τον ξανά δούμε στο γρεπολις
 
δεν γνωριζω τον φιλο Περσεα
δεν γνωριζω τους φιλους Ο/Η SmurfHunter, ο/η Katsaros.GR, ο/η Ergaleio και {other} άλλοι
απλα ξερω πως το γρεπολις , παρ ολο τις αδυναμιες του ειναι ενα παιχνιδι
Σ αυτο το παιχνιδι ο καθ ενας εχει το δικαιωμα ν αλλαξει ανα πασα στιγμη παρεα
Σταματηστε το μπουλινγκ , προτου σας αναφερω ολους σε διαχειριση , θα βαλω ταξη εγω στη ταξη αυτη ,
---
περα απ την πλακα , δεν ειναι τιμιο σιγουρα να αλλαζεις στρατοπεδο αλλα φυσικα δεν ειναι ανδρικο να μαζευονται τοσοι πολλοι και να κανουν σκουπιδι ενα παιδι το οποιο απλα αλλαξε παρεα ,
ντροπη σας !!!!!
( διαλυθηκε το συμπαν και εγω χανω εσοδα , φτου ... μια χαρα την ειχα στησει τη δουλεια , )
------------
εγω ειμαι με τον περσεα !
δεν ξερω τι εκανε αλλα καλα τους το κανε , για να τον κυνηγουν τοσοι πολλοι παιζει να ναι πολυ δυνατος χαρακτηρας
Περσεας Περσεας Περσεας ...
 

The Passenger

Μινώταυρος
δεν γνωριζω τον φιλο Περσεα
δεν γνωριζω τους φιλους Ο/Η SmurfHunter, ο/η Katsaros.GR, ο/η Ergaleio και {other} άλλοι
απλα ξερω πως το γρεπολις , παρ ολο τις αδυναμιες του ειναι ενα παιχνιδι
Σ αυτο το παιχνιδι ο καθ ενας εχει το δικαιωμα ν αλλαξει ανα πασα στιγμη παρεα
Σταματηστε το μπουλινγκ , προτου σας αναφερω ολους σε διαχειριση , θα βαλω ταξη εγω στη ταξη αυτη ,
---
περα απ την πλακα , δεν ειναι τιμιο σιγουρα να αλλαζεις στρατοπεδο αλλα φυσικα δεν ειναι ανδρικο να μαζευονται τοσοι πολλοι και να κανουν σκουπιδι ενα παιδι το οποιο απλα αλλαξε παρεα ,
ντροπη σας !!!!!
( διαλυθηκε το συμπαν και εγω χανω εσοδα , φτου ... μια χαρα την ειχα στησει τη δουλεια , )
------------
εγω ειμαι με τον περσεα !
δεν ξερω τι εκανε αλλα καλα τους το κανε , για να τον κυνηγουν τοσοι πολλοι παιζει να ναι πολυ δυνατος χαρακτηρας
Περσεας Περσεας Περσεας ...

Βρε καλά κάνουν και σε λένε τρελάκια εσένα χαχαχα
 

DeletedUser18163

Guest
effd63ccea
 

perseas90

Ξιφομάχος
ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΠΟΝΑΤΕ......ΝΑ ΠΟΝΑΤΕ ΠΟΛΥ.....
ΚΑΙ ΕΙΝΑΙ ΓΝΩΣΤΟ ΠΩΣ ΠΑΡΑΚΑΛΑΩ ΓΙΑ ΚΟΡΩΝΕΣ....
ΟΣΟ ΓΙΑ ΤΟ HATE ΠΟΥ ΒΓΑΖΟΥΝ ΟΙ ΠΟΝΕΜΕΝΟΙ Κ..ΛΟΙ ΣΑΣ ΕΝΑ ΘΑ ΣΑΣ ΠΩ..
ΠΑΣΤΙΛΙΕΣ ΠΑΡΤΕ ΒΟΗΘΑΝΕ....
 

DeletedUser17222

Guest
ΕΧΕΙ ΤΑ ΜΟΎΤΡΑ ΚΑΙ ΒΓΑΊΝΕΙ ΚΑΙ ΜΙΛΑΕΙ Ο ΠΡΟΔΌΤΗΣ!!!! ΣΤΑΥΡΩΣΤΕ ΤΟΝ ΣΤΗΝ ΠΛΑΤΕΊΑ
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή