Συμμαχιες vol.2

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17356
  • Ημερομηνία έναρξης
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.

DeletedUser17356

Guest
Θελω να ενημερωσω το επιβατικο κοινο οτι σκεφτομαι να δημιουργησω μια νεα συμμαχια στην οποια τα μελη πινουν αυστηρα και μονο φαντα
Η συμμαχια αυτη θα εχει ως προτεραιοτητα να βαραει καθε μερα ολη μερα τις παρακατω συμμαχιες

ΣΦΕΤΕΡΙΣΤΕΣ και ΔΡΟΣΕΡΟΙ

Μπονους εκκινησης μια 6αδα πορτοκαλαδες φαντα

Αναμενω συμμετοχες
 

DeletedUser17222

Guest
Εσεις που ξεκινησατε την κουβεντα για το ποιος εκανε τι στο προηγουμενο θεμα εχετε την υποχρεωσει να την συνεχισετε μεχρι η μια μερια να λυγισει και να πει οτι η αλλη εχει δικιο ΑΛΛΑ αυτην την φορα με πιο σεμνο τροπο για να μην μας κλεισουν παλι
 

DeletedUser17222

Guest
πλακα κανω σκοτωθειτε ελευθερα να εχουμε τηλεθεαση
 

Sakontios

Οπλίτης
Παρακαλώ αναπτύξτε ένα από τα παρακάτω θέματα:
Θεμα Α: Κωλοτούμπα (προτεινόμενα , Ριζίνια, Ιδάλιον, Λίνδος)
Θέμα Β: Πυξίδα - Κουμπί (Λινδος, Παρος, Απολλωνια)
Θέμα Γ: Ρουφ (Ιδαλιον, Ριζινια, Παρος)
θεμα Δ: Σφετεριστες, Αλεξης, Σουφ
Θεμα Ε: Παντζος και φιλακια ρουφηχτα

Καλή ανάπτυξη θα τα πούμε Σεπτέμβρη.
 

DeletedUser18163

Guest
4abafc00e0


αχαχαχαχαχαχαχαχαχ

@Recnamorcen
 

DeletedUser18650

Guest
το αρθρο 19 της διακυρηξης των ανθρωπινων δικαιωματων προφανως δεν το εχετε ακουσει εσεις που εργαζεστε για την innogames εστω και αμισθι

οι μονες περιπτωσεις που σας επιτρεπουν να κλειδωσετε ενα αρθρο ειναι οταν αυτο ειναι σχεδιασμενο σκοπιμως για να καταπατησει τα δικαιωματα ενος αλλου
δηλαδη οταν καποιος
δυσφημει καποιον με ψεματα για παραδειγμα ή καταπατει το δικαιωμα καποιου αλλου στη προσωπικη ζωη (κατι που δεν ισχυει γιατι κανεις δεν υποχρεωνει κανεναν να αποκαλυψει στοιχεια που δεν χρειαζονται) ή οταν καταπαταει κανεις το δικαιωμα καποιου να ξεχαστει που και παλι δεν ισχυει διοτι αυτο προυποθετει να σταματησει το αλλο μερος τη συμμετοχη στη συγκεκριμενη διαδικασια
επομενως κοψτε τα αδικαιολογητα κλειδωματα γιατι ο σεβασμος σε ενα μεγαλο βαθμο υπηρχε, αλλα δεν φταιμε οι υπολοιποι για τις υβριστικες εκφρασεις λιγων ή θα μας πειτε οτι ειναι υβρις να αναφερουμε τις εμπειριες μας οπως τις ζησαμε ΕΜΕΙΣ σε προηγουμενο κοσμο?

στη προκειμενη περιπτωση το αρθρο δημιουργηθηκε για να δουμε ποια συμμαχια θεωρουμε πως θα νικησει αυτο το κοσμο και απλως κατακλυστηκε απο διφορουμενες αποψεις οι οποιες βασιζονται σε ιστορικα γεγονοτα απο διαφορετικες οπτικες γωνειες, κοινως γνωστα ως ΑΠΟΨΕΙΣ

επομενως για να σας το κανω και πιο απλο για να καταλαβετε τη διαφορα, ολα τα παρακατω ειναι αληθειες τις οποιες μπορουν να υποστηριξουν ΠΟΛΛΑ ΑΤΟΜΑ, επομενως μεχρι να μας φερετε εμπεριστατωμενες αποδειξεις ή μαρτυρες που θα πουν για το αντιθετο δεν ειναι δυσφημιση

αντε γιατι πολυ αερα εχετε παρει και εσεις
εχετε καθε δικαιωμα να μπαναρετε ή να μοιραζετε ποντους για το οτιδηποτε, αλλα κανενα για να κλεινετε ενεργο θεμα επειδη δεν σας αρεσει, ειδικα οταν δεν παει εναντια στους ιδιους τους κανονες συμφωνα με τους οποιους λειτουργειτε, αλλα ακομα και τοτε, ακομα και αν παει εναντια μαντεψτε τι εχει προτεραιοτητα
οι κανονες της εταιρειας ή η διακυρηξη ανθρωπινων δικαιωματων, ενα απλο εγγραφο αν το εχετε ακουστα

τωρα για να απαντησω 5 πραματακια

μπαρτον για το τιμαζζ αν θυμασαι μας το ειχε πει ο γιωργος σ. σε κληση στο λινδο για τις ****ες που εκανε στο φαρσαλα?
μπορει να μην θυμαμαι και καλα το κοσμο αλλα ορισμενα πραγματα που τα κατακρινουμε δεν μπορουμε να γυρναμε και να τα αποδεχομαστε επειδη ο τυπος ειναι ενεργος 24/7 και μας το παιζει ιστορια ή δεν θυμασαι σε κλησεις που οκ στην αρχη πολυ συνεργατικος, μετα ομως αρχιζε να μας το παιζει και οργανωτης

οπως και να εχει δεν ειναι αυτος το θεμα
ο τιμαζζ στρωνει τελευταια και ελπιζω να εχω αδικο και να γινει καλο μελος της κοινωνιας και οχι σαν καποιους καποιους, ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θιγουμε

ο σουφ με το καλυτερο του φιλο ειναι το θεμα οι τοσο καλοι ανθρωποι
τι πατε και λετε ρε στο κυθηρα και στο δυμι?
λιγο τσιπα επανω σας δεν εχετε? μου αρεσει που καποιοι εξυπνοι φιλοι σας ελεγαν οτι τα λετε και εξω απο τα δοντια

ναι το ειδαμε αυτο

ή μηπως νομιζατε οτι δεν θα ακουγαμε για τις κωλοτουμπες που σχεδιαζετε στο δυμι, μην τυχει καμια φορα να πρεπει να παιξουμε με σοβαρους κοκκινους θα μας πονεσει το γυναικειο εσωρουχο σε σχημα Τ(και αυτο δεν ειναι προσβολη, εγω τετοιο φοραω, ή μηπως κανουμε διακρισεις με βαση καποιο χαρακτηριστικο κυριοι διαχειρηστες?)

και μην ακουσω βλακειες του τυπου μα εμεις δεν παιζουμε καν στο κυθηρα ή στο δυμι δεν κανουμε τετοια γιατι εχουμε πολυ καλη υπερ και μπλα μπλα μπλα γιατι ολοι εχουμε γνωστους και φιλους σε συμμαχιες

εχετε δεινοσαυρους στους σφετεριστες και ξεχνατε οτι και οι δεινοσαυροι μιλανε

και απλα για να αποδειξω οτι κλασσικα εχω δικιο για τα δυο αυτα ατομα (ο θεος να αξιωθει να τα κανει σωστους ανθρωπους, ναι ειμαι και θεουσος, εχουμε προβλημα κυριοι διαχειρηστες?)

