ΑΛΛΑΓΗ ΤΡΟΠΟΥ ΠΟΝΤΩΝ ΜΑΧΗΣ

  • Δημιουργός θέματος DeletedUser11307
  • Ημερομηνία έναρξης

DeletedUser11307

Guest
ΤΟ ΘΕΩΡΩ , ΤΟ ΛΙΓΟΤΕΡΟ, ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ, ΝΑ ΚΑΝΕΤΕ ΑΛΛΑΓΕΣ ΣΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΠΟΥ ΠΕΡΝΕΙΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ, ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΕΝΟΣ ΚΟΣΜΟΥ.

ΔΕΝ ΕΙΝΙΑ ΔΥΝΑΤΟΝ, ΝΑ ΔΙΑΦΗΜΙΖΕΤΕ ΟΤΙ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΕΙΝΑΙ ΔΩΡΕΑΝ(ΕΔΩ ΓΕΛΑΝΕ ΚΑΙ ΟΙ ΠΕΤΡΕΣ)...ΝΑ ΧΩΝΟΥΜΕ ΧΡΥΣΟ ΜΕ ΕΒΕΝΤ ΚΑΘΕ 1-2 ΜΗΝΕΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΡΝΟΥΜΕ ΟΞΥΜΕΝΕΣ, ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΤΑΖΕΤΕ, ΜΕ ΑΛΛΑΓΗ ΣΤΟ ΣΥΣΤΗΜΑ ΠΟΝΤΩΝ ΜΑΧΗΣ.

ΛΕΙΑΝ ΕΠΕΙΙΚΟΣ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΚΑΙ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΟ...ΣΤΟ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ "ΔΩΡΕΑΝ" ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΣΑΣ.

ΚΑΤΑΦΕΡΑΤΕ ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΝΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΤΕ ΝΑ ΣΙΧΑΘΟΥΜΕ ΤΟΥΣ ΤΡΟΠΟΥΣ "ΕΞΕΛΙΞΗΣ" ΤΟΥ ΠΑΙΧΝΙΔΙΟΥ ΣΑΣ.

ΘΑ ΚΑΤΑΛΑΒΑΙΝΑ ΑΝ ΚΑΝΑΤΕ ΑΛΛΑΓΕΣ, ΠΟΥ ΘΑ ΕΦΑΡΜΟΖΩΝΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΟΣΜΟ, ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΣΕ ΕΝΕΡΓΟ ΚΟΣΜΟ.

ΠΟΥ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΩ ΕΧΟΥΜΕ 6 ΜΗΝΕΣ ΤΩΡΑ, ΧΩΣΕΙ ΧΡΥΣΟ ΓΙΑ ΝΑ ΠΑΙΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΤΑΚΤΙΚΗ ΜΑΣ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ.

ΧΡΕΙΑΖΕΤΕ ΝΑ ΤΟ ΑΝΑΛΥΣΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟ ΕΔΩ?

ΕΙΜΑΙΣΙΓΟΥΡΟΣ ΟΤΙ ΘΑ ΜΟΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΤΕ ΠΑΛΙ ΜΕ ΤΙΣ ΚΛΙΣΕ ΑΝΥΠΑΡΚΤΕΣ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙΣ ΣΑΣ!!!
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11307

Guest
ΟΥΔΕΝ ΣΧΟΛΙΟ ΑΠΟ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΗΣΗ?

ΜΗΠΩΣ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΚΑΝΩ ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΑ "ΠΑΡΑΠΟΝΑ" ΜΟΥ?
ΥΠΑΡΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΕΙ ΜΕ ΠΟΙΑ ΚΡΙΤΙΡΙΑ ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΕΣ ΛΑΜΒΑΝΟΥΣΕΣ ΓΝΩΜΕΣ/ΑΠΟΨΕΙΣ, ΠΕΡΝΕΤΕ ΑΠΟΦΑΣΕΙΣ ΓΙΑ ΕΜΑΣ, ΧΩΡΙΣ ΕΜΑΣ?

ΓΙΑ ΤΟ ΠΩΣ ΘΑ ΠΑΙΞΩ ΕΓΩ(ΚΑΙ Ο ΚΑΘΕΝΑΣ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΑ ΣΚΕΠΤΟΜΕΝΟΣ ΠΑΙΧΤΗΕΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ) ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΟΥ?
ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΤΕ ΝΑ ΞΕΡΟΥΜΕ ΝΑ ΚΑΝΟΥΜΕ ΚΟΥΜΑΝΤΑ!!!
 

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis
Η αλλαγή στον υπολογισμό προήλθε σε ανακοίνωση αναβάθμισης του παιχνιδιού.
Συνεπώς, δεν ήταν επιλογή της Ομάδας Διαχείρισης αν θα αποδεκτεί το συγκεκριμένο χαρακτηριστικό ή όχι.
Υποχρέωση της Ομάδας Διαχείρισης ήταν (και έγινε) να ενημέρωσει για την εφαρμογή της συγκεκριμένης αναβάθμισης.

Από κει και πέρα, αν είστε δυσαρεστημένος από οποιοδήποτε χαρακτηριστικό ή αλλαγή έχετε κάθε δικαίωμα να εκφράσετε την αντίθεσή σας με επιχειρήματα ώστε να μπορέσουμε να συλλέξουμε όλα τα σχόλια και να τα μεταφέρουμε στην ιδιοκτήτρια εταιρεία.
 

DeletedUser11307

Guest
ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ?!?!?!

ΑΓΑΠΗΤΕ ΜΗΠΩΣ ΜΙΛΑΩ ΑΛΑΜΠΟΥΡΝΕΖΙΚΑ?
ΗΜΟΥΝ ΠΙΣΤΕΥΩ ΣΑΦΕΣΤΑΤΟΣ ΟΤΑΝ ΑΝΕΦΕΡΑ ΠΙΟ ΠΑΝΩ, ΟΤΙ ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΤΕ ΝΑ ΑΠΟΦΑΣΙΖΕΤΕ ΚΑΙ ΝΑ ΔΙΑΤΑΖΕΤΕ 5 ΜΗΝΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΣΜΟ , ΚΑΙ ΝΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑΑΛΛΑΞΟΥΜΕ ΤΗΝ ΣΤΡΑΤΗΓΙΚΗ ΜΑΣ.
ΒΓΑΛΑΤΕ ΤΟΣΑ ΕΒΕΝΤ ΜΕ 4πλες ΟΞΥΜΕΝΕΣ.
ΑΛΛΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΝ, ΤΑ ΣΠΑΣΑΝ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΒΓΑΛΑΝ ΤΟΣΑ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ.
ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ ΚΑΙ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΜΗΝ ΑΠΟΤΕΛΕΙ ΕΝΑ ΣΑΦΕΣΤΑΤΟ ΠΡΟΒΑΔΙΣΜΑ ΓΙΑ ΤΟΥΣ"ΕΞΥΠΝΑΚΗΔΕΣ" ΠΟΥ ΤΟ ΚΑΝΑΝ ΗΔΗ!!!
ΕΜΕΙΣ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΙΣ ΧΡΗΣΙΜΟΠΟΙΗΣΑΜΕ ΑΚΟΜΑ ΤΙ ΕΙΜΑΣΤΕ? ΤΑ ΚΟΡΟΙΔΑ?
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΑΛΛΑΞΕ ΤΙΣ ΙΣΟΡΟΠΙΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ?
 

DeletedUser

Guest
Μάλλον κάποιοι χαλαστήκατε άσχημα που σας κοπήκαν οι πόντοι μάχης με μη ορθό τρόπο.....

Αλλιώς γιατί να κράζετε έτσι γαι κάτι που λέτε ότι δεν κάνατε????
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif
 

Zarcos

Head Admin
Η ομάδα του Grepolis
ΤΩΡΑ ΜΑΣ ΤΟ ΑΛΛΑΖΕΤΕ ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΕΙΔΟΠΟΙΗΣΗ
Υπήρξε ξεκάθαρη αναφορά στην ανακοίνωση της σχετικής αναβάθμισης.

ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΙΣ ΟΤΙ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΚΑΝΑΤΕ ΑΛΛΑΞΕ ΤΙΣ ΙΣΟΡΟΠΙΕΣ ΓΙΑ ΟΛΟΥΣ?
Τις αποφάσεις δεν τις λαμβάνει η Ομάδα Διαχείρισης.
 

DeletedUser11307

Guest
ΑΠΟ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΠΟΥ ΣΟΥ ΑΝΕΦΕΡΑ, ΜΕΤΑ ΤΗΝ ΠΡΟΤΡΟΠΗ ΣΟΥ ΓΙΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ...ΕΣΥ ΑΠΑΝΤΗΣΕΣ ΜΕ 2 QUOTES??????
ΜΠΡΑΒΟ ΑΓΟΡΙΝΑ.
ΑΚΟΜΑ ΜΙΑ ΦΟΡΑ ΜΙΑ ΤΡΥΠΑ ΣΤΟ ΝΕΡΟ ΕΚΑΝΕΣ..
ΑΝ ΔΕΝ ΛΑΜΒΑΝΕΤΕ ΑΠΦΑΣΕΙΣ, ΓΙΑΤΙ ΕΙΣΤΕ ΕΔΩ? ΟΠΟΤΕ ΣΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΜΟΝΟ, ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΕΚΤΕΛΕΣΤΙΚΟ ΟΡΓΑΝΟ...ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΣΑΣ ΣΥΜΦΕΡΕΙ ΤΟ ΠΑΙΖΕΤΕ ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΙ ΤΡΑΝΟΙ.

ΔΕΝ ΠΑΥΕΙ ΝΑ ΣΑΣ ΒΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΔΥΣΑΡΕΣΤΗ ΘΕΣΗ, ΤΟΥ ΝΑ ΜΗΝ ΝΕΧΕΤΕ ΤΙΠΟΤΑ ΕΠΟΙΚΟΔΟΜΙΤΙΚΟ ΝΑ ΠΕΙΤΕ, ΓΙΑ ΝΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΣΕΤΕ ΤΗΝ ΑΝΥΠΑΡΞΙΑ ΣΑΣ ΕΔΩ ΜΕΣΑ.

ΔΕΝ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΕΙ ΑΝ ΕΙΔΟΠΟΙΗΘΗΚΑΝ ΟΛΟΙ, Η ΚΑΝΕΝΑΣ ΕΠΑΡΚΟΣ.
ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΛΕΩ ΕΙΝΙΑ ΟΤΙ ΑΛΛΑΖΕΤΤΕ ΤΙΣ ΙΣΟΡΟΠΙΕΣ ΣΕ ΕΝΑ ΚΟΣΜΟ, ΣΕ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΤΑΚΤΙΚΗΣ ΚΑΙ ΣΤΡΑΤΗΓΗΚΗΣ, ΚΑΙ ΔΕΝ ΕΧΕΤΕ ΚΑΜΙΑ ΜΑ ΚΑΜΙΑ ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΙΑ.
ΕΙΠΑ. ΧΑΛΑΜΕ ΤΟΝ ΧΡΟΝΟ ΜΑΣ(ΚΑΤΑ ΚΥΡΙΟ ΛΟΓΟ) ΚΑΙ ΤΟΝ ΠΑΡΑ ΜΑΣ(ΚΑΤΑ 2ον) ΚΑΙ ΕΣΕΙΣ ΠΑΙΖΕΤΕ ΕΝΑ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΠΟΥ ΑΛΛΑΖΕΙ ΤΙΣ ΙΣΣΟΡΟΠΙΕΣ ΜΕ ΤΗΝ ΜΙΑ .
ΔΕΝ ΜΠΟΡΕΙΣ ΝΑ ΜΟΥΝΛΕΣ ΑΥΤΟΙ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ, ΚΑΙ ΝΑ ΜΟΥ ΤΟΥΣ ΑΛΛΑΖΕΙΣ ΚΑΤΑ ΤΟ ΔΟΚΟΥΝ....ΣΤΟΝ ΙΔΙΟ ΚΟΣΜΟ. ΤΟ ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΩΡΑ ΤΙ ΛΕΩ Η ΑΚΟΜΑ ΘΕΣ ΚΑΙ ΑΛΛΑ ΕΠΙΧΕΙΡΗΜΑΤΑ ΚΑΙ ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ ΟΤΙ ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΑΠΑΝΤΗΣΗ ΣΟΥ!!!

ΚΛΕΙΣΤΕ ΤΟ ΤΟ ΜΑΓΑΖΑΚΙ ΣΑΣ!!!
 

DeletedUser11307

Guest
Μάλλον κάποιοι χαλαστήκατε άσχημα που σας κοπήκαν οι πόντοι μάχης με μη ορθό τρόπο.....

Αλλιώς γιατί να κράζετε έτσι γαι κάτι που λέτε ότι δεν κάνατε????
smiley_emoticons_blush-pfeif.gif


ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ...ΑΓΚΟΥ!!!
 

DeletedUser17139

Guest
ΤΟ ΠΑΙΔΙ ΕΜΙΛΗΣΕ ΚΑΙ ΕΙΠΕ...ΑΓΚΟΥ!!!
ποια ακριβως ειναι η ενσταση σου φιλε μου? δεν καταλαβαινω(μαλλον κανεις απο εμας),εναντιωνεσαι σε ποιο πραγμα?? εχεις καταλαβει τι γραφεις? αυτο που αλλαξε δεν ηταν ενας κανονας του παιχνιδιου, αλλα ενα ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙ , ενα λαθος των προγραμματιστων(?) το οποιο επετρεπε σε παικτες και συμμαχιες να παιρνουν ποντους χωρις να τους αξιζουν.

Οχι μονο ειναι δικαιο αυτο που εγινε(καθως υπηρξε σχετικη ενημερωση οπως παντα απο το κεντρικο φορουμ για την επικειμενη αναβαθμιση) αλλα επισης συμβαδιζει με τα λεγομενα της πλειοψηφιας των παικτων για ενα πιο δικαιο παιχνιδι.εσυ μαλλον δεν ανηκεις σε αυτη την πλειοψηφια
smiley_emoticons_confusednew.gif
 

DeletedUser14515

Guest
1ον ποια ενημερωσει? 1 μερα πριν γινει η αναβαθμιση??
και 2ον με αυτο δεν καταφεραν απολυτος τιποτα...
 

DeletedUser17139

Guest
1ον ποια ενημερωσει? 1 μερα πριν γινει η αναβαθμιση??
και 2ον με αυτο δεν καταφεραν απολυτος τιποτα...
εστω αυτη την 1 μερα...ποιο ειναι ακριβως το προβλημα οτι πλεον θα πρεπει να βγαινετε απο την συμμαχια για ευκολους ποντους??, οτι πλεον θα πατατε 2 κλικ παραπανω για να παρακαμψετε το συστημα?? ναι δικιο εχεις , εξακολουθει να ειναι ευκολο να παρεις ποντους που δεν αξιζεις..αλλα μην ειμαστε τελειως αχαριστοι..τουλαχιστον γινονται βηματα..εστω και καθυστερημενα..εστω και αν παρα τα εν λογω βηματα συνεχιζει να υφισταται το προβλημα...διοτι περι προβληματος προκειται..
smiley_emoticons_nicken.gif
 

Whitesnow

Οπλίτης
ποια ακριβως ειναι η ενσταση σου φιλε μου? δεν καταλαβαινω(μαλλον κανεις απο εμας),εναντιωνεσαι σε ποιο πραγμα?? εχεις καταλαβει τι γραφεις? αυτο που αλλαξε δεν ηταν ενας κανονας του παιχνιδιου, αλλα ενα ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙ , ενα λαθος των προγραμματιστων(?) το οποιο επετρεπε σε παικτες και συμμαχιες να παιρνουν ποντους χωρις να τους αξιζουν.

Οχι μονο ειναι δικαιο αυτο που εγινε(καθως υπηρξε σχετικη ενημερωση οπως παντα απο το κεντρικο φορουμ για την επικειμενη αναβαθμιση) αλλα επισης συμβαδιζει με τα λεγομενα της πλειοψηφιας των παικτων για ενα πιο δικαιο παιχνιδι.εσυ μαλλον δεν ανηκεις σε αυτη την πλειοψηφια
smiley_emoticons_confusednew.gif
εσυ παικταρα, τωρα καταλαβες τι εγραψες? η απλα ηθελες να γλυψεις την διαχειρηση???
 

DeletedUser17139

Guest
εσυ παικταρα, τωρα καταλαβες τι εγραψες? η απλα ηθελες να γλυψεις την διαχειρηση???
οχι, εχω την παραξενη συνηθεια - (ορισμενες φορες ) χαρισμα να γραφω πραγματα χωρις να τα καταλαβαινω....

ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ:

====>ΜΕ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΣΤΡΑΤΕΥΜΑΤΩΝ ΜΕΤΑΞΥ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ-ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ Ή ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΟΥΝ??

====>ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ FOR FREE?? (ΟΤΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ, ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ)

ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ....ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΜΕΤΩΠΑ..ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΝΟΝΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕΣΑ..ΔΕΝ ΑΔΙΚΟΥΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ-ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΑΧΗΤΩΝ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.. ??(ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΤΟΥ ΖΗΤΗΜΑΤΟΣ)

ΒΕΒΑΙΩΣ ΜΕ ΤΗΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΗ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙ ΝΑ ΥΦΙΣΤΑΤΑΙ ΤΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ, ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΠΛΕΟΝ ΑΡΚΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΓΕΙ ΑΠΟ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ...ΩΣΤΟΣΟ ΕΙΝΑΙ ΘΕΤΙΚΟ ΝΑ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΓΙΝΟΝΤΑΙ ΠΡΑΓΜΑΤΑ..

ΟΥΔΕΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΕΧΩ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ..ΝΟΜΙΖΩ ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΕΣ Η ΦΟΡΕΣ ΠΟΥ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ(ΠΑΝΤΑ ΣΕ ΖΗΤΗΜΑΤΑ ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΙΤΕ ΜΕ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΥΝ-ΕΙΤΕ ΕΜΠΛΕΚΟΜΑΙ ΕΜΜΕΣΑ Ή ΑΜΕΣΑ)..ΒΕΒΑΙΩΣ ΕΧΩ ΟΠΩΣ ΚΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΑΠΟ ΕΜΑΣ ΘΕΜΑΤΑ ΜΕ ΤΗΝ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΗ (ΜΠΑΝ--ΠΑΡΑΒΛΕΨΕΩΝ-ΚΑΘΥΣΤΕΡΗΣΕΙΣ) ΩΣΤΟΣΟ ΑΥΤΟ ΔΕΝ ΜΕ ΕΜΠΟΔΙΖΕΙ ΝΑ ΤΟΥΣ ''ΥΠΟΣΤΗΡΙΖΩ'' ΣΕ ΘΕΜΑΤΑ ΠΟΥ ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΛΥΘΕΙ
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 
Τελευταία επεξεργασία από έναν συντονιστή:

DeletedUser11307

Guest
ποια ακριβως ειναι η ενσταση σου φιλε μου? δεν καταλαβαινω(μαλλον κανεις απο εμας),εναντιωνεσαι σε ποιο πραγμα?? εχεις καταλαβει τι γραφεις? αυτο που αλλαξε δεν ηταν ενας κανονας του παιχνιδιου, αλλα ενα ΠΑΡΑΘΥΡΑΚΙ , ενα λαθος των προγραμματιστων(?) το οποιο επετρεπε σε παικτες και συμμαχιες να παιρνουν ποντους χωρις να τους αξιζουν.

Οχι μονο ειναι δικαιο αυτο που εγινε(καθως υπηρξε σχετικη ενημερωση οπως παντα απο το κεντρικο φορουμ για την επικειμενη αναβαθμιση) αλλα επισης συμβαδιζει με τα λεγομενα της πλειοψηφιας των παικτων για ενα πιο δικαιο παιχνιδι.εσυ μαλλον δεν ανηκεις σε αυτη την πλειοψηφια
smiley_emoticons_confusednew.gif


ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ, Η ΑΠΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΤΟ ASSKISSING?

ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ.
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ...ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΟΡΤΗΣ.
ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΝΕΡΓΟ ΚΟΣΜΟ 5,5 ΜΗΝΩΝ, ΟΤΑΝ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΑΞΕΙ ΤΗΝ ΣΤΑΡΤΗΓΙΚΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΚΟΥΜΑΝΤΑ ΤΟΥΣ(ΜΕ ΑΓΟΡΕΣ ΧΡΥΣΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΕΒΕΝΤ)...ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΜΕΣΟΥΣΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.
ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΕΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ, ΑΝ ΕΦΑΡΜΟΖΩΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΥΣ.
ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΣΠΑΜΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΑΗΔΕΙΕΣ....ΤΕΡΗ ΧΡΥΣΕ ΤΟΥ ΓΚΡΡΕΠΟΛΙΣ
 

DeletedUser17139

Guest
ΕΧΕΙΣ ΔΙΑΒΑΣΕΙ ΟΤΙΔΗΠΟΤΕ ΕΧΩ ΓΡΑΨΕΙ, Η ΑΠΛΑ ΣΥΝΕΧΙΖΕΙΣ ΤΟ ASSKISSING?

ΚΑΛΩΣ ΤΟ ΚΑΝΑΝΕ.
ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΜΕ ΑΥΤΟ...ΑΝ ΚΑΙ ΚΑΤΟΠΙΝ ΕΟΡΤΗΣ.
ΑΛΛΑ ΣΕ ΕΝΕΡΓΟ ΚΟΣΜΟ 5,5 ΜΗΝΩΝ, ΟΤΑΝ ΟΙ ΠΑΙΧΤΕΣ ΕΧΟΥΝ ΧΑΡΑΞΕΙ ΤΗΝ ΣΤΑΡΤΗΓΙΚΗ ΤΟΥΣ ΚΑΙ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝΕΙ ΤΑ ΚΟΥΜΑΝΤΑ ΤΟΥΣ(ΜΕ ΑΓΟΡΕΣ ΧΡΥΣΟΥ ΑΠΟ ΤΑ ΑΜΕΤΡΗΤΑ ΕΒΕΝΤ)...ΕΙΝΑΙ ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ΝΑ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΙ ΚΑΝΟΝΕΣ ΜΕΣΟΥΣΗΣ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.
ΔΕΝ ΘΑ ΕΙΧΑ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΞΙΩΣΗ ΣΤΙΣ ΚΑΤΑ ΤΑ ΑΛΛΑ ΚΕΡΔΟΣΚΟΠΙΚΕΣ ΤΑΚΤΙΚΕΣ ΤΗΣ ΕΤΑΙΡΙΑΣ, ΑΝ ΕΦΑΡΜΟΖΩΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΝΕΟΣ ΚΟΣΜΟΥΣ.
ΟΠΟΤΕ ΜΗΝ ΣΠΑΜΑΡΕΙΣ ΓΙΑ ΑΗΔΕΙΕΣ....ΤΕΡΗ ΧΡΥΣΕ ΤΟΥ ΓΚΡΡΕΠΟΛΙΣ
βασικα εγραψα διοτι ειδα το ποσταρισμα σου..(νομιζω),

οπως προλαβε να πει ο φιλος σου, μητσο δεν αλλαξαν ουσιαστικα τιποτα(πρακτικα εννοω) δηλαδη τον χρυσο που εσυ διεθεσες για να αγορασεις οξυμενες απο τα ιβεντ..ακομα μπορεις να τον διαθεσεις για σπασιμο(μονο που αυτην την φορα-το λεω και πιο πανω-εισαι δυο κλικ πιο μακρια απο το να παρεις τετοιους ποντους..

ΕΣΤΩ ΟΤΙ ΔΕΝ ΓΙΝΟΤΑΝ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΠΟΥ ΠΑΙΖΕΙΣ Η ΑΛΛΑΓΗ(ΕΙΧΕ ΚΛΕΙΣΕΙ) ΚΑΙ ΕΦΑΡΜΟΖΟΤΑΝ ΑΠΟ ΤΟΝ ΕΠΟΜΕΝΟ ΚΟΣΜΟ..ΠΑΛΙ ΔΕΝ ΘΑ ΤΗΝ ΠΛΗΡΩΝΑΝ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΕΠΑΙΖΑΝ ΣΕ ΑΛΛΟΥΣ ΕΝΕΡΓΟΥΣ ΚΟΣΜΟΥΣ?ΞΕΡΕΙΣ ΠΑΡΑΛΛΗΛΑ ΜΕ ΤΟΥΣ ΝΕΟΥΣ--ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΝ ΝΑ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΚΑΙ ΑΛΛΟΙ ΚΟΣΜΟΙ..ΚΑΙ ΑΥΤΟ ΕΠΑΝΑΛΑΜΒΑΝΕΤΑΙ

ΔΙΑΤΗΡΩ ΜΙΑ ΜΙΚΡΗ ΕΠΙΦΥΛΑΞΗ ΓΙΑ ΤΟ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΠΡΑΓΜΑ ΠΟΥ ΕΙΠΑ ΜΙΑΣ ΚΑΙ ΔΕΝ ΓΝΩΡΙΖΩ ΑΝ ΜΠΟΡΟΥΝ ΟΙ ΑΛΛΑΓΕΣ ΤΩΝ ΑΝΑΒΑΘΜΙΣΕΩΝ ΝΑ ΕΦΑΡΜΟΣΤΟΥΝ ΜΟΝΟ ΣΕ ΕΝΑΝ ΚΟΣΜΟ..

υγ:διατηρησε το επιπεδο φιλε μου..δεν γνωριζομαστε..για να εχεις κατι προσωπικο μαζι μου..ποσταρεις- οπως σου εχω ξανατονισει- σε δημοσιο φορουμ..γραφεις κατι που με ενδιαφερει οποτε σχολιαζω..τιποτα περισσοτερο--
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif
 

DeletedUser11307

Guest
υγ:διατηρησε το επιπεδο φιλε μου..δεν γνωριζομαστε..για να εχεις κατι προσωπικο μαζι μου..ποσταρεις- οπως σου εχω ξανατονισει- σε δημοσιο φορουμ..γραφεις κατι που με ενδιαφερει οποτε σχολιαζω..τιποτα περισσοτερο--
smiley_emoticons_thumbs-up_new.gif

ΑΝ ΔΕΝ ΞΕΣ ΤΙ ΔΙΑΒΑΖΕΙΣ Η ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΤΡΕΧΕΙ....ΜΗΝ ΑΠΑΝΤΑΣ!!!


ΟΥΤΕ ΣΕ ΞΕΡΩ ΟΥΤΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΝΑ ΣΕ ΓΝΩΡΙΣΩ....
Α0ΠΕΥΘΗΝΘΗΚΑ ΣΤΗΝ Ο.Δ. ΜΠΑΣ ΚΑΙ ΜΑΣ ΔΩΣΟΥΝ ΚΑΜΙΑ ΑΠΑΝΤΗΣΗ!!!
ΟΧΙ ΠΩΣ ΠΕΡΙΜΕΝΕΑ ΚΑΤΙ ΟΥΣΙΑΣΤΙΚΟ ΓΙΑΤΙ ΑΠΛΑ ...ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ Ο.Δ. !!!!

ΜΟΝΟ ΠΟΥΛΑΚΙΑ ΠΟΥ ΤΙΤΙΒΙΖΟΥΝ ΤΑ ΠΩΣ ΤΟΥΣ ΤΑ ΛΕΝΕ ΣΤΑ ΓΕΡΜΑΝΙΚΑ(ΜΕ ΤΗΝ ΒOΗΘΕΙΑ ΤΗΣ GOOGLE TRANSATOR) MONO PERNOYME EDV MESA.
ΕΜΕΙΣ ΠΑΙΖΟΥΜΕ...ΕΜΟΕΙΣ ΥΠΟΤΙΘΕΤΕ ΟΤΙ ΕΧΟΥΜΕ ΒΟΗ...


(
Zarcos...Από κει και πέρα, αν είστε δυσαρεστημένος από οποιοδήποτε χαρακτηριστικό ή αλλαγή έχετε κάθε δικαίωμα να εκφράσετε την αντίθεσή σας με επιχειρήματα ώστε να μπορέσουμε να συλλέξουμε όλα τα σχόλια και να τα μεταφέρουμε στην ιδιοκτήτρια εταιρεία.)

ΚΑΙ ΕΧΟΥΜΕ ΚΑΙ ΕΣΕΝΑ ΝΑ ΜΑΣ ΛΕΣ ΟΤΙ ΝΑΝΑΙ ΝΑ ΦΑΝΕΙΣ ΟΤΙ ΠΑΙΖΕΙΣ ΣΤΟΝ ΚΟΣΜΟ...ΠΟΥ ΟΥΤΕ ΚΑΝ ΠΑΙΖΕΙΣ.
ΟΠΟΤΕ ΣΤΑΜΑΤΑ ΝΑ ΣΠΑΜΑΡΕΙΣ...ΚΑΙ ΣΕ ΜΑΣ ΝΑΠΑΡΟΥΜΕ ΚΑΜΙΑ ΠΑΠΑΝΤΗΣΗ ΑΠΟ ΤΟΥΣ ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΥΣ ΔΙΑΧΕΙΡΙΣΤΕΣ....ΠΟΥ ΔΕΝ ΕΧΟΥΝ ΚΑΝ ΜΠΕΙ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΑΣΧΟΛΗΘΟΥΝ...Ι ΝΑ ΠΟΥΝ ΑΛΩΣΤΕ?
 

Whitesnow

Οπλίτης
.ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ ΠΡΑΓΜΑΤΑ:
βλεπω πως ακομα δεν καταλαβενεις τι γραφεις και επιμενεις...
αν ετσι θες τοτε παμε, λοιπον, θα το αναλισουμε με το δικο σου τροπο

===>ΜΕ ΤΟ ΣΠΑΣΙΜΟ ΣΤΡΑΤΕΥΜΑΤΩΝ ΜΕΤΑΞΥ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ-ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ Ή ΔΕΝ ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΠΟΝΤΟΥΣ ΠΑΙΚΤΕΣ ΚΑΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΧΩΡΙΣ ΝΑ ΤΟΥΣ ΑΞΙΖΟΥΝ??
οτι ποντος μαχης κερδιζετε απο οποιον διποτε παικτη του αξιζει και με το παρα πανο μιας και μπενει σε κοπο με ΟΠΟΙΟ ΔΙΠΟΤΕ! τροπο να μεγαλωσει σαν παικτης και συμμαχος οστε να προσφερει οσο ποιο πολυ βοηθια σε συμμαχους του...εξαλλου το "ΣΠΑΣΙΜΟ ΣΤΡΑΤΕΥΜΑΤΩΝ ΜΕΤΑΞΥ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ" οπος λες γινετε με ευτινη εξολοκλιρου της InnoGames μιας και κανονες αλλαξαν ετσι οστε οι δικαια κερδισμενει ποντοι μαχης πανε οπου διποτε εκτος απο τα δικαιωματ (π.χ. χωρια)
====>ΜΠΟΡΟΥΣΑΝ ΕΠΟΜΕΝΩΣ ΝΑ ΚΕΡΔΙΖΟΥΝ ΔΙΚΑΙΩΜΑΤΑ FOR FREE?? (ΟΤΙ ΠΕΡΙΓΡΑΦΩ, ΤΟ ΕΧΩ ΔΕΙ ΝΑ ΓΙΝΕΤΑΙ)
το εχω δει και εγω και το εχω κανει μαλιστα...λογος? διαβασε ποιο πανο...
=ΔΗΜΙΟΥΡΓΕΙΤΑΙ ΛΟΙΠΟΝ ΤΟ ΕΡΩΤΗΜΑ....ΑΤΟΜΑ ΤΑ ΟΠΟΙΟ ΠΑΙΖΟΥΝ ΣΕ ΜΕΤΩΠΑ..ΤΑ ΟΠΟΙΑ ΥΠΟΧΡΕΩΝΟΝΤΑΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΕΣ ΩΡΕΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΜΕΣΑ..ΔΕΝ ΑΔΙΚΟΥΝΤΑΙ ΟΤΑΝ ΒΛΕΠΟΥΝ ΑΤΟΜΑ ΚΑΙ ΣΥΜΜΑΧΙΕΣ ΝΑ ΕΧΟΥΝ ΤΟΥΣ ΙΔΙΟΥΣ ΠΟΝΤΟΥΣ ΜΑΧΗΣ-ΙΔΙΑ ΚΑΙ ΚΑΛΥΤΕΡΗ ΘΕΣΗ ΣΤΗΝ ΚΑΤΑΤΑΞΗ ΜΑΧΗΤΩΝ ΤΟΥ ΚΟΣΜΟΥ.. ??(ΑΥΤΟ ΕΔΩ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΠΡΑΚΤΙΚΟ ΤΟΥ ΖΗΤΗΜΑΤΟΣ)
οσο αφορα το τελευτεο που γραφεις αδικης η καλυτερα να πω αποκαλιπτεις το ειναι σου...
ποτε τελευτεα φορα επαιζες Γρεπολις γενικα? γιατι αν επαιζες δεν να ελεγες αυτα που λες απλα και μονο γιατι το Γρεπολις ειναι ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ και δεν παιζετε ανατομικα αλλα απο τι φενεται εσενα σε νιαζει μονο η καλυτερη θεση σε καταταξη και οχι σωστοι και δικαιοι κανονες...για μενα που περναω ΠΟΛΛΕΣ ωρες και χρονια μεσα σε Γρεπολις το παιχνιδι οχι απλα χαλασε αλλα εχει γινει ..........(εχω σωστη λεξη αλλα να φαω τιμωρια αν το πω)...επαψε εδω και καιρο να ειναι "παιχνιδι στρατηγικης"... και ο μονος λογος που παραμενω ακομα εδω ειναι η παρεα και φιλοι που βρεικα στην αρχη του παιχνιδιου, σε κοσμους με απλους και δικαιους κανονες πολοι απο τους οπιους το παρατεισαν εξετιας λανθασμενον αλλαγον και αναβαθμισεον...
 
Τελευταία επεξεργασία:

DeletedUser11307

Guest
ΕΙΠΑ ΚΑΙ ΠΙΟ ΠΑΝΩ...ΑΛΛΑ ΕΛΑΧΙΣΤΟΙ ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΚΟΠΟ ΝΑ ΔΙΑΒΑΣΟΥΝ.
ΜΟΝΟ ΣΠΑΜ ΚΑΙ ΠΙΤΣΙ ΠΙΤΣΙ ΝΑ ΦΑΝΟΥΝ ΚΑΠΩΣ!!!


ΑΦΟΥ ΠΑΡΘΗΚΕ Η ΑΠΟΦΑΣΗ, ΕΙΝΑΙ ΑΠΟΛΥΤΑ ΑΠΟΔΕΚΤΗ. ΚΑΙ ΝΑ ΜΗΝ ΗΤΑΝ ΟΜΩΣ, ΔΕΝ ΚΑΝΕΙ ΚΑΜΙΑ ΔΙΦΟΡΑ.
ΔΙΚΟ ΤΟΥΣ ΤΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ ΟΠΩΣ ΘΕΛΟΥΝ ΤΟ ΦΤΙΑΧΝΟΥΝ.

ΑΛΛΑ ΕΦΟΣΟΝ ΑΦΗΣΑΝ ΝΑ ΓΙΝΕΙ ΑΥΤΟ ΓΙΑ 5,5 ΜΗΝΕΣ, ΕΙΝΙΑ ΠΑΝΤΕΛΩΣ ΑΔΙΚΟ ΚΑΙ ΟΤΙΝΑΝΑΙ ΝΑ ΑΛΛΑΖΕΙ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΕΝΟΣ ΚΟΣΜΟΥ.
 

DeletedUser17139

Guest
βλεπω πως ακομα δεν καταλαβενεις τι γραφεις και επιμενεις...
αν ετσι θες τοτε παμε, λοιπον, θα το αναλισουμε με το δικο σου τροπο


οτι ποντος μαχης κερδιζετε απο οποιον διποτε παικτη του αξιζει και με το παρα πανο μιας και μπενει σε κοπο με ΟΠΟΙΟ ΔΙΠΟΤΕ! τροπο να μεγαλωσει σαν παικτης και συμμαχος οστε να προσφερει οσο ποιο πολυ βοηθια σε συμμαχους του...εξαλλου το "ΣΠΑΣΙΜΟ ΣΤΡΑΤΕΥΜΑΤΩΝ ΜΕΤΑΞΥ ΣΥΜΜΑΧΙΩΝ" οπος λες γινετε με ευτινη εξολοκλιρου της InnoGames μιας και κανονες αλλαξαν ετσι οστε οι δικαια κερδισμενει ποντοι μαχης πανε οπου διποτε εκτος απο τα δικαιωματ (π.χ. χωρια)

το εχω δει και εγω και το εχω κανει μαλιστα...λογος? διαβασε ποιο πανο...

οσο αφορα το τελευτεο που γραφεις αδικης η καλυτερα να πω αποκαλιπτεις το ειναι σου...
ποτε τελευτεα φορα επαιζες Γρεπολις γενικα? γιατι αν επαιζες δεν να ελεγες αυτα που λες απλα και μονο γιατι το Γρεπολις ειναι ΟΜΑΔΙΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ και δεν παιζετε ανατομικα αλλα απο τι φενεται εσενα σε νιαζει μονο η καλυτερη θεση σε καταταξη και οχι σωστοι και δικαιοι κανονες...για μενα που περναω ΠΟΛΛΕΣ ωρες και χρονια μεσα σε Γρεπολις το παιχνιδι οχι απλα χαλασε αλλα εχει γινει ..........(εχω σωστη λεξη αλλα να φαω τιμωρια αν το πω)...επαψε εδω και καιρο να ειναι "παιχνιδι στρατηγικης"... και ο μονος λογος που παραμενω ακομα εδω ειναι η παρεα και φιλοι που βρεικα στην αρχη του παιχνιδιου, σε κοσμους με απλους και δικαιους κανονες πολοι απο τους οπιους το παρατεισαν εξετιας λανθασμενον αλλαγον και αναβαθμισεον...
σε παρακαλω αγαπητη μου να μην αναφερεσαι επι προσωπικου διοτι απλουστατα

*ειπα την αποψη σε δημοσιο φορουμ(κουραστηκα να το λεω..και να'' κουτουλαω'' σε τοιχους)
*δεν σου επεβαλλα την αποψη μου, για να εισαι τοσο θιγμενη και να μιλας επι προσωπικου

ΠΑΜΕ ΛΟΙΠΟΝ ΝΑ ΞΑΝΑΠΟΥΜΕ ΤΑ ΙΔΙΑ (ΕΔΩ ΔΙΝΩ ΔΙΚΙΟ ΣΤΟΝ djzues, ΓΙΑΤΙ ΤΩΡΑ ΠΡΑΓΜΑΤΙ ΣΠΑΜΜΑΡΩ)

ΕΛΠΙΖΩ ΝΑ ΔΙΠΛΟΔΙΑΒΑΣΕΣ ΤΙ ΕΓΡΑΨΕΣ..(ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΛΑΘΟΣ ΛΟΓΩ ΤΑΧΥΤΗΤΑΣ ΟΚ ) ΑΝ ΟΜΩΣ ΕΝΝΟΕΙΣ ΟΤΙ ΓΡΑΦΕΙΣ ΤΟΤΕ ΟΤΙ ΚΑΙ ΝΑ ΣΟΥ ΠΩ ΜΑΤΑΙΟ ΘΑ ΕΙΝΑΙ...ΔΙΝΕΙΣ ΑΛΛΩΘΙ ΣΕ ΠΑΙΚΤΕΣ ΠΟΥ ΤΑ ΣΠΑΓΑΝΕ ΜΕΤΑΞΥ ΤΟΥΣ (ΤΑΚΤΙΚΑ)ΛΕΓΟΝΤΑΣ ΟΤΙ ΜΕ ΑΥΤΟΝ ΤΟΝ ΤΡΟΠΟ ΒΟΗΘΟΥΝ ΤΗΝ ΣΥΜΜΑΧΙΑ ΤΟΥ...ΦΙΛΤΑΤΗ ..ΜΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΛΟΓΙΚΗ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΔΩΣΟΥΜΕ ΑΛΛΩΘΙ ΣΕ ΔΙΠΛΟΥΣ-TEAM VIEWER-ΚΛΠ..ΑΚΡΙΒΩΣ ΓΙΑΤΙ ΚΑΙ ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΤΟ ΠΑΡΑΠΤΩΜΑ(ΑΔΙΚΙΑ ΕΝΑΝΤΙ ΑΛΛΩΝ) ΓΙΝΕΤΑΙ ΠΑΛΙ ΜΕ ΣΚΟΠΟ ΤΗΝ ΥΠΕΡΙΣΧΥΣΗ ΤΗΣ ΣΥΜΜΑΧΙΑΣ..
smiley_emoticons_nicken.gif


ΘΑ ΣΥΜΦΩΝΗΣΩ ΟΤΙ ΣΕ ΟΛΟ ΑΥΤΟ ΕΧΕΙ ΤΕΡΑΣΤΙΑ ΕΥΘΥΝΗ Η ΜΗΤΡΙΚΗ ΕΤΑΙΡΙΑ..ΑΛΛΑ ΚΑΙ ΠΑΛΙ ΟΥΤΕ ΑΥΤΟ ΔΙΝΕΙ ΑΛΛΩΘΙ

ΕΝΝΟΕΙΤΑΙ ΠΩΣ ΤΟ ΓΚΡΕΠΟΛΙΣ ΔΕΝ ΠΑΙΖΕΤΑΙ ΄΄ΑΝΑΤΟΜΙΚΑ΄΄
smiley_emoticons_hecheln.gif
...ΩΣΤΟΣΟ ΔΕΝ ΘΑ ΜΠΩ ΣΤΟΝ ΚΟΠΟ ΝΑ ΑΠΑΝΤΗΣΩ ΔΙΟΤΙ ΕΣΥ ΕΒΓΑΛΕΣ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ ΓΙΑ ΤΟΝ ΧΑΡΑΚΤΗΡΑ ΜΟΥ(ΠΡΟΙΟΝ ΒΙΟΛΟΓΙΚΩΝ-ΚΟΙΝΩΝΙΚΩΝ ΠΑΡΑΓΟΝΤΩΝ) ΜΕΣΑ ΑΠΟ ΕΝΑ ΚΕΙΜΕΝΟ ΜΟΥ ΣΕ ΔΗΜΟΣΙΟ ΦΟΡΟΥΜ ΓΙΑ ΕΝΑ ΔΙΑΔΙΚΤΥΑΚΟ ΠΑΙΧΝΙΔΙ....ΑΥΤΟ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ ΜΕ ΞΕΠΕΡΝΑ
smiley_emoticons_wallbash.gif
 
Κορυφή