Άτλαντες

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser18028
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser18028

Guest
Η μεγάλη συμμαχία άτλαντες που έχει στρατολογήσει τα πάντα με το μέρος της... πόσες ακαδημίες έχετε θυμήστε μου 4...;Συνεχίζετε σταθερά στρατολογήσεις...Έυγε λεβέντες μου...

o_Oo_O:)
 

MrSMOOTH

Τοξότης
Δε πα να κάνουν και δέκα Ακαδημίες...στο τέλος ξυρίζουν τους γαμπρούς....
 

DeletedUser16031

Guest
Δε πα να κάνουν και δέκα Ακαδημίες...στο τέλος ξυρίζουν τους γαμπρούς....
τις νύφες πότε τι ξυρίζουν?
smiley_emoticons_grepo_pacman.gif


ρητορική η ερώτηση...

σε 165 μερούλες... ;) get ready..
 

DeletedUser18036

Guest
φιλε πολεμαρχε, πες μας τι ωρα να σε χτυπαμε να μη χανεις τις αρπυιες συνεχεια
 

DeletedUser18036

Guest
φιλε πολεμαρχε αν θες να πεις κατι στο κοναν και στον τασμαν στειλτους μηνυμα...επισης θα σου πω ενα μυστικο αλλα μη το μαρτυρησεις σε κανεναν, οκ? ο νικητης στη κυριαρχια δε παιρνει κορωνα
smiley_emoticons_panik4.gif
 

DeletedUser16031

Guest
χαχαχα καλώς ,αν θες να το πεις αλλιώς πες το όπως θες.. οτι και να παίρνει ο νικητής.. αφού έτσι και αλλιώς εσύ μάλλον δεν θα το δεις ;) , το ίδιο μου κάνει.
smiley_emoticons_skullhaufen.gif
όσο για τις αρπυιες εντάξει μωρέ... πόσα ποικια έχουνε σπάσει... τις έχω πολές και τις χαρίζω να παίζουν τα παιδάκια
smiley_emoticons_hera.gif
καλή συνέχεια φίλε. τελευταίο μήνυμα απο εμένα εδώ αρχηγεεεεεε (τα υπολοιπα ingame
smiley_emoticons_cyclops.gif
)
 

DeletedUser17523

Guest
Πολεμαρχακο εσυ που μιλας χωρις να ξες τι παιζει και μετα στελνεις μηνυματα και ζητας συγγνωμες και οτι δεν τα εννοούσες
τα κοκκινα που εχω κρατησει εγω εσυ ουτε στον υπνο σου και αν θες παμε να παιξουμε απεναντι σε νεο κοσμο να δεις τι εστι πυξιδα
Τα εχω χε@@@@@@να τα σπαθακια της κυριαρχειας που θα παρεις
Κατσε και παιζε εσυ με ρατσιστες μισογύνιδες που το μονο που ξερουν ειναι να προσβάλουν/βριζουν συμπαίκτες τους
Καποιοι εχουν και μια αξιοπρεπεια ελπίζω να μαθεις και εσυ τι θα πει αυτη η λεξη κάποτε
Υγ για οτι θες υπαρχουν και αποδείξεις δεν μιλαω ποτε στον βροντο
 

DeletedUser16031

Guest
ποπο ντραμα ρε παιδί μου... παίχτε grepo ρε και αφήστε τις κλάψες λεμεεεεε
 

DeletedUser17523

Guest
Δεν ειδα κανένα να κλαίγεται
Εσυ απλα φυτρωνεις εκεί που δεν σε σπερνουν και μιλας για άτομα και κατασεις που ουτε ξες τι εχει παιχτει
Να μην προκαλεις για να μην δέχεσαι αντιδρασεις
Οπως λες και εσυ παιξε γτ μονο σε μιμ σε βλεπω μαχιμο
 

DeletedUser16031

Guest
νομίζω πως σε αυτή τη περίπτωση εσύ πατάχτηκες (να μην πω σαν τι...) αγορίνα μου, να πεις για τα μηνύματα μου κλπ... μάχιμος μια χαρά και παντού είμαι ;) όσο για το κλάμα μάλλον τυφλός είσαι.. ολόκληρα ποτάμια κλάψας έχουν δημιουργηθεί.. συνέχισε να εκτίθεσαι μόνος σου.. δεν χρειάζεται να γράψω κάτι.. εγώ τη πλάκα μου κάνω
smiley_emoticons_eazy_cool01.gif


Screenshot-1.png
 
Κορυφή