μου αρεσει που κανατε πρασινους ολο το ριζινια (και τους κοκκινους που λετε οτι σας εκαναν τη ζωη δυσκολη και σας βαρουσαν και και και και) και κοκκινησατε τους πρωην πρασινους σας

τετοια ντροπη και αισχος, ας πατουσατε κουμπακι, τη κορωνα ψαχνετε σε κουφαρια?
δεν θα μιλησω καν για τον ιδρυτη μας που σας βοηθησε κιολας που δεν χρειαζεται να πω τιποτα γιατι ολοι τον ξερουν τι κουμασι ειναι (απο τα καλυτερα παιδια, πρωτης ταξεως αλλα τριτο-τεταρτης διαλογης γιατι ειχε πολυ ζητηση)

αλλα μια στο ριζινια, μια στο κυθηρα που σας γυρισε μπουμερανγκ γιατι παλι ψεματα λεγατε και ηδη ξεκινησαν τα κουμπακια σε αυτον, καλα σας παει με τις κινησεις που κανετε, ευχομαι μονο να χασετε δυμι και θηβα για να γελαμε εμεις οι δεινοσαυροι

που θελετε να γινετε και γκοστ τρομαρα σας, εδω ουτε σπαρτανς δεν μπορειτε να γινετε και οι τυποι δεν επαιζαν καν, ποσο μαλλον με τεαμς, κωδικους και δεν συμμαζευεται

θελω να δω ποσους ποντους θα φαω αυτη τη φορα, καθως και το λογο φυσικα
 

pantzos29

Τοξότης
μπαρτον για το τιμαζζ αν θυμασαι μας το ειχε πει ο γιωργος σ. σε κληση στο λινδο για τις ****ες που εκανε στο φαρσαλα?
μπορει να μην θυμαμαι και καλα το κοσμο αλλα ορισμενα πραγματα που τα κατακρινουμε δεν μπορουμε να γυρναμε και να τα αποδεχομαστε επειδη ο τυπος ειναι ενεργος 24/7 και μας το παιζει ιστορια ή δεν θυμασαι σε κλησεις που οκ στην αρχη πολυ συνεργατικος, μετα ομως αρχιζε να μας το παιζει και οργανωτης

οπως και να εχει δεν ειναι αυτος το θεμα
ο τιμαζζ στρωνει τελευταια και ελπιζω να εχω αδικο και να γινει καλο μελος της κοινωνιας και οχι σαν καποιους καποιους, ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θιγουμε

?
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
1'''μπαρτον για το τιμαζζ αν θυμασαι μας το ειχε πει ο γιωργος σ. σε κληση στο λινδο για τις ****ες που εκανε στο φαρσαλα?'''
2'''μπορει να μην θυμαμαι και καλα το κοσμο αλλα ορισμενα πραγματα που τα κατακρινουμε δεν μπορουμε να γυρναμε και να τα αποδεχομαστε επειδη ο τυπος ειναι ενεργος 24/7 και μας το παιζει ιστορια ή δεν θυμασαι σε κλησεις που οκ στην αρχη πολυ συνεργατικος, μετα ομως αρχιζε να μας το παιζει και οργανωτης'''
3'''οπως και να εχει δεν ειναι αυτος το θεμα
ο τιμαζζ στρωνει τελευταια και ελπιζω να εχω αδικο και να γινει καλο μελος της κοινωνιας και οχι σαν καποιους καποιους, ονοματα δεν λεμε υποληψεις δεν θιγουμε'''


1--θα μπορουσες να γινεις πιο συγκεκριμενος?
2--εγω? ρε αφεντικο μηπως με μπερδευεις με κανενα αλλο? ο λογος που ευχαριστηθηκα τοσο τον λινδο, ειναι οτι ποτε δε μπηκα στην διαδικασια να κανω τιποτα ως οργανωτης, και επαιζα ως απλο μελος. απο την αρχη ως το τελος.. ειχα την ομαδουλα μου κατω, στελναμε τα αποικια μας και καναμε τον χαβαλε μας
3--δε ρωταω, δε θελω να μαθω.


Γενικα αν θες, μπορεις να πεις πιο συγκεκριμενα οτι εχεις να μου πεις. ή να μου τα πεις σε πμ. Επεισης στους ghost με τι ονομα επαιζες, στον λινδο επαιξες? σαν falcon90 δε σε θυμαμαι?
 
Κατάσταση
Δεν είναι ανοικτή για περαιτέρω απαντήσεις.
Κορυφή