ΤΣΑΦ ΤΣΟΥΦ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser17754
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser17122

Guest
η ανωτεροτητα ενος παιχτη ειναι στην αντιμετωπιση της ηττας του... οταν βλεπεις μικροπρεπειες, θυμο, εξυβριση, για μενα προσωπικα, ακομα και νικητης να ειναι, στα ματια μου ειναι ενας μεγαλος χαμενος.
ειλικρινα, αν χαναμε σ αυτον τον κοσμο, το ειχα πει και στο skype στα παιδια, θα εδινα συγχαρητηρια στις μπαλαρινες. ηξερα και ξερω πως η νικη τους δεν θα ηταν "διαφανη" αλλα δυστυχως στον τοιχο δοξας το ονομα θα ηταν ενα κ ετσι θα ωφειλα να δωσω τα συγχαρητηρια μου.
μαθετε λοιπον πανω απ ολα πως να εξυβριζετε ή να μειωνετε εναν ανθρωπο (γιατι πισω απο καθε λογαριασμο, ω ναι, κρυβετε ενας ανθρωπος) δεν ειναι καθολου τιμητικο και θα σας ακολουθει σαν ρετσινια παντου.
ετσι με την σειρα μου, θα πω μονο ευχαριστω στις μπαλαρινες που ησασταν εκει σαν αντιπαλοι μας στον κοσμο φαρσαλα και δωσατε μια διαφορετικη πινελια μεσω ηθικων, βρισιων, χτυπηματων κατω απο τη μεση και κυριως επανεκκινησεων χωρις να εχει τελειωσει ο κοσμος.
αντι να μεινετε και να παλεψετε μεχρι την υστατη στιγμη, φυγατε και εκει διαπιστωσα πως τελικα δεν ησασταν αξιοι της νικης του κοσμου.
ελπιζω πολλοι απο εσας να επενδυσετε στο ηθος σ επομενους κοσμους καθως αυτο θα σας δωσει ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΗ ΝΙΚΗ και σεβασμο απο τους αντιπαλους σας.
τελευταιος κοσμος για μενα ο φαρσαλα, μου αφηνει μια τεραστια πικρα βλεποντας την νεα γενια μαχητων τι ηθος κουβαλουν....ξενιε δεν μιλαω για σενα, ησουν, εισαι και θα εισαι απο τα ελαχιστα νεα παιδια που ακομα και στα 40 μου χρονια, εμαθα πολλα απο εσενα. σ ευχαριστω.
ευχαριστω κ ολα τα ποκεμακια μου που το καθενα εβαλε το λιθαρακι του για την επιτευξη της νικης μας.
μεγαλε δασκαλε PORTO LEONE 1976, θα τα λεμε... συνεχισε να εισαι αυτος που εισαι και μην ακους μικροπρεπειες κανενος....
 

DeletedUser15184

Guest
Μπηκα να σκαναρω πριν φυγω... Κανονιστε να χασω το λεοφορειο εξαιτιας σας...
Συμφωνω με αρκετα που ειπε ο Νικος (ο ξενιος, ενδεχομενος με καποια που ειπε και ο κρεγκουρο)
Ειδικα για τον χαλβι, για τον χρυστοδουλο, δε το ξερω αρκετα το παιδι για να μπορω να κρινω
Απο κει και περα εγω οσα ειχα να πω τα ειπα πιο πανω.
Φιλε babis g, συγγνωμη αλλα δε μπορω να δεκτο οτι εσυ μου ειπες για τρενακια και πουστρακια. Αυτες ειναι η βρισιες που λεει ο παναγιωτης. Διαβασα το μνμ στο σκυπε, και 102 ατομα γυρισαν και ειπανε σου εστειλε μνμ το ευζωνακι?! Κανει μπαμ οτι ηταν δικο του μνμ. Κωννα αν και στο εγραψα στο σκυπε. Οχι δεν αφηνες τον παναγιωτη να μπει να δει, αλλα το εκανε παρολα αυτα. Για αυτο μου καυχιοταν οτι εβλεπε το φορουμ μας στις αρχες. Και 3ημερες μετα σταματησες να παιζεις και αποχωρησες απο τις κλησεις.
Συμφωνω οτι ησουν καθετη στο να βλεπει φορουμ κοκκινος παικτης. Εκτος αν εβλεπε απο αλλου και ολο αυτο ηταν τυχαιο.


Αλέξανδρε ;;; εγώ μίλησα για τρενάκι , το άλλο που λες δεν υπάρχει πουθενά, έτυχε εκείνο το βράδυ να σας πάρουμε τρεις πόλεις κι επειδή με προκάλεσες σου είπα τρενάκι σας πήγαμε σήμερα.
 

DeletedUser16326

Guest
ΛιπονΛ καταρχάς για τόν μπαμπη αφτω που λέω πάει μονο για σένα ! Για να μαθεις να σεβεσσέ ! Δεύτερων Νίκο προ εσενα πεξαμε απέναντι για αλλη μια φορά δεν ανταλαξαμεα κακια κουβέντα και δεν εχω μαζί σου θέμα ! Έχω όμως με το ταλεντο σας τον xrysa750 γιατι πολλη ανιγη τό στοματακι του αποκι και περα να τονισο ο ειδιος ο υδριτησας μου λεει τι κάνεις πλην την εγεο σος πού δεν προλαβενα βασει χρονον για όσους ξέρουν γκρεπολης να καλύψω την πολη λογικό νά έχει μπαζομα ολες όι αλλες πολης στην άρχει είταν άδειες μονο Με τον στρατό της πολης! Λιπον πλην τού Νίκου όλοι η σημαχεια σας είχ ε μπαζομα σέ ακτινας 3 νισιον το βρισκω λογικό απο παίχτες πού δεν έχουν χρόνο αλλα απο παίχτες πού μου το πέζουνπ παιχταραδες δεν τό ΔΕΧΟΜΕ ! εφόσον εψαχνα μία μερα πόλη νά βαλω απικιακοα τό βραδβ ειδα ότι δεν μου τό επιτρέπει λόγο μπαζοματος ασχετος αν εβρισκα παικτες πού δεν είταν μεσα θα μου πειτε τι μερα τί έκανες όπως είταν δύσκολο να μου βαλουν απικιακοα οταν ειμουν μέσα το ειδιο υσχυει και γιατον αντιπαλο ! Οπότε γιαμεναγ τό μπαζομα καταστρεφει τό παιχνίδι όταν πεζεις μετοπο ! 2 όσο αναφορα Νίκο γιατο τι έγινε με de javou και τα αλλα παιδιά οπως γνωρίζεις λόγο σημφονιας ατιπεις πού είχαμε και επικινονουσαμε καί μαζι σέ κάποιες περιπτώσεις στο παιχνίδι ενημερονοταν ο υδριτης σάς ! Επιτίθεται οτι μηλουσαμε γνοστει μεταξύ μας σε φηλικο κλήμα ! Όταν βγενει ο πορτο και μυ λεει εμενα καί του Άγγελου νεκταριε έχω υπέρ Με ολων τόν σερβερ τονιζω και αναλοσημους ! Ειξερε οτι έχω μαζι μου απτην αρχει του σέρβερ τους πηξιδα τους οπιουςο προσπαθουσε να τούς προσεγγιση ! Η απάντηση μας είταν οκ καλος στρατιωτική σου και τότε λεει στο τέλος θα πεξουμε μόνοι με το πού ανοίξει ή κυριαρχεία ! Με λιγα λογια ή στρατιωτική τού Πόρτο Πία είναι σημφονω κάτι σου ανακινονω. Και ας μιλάμε σαν γνοστει εφοσοε εχω πράξει ! Κατι το όπιο για καλή μας τιχτ το μαθαμε απτην υπερ σάς πού ΔΕΝ κρατάνε λόγια καί υποθικε τότε το πάμε να βαραμε απο παντού ολοι μπαλαρηνες νά τους διαλησουμε ! Κατι που ποτέ ΔΕΝ παραδεχτείκε ποτέ ο Πόρτο ! Με λίγα λόγια 2 φορές αλαξε τόν λόγο τού ! Οπότε εγώ σάν νεκταριος δεν τόν εχω πλεον σε εκτιμήση ! Ποτέ ΔΕΝ πήγα Με τούς πόλους γιαναγ κερδίσω παντα πεζω με την παρέα και οπου είναι πεζω εδώ ειναι ο jonakos να σάς πει οτι ενώ ειχα προτασει να πεξω μαζητους σε ετιμο κόσμο varis προτίμησα να πάω απέναντι για να έχει ενδιαφέρον ! Μήν χαλατε τούς κοσμους παιξτε στα εισια υσοδηναμες η ομαδες σέ κοσμο καί ας κερδισει ο καλητερος ! Όσο αναφορά τον ,juxtas να τονισω κάτι σαφώς καί είχαμε μεγαλη υπερ εκεί υσχυει αλλα είχατε καί εσείς θημαμε αχεους την σημαχεια τού Στέλιου καί τής Στέλλας την σημαχεια της καραμελενιας αλλη μια σημαχεια στο αριστερο κοματικ κάτω απτους Αλέξανδρους και την σημαχεια του serpico ! Kanw λάθος? Η μαλλον όχι είχατε καί μακεδονικη φάλαγγα ! Λιπών βαλτε πόσοι ξεκινησατε καί ποσει τελιοσε να σας πω εγω πόσους στρατολογισατε απο υπέρ σας πού τά παρατουσε αφτα από μένα!
 

DeletedUser14217

Guest
Συνηθως δεν γραφω ποτε εδω και ποτε δεν ασχολουμαι με πραγματικα κατινιες,θα γραψω δυο λογια ομως καθως αυτο το φορουμ διαβαζετε απο πολλους και καλο ειναι ολοι να ξερουν και την αλλη πλευρα .Μπαινωντας στον κοσμσο φαρσαλα ηξερα εξ αρχης απο τον ιδιο τον νεκταριο και φιλους του και φιλους μου που παιζουμε μαζι ακομη στον κοσμο ζακρο(ναι παιζουμε μαζι με τον νεκταριο οντως)οτι και ο νεκταριος κατεβαζε μια πολυ δυνατη παρεα στον κοσμο,σε αυτην την παρεα ειχαμε κοινους γνωστους και συμπαικτες μεσα οπως ημαστε ακομη και οι δυο στο ζακρο.
Εγινε λοιπον μια κληση με φιλο μιλωντας για τον κοσμο σε επιπεδο φιλικης κουβεντας οπως ξεκαθαρισε εκεινος, καθως δεν ηταν η ηγεσια, ωστε να με ρωτησει αν θα παιζαμε για τον κοσμο η αν θα ηταν καλο να κανουμε μια συνθηκη μιας και ειχαμε κοινους γνωστους ενθεν και εκειθεν,οχι του ειπα θα παιξουμε για τον κοσμο, αρα εγκαταληφθηκε οποιαδηποτε ιδεα κοινης πορειας στην φιλικη κουβεντα!
Μετα απο λιγο καιρο και οντας εμεις εχωντας αρχισει να καθαριζουμε την θαλασσα μας (digimon bella chiao kai πειρατες)οπως και οι μπαλαρινες επραταν το ιδιο στην θαλασσα τους και να επιδιωκουμε να πατησουμε καλα την 55 εναντι στις συμαχιες χαλβαδες κακιες πεθερες και ελλαδα και deja vu και εθνικη νουμπαδων, που ειχαν υπερ ηδη στημενη στην πλατη μας ετσι οπως ειχαμε βγει, ειχαμε μια εποικινωνια με την συμαχια των μπαλαρινων λεγωντας και οι μεν και οι δε (αφου ειχαμε και κοινους γνωστους μεσα στισ συμαχιες)οτι θα ηταν ωραιο να παιξουμε απεναντι,οπως φαινωταν ηδη δηλ, μπαλαρινες και ποκεμον για την τελικη κυριαρχια εχωντας και οι δυο συμαχιες αποκτησει δυναμη και καθαρες θαλασες,κατα καθετο αξονα απο πανω προς τα κατω 45 55 ποκεμον 44 54 Μπαλαρινες.
ΑΥΤΗ ΗΤΑΝ ΜΙΑ ΑΤΥΠΗ ΣΥΜΦΩΝΙΑ ΜΕΤΑΞΥ ΜΑΣ .
Που στην προκειμενη βολευε, καθως ειχαμε παιχνιδι και επρεπε πρωτα να καθαρισουμε τις πλατες μας και οχι να τρεξω δεκα νησια μακρια να βαρεσω τις μπαλαρινες ,μεχρι που μια μερα ξαφνικα οι deza vu εγιναν μπαλαρινες σπαζωντας ολα τα νησια των λαλουν στην 55 και βαζωντας στην 55 θαλασσα τις μπαλαρινες πια !
Οταν εποικινωνησα με τον νεκταριο και τον ρωτησα γιατι το εκανες αυτο?/Γιατι διαλυεις μια συμαχια (λαλουν)ετσι με αυτον τον τροπο και χαλας και το παιχνιδι μας (των ποκεμον εναντι της υπερ των λαλουν)και ουσιστικα σπας και την συμφωνια η απαντηση του ηταν !
ΚΑΘΕ ΣΥΜΑΧΙΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΤΗΣ!
Και βεβαια μια συμφωνια που οπως παραδεχθηκε ο αγγελος σε κληση μας δεν ηταν συμφωνος αυτος αλλα εγινε ενω ηταν διακοπεσ ο ιδιος!Οταν εγω μπηκα σε αυτην την κληση πραγματικα μπηκα να καταλαβω τις προθεσεις αλλα η απαντηση του νεκταριου προς εμενα ηταν αυτη!ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ!
Μαλλον θα βολευε αφανταστα τον νεκταριο και τον καθε νεκταριο να εχει μια συμφωνια που θα την χειριζοταν οπως θα ηθελε αυτος,το ενα μερος να μενει στη συμφωνια το αλλο μερος να πρατει οπως θελει!
Στην συγκεκριμενη στιγμη λοιπον του κοσμου και ενω η συμαχια και κατ επεκταση η υπερ των λαλουν χτυπιονταν απο καθε πλευρα ασταματητα εχωντας πραγματικα διαλυθει απο την κινηση των deza vu (που εχωντασ μιλησει με τον κωστη του ειχα πει μην κανει κατι τετοιο ποτε στον κοσμο του γκρεπολισ ειναι η απιστευτη ξεφτιλα να σπασεισ τους πυρηνες μια συμαχιας ετσι στην πλατη και καλο θα ηταν να παραδωσουν ολες τις πολεις και να παιξουν σε οποια πλευρα ηθελαν καθαρα ομορφα και ωραια...δεν το ακουσε ,ποτε αντιθετα χαλαστηκε κιολας)εγινε μια κληση απο φιλο να με ενημερωσει πως τελειωνει ο κοσμος για αυτους καθωσ οντως ηταν σε πολυ δυσκολη θεση,τοτε λοιπον εξαιτιας της κινησης του να παρετε τα σημεια στην 55 και να σπασετε τα νησια των λαλουν θελωντασ αληθει ανα πετυχετε τι ?ηρθε η εποικινωνια με τους λαλουν και κατ επεκταση την υπερ που ηδη ειχαν και μεχρι εκεινη την στιγμη ειμασταν αντιπαλοι και παιζαμε ξυλο ομορφα και ωραια ....
Η ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΚΙΝΗΣΗ ΣΑΣ ΝΕΚΤΑΡΙΕ ΜΑΣ ΩΘΟΥΣΕ ΝΑ ΔΟΥΜΕ ΤΑ ΝΕΑ ΔΕΔΟΜΕΝΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!
Καναμε παυση πυρων 3 μερες μεχρι να ξεκαθαρισουν τα παιδια ποιοι και ποσο μπορουν να παιξουν και καμια συμφωνια οπως εσυ διαδιδεις και μετα απο 3 μερες ξαναμιλησαμε και αν δεν ηταν ο ISPANOS η συμφωνια για υπερ δεν θα γινοταν καθως δεν τα βρισκαμε....
Οπως και να εχει , ειτε ετσι ειτε αλλιως τα βρηκαμε και την καναμε ....
Και ναι ηταν ξεκαθαρο πως θα παιζαμε τελικη κυριαρχια καθε συμαχια της υπερ μονη της και αυτο τα ξεραμε ολοι στην δικη μας υπερ μεχριιι.που?????μεχρι εκει που με την απειλη σας προς αναλωσιμους (μια συμαχια που ανηκε στην υπερ μας...ακουσον ακουσον)με τα σπαστικα σπαθακια σας και τα γραφωμενα σας αν δεν ερθετε μαζι μας θα σας βαραμε ασταματητα και ναι υπεκυψαν????.....οντως τωρα υπεκυψαν η απλα βολεψε ωστε ο λαν να τους φερει μαζι σας?Καθωσ αυτο ηταν η απο την αρχη σας συμφωνια ετσι δεν ειναι νεκταριε?/Ετσι δεν μου ειχες πει?οτι αυτος και η παρεα του απο την αρχη ηθελε να παιξει μαζι σας>???Ποιος προσεγγισε την συμαχια των πυξιδων απο εμας??εδω απλα θα γελασω!Πολυ καλοι παικτες αλλα ηξερα εξ αρχης οτι επαιζαν μαζι σας.Ποτε δεν θα το εκανα αυτο και το ξερεις!Εεεεεεε οταν λοιπον εσπασαν την υπερ και ηρθαν μαζι σας (δευτερο φαουλ μετα απο το σπασιμο των πυρηνων συμαχιας κατ εμε)αποφασισαμε με την υπερ μας να παμε μαζιιι μεχρι τελους για να τιμωρηθουν τετοιες συμπεριφορες στο παιχνιδι!Και καμια αποφαση δεν ηταν δικη μου αυτονομη ,ηταν συναποφαση ολων μας καθως μας επεβαλε η ηθικη μας να τιμωρησουμε τετοιες συμπεριφορες!Και μπραβο θα πω στα παιδια των λαλουν που ετρεξαν τοσο πολυ εν μεσω κυριαρχιας και δεν πτοηθηκαν απο οσα στραβα και να τους ετυχαν και βρεθηκαν μεχρι τελους στον κοσμο,οπως επισης και στα παιδια των χαλβαδων που συμετειχαν πολυ δυνατα και αυτοι!!Και δεν αναφερομαι στα παιδια των ποκεμον καθως ξερω τι ειναι ικανοι να καταφερουν ................................
Δειτε λοιπον ολο το στορι του κοσμου φαρσαλα , και αν εσυ λες οτι εγω αλαξα το λογο μου δυο η τρεις η εφτα φορες
ΩΣΤΕ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΤΑ ΛΑΘΗ ΣΟΥ ΕΜΕΝΑ ΔΕΝ ΜΕ ΑΠΑΣΧΟΛΕΙ
!ΚΡΙΜΑ ΟΜΩΣ ΠΟΛΥ ΚΡΙΜΑ ΚΑΘΩΣ ΕΙΧΕΣ ΚΑΛΗ ΟΜΑΔΑ ΑΛΛΑ ΤΗΝ ΧΕΙΡΙΣΤΗΚΕΣ ΜΕ ΕΝΤΕΛΩΣ ΛΑΘΟΣ ΤΡΟΠΟ!
Υποτιμησατε τους εαυτους σας δεν πιστεψατε ποτε οτι μπορουσατε εναντι μας και ολη η προσπαθεια σας εστιαστηκε στο κλεψιμο πολεων και στο να χαλασεις την ηρεμια και ψυχολογια του αντιπαλου, οχι σαν λογαριαμσο γκρεπολις παιρνωντας του πολεις αλλα σαν ατομο που χειριζεται το λογαριασμο, προσπαθωντας να διαλυσεις την ηρεμια του σε προσωπικο επιπεδο.
Ταπεινη δικη μου εκτιμηση!
Τωρα επειδη δεν θελω να απαντησω σε κανενα ειλικρινα οσες φορες και να αναφερθηκε το ονομα μου θα σας γραψω οτι εχω διαβασει τα παντα, εγω εκρινα σκοπιμο να πω τα πραγματα πως εγιναν σε αυτον τον κοσμο και ο καθενας που επαιξε, ανακετυτηκε ξερει πολυ καλα!
Τα υπολοιπα ειναι για τα καφενεια ,μονο το γεγονος οτι καποιες συμεριφορες - τοποθετησεις με κανουν να λυπαμε για τον τροπο που βλεπετε ενα παιχινιδι καποιοι.Κρατηστε το χαρακτηρα σας αναλοιωτο σε ενα παιχνιδι ,σταματηστε το οταν νιωσετε οτι πλεον υπερβαινει τον εαυτο σας και σας κανει κατι διαφορετικο απο αυτο που ειστε!
Μεσα σε αυτην την μικρη κοινωνια του γκρεπολις εχω συνομιλησει και εχω γνωρισει πολυ κοσμο και απο κοντα,εχω συναντησει οπως ολοι σας και εξαιρετικα παιδια ειτε απο συμαχοπουλα ειτε απο αντιπαλους ,προσπαθω παντα να κρατω τα καλυτερα στοιχεια ολων και να επενδυω πανω σε αυτα και να αποριπτω αυτα που με ενοχλουν ,μια μικρη πινελια αληθειας απο ολους μας θα κανει το γκρεπολις καλυτερο πιστεψτε με και τον κοσμο μας ιδανικοτερο,αρκει να μπορει ο καθενας μας να εχει αυτογνωσια και να μαθαινει μεσα απο τα λαθη του και τις ηττες η τις νικες του..
Μετα τιμης ευχαριστω για τον χρονο που θα ξοδεψετε να τα διαβασετε..........
Porto leone.........Γιωργος
 

DeletedUser15184

Guest
Μπράβο Γιώργο , η πιο ολοκληρωμένη τοποθέτηση και απόλυτα στοιχειοθετημένη.
 

DeletedUser16326

Guest
Λιπον ΔΕΝ ξανά ασχολουμε εισαι ψεύτης κοστη αν διαβαζεις γράψε για την κληση πού καναμε Με τόν Γιώργο πρην μπείτε σε μας γιατί μαλλον κανει οτι Δεν θειματε ! Νά δουμε καί πεσμου ποτέ σου ανέφερα εγώ τόν ωρο στρατιγικη οταν μου ειπες εσύ Έχω υπερ Με όλους αφτους ! Σου ειπα οκ δεχτώ έχεις την δικησουδ στρατιγικη ασχετα αν σημφονω η οχι αφτω που λες εσυ για τούς de javou. Είταν αν θα πεξουν μεμας ή με εσάς λιπών τα παιδιά επελεξαν εμάς λογο του οτι εσυ τούς ειπες νά δοσουν της πολπό ενώ εμείς τούς ειπαμε αφτω είναι στην κρίση σας δεν μπορώ εγώ να πω σε έναν πεκτη πού τού σημπερηφερθεικαν Με τον χειρότερο τροπο να τούς δοσει και τής πόλης ! Εσυ μου είπες σέ κλήση οτι η λαλούν θα παταγαν κουμπι και σε παρακαλεσε ο ρουμελ Με τον Ισπανο νά κάνετε κάτι μαζί για να μην φιγουν και. Τους λιπηθικες επιδει μάλλον ΔΕΝ σού αρέσει η επιλογή τον de javou ! Αποκι και πέρα εμένα ΔΕΝ μου είπες ποτε νεκταΝεκ αφτα πού είπαμε δεβ υσχειουν εγω ακόλουθο αλλο δρόμο απλά μία μέρα εφοσον μαθενεις οτι γνωρίζω για το τι ετιμαζειςε νά κανείς τρέχεις νά Με φοναξεις σέ κλήση για να δικαιολογήσεις την κίνηση σου κάτι που τό είχες ξεκινηση 2 βδομαφες πρην πίσω απο την πλατπ μου όσο αναφορά την κινησκ πού έκανες Με την υπερ σού απλά ΔΕΝ μπορούσες να πάρεις αλλιος τόν κόσμο ειταν η εσχαέσ λιση για σενα
 

DeletedUser14217

Guest
Αν δεν θυμασαι οτι ειπες ακριβωσ αυτην την φραση
Η ΚΑΘΕ ΣΥΜΑΧΙΑ ΚΑΝΕΙ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΤΗΣ ΛΥΠΑΜΕ ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ
η απαντηση μου σε αυτο ηταν.....μπορει να σου θυμισει κατι αυτο....(νεκταριε παιζωω οκτω χρονια ειναι η πιο σοφη αποστομοτικη απαντηση που εχω παρει ποτε απο συνομιλητη και θα με κανει σοφοτερο.επρπεε να ειχες καταλαβει απο την απαντηση μου.παλι δεν φταιω εγω ομως)
Ησουν και αγορουξυπνημενος παροτι 12 μεσημερι ρωτα τον παυλο και τον αγγελο που ηταν στην κληση ,ο παυλος χωρις μικροφωνο μιλουσαμε με τον αγγελο ηταν και ο ηλιας ο ιντριγκα ολοι θα θυμουνται εσυ....... ΕΠΙΛΕΓΕΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΘΥΜΑΣΑΙ
ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΦΤΑΙΩ ΕΓΩ ΟΜΩΣ.
Ναι ισχυει οτι πατουσαν επανεκινηση οι λαλουν δεν ισχυει οτι με παρακαλεσε κανεις και επειδη δεν ξερεις απλα λες ,,,,,δεν μιλησα εξ αρχησ με τον ρουμελ αλλα με αλλον ,αλλα παλι δεν φταιω εγω που δεν ξερεις και απλα λες,,,,και δεν λυπηθηκα κανενα και ναι απο αυτους που πληγωσες με την κινηση σου εχασες αν κατσεις και το δεις και ειναι ακομη πιο σκληρη η τιμωρια,εμεις απλα δωσαμε την ευκαιρια στα παιδια να συνεχισουν μαζι μας και σαφεστατα οταν καναμε υπερ σας καλεσα και σας το ειπα ενω εσεις ποτε, παροτι μιλουσαμε αρκετες φορες.
Και για μην τρελενεσε ειλικρινα σου λεω οτι ενα παιχνιδι ειναι που οπωσ ειπεσ η καθε συμαχια κανει την στατηγικη της........θα σε βολευε πιθανωσ να γινει σαν τον γιουχτας να ειστε εσεισ οοοοολλλοοοοιιιιι μαζι και εμεις μονοι μας..εεε δεν εγινε ετσι παμε παρακατω.......
 

DeletedUser17122

Guest
καταρχην νεκταριε, θερμη παρακληση να γραφεις greeklish γιατι ετσι εισαι πιο κατανοητος. (εδω δημητρη-χαλβι δεν εχεις να τοποθετηθεις για την ορθογραφια? μαλλον οχι.....)
ουτε νοημα βγαζεις μ αυτα που γραφεις καθως γραμματικη, συντακτικο και ορθογραφια πηγαν περιπατο.... επισης δεν μπορεις να θεμελιωσεις ετσι την δικια σου θεση.
αλλα τι να θεμελιωσεις? οκ.... το ποιος ειναι ψευτης και λεει ψεμματα ειμαστε ολοι, πλην ελαχιστων εξαιρεσεων, μεγαλοι ανθρωποι και βλεπουμε και καταλαβαινουμε πολλα. παραδεξου πως ησουν λαθος ευθυς εξαρχης με τα λογια σου και τις πραξεις σου εκτος κ αν συνεχισεις στο grepolis και θες να μαζεψεις κ αλλα "θυματα" που θα σε πιστεψουν.... (εχεις γραψει πως σταματας να σου θυμησω εκτος κ αν κ αυτο ειναι ακομα ενα ψεμμα σου) βεβαια αν ειχες το θαρρος θα ελεγες εστω και τωρα ποσο λαθος εχεις κανει σ αυτον τον κοσμο και θα εδινες σαν αξιος αντιπαλος τα συγχαρητηρια σου. ομως ακομα μια φορα μεσω της συμπεριφορας σου, διαφαινεται ολη η αληθεια.
εισαι μικρος και θα μεγαλωσεις. ελπιζω μονο να ΜΑΘΕΙΣ και να συνεχισεις να ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ.
 

DeletedUser16326

Guest
Καλά τελως λιγη εδώ η συζήτηση αλλα ξερω εγώ αλλά εσύ αποκι και πέρα ο κόσμος τελιοσε οτι εγηνε εγινε ! Οπως ειπα εγω σάν Νεκτάριος νικησα ! Ο καθενας μπορεί νά βλεπει με το δικό του μάτι τι είναι νικι ! Καπου εδώ Γιάμενα τό γκρεπολης τελιοσε ! Όσο παιξαμε παίξαμε κερος νά ασχοληθω καί με την έξω ζωή πού τρεχει ! Σάν Νεκτάριος κακίες δεν κρατάω ποτε ! Οπότε σας εφχομε σέ όλους ότι καλύτερο στης ζωεσας νά εχετε υγεία πανω απολλα ! Και με πόλους θα τά πεμε καί εξω ! Α και. Κάτι τελεφτεω περασαν 9 χρόνια αφτω πού θα πρεπει ολοι να κρατάτε απτο παιχνίδι είναι ή πραγματικές φηλιες πού βγενουν μεσα από αφτω εγώ ειμαι χαρούμενος πού απέκτησα πόλους φηλους για την έξω ζωη απο ενα παιχνίδι και αφτω ειπαρχει μόνο στο γκρεπολης ! Καλη σηνεχεια
 

TiMazZ

Εκσφενδονιστής
Κωννα, εχεις δικιο, εχω αδικο και ημουν λαθος.
Φιλε γιωργο, δεν ξερω τι εννοεις στο ''να σας τιμωρησουμε''. Νμζ οι περισσοτεροι απλα χαρηκανε που τελειωσε ο κοσμος.
Διαφωνω πολυ με πολλα που διαβασα.
Τον κοσμο τον κερδισε η υπερ σας. Οποιος και αν ηταν ο λογος στην τελικη. Το αποτελεσμα ηταν αυτο...
Επαιζα μπασκετ πολλα χρονια, εμαθα πως δε γινεται να κερδιζεις παντα. (ελα θανο, ελα πες μλκ για το υψος μου παλι, ελα ρεεεε, στο πιατο στο δινω, ευκολακι)
Περα απο το αποτελεσμα, μετραει και το ταξιδι... Το θεμα ειναι οτι ιδιο αμαξι, διαφορετικο ταξιδι καναμε..
Απο αυτα που διαβασα οι 2 πλευρες εχουμε ΕΝΤΕΛΩΣ, διαφορετικη εικονα για το τι εγινε.
Και απο την στιγμη που δεν ημουν σε ολες τις κλησεις, δε μπορω να παρω και θεση σωστα.
Αν ποτε ξαναπαιξω, τα ξανα λεμε τοτε. Το ονομα θα το θυμαστε γκιχιχι :cool:
 

DeletedUser17989

Guest
ΕΠΕΙΔΗ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΑ ΕΓΩ ΑΡΧΙΣΑ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΖΟΥΡΑ ΣΤΟΝ ΙΣΤΕΝ ΚΑΙ ΤΟΝ ΤΙΜΑΖΖ ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΜΑΣ ΤΑΛΑΙΠΩΡΗΣΑΝ ΚΑΠΟΙΑ ΕΠΟΧΗ. ΔΥΣΤΗΧΩΣ ΟΙ ΠΡΩΤΗ ΠΟΥ ΕΓΡΑΨΑΝ ΑΠΕΥΘΥΝΘΗΚΑΝ ΑΠΕΝΑΝΤΙ ΜΟΥ ΜΕ ΠΡΟΣΒΟΛΕΣ ΚΑΙ ΥΒΡΕΙΣ ΠΑΡΑΣΥΡΟΝΤΑΣ ΜΕ ΣΕ ΑΝΤΙΠΑΡΑΘΕΣΗ ΚΑΙ ΥΒΡΕΙΣ ΜΕ ΑΤΟΜΑ ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΙΧΑΝ ΚΑΙ ΚΑΜΙΑ ΠΑΙΧΤΙΚΗ ΑΞΙΑ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΑΥΤΟΝ ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΡΑΧΤΗΡΑΣ ΜΟΥ ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΒΡΙΣΗ ΘΑ ΤΟΝ ΒΡΙΣΩ ΟΠΟΙΟΣ ΜΕ ΧΤΥΠΗΣΕΙ ΘΑ ΤΟΝ ΧΤΥΠΗΣΩ ΔΕΝ Θ ΑΛΑΞΩ ΤΩΡΑ ΣΤΑ ΓΕΡΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΔΕΝ ΔΕΧΟΜΑΙ ΝΟΥΘΕΣΙΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΒΟΥΛΕΣ ΑΠΟ ΚΑΝΕΝΑ ΓΙΑ ΤΟ ΠΟΙΟΣ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΤΗΝ ΔΙΑΠΑΙΔΑΓΩΓΙΣΕΙ ΠΟΥ ΕΔΩΣΑ ΚΑΙ ΘΑ ΔΕΙΝΩ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ ΜΟΥ ΟΤΑΝ ΑΥΤΕΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΑΝΤΙΠΑΛΟ ΑΠΛΩΣ ΤΟΝ ΑΓΝΟΩ ΟΤΑΝ ΟΜΩΣ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΑΠΟ ΣΥΜΜΑΧΟ ΕΔΩ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΑΥΤΟ ΕΙΝΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΣΤΕΝΑΧΩΡΩ ΚΑΙ ΔΥΣΚΟΛΑ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΙΜΟ.
ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΤΟΝ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΠΟΥ ΕΓΙΝΕ ΣΕ ΑΥΤΕΣ ΤΙΣ ΣΥΖΗΤΗΣΕΙΣ ΕΔΩ ΚΑΙ ΙΣΩΣ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΑΤΕ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΣΤΕΓΝΩ ΔΩΣΙΜΟ ΣΥΜΜΑΧΩΝ ΑΠΟ ΣΥΜΜΑΧΟ ΣΤΟ ΕΞΩΤΕΡΙΚΟ ΦΟΡΟΥΜ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΙΣ ΔΥΟ ΠΛΕΥΡΕΣ ΔΕΝ ΞΕΡΩ ΚΑΙ ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΑΛΗΘΕΙΑ Η ΨΕΜΜΑΤΑ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΤΟ ΚΑΝΕΙΣ ΑΠΑΓΟΡΕΥΤΕ ΔΙΑ ΡΟΠΑΛΟΥ ΣΤΟ ΣΥΜΜΑΧΩ ΚΑΙ ΦΙΛΟ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΕΙΣΑΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ.
ΕΓΩ ΘΑ ΣΑΣ ΑΠΑΛΛΑΞΩ ΑΠΟ ΤΗΝ ΠΑΡΟΥΣΙΑ ΜΟΥ ΓΙΑ ΤΟ ΕΠΟΜΕΝΟ ΕΞΑΜΗΝΟ ΚΑΙ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΙ ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ ΝΑ ΞΑΝΑΒΡΩ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΜΑΤΙΣΩ ΝΑ ΤΑΛΑΙΠΩΡΩ ΤΗΝ ΓΥΝΑΙΚΑ ΜΟΥ ΤΗΝ ΧΡΥΣΑ([ΠΟΥ ΤΟΣΟ ΤΗΝ ΠΙΑΣΑΝΕ ΣΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΠΟΙΑ ΚΑΚΟΗΘΗ ΑΝΘΡΩΠΟΕΙΔΕΣ) ΝΑ ΠΕΤΑΓΕΤΑΙ ΣΤΟΝ ΥΠΝΟ ΤΗΝ ΓΙΑ ΤΗΝ ΔΙΚΙΑ ΜΟΥ ΒΛΑΚΕΙΑ ΚΑΙ ΤΗΝ ΗΛΙΘΙΟΤΗΤΑ ΤΟΥ ΚΑΘΕ ΙΣΤΕΝ ΝΑ ΣΤΕΛΝΕΙ ΕΠΙΘΕΣΗ ΚΑΘΕ 20 ΛΕΠΤΑ ΣΤΗΝ ΔΙΗΡΟΥΠΟΛΗ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΝΑ ΜΟΥ ΧΑΛΑΣΕΙ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΑΣ ΜΕ ΣΥΓΧΩΡΗΣΟΥΝ ΟΙ ΑΝΤΙΠΑΛΟΙ ΠΟΥ ΑΝΑΓΚΑΣΤΗΚΑ ΝΑ ΤΟΥΣ ΞΥΠΝΗΣΩ ΚΑΙ ΕΓΩ ΑΛΛΑ ΑΛΙΩΣ ΔΕΝ ΘΑ ΣΤΑΜΑΤΟΥΣΕ ΑΥΤΟ.
ΤΕΛΟΣ ΘΕΛΩ ΝΑ ΓΡΑΨΩ ΚΑΤΙ ΓΙΑ ΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΤΙΣ ΚΥΡΙΑΡΧΙΑΣ ΓΙΑ ΜΕΝΑ ΕΙΝΑΙ ΜΙΑ ΑΠΟΤΥΧΙΑ ΚΑΙ ΜΙΣΗ ΜΕ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΕΦΑΡΜΟΣΤΙΚΕ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΞΕΚΙΝΗΣΕΙ ΟΙ ΜΑΧΕΣ ΧΑΝΟΝΤΑΙ ΤΟ ΜΟΝΟ ΠΟΥ ΚΑΝΟΥΝ ΟΛΟΙ ΕΙΝΑΙ ΠΩΣ ΘΑ ΜΕΓΑΛΩΣΟΥΝ ΤΟΥΣ ΛΟΓΑΡΙΑΣΜΟΥΣ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΕΙΡΟΤΕΡΟ ΕΙΝΑΙ Η ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΑΝΤΙΣΤΑΣΗ ΔΕΝ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΕΤΑΙ ΣΤΑ ΘΑΥΜΑΤΑ ΕΧΕΙΣ ΤΗΝ ΕΛΠΙΔΑ ΝΑ ΣΠΑΣΕΙΣ ΚΑΠΟΙΟ ΕΔΩ ΤΙ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΙΣΕΙ ΤΟ ΚΥΡΙΑΡΧΙΚΟ ΠΟΣΟΣΤΟ ΑΦΟΥ ΚΑΙ ΚΑΠΟΙΑ ΠΟΛΗ ΝΑ ΠΑΡΕΙ Ο ΑΝΤΙΠΑΛΟΣ ΘΑ ΒΡΕΘΕΙ ΚΑΠΟΙΑ ΑΛΛΗ ΓΙΑ ΑΝΑΠΛΗΡΩΣΕΙ.
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser16326

Guest
Μιας και εγραψες ποτε βαραγα εγώ ανά 20 λεπτά ? Δεν έκανα ποτέ σπαστικα σαφτων τόν κόσμο πλην μία φορα μόνο επιδει εκανα ολοι !
 

DeletedUser15060

Guest
καταρχην νεκταριε, θερμη παρακληση να γραφεις greeklish γιατι ετσι εισαι πιο κατανοητος. (εδω δημητρη-χαλβι δεν εχεις να τοποθετηθεις για την ορθογραφια? μαλλον οχι.....)
ουτε νοημα βγαζεις μ αυτα που γραφεις καθως γραμματικη, συντακτικο και ορθογραφια πηγαν περιπατο.... επισης δεν μπορεις να θεμελιωσεις ετσι την δικια σου θεση.
αλλα τι να θεμελιωσεις? οκ.... το ποιος ειναι ψευτης και λεει ψεμματα ειμαστε ολοι, πλην ελαχιστων εξαιρεσεων, μεγαλοι ανθρωποι και βλεπουμε και καταλαβαινουμε πολλα. παραδεξου πως ησουν λαθος ευθυς εξαρχης με τα λογια σου και τις πραξεις σου εκτος κ αν συνεχισεις στο grepolis και θες να μαζεψεις κ αλλα "θυματα" που θα σε πιστεψουν.... (εχεις γραψει πως σταματας να σου θυμησω εκτος κ αν κ αυτο ειναι ακομα ενα ψεμμα σου) βεβαια αν ειχες το θαρρος θα ελεγες εστω και τωρα ποσο λαθος εχεις κανει σ αυτον τον κοσμο και θα εδινες σαν αξιος αντιπαλος τα συγχαρητηρια σου. ομως ακομα μια φορα μεσω της συμπεριφορας σου, διαφαινεται ολη η αληθεια.
εισαι μικρος και θα μεγαλωσεις. ελπιζω μονο να ΜΑΘΕΙΣ και να συνεχισεις να ΜΑΘΑΙΝΕΙΣ.
σμρ μπηκα κ τα διαβασα...οντως με τον νεκταριο εχω μαθει την γραμμικη β κ ξεκινησα να μαθαινω κ λιγο απο ιερογλυφικα
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser15060

Guest
δειτε την πρωτη μου απαντηση
πρωτα απο ολα δεν καθομαι να απολογηθω επειδη ηραθα σε αντιπαραθεση με τον godfather
αν δειτε απο την πρωτη μου απαντηση
του λεω δεν σε τιμα να μιλας σε συμμαχια που εχασε κ καθεσαι ειρωνευεσαι τον αλεξ κ τον νεκταριο...
τρελα αν θελεις να πουλησεις σε ατομα μπορεις κ με προσωπικα μυνηματα ...οταν το κανεις στο κεντρικο φορουμ δν κοροιδευεις κ χλευαζεις 2 αλλα 35
εγω αυτο δεν το ανεχομαι οχι απο τον godfather απο κανεναν...δν σου εστειλε μυνημα κανεις κ σου μιλησε κανεις κ τι πας να κανεις να μου πουλησεις μαγκια ???
κερδισες.... ολα καλα......παιξαμε κ χασαμε αλλα μαγκια δν θα πουλησεις σε 35 ατομα ετσι επειδη νομιζεις οτι μπορεις να το κανεις..οπως και του γραφω ελα σε κληση σκαιπ να δουμε εκει πως θα αντιμετωπιζε την κατασταση..δεν πουλας μαγκια ενω εισαι απο πανω!!
θα μαθει να σεβεται για να τον σεβομαστε!!!!!
οποιον δεν σεβεται μια δεν το σεβομαι 1000
και αυτο το γραφω εδω επειδη ειπες νικο οτι υπαρχουν και μικρα παιδια κ συμφωνω απολυτα μαζι σου και ζητω συγνωμη απο ολους σας συμπαιχτες κ αντιπαλους... εκτος απο godfather !!
 

DeletedUser10348

Guest
Μια μικρή ταπεινή άποψη από κάποιον άσχετο με τον Φάρσαλα, αλλά βαθειά γνωστη των τιτανων( Πόκεμων). Όλα τα παιδιά που γνωρισα είναι ένας και ένας. Ηθικά αξιόλογα πάνω από όλα ( και ας δεν με έβαλε στην συμμαχία ο porto χαχαχα). Για να αλλάξω λιγο το θέμα θα πω το εξης. Όταν μπαίνουν οι Τιτάνες ΠΑΝΤΑ παίρνουν τον κόσμο, όταν μπαίνουν οι GHOST πάντα παίρνουν τον κοσμο. Ποτε θα συναντηθούν οι δύο αυτές συμμαχίες να γίνει μακελειό;;;;
 

MrSMOOTH

Τοξότης
Μιας και εγραψες ποτε βαραγα εγώ ανά 20 λεπτά ? Δεν έκανα ποτέ σπαστικα σαφτων τόν κόσμο πλην μία φορα μόνο επιδει εκανα ολοι !

αχχααχαχα ρε Ιστεν να σαι καλά , μας έκανες και γελάσαμε ...
συνέχισε, το πας πολύ καλά !
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
smiley_emoticons_lol.gif
 

DeletedUser14352

Guest
καλησπερα κι απο μενα

δεν μπαινω συχνα (μαλλον σχεδον καθολου εδω) και οπως εχετε δει δεν εχω απαντησει ποτε ουτε καν στις αθλιοτητες που εχουν γραφτει η και λεχθει για μενα απο την αρχη του κοσμου

απλα μονο και μονο επειδη ειδα οτι αναφερθηκατε σε μενα σε καποια ποστ να πω κι εγω τα δικα μου

οταν μιλησα και με τις δυο συμμαχιες (ποκεμον και μπαλαρινες με τη σειρα ) ειπα και στις 2 ακριβως τα ιδια πραγματα και η μονη διαφορα ηταν οτι οι μπαλαρινες δεχτηκαν να παρουν καποιες πολεις μας στα νησια με τους λαλουν ( εκει δλδ που ειχαμε ξεκινησει) ενω τα ποκεμον οχι

καμια απο τις 2 συμμαχιες δεν μου ζητησε να δωσω τις πολεις μου στους λαλουν και η μονη σχετικη συζητηση ηταν οταν εγω (και οχι ο πορτο) πεταξα σαν πιθανη ιδεα να καναμε ανταλλαγες των πολεων μας με καποια ολοκληρα νησια με λαλουν στα συνορα με ποκεμον , κατι που ο γιωργος το βρηκε ενδιαφερον και μαλιστα του ειχα πει επισης πως το θεωρουσα και απιθανο να το δεχτουν οι λαλουν. απο αυτο βεβαια το σημειο μεχρι του να ισχυριζεστε πως απαιτησατε να δωσουμε τις πολεις μας υπαρχει καποια μικρη αποσταση... εκτος αν εχει αρχισει το αλτσχαιμερ...τι να πω ....
αυτο ηταν και η μονη διαφορα στις συζητησεις αναμεσα σε ποκεμον και μπαλαρινες γιατι χωροταξικα με τις μπαλαρινες δεν βολευαν οι πολεις για ανταλλαγες νησιων ( τοτε ο κωστας και ο γιαννης και καποια ακομα παιδια απο νουμπαδες ηταν ακομα στην υπερ με λαλουν)

και εμενα εξακολουθει να μου κανει εντυπωση η ηθικη πλευρα του θεματος (που πλεον ηταν σε γνωση σας) η οποια δεν σας εμποδισε να κανετε συνθηκη με λαλουν - οτι πιο σαπιο κατα την γνωμη υπαρχει σ αυτο το παιχνιδι υστερα απο την προσωπικη μου εμπειρια

τα υπολοιπα για τον κοσμο ειναι πλεον ιστορια

δεν νομιζω να μπω ξανα εδω....και σημερα μπηκα γιατι εγραφα ενα χιουμοριστικο αποχαιρετιστηριο στο προφιλ μου ( βασικα ολα αυτα τα εγραψα για να το διαφημισω...χαχαχα) και μου ηρθε μνμ για εναν διαγωνισμο...και μπηκα φορουμ....και διαβασα... ε...αυτα

περασε και η ωρα

καλη συνεχεια και να περνατε καλα παιδια
 

DeletedUser14352

Guest
Παρακαλείται η "θρυλική" συμμαχια του farsala deja vu να έρθει να παραλάβει το τρενάκι της,βλεπεις ο κωστακης Θελει να παει τα φιλαράκια του βολτιτσα να τα κεράσει προφιτερολ.καλο Καλοκαιρι μαχιμια της 55 μου προσφέρατε έναν αξέχαστο χειμώνα.

ΥΓ 1: ντροπή σε αυτόν που νόμιζε οτι θα μπω "κρυφα" στον λογαριασμό της daughter
ΥΓ 2: το μήνυμα να μην απαντηθεί από ακυρους

και κατι σαν υστερογραφο...επειδη κι αυτο το διαβασα μολις τωρα...

παναγιωτη ειλικρινα εισαι η μεγαλυτερη απογοητευση σ αυτον τον κοσμο

οτι κι αν εκαναν οι υπολοιποι η δικη σου συμπεριφορα απεναντι σ εμενα αλλα και τα αλλα παιδια ειναι επιεικως απαραδεκτη

λυπαμαι πραγματικα
 

DeletedUser14217

Guest
ΘΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΜΟΝΟ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΩΣΤΗ!
ΜΙΛΗΣΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΕΠΕΙΔΗ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΕΚΤΙΜΩ ΑΦΑΝΤΑΣΤΑ ΤΟΝ ΓΙΑΝΝΗ ΠΟΥ ΠΑΙΖΑΜΕ ΜΑΖΙ ΚΑΙ ΜΟΥ ΜΙΛΗΣΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ!
ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΠΟΙΚΙΝΩΝΗΣΑΜΕ .......ΑΛΛΑ ΕΥΤΥΧΩΣ ΠΟΥ ΟΙ ΠΙΟ ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΟΙΚΙΝΩΝΙΕΣ ΜΑΣ ΗΤΑΝ ΣΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΤΗΛ ΜΕ ΜΗΝΥΜΑΤΑ........ΑΝ ΟΝΤΩΣ ΕΙΝΑΙ ΔΙΚΟ ΣΟΥ ,,ΛΟΙΠΟΝΝΝΝ ΠΗΓΑΙΝΕ ΔΕΣ ΤΟ ΜΗΝΥΜΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΣΟΡΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΙΣ ΚΛΗΣΕΙΣ ΣΟΥΥΥΥ ΣΟΡΥ ΔΕΝ ΕΙΔΑ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ ΣΟΥ ΗΜΟΥΝ ΕΞΩ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΥΜΠΑΡΟ ΜΟΥ........ΚΑΙ ΔΕΣΣΣΣΣΣ ΤΙ ΓΡΑΦΩ ΚΑΙ ΤΙ ΣΟΥ ΛΕΩ ΓΙΑ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ!ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΟΤΙ ΕΓΩΩΩ Η Η ΣΥΜΑΧΙΑ ΤΩΝ ΠΟΚΕΜΟΝ ΔΕΝ ΣΟΥ ΕΙΠΕ ΠΑΡΕΔΩΣΕ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΣΟΥ ΣΤΟΥΣ ΛΑΛΟΥΝ ΚΑΙ ΜΗΝ ΣΠΑΣ ΝΗΣΙΑ ΚΑΙ ΠΥΡΗΝΕΣ......ΘΥΜΗΣΟΥ ΤΙ ΜΟΥ ΕΙΠΕΣ ΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΜΕΡΑ ΣΤΟ ΤΗΛ ΠΡΑΓΜΑΤΑ ΠΟΥ ΜΟΥ ΤΟ ΑΠΑΓΟΡΕΥΕΙ Η ΘΗΙΚΗ ΜΟΥ ΝΑ ΤΑ ΓΡΑΨΩ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΣΟΥ ΕΙΧΑ ΓΡΑΨΕΙ ΚΑΙ ΓΙΑ ΤΙΣ ΠΟΛΕΙΣ ΣΑΣ ΚΑΙ ΠΩΣ ΕΒΛΕΠΕΣ ΤΟΥΣ ΛΑΛΟΥΝ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗΝ ΣΤΙΓΜΗ ΕΞΑΙΤΙΑΣ ΤΟΥ ΚΑΥΓΑ ΣΑΣ ..ΝΤΡΟΠΗ ΝΤΡΟΠΗ ............ΝΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΤΟΣΟ ΧΡΟΝΩΝ ΑΝΘΡΩΠΟΣ ΝΑ ΛΕΣ ΚΑΙ ΝΑ ΓΡΑΦΕΙΣ ΨΕΜΑΤΑ!ΑΝ ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΤΑ ΜΗΝΥΜΑΤΑ Η ΔΕΝ ΕΧΕΙΣ ΠΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΚΙΝΗΤΟ ΠΟΥ ΜΙΛΟΥΣΑΜΕ ΚΑΙ ΓΡΑΦΑΜΕ ΠΕΣ ΜΟΥ ΝΑ ΣΤΑ ΣΤΕΙΛΩ........ΤΩΡΑ ΓΙΑ ΠΟΙΟ ΛΟΓΟ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΕΙΣ ΑΡΕΣΤΟΣ ΚΑΙ ΣΕ ΠΟΙΟΝ ΔΕΝ ΞΕΡΩΩΩ ΑΛΛΑ ΕΓΩ ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΕΧΑΣΑ ΠΑΣΑΝ ΙΔΕΑΝΝ ...............ΚΑΛΗ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΕΧΑΣΑ ΑΡΚΕΤΟ ΧΡΟΝΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΖΩΗ ΜΟΥ ΕΠΟΙΙΚΙΝΩΝΤΑΣ ΜΑΖΙ ΣΟΥ.....................ΠΗΡΕΣ ΣΤΟ ΛΑΙΜΟ ΣΟΥ ΜΙΑ ΣΥΜΑΧΙΑ ΚΑΙ ΜΙΑ ΠΑΡΕΑ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΕ ΜΙΑ ΧΑΡΑ ΜΕΧΡΙ ΕΚΕΙΝΗ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ..................
 
Κορυφή